Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
18. jan 2011

ved prave, nic tam nevidim o zruseni,,a nevidim v IB ani ziaden tel kontakt☹

noemarta
18. jan 2011

@merikac aku mas banku, lebo ja volavam na dialog, skus tam zavolat a ak mas co urcite mas gride kartu, tak ti to zrusia...
@bambola drzala ju ta sestricka pevne, takze v poho...

tinaki1275
18. jan 2011

@maxara uz si asi sla na kute..kazdopadne ti drzime palce 😉 nech vsetko dobre dopadne..

merikac
18. jan 2011

@noemarta SLSP- a netusim co to je dialo a gride ☹(((((((( uplne zuuurim,,,nebolo to malo penazi,,,asi mam odkrveny mozog

tinaki1275
18. jan 2011

@denisse ja som objednala oba. 😀 ze na vymenu 🙂

tinaki1275
18. jan 2011

@noemarta treba sa o to teraz nejako extra starat? ja stale uvazujem ze ked dojdem tak to dam malej nastrelit ale mam trochu strach ci pri tom cestovani hore dole nie je lepsie nechat to na neskor.. 😒 netaha si to ?a napis mi kde ste si todali nastrelit a kolko sa treba do predu objednat?
@bambola to len nase damy su tu bez nausnic?

bambola
18. jan 2011

@tinaki1275 vies co, mne to na tej mojej ani nechyba. ja stale rozmyslam ci jej dam teraz alebo to necham nna neskor tak cca o rok. navyse mm jej nechce dat este tak neviem. ale ona vyzera zase dost na dievcatko takze mi to ani neva 😀 a myslim, ze aj leia je taka dievcenska takze v poho 😉

noemarta
18. jan 2011

@merikac no ty si robila prevod cez internet ??? tu mas kontakt, skus tam zavolat, oni su tam nonstop.

môžete nás kontaktovať cez službu Sporotel 0850 111 888, 0910 111 888, 0915 111 888, prostredníctvom e-mailu info@slsp.sk

noemarta
18. jan 2011

@tinaki1275 no zatial si to netaha..... a iba kazdy vecer jej to mam pretierat s liehom.
http://www.ulk.sk/kozmeticka-starostlivost/cenn...
neviem kolko sa treba dopredu obj. objednavala nas katty17.

tinaki1275
18. jan 2011

@bambola no Matka vyzera ako divecatko ,ale Leia ani nie..na ulici sa ma stale pytaju ci je chlapec..ja som chcela dat jej to este pred letom a tu v gr to takym malym detom nerobia tak uvazujem ci to nedat na svk ..a mamina jej kupila pekne nausnice tak som jej ich chcela dat ..nech ma radost

merikac
18. jan 2011

@noemarta dakuje,,takze bud sa mi to vrati,,alebo mam zaziadat o 4 dni o reklamaciu

mirka285
18. jan 2011

@noemarta no tak aj Nelka je uz herecka 🙂

noemarta
18. jan 2011

@merikac si tam volala??? no tak supeeer.
@mirka285 veruuu uz mame doma hereckuuuu, ziaden chalaniskoooo 😒

noemarta
18. jan 2011

babyyy, ja som pred chvilou dostala take krce, bolibruch, aleee nastastie to islo vsetko von, taaak som sa vykadila ze az s paty..... jaaaaaaaaaaaaj, hned som sa postavila na vahu, ze som aspon o kilo lahsia a houbeleee 😅 😔

adelaine
18. jan 2011

ahojte kocky,
musim sa vam postazovat, risino ma zase problemy s bruskom,
ako ked mu zistili tu intoleranciu laktozy ☹ 😢
je nespokojny, uplackany, mrzuty, v noci ho bolieva brusko...ja si myslim,
ze je to z bananu, neviem vsak isto 😖

drzte mi palce, zajtra ideme k lekarke.

bambola
18. jan 2011

@adelaine kedy ti kakal? mne takto bola mala v sobotu a nedelu lebo sa chudatko nemohla vykadit a bola nafucana 😒

adelaine
18. jan 2011

@bambola on kaka 1az 2 x za den, ale v noci ho trapia zastavene vetry alebo co...
to nechapem, ze ho to trapi az tak neskoro po zjedeni jedla 😖

a tebe Matka na co tak zareagovala?

gabika41
18. jan 2011

@oacka si ma zle pochopila,to bolo ciste myslene na energetickej baze..... 🙂

a pokial ide o horoskopy a vestenie,tak si myslim,ze na tom nieco je,lebo som mala v mojom zivote take tri prihody... 🙂 prva este kedysi som bola v Blave u Somezedy a v zivote ma nevidela a nepocula a povedala mi vela veci,ktore ma velmi zarazili aj do minulosti a aj buducnosti a v podstate sa z toho aj dost veci naplnilo.... 🙂 druha stretla som jednu pani a ked sme si podali ruky,tak sa na mna dlhsie zadivala a vypytala si datum narodenia a potom chcvilu rozmyslala a hovori mi,ze som stara dusa....a ja mam od utleho detstva take zazitky,ze sa nieco stane a mam uplne realny pocit,ze sa mi to uz stalo,napr.nemozem videt deti v okne( ani na prizemi) normalne ma chyta panika a vzdy som hovorila,ze som musela niekedy z toho okna vypadnut,ale v tomto zivote to nebolo..... 🙂
tretia chcela som vediet nieco viac o svojom anjelovi straznom.....tak som si zavolala kocke a ta mi hovori,ze vidi male dieta...( v tom case bola tehotna moja sesterka,tak som to mala vyriesene.....)a ze k tomuto dietatu budem mat velmi zvlastny vztah....bola som doma ahovorim to mame,ta ma samozrejme vysmila...ale za tyzden na to ,sme sa ako rodina dozvedeli,ze moja sestra je tehotna....a nebyt Mareka neviem,ci by tu bola Lucia,lebo ma donuil prehodnotit dost veci v mojom zivote......... 🙂

bambola
18. jan 2011

@adelaine mne na brokolicu a karfiol. pomohla slivkova hippka 🙂

gabika41
18. jan 2011

@adelaine ja som dnes skusala malu rurkovat po vcerajsom banane a nic.... 🙂 inak ja som pouzivala Biogaiu,co su probioticke kvapky na prirodnej baze a mala som velmi dobru skusenost a po dnesku vazne uvazujem,ze ich znova nasadim....

adelaine
18. jan 2011

@bambola uvidim, aku dietu naordinuje zajtra lekarka mojmu zrutikovi, mozno je to aj tym, ze zje vela
a este si da aj mlieko, ani za svet mi nechce vodu ani caj, iba mlieko 😒

adelaine
18. jan 2011

@gabika41 on po banane kakal normalne, a biogaju ja nesmiem davat, ta ho nafukovala, aj z tej ho bolelo brucho 😖
my sme teda pripad, co? 🙂 ale verim, ze ta vie pomoct, vela kociek si ju pochvaluje...

merikac
18. jan 2011

este niektora ponocujete,,ci uz vsetky zohriavete periny?? 😨

adelaine
18. jan 2011

@merikac
😀 ja uz idem zohrievat periny, lebo mi bude mm rano nadavat, ze som nevyspata a ze neviem vstat

tak vsetkym prajem dobru noc 😉

merikac
18. jan 2011

@adelaine dobru,,,ty asi budes zohrievat ajnohy 😀 😀 😲

oacka
18. jan 2011

@gabika41 ja som chcela povedať,že aj pri tom robení zo skúmavky, je to to isté ako bez skúmavky, tú životnú energiu tam lekár nevleje... hoci mechanicky urobí všetko,ako má.... poznám dve deti "zo skúmavky" a rozhodne to na nich v žiadnom energetickom ohľade nevidieť 🙂 ... to sú podľa mňa také reči premúdrelých chlapov,čo o materstve a živote prd vedia. 🙂 sedia a kecajú a ani netušia, akú hru má ich decko najradšej...

monline
18. jan 2011

@merikac ja som teraz prišla

merikac
18. jan 2011

kde si sa flakala? 😀
@monline

monline
18. jan 2011

@merikac dnes mal malý trocha iný spánkový režim, lebo mi spal vonku, a to spí len hodinu, miesto 2,5...tak mi zaspal po piatej a vstal o siedmej..tak sme sa hrali a zaspal až cez Adelu....ostal tu ešte niekto? bambi sa učí? Nelka kočka s náušničkami, to som si všimla 🙂

merikac
18. jan 2011

@monline my sme sa po 2 mesiacoch vratili zase do normalu,,akurat uz nezaspi sama,,ale musim byt v miestnosti,,ale aj tak kuspech,,ako zaspavanie od23-24 namiesto20-20,30....no vyzera to tak, ze babola sa uci,,ale na fb je prihlasena a ktovie, co robi mirka- ved ta je slamenna vdova,,kde je, skym si krati cas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre