Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petulka_1
2. júl 2010

@tinka349 Tak ja som bola na tom dnes podobne. Aj ked ja pravidelne cakavam aj tie dve hodky u dokyho, ale to preto, ze ma vela pacientiek, nie koli tomu ze by sestricka bola takato. Potom sme tiez behali po meste a dosli sme az okolo 18 oo domov.

alica26
2. júl 2010

@tinka349 tak to na..rie...ja sa práve preto zakaždým objednávam, lebo zo srdca neznášam čakať.. 😝

alica26
2. júl 2010

@adelaine ...držím päste, nech ti všetko dobre dopadne s prajem hlavne nech ste zdravučkí... 🙂

petulka_1
2. júl 2010

@alica26 u mojho sa plati ak sa chcem objednat na cas 7 eur, a zakazdym by to bolo dost

alica26
2. júl 2010

@petulka_1 aj u mojho sa tolko platí... ale má velmi vela pacientiek, takže by som zakaždým strašne dlho čakala.. 😝

petulka_1
2. júl 2010

@alica26 No to hej. Ja bezne take 2 hodinky tam stravim, ale az tak velmi mi cakanie nevadi tak to vydrzim. A to som este aj u zubarky dnes bola, ale tam nemusim cakat, lebo ta objednava na cas... nastastie...

carrie84
2. júl 2010

Tak ja cakam, len ked mam normal poradnu. Ale posledne razy ma sestricka objednala na pia (poradna pre tehotne je v stredu) a sestricka ma vzdy necha predbehnut 😉 😀

@petulka_1 / tak mm zase malemu dohovara, aby vydrzal co najdlhsie v brusku ... minule mu zato sluboval mackac s tym, ze ked vyjde von prveho polroka bude len na mlieku - tomu hovorim motivacia 😀 😀 😀 😀

mojalili
2. júl 2010

Dnes oslavujem s Dankom 1.mesiac, vsetci zaspali, tak sme my dvaja hore 😉

petulka_1
2. júl 2010

@carrie84 ten moj zase vravi, ze to koli mne sa mu nechce ist, lebo ze ja ho stale hladkam a papka vsetko co chce tak vraj bodaj by sa ponahlal len k tomu mliecku 😉

adelaine
2. júl 2010

@mojalili fuuha, strasne to leti..ani mi to nepride, ze si rodila pred mesiacom...

petrap001
2. júl 2010

@mojalili gratuluje k prvemu mesiacu 😵 😵 😵 boze,ten cas ale leti...neskutocne nieco 😕

mojalili
2. júl 2010

NIe je to vidiet, a ja som sa tak snazila tu fotku pekne urobit, no skusim to prerobit. 😠
Dakujeme ku gratulaciam🙂

noemarta
2. júl 2010

@adelaine silno silno zajtra na vas budem mysliet, aby ste to obaja zvlaaaadli na jednotku, tfuj tfuj!!!!
a daj teda vediet co a jak.

noemarta
2. júl 2010

veru veru ten cas leti, ako keby mojalili rodila vcera, faaaakt a ty si rodila medzi prvymi, leti to, vsetko dobre.

izira
2. júl 2010

@tinka349 ahoj...som citala tvoj prispevok....v ktorej poradni si bola - teda nemocnici?

adelaine
2. júl 2010

@alica26 ,
@noemarta dakujem za povzbudenia, urcite da manzel na konika vediet 😉
mam tam naklusat na 7.30 hod., tak som zvedava, ako rychlo to pojde 😵
ale hadam dakedy poobede...

tak ja idem, majte sa tu pekne, nech deticky a bruska posluchaju 😉 🙂

izira
2. júl 2010

@mojalili pripajam sa ku gartulantkam 🙂 drobec je rozkosny 😉

noemarta
2. júl 2010

@adelaine chod uz pekne odpocivat a este raz, vsetko dobreee, len a len to NAJ !!!!!! 🙂 🙂 🙂

monline
2. júl 2010

@mojalili gratulujem k prvému mesiacu...my dnes máme presne tri týždne 🙂

izira
2. júl 2010

@adelaine drzim prsty 🙂 aby vsetko dobre dopadlo a boli ste cim skor nazad doma zdravucki 🙂

monline
2. júl 2010

@adelaine držím palce..a prajem, aby všetko hladko prebiehalo a aby to bol najúžasnejší deň

mojalili
2. júl 2010

Zapotila som sa, ale snad tento obrazok bude vidiet, ked nie, uz nebudem vas zatazovat🙂

mojalili
2. júl 2010

NO kaslem na to, v PC to vidiet krasne.

@adelaine, - drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne. 😵 😵 😵

stanka33
2. júl 2010

ahojte,
atk az teraz som sa sem dostala,konecne....

dneska som bola na poradni, hlavicka je sice nizko ale krcok drzi, otvorena volne pre prst, takze za 2TT sa nic nezmenilo, akurat mi robil sono a mala ma iba 2800g cize je tyzden pozadu, co ma desi ze je taka malicka , sice to mozno zle odmeral ja neviem...mozno budem aj prenasat, lebo doki robi iba cez bud, vikend a potom az 26.7 cez vikend a ja sa dovtedy zblaznim tak neviem ci si mam dat buduci tzyden vyvolat alebo cakat kedy to na mna dojde a risknut ze nejako bude na sluzbe alebo cakat do 26.7 co je pri mojom malom nemyslitelne ach jaj...

@adelaine drz sa zajtra,
@mojalili malicky pekne narastol za mesiac len tak dalej...

stanka33
2. júl 2010

maxi ty si ako pochodila, ja som bola tam okolo 15.30

alllexa
2. júl 2010

@adelaine - drzim na zajtra palce!!! A pockaj tam na mna!🙂

alllexa
2. júl 2010

@zrzulka - jej, vitaj!! Ako Ti je, ako sa citis?

@tinka349 - ufff to taky narocny den by som nezvladla...

@maxara - Maxi, kde si, ako bolo na poradni?

alllexa
2. júl 2010

@stanka33 - Ty budes rodit tam kde Maxi? Inak, zvlastne, ze sa este neozvala... Co ak si ju tam nechali?

stanka33
2. júl 2010

@alllexa ano budeme na kramaroch, ona isla neskor a dr. mal toho vela ja som mala stastie ze dooperoval mal tam asi tri baby a povedal ze ho cakaju este min. 2 cisarske mozno musela cakat neviem, ja som sa ponahlala domov za malym lebo tu boli nasi aby mohli ist domov, som strasne zvedava ako dopadla

stanka33
2. júl 2010

@alllexa a ty este nic????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre