Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
20. jún 2010

@oacka Ja som ju pouzivala pri Dusankovi. Pred prvym pouzitim vysterilizovala....teraz zatial ziadnu nemam, uvidime, ci budem potrebovat

oacka
20. jún 2010

ja som si kúpila piestovú, nebola drahá, tak ju sterilizujem,a aj cumlíky pre istotu,nie?

merikac
20. jún 2010

@oacka odsavacku mam,,ale moc ju nepouzivam-ale pri synovi som ju pouzivalal casto,,,mozno jej cas na caste pouzitie este len pride,,,a pred pouzitim som ju vyvarala 🙂

merikac
20. jún 2010

@oacka -jasne, aj cumliky,,,,vysterilizuj

oacka
20. jún 2010

@merikac a používaš cumlíky? možno ich ani nebudem potrebovať,nie? či každé dieťa chce?

merikac
20. jún 2010

@oacka veru nepouzivam, este som ho malej ani len neponukla,,,Je to individiualne, pamatam, ze malemu som dala cumlik uz v porodnici,,aj teraz som mala so sebou dva,,,ale este stale su v krabicke na cumliky

izira
20. jún 2010

@oacka aj cumliky..🙂 prakticky radsej vsetko co je kupene treba vysterilizovat pred prvym pouzitim.... a potom pravidelne tiez...🙂

izira
20. jún 2010

@oacka my sme cumliky vobec nepouzivali....mozno zacneme teraz pri druhom 🙂 je to individualne...

tinka349
20. jún 2010

ahojte babule,

newete nejake stranky kde su pekne a lacne zavinovacky? hladam na nete , hladam, ale dajak sa mi nic nepaci 😖

johanka331
20. jún 2010

a uz mam po nalade, dnes sme chceli rozlozit postielku a nezmestí sa mi do spalne 😢

luminkasp
20. jún 2010

bambulky pocuvajte, mate v kocikoch nieco co chrani matrac, neviem to lepsie opisat, ja si uz nepamatm, ci som pri tereske nieco mala, ci nie a zajtra chcem dokupit co mi chyba 😉

luminkasp
20. jún 2010

idem s malou este na chvilu do parku, potom sa zastavim vas precitat 😉

luminkasp
20. jún 2010

oacka, my sme cumliky ani flasky nepouzivali 😉

mirka285
20. jún 2010

lumi ja mam madrac a na nom bola normalne take nieco ako frote plachta,ale ja to mam original ku kociku...ale co som videla tak davaju normalne pienku naspodok...

luminkasp
20. jún 2010

no, mirka, tak si ma teraz uistila v tom, ze ja som ten nas ¨chranic¨vyhodila, neviem ho nikde najst 😠

tinka349
20. jún 2010

@johanka331 no ja moju postielku nemam ani poskladanu.....Muz povedal, ze on na take nema cas, nech mi ju posklada moj otec....A otec mi povedal, ze on ju posklada az sa mala narodi 😖

mirka285
20. jún 2010

@tinka349 ani ja nemam poskladanu,aspon sa nam na nu neprasi 😀

alllexa
20. jún 2010

@tinka349 - najlacnejsie zavinovacky som nasla tu:
http://www.obchodny.sk/tovar/tovar-pre-deti/det...

adelaine
20. jún 2010

...ani u nas sme ju este neskladali...bude skladat mm ked budem v porodnici,
uz je "zaukolovany:" ze by mal predtym prezliect periny, utriet prach,
zlozit postielku, aby maly dosiel do pekneho, cisteho prostredia 🙂

tinka349
20. jún 2010

@alllexa dakujem 😉 ja uz jednu zavinovacku mam, len pri pride nejaka velka....a druhu mi kupuje svagrina na krst....a newem ci mi treba aj tu dalsiu....a ani spaci vak nemam... ja ani newem ci to letnym detom treba 😖

oacka
20. jún 2010

@tinka349 ja pozerám teraz fotoblogy detičiek narodených v júni a skoro všetky sú aj v zavinovačke a teda sú dosť naobliekané...

oacka
20. jún 2010

kočky - mojalili,merikac, monline, používate ortopedické nohavičky???? brali ste ich do nemocky?

merikac
20. jún 2010

@oacka .mala som ich v nemocnici, ale nepouzila som ich...sestricky povedali,ze na celom slovensku maju nemocnice nariadenie balit deti len do jednorazovyh plienok.........

oacka
20. jún 2010

@merikac a ani doma tak nebalíš? vraj to pediatrovia odporúčaju....

tinka349
20. jún 2010

@oacka ja som pocula ze detom sa najprv urobia vysetrenia klbov a az potom ti povedia ci mas pouzivat ti enohavicky alebo nie...

silvia.vesela
20. jún 2010

ahojte kocky

tak, ja už mozem buduci tyzden ist rodit, lebo už mame konecne aj prebalovaci pult, skrinku, postielku poskladanu! Tak, sa tesim z toho! 🙂
@mirka285 nám sa to tiež krati, som zvedava, ci ja pojdem prvá alebo ty! 🙂

oacka
20. jún 2010

@tinka349 ale nerobia sa tie vyšetrenia až po mesiaci od narodenia alebo tak? jedna pediatrička písala,že odkedy sa nepoužívajú poštolky má 3x viac problémov s klbami na ambulancii....

merikac
20. jún 2010

@oacka doma balim,,ale na noc a ked ideme na cestu do vajicka-tak vtedy jej to nedavam, lebo je potom nervozna a zle sa mi kontroluje ci je sucha

adelaine
20. jún 2010

@oacka
ja mam ortopedicke nohavicky sice kupene,
ale pockam na vyjadrenie ortopeda, uz v nemocnici
sa robi prvy ultrazvuk jadierok, ako su vyvinute...tak
hadam ti potom pediater alebo ortoped povie, ci treba, alebo nie...

jednej mojej kamoske sa mala narodila chudatko bez vyvinutych
jadierok, takze tej nepomozu ani noahavicky, rovno jej musi
nakladat take strmene, aby jej to upravovalo klbiky ☹

oacka
20. jún 2010

@adelaine aha,takže už v porodnici to skontrolujú?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre