Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
16. jan 2011

@luludi 🙂 tak to sa po ceste mozu stretnut s tym mojim , tiez je na ceste do BA 😀

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 @kafoditka juj baby no premyslim a dam vediet len mama bude frflat co vymyslam 😀

mirka285
16. jan 2011

@katarina7777 on je vo vidieckom style zariadeny,co my s Gabom milujeme...tam sa ten styl presne hodi,si predstav tu na Slovensku tie mrnave pozemny,ze by som si tam postavila nejaky stylovy vidiecky domcek ☹ a vzdy som chcela ist pozriet na Elbu,urcite by sa mi tam pacilo 🙂

maxara
16. jan 2011

halo halo damy..
my mame dnes nase prve vypolrocie a babka s dedom nas tak prekvapili, ze sme ani necakali .. dostali sme naaaadherne saty, teda Ninka samozrejme, take baklazanikove 😵 a k tomu pidizubnu kefocku na ten nas zubok 😵 zlate.. akurat ze Ninka nemala svoj den, lebo doma nie je tak nosena a ofukovana a tam sa vsetci tak tesia z nej, ze ju stale vsetci chcu mat na rukach a natahovat ju a ona preto nechce spat, hoci je unavena na padrt, cize ... uff, toto bola ina zaberacka 😒 ale uz sme doma, takze snad sa da do poriadku potvorka

bambola
16. jan 2011

@maxara tak gratulujeme 🙂 a poprosime baklazanikove foto 😀

mirka285
16. jan 2011

@maxara ake su to baklazanikove saty?...chcem foto please

bambola
16. jan 2011

@mirka285 miri asi myslela farbu 🙂 ci? 😕

kafoditka
16. jan 2011

@bambola
@mirka285 ja myslim, ze budu zospodu take nazberane dovnutra.. 😉

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 este som sa chcela opytat ci mas k tomu maclarenu aj nejaku tasku, alebo pouzivas len ten spodny kos.
vidis, ja mozno budem este aj maclaren trepat z BB 😀

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka
@bambola ja tiez tipujem ze su zospodu take nazberkane 😀

kafoditka
16. jan 2011

Baby slovencinarky - ako mam spravne sklonovat resp. pisat sami, samy?

bambola
16. jan 2011

@mirka285 @kafoditka tak to iba ja som myslela na farbu? 😕 😅
len bud teraz chudatko Ninku navlieka do siat a foti alebo kasle na nas 😀

bambola
16. jan 2011

@kafoditka sami pre chlapov a zmiesane grupy a samy pre baby, nie?

kafoditka
16. jan 2011

@bambola akoze : ostali sme s mamou samy
chlapi sli sami do baru?
sme sami doma..
spravne??

monline
16. jan 2011

@katarina7777 nádherný domček..páčilo by sa mi bývať v takom, alebo aspoň víkendovať, alebo aspoň dovolenkovať 🙂

monline
16. jan 2011

máme novú zábavu - vozítko 🙂))

adelaine
16. jan 2011

kocky, preco davate detom jogurty? 😲
jogurty a maslo sa moze dat cca od 11 az 12 mes., ked su dojcene alebo su na UM jogurty nepotrebuju ...
probiotika su skoro v kazdom UM, aj v pokracovacich mliekach, takym skorym podavanim nevhodnych potravim si
mozete privodit potravinove alergie

kafoditka
16. jan 2011

@adelaine Mati, ale ved vseobecne sa udava, ze biely jogurt v kombinacii s ovocim sa zavadza do jedalnicka v 7-8mesiaci a okrem toho, ved ho mal dnes prvykrat a tak skoro ho zasa nedostane... keby som ho don tlacila dennodenne tak nepoviem, ze mu to moze ublizit, ale nie raz za dva tyzdne napr. ... a ja som spominala, ze som mu ho dala z toho dovodu. ze odmieta uz vyse tyzdna cokolvek jest, tak som skusila, co spravi nova chut. Nic mu nie je z toho, neplace, ze by ho bolelo brusko a stolicu mal normalnu...

maxara
16. jan 2011

@bambola @mirka285 @kafoditka baby presne ste sa trafili, su farbou ako baklazan a su aj take bohatosuknove 😵 paradne, zlata je v nich.. foto zajtra, lebo fotak sme nezobrali, teraz je strasne mrzuta a fotka z mobilu je v mobile a mm mi ju az zajtra posle, lebo.. to je na dlho
takze @bambola ano, kaslem na vas 😀 😀

kafoditka
16. jan 2011

@monline tvoj danko je tak krasny chlap! 😉 ty a neprevrhne sa na tej druhej foto dopredu?

kafoditka
16. jan 2011

@maxara jaaaj a my cakame jak kura na sopel ze uvidime Ninku v novych satockach ☹ 😉

maxara
16. jan 2011

@monline neslubila si dnes foto z oslavy? ci az zajtra? ci bolo uz foto? 😅 nic neviem, idem vas citat

kafoditka
16. jan 2011

@maxara nestihas, uz bolo 😀

adelaine
16. jan 2011

@kafoditka jasne, Domci, ved ako uznas za vhodne...ked ti to pediater odobril, tak v pohode...
ja som sa pytala vo vseobecnosti,
lebo som zachytila nieo o smotanovom jogurte...a zda sa mi to velmi skoro na 6 ci 7 mes. dieta

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 @mirka285 @kafoditka tu je nieco o tom isofixe ale to je len pri niektorych autosedackach
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2385-Test-auto...

bambola
16. jan 2011

@maxara no pekne 😠 😀

kafoditka
16. jan 2011

@adelaine Mati pisem si dalsiu poznamku pre moju pedinu o jogurtoch a v stredu podam info 😉

maxara
16. jan 2011

@monline 😒 uz som ich nasla, akurat, ze riesim Ninku, lebo je taka strasne chuda vyvedena z rytmu.. ☹

@bambola 😀 😀 😀 no co uz so mnou 😀

luludi
16. jan 2011

@monline kreativne ;)

katarina7777
16. jan 2011

@bambola ja som si kupila hnedu tasku cez plece lebo ten golfac je lahucky ze by si ho mohla prevrhnut ked je prazdny a zavesila by si nejaku tazsiu tasku, cize veci bud do kosika (tam sa vela nezmesti) alebo do tasky cez pleco ci maleho ruksaku.

@mirka285 cim som starsia tak tym chcem mat vacsi pozemok aby som nemala nikoho okolo.

@monline ja som do toho domu, jedine co by som zmenila je kupelna, dala by som aj tu vidiecku s velkou anglickou vanou v strede, celkom som nenarocna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre