Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
23. jún 2010

inak kamoška mala tu cukrovku a strašili ju velkým babom a rodila na termín a malá mala 3,20 takže normál ale dodržiavala dietu 😉

vierkaha
23. jún 2010

@lenkaaninka cukrovku nemala , ona už prenášala, termín mala v sobotu, ale nič a tak jej kázali dnes prísť do nemocky a akurát jej začali kontrakcie - tak začala rodiť normálne ale potom zistili že to asi nepôjde a urobili jej sekciu, akurát mi píše že jej priniesli veci pre malého a 62 má len tak tak

lenkaaninka
23. jún 2010

kokso dobrý macko tak ho dobre krmila 😉

vierkaha
23. jún 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀

katkaking
23. jún 2010

@alica26 aj my ideme do LV...a odkial si?

silvia.vesela
23. jún 2010

wow, aky macik! Tie niektore deticky su dobre velke!
Sranda, ja som mala len 2700g! 🙂 A nasmu malemu tipuju, že bude velky....tak som zvedava!

luminkasp
23. jún 2010

@ocaka, @jaruska, @rybanka, gratulka k drobcom, vsetci su nadherni, joj, same pekne deticky sa nam rodia 😵

@zrzulka, ja som to necitala cele dozadu, ale nasa mala tiez s nami dost dlho spala a uplne sama vo vlastnej izbe spi asi dva tri mesiace 😎 a kedy mas poradnu, zajtra? maja ide zajtra opat do nemo, tak uvidime, ci sa vrati, ci zostane:D

tinka349
23. jún 2010

@ocaka, @jaruska, @rybanka aj ja gratulujem ku krasnym babatkam - nadherne, nech su hlavne zdravunke 🙂

mirka285
23. jún 2010

co nove?nikto nerodi?som si odbehla pozehlit pradlo a zozrala som pritom celu marcipanovu cokoladu ani neviem ako 😕 ja uz fakt musim isr rodit lebo sa nezmestim cez dvere za chvilu 😀 volala mi dobra kamoska pred chvilou ze kupila pre Lindusku novu autosedacku,tu co som chcela,tak som cela nadrzana z toho a tesim sa 😅 😅 😅

luminkasp
23. jún 2010

mirka, tesim sa s tebou, a cez dvere sa urcite zmestis, ved tu patris k nizsim vaham 😀

lenkaaninka
23. jún 2010

@mirka285 😀 😀 no véru aby nemuseli zárubnu vysekávať na pôrodnici 😀 😀

monline
23. jún 2010

najskôr som si dnes pozrela tabuľku a ostala som prekvapená koľko nových bábätiek sa narodilo! Gratulujem ku krásnym bábätkám, prajem všetko najlepšie...hlavne aby boli zdravé a spokojné...@oacka, @jaruska8, @rybaanka, @janka256, aj všetkým ostatným..

mirka285
23. jún 2010

@luminkasp
@lenkaaninka pozrite album fotila som dnes moje megabrucho 😎

lenkaaninka
23. jún 2010

no téééda a ked si odmyslíš to bruško o ktoré ochvilku prídeš náš chceš nasrať 36 tkovým zadkom?? ha??? 😝

aj ja mám to lehátko FP 😉

zrzulka
23. jún 2010

@luminkasp ano zajtra idem na poradnu... pozdravujem majku... takze este to nema za sebou ?:O))))

zrzulka
23. jún 2010

@mirka285 ze megabrucho 😀 😀 😀 co mam potom ja? 😝

mirka285
23. jún 2010

@lenkaaninka nebud vtipna moze 36 tky rile nedam ani do pol stehien,mne sa strasne rozsirila panva alebo boky ci co,tak dufam ze raz dva porodim...lehatko je dobre,akurat ze cajocka z mimibazaru mi ho mesiac posielala,uz som myslela ze mi ho ani neposle a z peniazmi sa mozem rozlucit 😠

lenkaaninka
23. jún 2010

@mirka285 ja som ho mala práveže skoro hned..takže v pohodičke...

no dobre tak panva širšia ale žiadne sádlo 😀

mirka285
23. jún 2010

@lenkaaninka ale co,srat na postavu,vsak do roka sa to postupne schudne,vobec s tym nejdem rozculovat...

lenkaaninka
23. jún 2010

😀 @mirka285 ono ked si ty predtým športovala tak sa ti telo rýchlejšie zregeneruje ako mne ktorá som videla posilovnu akurát tak na obrázku 😀

adelaine
23. jún 2010

...ked uz pisete o postave, ja som dnes manzelovi nakazala, co mi
ma priniest do porodnice, kde mam ake veci pre maleho, a potom, ze
co mi ma doniest na oblecenie, ked pojdem z porodnice...a on, ze
kde mas normalne veci 😀 tak som ho vyviedla z omylu, nech si nemysli,
ze po porode pojdem o tych mojim 18 kg lahsia 😀 vtipny bol..

katty17
23. jún 2010

pekny vecer babulky. tak ja uz idem konecne trosku oddychovat po tych mojich hodinach trapenia sa ...
maxi, boli to bolesti typu krcov do chrbtu. cosi akoby mi niekto vrazal kazdych pat sekund kudlu do chrbtu. ani popisat to neviem. porodnicka si myslela ci by to nemohli byt kontrakcie, ale ja si myslim ze neboli. podla mna je to cosi neuroligickeho charakteru. jedine co mi na to mohli dat je magnezko na uvolnenie. cize som paradne nadopovana 🙂

inac, dnes sme mali dost nechutnu vymenu s tou pani ohladne nasej postielky... babule, ja vazne suhlasim s maxinkou, ze ked sa cosi serie, tak poriadne 😠

miri, taku cokinu marcipanovu by som si dala hned. mnami 😉

katty17
23. jún 2010

adelaine, to by sme boli ake herecky keby sme dali hned na porodnej sale dolu 18 kg 😀

adelaine
23. jún 2010

@katty17 no jo, ten moj by chcel mat so mna herecku hned,
tak som mu zobrala iluzie 😀 😀

a tie bolesti, mne zacinaju tiez vyrazanim do chrbta,
presne ako pises, ja sa citim ako seknuta, ani
sediet ani lezat mi nejde...najhorsie je, ze to teraz citim furt...
ale pomaha mi na to aspon na chvilu teplo..zmiernia sa mi tie bolesti...
bolieva ma aj podbrusko ako pri MS

mojalili
23. jún 2010

JEjda kočky, ktorá pojde dalsia???? Zeby Adelaine??? Ericica, ty si na rade, nie?

Mne KONECNE VYPADLI STICHY...huraaaaaaaaa. Oznamila som to manzelovi a povedal mi, somar jeden, ze uz ho uz presla chut na reprodukciu..... 😠 😝 nech si trhne.......(ale on to myslel zo srandy, dufam).
Ale dnes srandy neberiem, som taka unavena ako kon.... 😠

@ MERIKAC - tak 500g za tyzden....fiiiiiiiiha, ty mas namiesto mlieka smotanu?????
NEboj, s tym spanim u nas to nie je kazdu noc take ruzove, aj Danko je zaveseny niekedy kazde 2 hodiny na prsniku. Teraz cucal od 18 - 20 hodiny, uz som nevladala, co stale reval....ale konecne spi....Cim je starsi, tym menej spava.... 😒 Tak si prd urobim... 😠

noemarta
23. jún 2010

ahojte babule,
hm... ja som sa do teraz nestazovala, ale dnes ma akosi od poobedia boli cely podvozok, mala mi strasne tlaci na mocak a a a bolia ma panvove kosti, ale inaaaaaaaaaaac, je mi faaaaajn, hi hi
katty17, hm... takze pani s postielkou sa asi neumudrila cooo??? 😒 😒
hlavne oddychuj, a dnes sa skus dobre vyspat.
@adelaine citam ze ty to uz mozes mat ozaj za par.... tak drzim straaaaaaaaaasne moc palce. ja som este zabednena, mala ma hlavicku vysoko, takze u nas to zatial nehrozi. a neboj, po porode, budes herecka, nebooooj. 🙂

stanka33
23. jún 2010

Ahojte..

@adelaine
@katty17 ja som mala take bolesti pred porodom pokial mi nepichli epi ze ma pichalo do chrbatu ako keby nozom plus menzes bolesti...ale dovtedy som nemavala poslickov takze mi to rovno mohlo prepuknut priamo v kontrakciach...ani teraz zatial nemavam poslickov zaboli aj ma pichne ale hned to prejde pochvili...
@mojalili ja som tak kojila prve tri mesiace aj dve hodky vecer vsetky spravy som vypozerala aj panelak..aj cez den niekedy strasne dlho alebo kazdych 20 min fakt to bolo strasne...plus zapaly tak som to vydrzala 3mesiace potom som odsavala a bol pokoj...

alica26
23. jún 2010

@katkaking ...bývame v Tekovskej Breznici, a ty?

mojalili
23. jún 2010

@stanka33 Stani, on celkolm dobre papa, tak 10 minut z kazdeho prsa a zaspi, aj v noci aj cez den, ale takto navecer mu to akosi trva, kym sa zasyti. Inak mne to nerobi problem nech pije, len tie moje drevene ruky... ☹ Uvidime, dokedy vydrzime, ale pre mna je lepsie ked papa z prs ako odsavat, to mi nejde...

denisse
23. jún 2010

@katty17
suhlasim s tebou aj s maxi, ze ked sa serie tak sa serie

mne vcera konecne prisli namontovat tu umyvacku riadu (po dlllllllhom cakani) a vecer sice umyvacka bola na mieste, ale medzi nou a vedlajsou skrinkou bola nepekna medzera (som sa na nu pytala uja a povedal, ze to bohuzial inak nejde) a umyvacka nesla poriadne otvorit, narazala na spodnu listu linky ...
a ked prisiel mm z prace, tak sme po nich upratovali, odnasali krabice a polystyreny a nasli sme este jednu dosku, na ktorej bolo napisane FORMATKA a mam taky dojem, ze to bolo urcene prave na vyplnenie tej medzery ... tak som im este volala, uz boli po pracovnej dobe, tak mi mali volat dnes rano ...
jasne, ze nevolali tak som volala ja, povedali, ze sa ozvu vecer .. a cuduj sa svete, naozaj o pol osmej volali, ze teda pridu, uz aj boli pred chvilou odisli a opravili to ... len povyberali z vedlajsej skrinky sufliky a teraz ich tam mm dava naspat a nejak nepasuju ... akoby sa daco pohlo ... tak nadava .. proste furt sa daco kazi ..
a to nehovorim, ze na dnes sme uz mali objednaneho instalatera, aby nam k tej umyvacke zapojil vodu a odpad a museli sme ho zrusit kedze nebola dobre primontovana .. tak teraz len dufam, ze bude moct prist zajtra ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre