Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
4. máj 2011

@mirka285 tak ja budem mozno prva nevesta v nohavicovom tmavom kostyme, mam ich 2 super v skrini, jeden na zimu a jeden na leto a to si potom budu mysliet ze sa dvaja chlapi beru len jeden ma blondavu parochnu 😝 ja som mala aj na mojich promociach gate a vyzerala som super .... vobec som neni namyslenaaaa 😀 😝 😀

mirka285
4. máj 2011

@katarina7777 Kati podla mna zaziaris aj v tmavom kostyme,to som si na sto pro ista 😉 baby tak a zmenime temu,pocujte,neviete co je Luludi??minuly tyzden si sem dala status,e tu konci a vyhodila si niektore aj na FB z priatelov 😖

miki060707
4. máj 2011

ahojte,
@mirka285 velice pekne ti Ďakujem, dneska došla obáálka...diki ti

baby, v májom DIEŤATI uverejnili fotku, v rubrike smejko

"nemôžem sa pozerať, čo to tá moja sestrička stvára 🙂"

tak Vás chcem poprosiť, keby ste mohli a prispeli smskou, nemám veľký okruh známych, tak by som sa potešila, keby ste mi/nám poslalai smsku a možno aj vy vyhrate hami baliček a hračku, lebo je žrebovaný aj hlasujúci, fakt by ste ma prekvapili, keby ste zaslali smsky....

DIETA SMEJKO 4 meno a adresa hlasujúceho
na číslo 7005, cena spätnej smsky je 0, 20

mirka285
4. máj 2011

@miki060707 Miri nemas zac,poslala som vam uz aj hlas 😉 baby kde ste vsetky? @babola Mati ty nevies nic o tej Lulu?ja uz som si aj zacvicila,aj Tominu dala obed a idem sa s malou preist,tak caute zatial...

miki060707
4. máj 2011

@mirka285 si zlatá Mirka, prvý hlas, ešte som nestihla ani ja poslať, dik

aalexis007
4. máj 2011

Prečo je vonku taká zima???? ☹ 😒

solinkarka
4. máj 2011

Aojte dievcata..prepacte ze sa vam tu hrniem do temy ale vidim ze uz mate deticky tak preto by som sa vas chcela spytat od kedy sa chodi na MD a ći nahodou neviete ci chodia rovnako bez rozdielu ci je zamestnana alebo nie na tu MD?? lebo ja som nezamestnana a mam trosku chaos..dakujem 🙂

aalexis007
4. máj 2011

@maxara čo si pridala ten link - s vyhodnotením decembrovčiatka - budeš aj ty niečo také robiť???? Veľmi sa mi to páčilo 🙂 Ak by sa ti s tým nechcelo prplať, tak sa toho veľmi rada ujmem 😉 😀

aalexis007
4. máj 2011

Konečne mi malý zaspinkal. Učím ho spávať vo vnútri, ale nejako mu to poobede nejde. Doobeda mi zaspí celkom pekne, ale poobede ani za svet. Musela som ho dať na balkón. Včera spal iba hodinku doobeda a poobede vôbec. A dnes 45 minút doobeda a teraz spinká nejakých 20 minút. Som zvedavá, koľko vydrží 🙂

aalexis007
4. máj 2011

Kde ste všetky??? Som tu sama???? 🙂 Konečne mám trošku čas tu písmenkovať a to som tu sama 😀

aalexis007
4. máj 2011

Idem si urobiť kávičku 🙂

aalexis007
4. máj 2011

@bambola a ty sa nepridáš na stretko na budúcu stredu u nás???? Či by si to mala ďaleko??? 😉 Máme síce len 2-izb.byt ale nejaké 3 mamičky s 3 detičkami by som zvládla usadiť 😉

adelaine
4. máj 2011

tak uz som tu zase 😉
@aalexis007 ja som mala popolnocne tiez cierne, a nikto neriesil... a mal by smolu, keby zacal riesit,
lebo by nepochodil, mne sa tie saty pacili aj mi sekli a hotovo, som bola rada, ze som na seba nejake slusive zohnala.

bellablonde
4. máj 2011

caaaute koceny,

@mirka285 super saty, budes hviezda
mne to praveze nevadi, ked sa toci aj o inom ako o zubkoch 😀 som sa nestihala zapojit, lebo viete co??
od vcera mam doma 3 tri deti 😲 😀 ... a to tretie dieta nie je manzel 😀

takze ked som kedysi tvrdila, ze kona nestiham, tak az teraz chapem naozajstny vyznam slova "nestihat" 😀 😀

@miki060707 zlata fotecka, tvoje deticky sa teda vedia riadne xichtikovat ...ja ti tiez poslem hlas 😉
@aalexis007 baby jogger som chcela pre petka este kedysi davno,,,, 😎 😎 😎 vtedy ho na slovensko ani nevozili. Ale brutalne sa mi na nom paci strecha a system skladania 🙂 booze ked si spomeniem, ze sme ho chceli dat z ameriky doviezt hehe

a co este mame nove?
@kafoditka vy tam mate riadnu kosuuuuu 😲 😲
my ideme na vikend do Oscadnice na gulasovicu,,, budeme sa musiet riadne vyobliekat 😨

@katarina7777 ty mas supr vkus, brala by som ta za stylistku... len kto by to platil 😀 😀 😀

pa holky idem zas po svojom

tinaki1275
4. máj 2011

tak vas docitavam..som dosla z letiska akurat a rychlo zjedla trochu kurcata na obed..mala cela spokofon ze som doma sa tu mota okolo mna so stehennou kostou z kurata v ruke 😀 ..mi ju slohla z taniera ...ako taky psik je.. musim jej ju zobrat lebo spadne a skonci jej nikede v hrdle.. 😒 ale evidenne je to to prave orechove na jej bolave dasna..
@mirka285 aj mne Leia nechce zaspat pred desiatou ...a si teraz posledne dni az do deviatej rana aj ked sa medzitym 2x budi ..ale aspon rano je klud.. 😉

solinkarka
4. máj 2011

Dakujem ze mi ani jedna mamicka neodpisala 😠

tinaki1275
4. máj 2011

@solinkarka hadam existuje nejaka debata presne na tuto temu tak sa radsej obrat tam ..a neviem o tom ze nejaka mamicka tuna bola pred porodom nezamestnana takze asi aj preto ti nikto neodpovedal...ja ti urcite neporadim ,zijem v cudzine..

karinnka
4. máj 2011

@solinkarka Chodi sa uplne rovnako 😉

solinkarka
4. máj 2011

@karinnka dakujem 😉

mirka285
4. máj 2011

@solinkarka 6 az 8 tyzdnov pred porodom...zalezi od lekara kedy ta vypise na MD....

katarina7777
4. máj 2011

@solinkarka akoze trpezlivostou nie si velmi obdarena 😉

katarina7777
4. máj 2011

@bellablonde no mozno nejaky kollar by stihal platit 😀

lenuss84
4. máj 2011

ahojte.sopliky uz prestavaju skoro nie su.ten physiomer pomohol.mozno aj preto ze som ho nasadila hned ako sa objavili. a dnes sa Ada prvy krat sama postavila v postielke.sikovnica nasa.

katka55
4. máj 2011

ahojte baby. dnes sme si dali u @maxara maxi fajnu kavicku, vyklebetili sa, deticky boli zlate, len ten moj nie a nie zaspat 😒 a viete aku fajnu sosovicovu polievku robi maxi? vydavat sa moze 😉 aj pizza bola mnam. dakujeme peti za super den 😉 ja idem teraz cvicit a vecer si precitam, co ste stihli popisat. majte sa zatial pekne.

lenuss84
4. máj 2011

par foto novych...

katarina7777
4. máj 2011

@katka55 a ja ze preco sa tu maxi neobjavila cele poobedie, tak vy ste klebetili 🙂 ... bude aj fotodokumentacia?

aalexis007
4. máj 2011

@lenuss84 aká je zlatučká 🙂

kafoditka
4. máj 2011

Babyyyyy moj Filip sa pusta chodit 😵 😵 😵 normalne urobi sam 5-6 krokov a potom padne na zadok, znova sa postavi, musi sa ale niecoho chytit a zasa urobi zopar krokov 🙂 keby som tu mala svoj notebook tak vam tu dam video...
Bola som vonku na prechadzke a potom u kamosky pozriet. Maly sa hral s hrackou, co dostal od nej, postavil sa a sam presiel par krokov k televizoru, ja som kukala ako puk 😅 Sikovnik moj malicky... @maxara znacis si?? 😉

kafoditka
4. máj 2011

@bellablonde Juli, veru je tu kosa, na vikend sice hlasia oteplovanie ale teplu bundu deckam urcite zabal..
@mirka285 veru sa tu lulu uz dlhsie neukazala, bohvie, co je snou.. 😒
@monline,@merikac baby, vy zijete??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre