Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
4. feb 2011

@maxara akooo cestu vlakom, to si viem predstavit, v poho, ale potom sa budete ako vsade presuvat, to uz si neviem predstavit, to neeee...

sarai
4. feb 2011

@bambola ja som si kupila taky lahky sportiak http://www.kindercentrum.sk/OnlineObchod/Produc... a malu v nom uz vozim. no a strasne sa jej tam paci. ked zaspi, dam ju do lahu a je to ok. tiez som bola vcera na prechadzku a zaspala mi v nom. 2x sa zobudila, ale znova zaspla a ked som prisla domov, tak este spala dalej taku pol hodku. takze ja som fakt spokojna.

maxara
4. feb 2011

@bambola do KE ideme vlakom preto, lebo ho mame zadara 😉 aspon nieco z roboty mam .. a ICcka kupe pre matky s detmi su celkom pohodlne.. Ninka podla mna ziadnu ujmu nepociti, lebo celu cestu budeme s nou skakat a recitovat a robit debiliny.. a pospi v golfaci 😉 a potom prideme tam, tam pojdeme MHDckou a hotovo..
a ano 😵 😵 😵 ten krasny stoji 199, tak v podstate si ho mozem kupit

@noemarta tak ked po sebe aj upracete 😵 😀 😀 ukecala si ma..

maxara
4. feb 2011

@noemarta no my sa zas tak moc presuvat nebudeme.. ved pojdeme na tri dni.. 😀 a aj to kamoske do bytu a s Ninkou max na prechadzku.. a jeden den stretko hadam dam s vychodnarkami.. aspon dufam teda

bambola
4. feb 2011

@maxara no len sa nam este musi vyjadrit monline a mirka 😀

cigaretka5
4. feb 2011

baby vy co mate drobcov uz v sportiaku, davali ste aj tie vlozky do nich? myslim nieco taketo http://www.babytrend.sk/emitex-unipodlozka-moby...

maxara
4. feb 2011

@bambola Mirka napisala, ze pride.. ci ta vezme, to neviem 😀

maxara
4. feb 2011

@cigaretka5 ja mam taku darovanu a davam ju do vajca, lebo je studene.. resp mam ju tam

cigaretka5
4. feb 2011

@maxara ty mas asi fakt zazracne vajce, dieta ma 10 kil a das ho tam aj s podlozkou 😎

monline
4. feb 2011

@maxara si geniálna, jasnačka, že prídem, ak ma noe vezme 🙂 streda mi vyhovuje @noemarta

maxara
4. feb 2011

@cigaretka5 😀 ja neviem, mam ho vramci trojkombinacie a certifikaty to splna.. je take vacsie.. no co ja viem.. a ta podlozka je tenucka

cigaretka5
4. feb 2011

sa chysta nejake stretko zas?

maxara
4. feb 2011

@cigaretka5 😀 len som pozvala baby na kavu 😀 budes mat cestu okolo?

bambola
4. feb 2011

@cigaretka5 ja davam malu do sportiaka len vo fusaku, kedze mame lodger tak ten je vlastne dvojvrstvovy ale rozmyslala som do golfacu ci nemam nieco take kupit

cigaretka5
4. feb 2011

@maxara no ja uz radsej nic nesubujem, v principe by som mala byt cely tyzden s malou v BA.............

bambola
4. feb 2011

je mozne aby sietka proti hmyzu stala 20€? 😨 su normalni 😠

maxara
4. feb 2011

@bambola tak ako vidis, mozne to je 😒

@cigaretka5 ok, ved ked tak daj vediet

maxara
4. feb 2011

jeden konikovsky 😀 😝 :
Vyjde kovboj pred saloon, odhrnie koňovi chvost a pobozká ho priamo na zadok. Ostatní kovboji sa naňho s údivom pozerajú a jeden sa ho pýta:
“Prečo bozkávaš tomu koňovi riť?“
“Mám popraskané pery.“
“A pomáha to?“
“Nie, ale aspoň si ich menej oblizujem.“

luludi
4. feb 2011

@bambola dopadli sme dobre, uz sme aj dnes boli vonku, 2x po 30 min, musim si znovu zvyknut na nosenie v nosici 😵 normalne citim chrbat a nohy 🙂 ale uz sme randeschopni par dni sa prechod k dr vliekol, lebo najprv vraj stacilo prist vypovedat zmluvu u nej a vziat si kartu, potom chcela vymenny listok, potom, ze sestricka sama donesie kartu k rolnej atd
Idem povysavat radiatory v celom byte a umyt ich, dnes pridu odpisovat merace tepla, tak nech sa nehanbim 🙂 .

bambola
4. feb 2011

@luludi tak super 🙂 my merace nemame 😎

maxara
4. feb 2011

mame novu dudku 😵

bambola
4. feb 2011

@maxara to co tam je, balonik? 😀

maxara
4. feb 2011

@bambola to je taka dudka.. ten balonik je namiesto drzadla, ale krasna je, vsak?

bambola
4. feb 2011

@maxara zlata, vyzera ako by si to sama nafukovala 🙂 takze uz moze mat akukolvek dudku? 😉

maxara
4. feb 2011

@bambola nie, este stale len tu z DMky latexovu plochu, ale teraz jej nanucujem na lacno aj ine, nech si zvyka (keby ju naplo, nech negrca) a tuto chvilku pozuje.. aspon chvilku

monline
4. feb 2011

@bambola
@luludi ani mne nikto nechodí odpisovať merače tepla...ani som netušila, že som takých vecí a prác ušetrená 🙂)))

monline
4. feb 2011

@maxara krásna je- tým si myslela dúfam Ninku a nie ten dudeľ, však? lebo dudeľ je desný 🙂)) ako môžeš tak peknému dieťatu pichnúť taký škaredý cumlík? 😀 jedine ak na hranie 🙂

monline
4. feb 2011

@maxara my máme len jeden NUK silikonový dudeľ, ktorý dudluje od začiatku, žiaden iný nechce, a to som skúšala všetkých 5, čo máme doma..(ale rôzne typy, aj ked podobné a medzi nimi aj nuk kaučukový)..len ich vezme do pusy a kúše, hrá sa, vôbec ich nedudluje..tak si dávame velikánsky pozor aby sme nestratili ten jeden..

maxara
4. feb 2011

@monline no ja som jej kupila dva cumliky tie latexove DMkacke.. takze mam cerveny a zlty a mam take iste silikonove a tie nechce 😒 Myslela som Ninku, ale s tym dudlikom v puske 😅 mne sa paci.. len keby bol ruzovy, bol by este krajsi 😀

adelaine
4. feb 2011

babyyyy, ja som z toho mojo drobca na nervy 😠 😠
pomooooc 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre