Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
31. jan 2011

ahojte tak my sme konečne bez teploty aj sa nám už lepšie dýcha 🙂 len je po troch dňoch kľudu ako z besných vajec 😀

emanuel22
31. jan 2011

@oacka @meruska @strasska @karinnka @tinka349 @tinaki1275 @lutsine ja mám momentálne malého chorého, tak keď bude stretko tento týždeň, tak sa pravdepodobne nezúčastnime... ☹

adelaine
31. jan 2011

@mirka285 Mirus, potom prosim ta hod komment, co a ako...ja som este u gyndosa nebola,
mam z toho zavadzania bobok 😖 ☹

merikac
31. jan 2011

@luludi teda moji,,,vy mate ozaj to balenie do nemocky vycvicene,,,hlavna vec, ze je uz dobre- to je to najdolezitejsie,,,a mate stastie, ze mate davida,,,,,,, tak uz nech ste rycho doma v papuciach a za svojim pc, vo svojej posteli 😉

merikac
31. jan 2011

@maxara mozno sa stavite aj vy u nas- ak vas nebude bavit daka rodinna oslava v nasom okoli,,alebo cestou na vychod 😀 😉

merikac
31. jan 2011

@mirka285 kramy + dlhodobo bez chlapa,,vrrrrrrrrr,,vrazedna kombinacia 😀

merikac
31. jan 2011

@kafoditka my sme dnes ani von nesli-( mala bola doobeda nachvilu) ale po obede tu bola taka kossa,,,ze brrrrr 😠

oacka
31. jan 2011

takže @meruska @strasska @tinaki1275 by radsej tento tyzden, resp. tinaki iba tento tyzden... @emanuel22 @tinka349 @lutsine skor cez vikend alebo buduci tyzden @karinnka moze aj aj predpokladam... tak ako to urobime???? dame stretko s tinaki tento tyzden, kto moze dojde k nam a buduci tyzden uvidime, ci bude zaujem o dalsie...?

monline
31. jan 2011

@luludi to je fajn, že je Bubovi lepšie..čo povedali? z čoho to mal? z tvojich liekov? takže David videl baby z koníka? aj my chceme vidieť Davidáááá 🙂)

adelaine
31. jan 2011

@merikac veru, ja som bola dnes vonku 2 hodiny a pocas tohto kocikovania som minula
balik vreckoviek, stale som smoklila 😒
aach jaj, ja uz asi risa nenaucim spat inak ten obedny spanok ako v kociari s natriasanim zadku 😠

oacka
31. jan 2011

@meruska @strasska @tinaki1275 @emanuel22 @tinka349 @lutsine @karinnka tento tyzden konkretne vo stvrtok

maxara
31. jan 2011

no nic vychodniarky.. podla toho co citam, vychadza vam jedine vo stvrtok, ked mozete vsetky 😉 inak asi nebudete komplet

merikac
31. jan 2011

@adelaine adeel, neboj,ked bude velky, ako rad by si pospal po obede anebude moct 😀

maxara
31. jan 2011

2luludi veru, je fajn, ze sa ti na neho kukli.. a nam ukaaaz Davida 😉 aj ja chcem viedieeeeet 😝

merikac
31. jan 2011

@monline a vy ako?? Daniel je uz lepsie?

merikac
31. jan 2011

@luludi
@maxara - iste sme viacere zvedave a ak videl on nas, bolo by nespravodlive, ze nevidime my jeho.. a potom budeme hlasovat, ktori je krajsi, ci Frantisek, alebo David 😀

mirka285
31. jan 2011

no tak nohy hladke a jasne,ze zajtra podam report co a ako,trosku mam obavy kedze mi kazala prist druhy den kramov a ja ich mam silne ako hovado,tak si to neviem predstavit tie jatky zajra 😕 normalne mam zajtra nabity den,cez obed toto a poobede idem ku tomu kadernikovi a vecer dojde kamoska 😕

mirka285
31. jan 2011

@merikac no ale Frantisek je dost pekny,takze neviem ci ho David tromfne....

merikac
31. jan 2011

@mirka285 ale vlasy si ides dat len stihat, nie farbit, ze?!

luludi
31. jan 2011

@merikac @mirka285 @maxara @monline naprv si musim vypytat povolenie 🙂 a nemyslim.. david je zid, ma take svojske crty, dost ostre.. preco som ja nevidela frantiska?

karinnka
31. jan 2011

oacka @meruska @strasska @tinaki1275 @emanuel22 @tinka349 @lutsine Ja sa prisposobim,mne je to uplne jedno 🙂

merikac
31. jan 2011

@luludi lebo je bubo chory a nebola si na stretku-takze iste nabuduce,,,alebo vycencuj s maxi- foto za foto 😀

luludi
31. jan 2011

@merikac jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... to bol na stretku az taky kontraband?! 😲 😲 😀

merikac
31. jan 2011

@luludi Luci,,ale to je nespravodlive,,od nas si si povolenie nepytala, ci nas mozes poukazovat davidovi 😉 😀

monline
31. jan 2011

@merikac som zapozeraná do albumu, tak nestíham písať sem, lebo mám spomaleného koňa, vlastne celý pc..Daniel mal ráno 37,5, potom i poobede, ale už je to neporovnateľne lepšie 🙂 boli sme u lekárky a tá nevidela nič vážne, máme dávať kvapky do nosa a calcium, lebo má trocha zatečené hlieny a občas jemne odkašle..a vitamíny..Dnes má Daniel fajn náladu, tie víkendové dva dni boli zlé ☹ bol oveľa mrzutejší a unavenejší ako ked mal zápal priedušiek..takže sa teším, že je to na ústupe, že je to takmer fajn 🙂

monline
31. jan 2011

@luludi luci nerob drahoty a šupni sem Davida, na ukážku 🙂 a Peti ty Františka 🙂 alebo nám ich ukážte niekde na tajnáša 🙂

luludi
31. jan 2011

@merikac logicke argumenty...dobre na to ides 🙂 😉

luludi
31. jan 2011

@monline som rada, ze je danielkovi lepsie .. ti urcite odlahlo

merikac
31. jan 2011

@monline tak to je super,,,ako tak sledujem, tak u viacerych deti je choroba na ustupe a to je potesujuce

mirka285
31. jan 2011

@merikac no chcem aj farbit,ale tak isto ako mam,ved uz nemam 4 mesiace farbene,len mne to nastastie neni vidiet ako mi to odrasta...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre