Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
9. dec 2010

@maxara maxinka zlaticko... ich mozes z vysoka ... presne to... im donesiem ukazat mojho risiho? bubko tiez pribera pekne pravidelne a je krasny fesak... david hovori, ze preziju len mocni, zdravi jedinci a david vie, co hovori 😀 😀 😀

jaruska8
9. dec 2010

@maxara Ser na nich, čo iné tu povedať. 😠 😠 😠

maxara
9. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 vdaka za podporu.. akoze ja nepochybujem o ninkinej nadhere, jasne ze je krasna a jasne ze kym tucny schudne chudy skape, ale ved je to normalne ??? ako moze niekto na babo 4 mesacne, co este nechodi, povedat, ze je tucne?? moze povedat, ze je chutnucke, buclate, bambulka a podobne.. ale tucne? Podla mna to preto, ze videla, ze mamina je obezna, tak hned Ninkine licka jej evokovali, ze mamicka podla svojho vzoru vykrmuje babatko 😠

jaruska8
9. dec 2010

@maxara Presne peti, toto ma napadlo, súdia to takto, nuž ľudia sú niektorí vadní, s tým nič nenarobíš...

luminkasp
9. dec 2010

@kristip, kristi do sportaka davam, lebo v hlbokom nechcel byt, davam ho do 2. pozicie, co nie je ani uplne lezat, ani sediet a je spokojny, ze vidi, mam nurse, nepamatam sa ako sa vola, ale kuknem, ak chces (po tere, preto si nepamatam) a som velmi spokojna. Neboj, petulkovi sa to isto uz nevrati, uz viete na co mate davat pozor 😉

macik27
9. dec 2010

@maxara ja moju len kojím a tiež je ako pampúch ale tiež už som počula reči že opýtaj sa doktora že či je to v poriadku...jasné že je to v poriadku doki nás len chváli že veď ona to vybehá...ninka sa už taká baculka narodila čo si jej mala dať dietu?

luminkasp
9. dec 2010

bambulky prave som sa vratila z nacviku vianocneho programu, ucim spanielske matky (z asociacie), spievat rolnicky po anglicky, cesky a slovensky, bude sranda na vystupku 😉 keby ste videli ako pri tom alberto tancuje 😎

maxara
9. dec 2010

@jaruska8 Jaru vsak? ked ma chuda baba 9 kilove 4 mesacne babo, tak je krasne macate, baculko a mama ma smotanu namiesto mliecka a vsetci ju chvalia a ked ma tucna baba 9 kilove 4 mesacne dieta, tak je vypasene, prezrate a tucne a rady typu nemala by si jej tolko davat milujeeeeeeem 😠 😠 😠

maxara
9. dec 2010

@macik27 no asi ano.. podla mudrych trendy babeniek ano 😖

maxara
9. dec 2010

@luminkasp jeeej Lumi. potom natoc a daj na youtube

jaruska8
9. dec 2010

@maxara Hej, lebo moja Ninka má tiež líčiská aj stehniská a ja mám 47kg a počúvam len, že aká je chutnučká, jéééééj, tie líčka a že to len z mliečka, to je super. 😀 😀 😀 😀 😀 Takže tak. 😒

mirka285
9. dec 2010

@maxara to si sa fakt nechala vytocit???mala si jej povedat,ze dolezite je ze Ninka je zdrava a je to jedno ci je chuda ci tucna 😨 preboha ved deticky sa menia,za rok moze byt uplne chudunka,to co ta tvoja kamoska to nevie???hm,tak je blba potom 😠

adelaine
9. dec 2010

@lenuss84 tak fajn, tak som kludnejsia 😉 😉

luminkasp
9. dec 2010

@maxara , maxi, tym sa vobec nestresuj, ninka je nadherne dievcatko, ja som pri tereske musela chodit k pedimu, lebo sa mu stale zdala byt strasne chuda 😠 a ja som ju videla uplne ako normalnu a stale som mu vysvetlovala, ze ona predsa pekne papa, takze nase deti su take ako maju byt a pre nas samo najkrajsie na svete. 😉

adelaine
9. dec 2010

@maxara Peti, u nas je to obdobne, Risino je tiez pampusik a co zabijem sa?
podla mna neskor sa ich priberanie spomali a ostatne deti ich dobehnu,
mozno aj predbehnu s hmotnostou...a tiez neznasam predsudky typu, ze
prekrmujeme deti, ako im robime zle a podobne zvasty...ako sa da dojcatu dat
menej papat, ked si vypyta tolko, kolko potrebuje, nechapem...

katty17
9. dec 2010

@maxara - peti ja tiez vsade pocuvam ake ma Sandricka liciska a stehienka. ale myslia to skor zo srandy a ze to je proste babatko ktore este nechodi a nebezka. cize ked nase babule zacnu chodit tak to vybehaju a vyrastu z toho... Sandricka sa tiez nepreziera, papa kazde tri hodky a v noci vynechava dve varky. a aj tak je proste baculka. a co? ved nech je. som rada ze jej mliecko chuti a je zdravucka.
ono, ty musis najlepsie vediet ako a kolko Ninka papa a kolko ti pribera v priemere... kamaratka tiez mala malicku taku bambulku a odkedy zacala chodit a viacej behat sama bez kociku tak sa vysvihla aj do vysky a normalne je z nej chude dietatko... 🙂

aalexis007
9. dec 2010

@maxara nič si z toho nerob 😉

aalexis007
9. dec 2010

Čo dávate vašim chrústikum na ďasienka pri prerezávaní zúbkov? Môjmu malému sa asi začínajú prerezávať zúbky. Vidím mu ale skôr hore také červené a v strede také biele, už ako keby bol taký malý zúboček. A nemalo by sa to začať dolnými??? Musím mu to zase zajtra okukať a zistiť čo to je? Že by sme mali prvý zúbok?? 🙂

maxara
9. dec 2010

@jaruska8 ja som to vedela.. 😖

@mirka285 no ja som sa ovladala a snazila som sa to ustat, ale vnutorne som bola uplne rozladena, jasne ze ma to nasralo.. este aby Ninka kvoli mne trpela, za to ze ja som tucna, tak teraz aj ona je, hoci ona je len cela velka..

@adelaine
@luminkasp
@katty17 moja Ninka praveze v noci uz uplne spi, cize nepapa od 20tej do 7:30 a cez den zje z UM len asi 3x120 ml a zbytok ma z mojich placiek ☹ moc tam uz nemam.. mozno ani nepribrala odkedy sme boli u noe.. co ja viem.. praveze Ninka papa menej ako sa tu pise na konovi, ze papaju vase deticky

luminkasp
9. dec 2010

@maxara, maxi, fakt sa tym netrap, ja viem, ze je to lahke povedat, ale ja som sa tiez trapila, ked mi vsetci hovorili, aka bola tere straaaaaaaaaaaaaaaasne chuda, stve to, no a teraz pri albertovi mi to uz je jedno, su nasi, no nie?

boddez
9. dec 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kokso...: 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
9. dec 2010

@maxara vsk mala papa tolko kolko potrebuje...nechaj tak,vsak ked sa narodi jej babo,hodis jej nejaky "mudry" koment 🙂

boddez
9. dec 2010

@meruska oki...budeme tam zo sofinkou..okeejko..tešíme sa🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
9. dec 2010

Hmm..ak je toto moje vtááčatko naučene presne na režim ...bežne každy den sa chodime kupkat o 19tej...dnes sme sli o 18:30 okupkali sme sa klasika po kupkani mliečko s kašičkou..ale bežne mi zaspinka teraz?..ee..reev pláááč nekluud prekruucačky ..kopačky...otočky🙂))zaspinkala až teraz ..pretože teraz je jej čas...🙂)moje vtačatko malinke prekrasne vonave zajtra 5 mesacne stale som vravel že je nastavena ako hodinky ale až tak?..som hrdy na nu ze ma tak krasne vytvoreny rezim dna...🙂)šikulka tatikova🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meruska
9. dec 2010

@maxara a ty si tu kravu este vo svojom opise ešte nazvala že kamarátka?

maxara
9. dec 2010

@aalexis007 ja som vcera prvy krat dala gelik a vola sa DOLOGEL, je cisto prirodny, bez toho lidokainu a ked toto nezaberie, tak vraj az potom mam dat tie silnejsie

zrzulka
9. dec 2010

@maxara no teeeeeeeeda maxi tak to je sila s tou sestrickou... az sa mi nechce verit ze to povedala... kasli na nu aj ked viem ako ta to musi boliet ... tie vyjadrenia na adresu tvojej krasnej dcerky.... netrap sa, ninka je krasne stastne dievcatko ktore ma milujucich rodicov ktori budu vzdy stat za nou a branit ju ak si k nej niekto bude dovolovat.... no fakt smutne ked sa niekto nevie vcitit do koze matky presne ako opisujes, nevyspatej , nervoznej... robiacej vsetko pre to aby bolo jej dieta spokojnucke....nad debilmi treba mavnut rukou... ti tu budu vzdy lebo ludska debilita je nekonecnaaaaaa 😠 😠 😠

meruska
9. dec 2010

@boddez vy ste aká zohratá dvojka 😉

yoda_
9. dec 2010

@maxara - toto poznam, neries. moj matej mal cez 9 kg ked mal 4 mesiace, tak si komentarov uzijeme tiez dost. Ono to ludia vacsinou nemyslia zle, mam taky pocit, ze len my ako matky sme na to citlivejsie, lebo v podvedomi je ta obava, ci je vsetko ok ked su vacsie ako standard. A blbe komentare maju vacsinou ti, co si neuvedomia, ze dieta je tolko kolko potrebuje, a ja to neovplyvnim. Jedine tak, ze by som ho nechala hladovat a to ja kvoli tomu aby sa dieta voslo do aktualnej tabulky robit nebudem. A ta sestricka, akoze kvalifikovana osoba je krava.

maxara
9. dec 2010

@mirka285 @meruska no ja tu babu poznam, ona je taka, ze rodicia lekari a ona vzdy stylova, tak jej prislo cudne, ze Ninka je vacsia ako tabulka.. a tak jej to vyklzlo.. a potom ked som jej povedala, ze nebudem ju predsa udrziavat na 6 kiloch az do pol roka, tak potom sa uvedomila, ze to moze nasrat .. ale ta sestricka bola uuuuplna pipina 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre