Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
20. máj 2011

@maxara no veď je, len to idem s mm, ktorý je po nočnej - čiže dnes s ním bude zábava 😖
Inak Maťo mi posledné týždne nakladá tak, že len do sprchy, nič iné s s tým nedá robiť 😅

bambola
20. máj 2011

dobre ranko 🙂
dnes mame toho cellkom dost ale ako poznam nasho tatka tak nestihneme nic 😀
@bellablonde si robte srandu z plasteliny 😠 ale pristavny je v piatok zapchany vzdyyy, s tym nic nenarobis 🙄

cigaretka5
20. máj 2011

@maxara a mon je odkial priamo zo senca? ja idem inak baby z Ba a prazdne afto ak by sa chcel niekto pridat beriem

maxara
20. máj 2011

@vierkaha mozno ma uz male plienky.. mne ked sa nina presierala, tak v tomto bol kamen urazu..

@bambola babi co sa dudres.. 😉 ved je super, ze ta povazuju za odbornicku na problematiku, nie? 🙂

@cigaretka5 Mon je z novej dedinky

zuzik1983
20. máj 2011
maxara
20. máj 2011

@strasska ty tajnostkarka 😉 vsetko naaaaaaaaj 😵 cmuk cmuk

adelaine
20. máj 2011

ahojte vospolok
@maxara, to robi aj risko, to zbieranie....ked vidim, ze je niekde dlho ticho, tak urcite niekde nasiel nejaku smet 😕
a este mi robi na prechadzke v kociku to, ze vystrci ruky a ked idem popri nejakych krikoch, odsklbava listy
a sup do ust 😀

adelaine
20. máj 2011

@zuzik1983 zlatunka

maxara
20. máj 2011

@adelaine 😀 no veru, vsetko hned do pusy 😀

gabika41
20. máj 2011

Zdravim damy.....ja uz od rana lietam ako duracelka,ale k pc som sa dostala az teraz.....svokra odisla na chalupu do Kysuc,tak bacujem sami s Luckou ....inak zajtra uz budu aj nejake jahodky v zahrade... 🙂
prajem vsetkym prijemny teply piatok

gabika41
20. máj 2011

@zuzik1983 ...mate velmi peknu trojkolku,mozem poprosit o blizsie info?aka je to znacka a kde ste ju kupili.dakujem

bambola
20. máj 2011

@maxara aaaale prosim ta, ja viem ,ze si zo mna robia srandu 😀

no mne mala uz aj spi a to sme vstavali o pol 10 😕 samozrejme zalomil aj tatko 😠 ale aj tak nic ine nemozme tak co. potrebovala by som dat pred odchdom doporiadku este kuchynu ale to pocas spanku nehrozi, ale aspon mam uz vypucovanu kupelku a vyprane, nech ma ocko co nosit 😀

maxara
20. máj 2011

@zuzik1983 teda ja som ti len klikla na paci sa mi to, ale mam normalne vycitky, ze som ti nenapisala, ze je nikolka velka krasavica, skerko 🙂

@gabika41 aj my sme uz mali na chalupe s mm jednu jahodku napolovicu 😉

@bambola aaale kroch kroch.. ved ale ty z toho sprav devizu 😉 napr keby si teraz belle predpovedala zapchu na pristavnom v case od 15-17 a potom zapcha na dialnici pred triblavinou od 18-19 kvoli nehode, tak by si bola hviezda 😉

bellablonde
20. máj 2011

@bambola 😀 😀 ty! ja som to myslela nahodou vazne, lebo casto chodite v piatky do bystrice,,,, tak som vydedukovala, ze asi mas najviac skusenosti s premavkou 🙂
my sme nesli v piatok ani nepamatam, radsej to vzdy nechame na sobotu alebo stvrtok ...sa mozem pripravit, ze budu kolony a dufat, ze sa peto nedocura v sedacke 😀 😀

bellablonde
20. máj 2011

@gabika41 takze chapeme to ako pozvanie na jahody 😉 😀

@zuzik1983 zlata sikula, dostane sa kde chce 😵

sasena zbiera smeti, cim mensia, tym atraktivnejsia

bambola
20. máj 2011

@bellablonde tak ti teda poviem 😀 ze petrzalky chodte radsej na dialnicu zo zadu akoby ste mali ist popri ekonomickej lebo tam budu zapchy. a tym zozadu myslim, ze pojdete smer brno (z panonskej na nadjazd) a tam po vyjdeni na dialnicu doprava (uz nie brno 😀 ) a dostanete sa priamo a nemusite cakat na vjazde pri ekonomickej. zapcha byva tak cca od auparku ALE konci sa presne pri avione, potom sa to uz roztrha. da sa to prezit 😉 zavisi aj o kolkej pojdete, mozno sa v tej zapche stretneme 😀

katka55
20. máj 2011

@maxara idemeeee 🙂 dnes som mala ja velku pardubicku 😀
a moje dieta asi uznava Willow Smith-a 😕 pozerame Music 1 a 4x som mu to musela pretocit 😕 asi budem mat komercne dieta 😀
vsetkym prajem pekny den a ahojte 😉

bambola
20. máj 2011

@bellablonde este ma napadlo, ze stat budes tak ci tak ale od tej ekonomickej je to podla mna horsie, musis sa tam pchat, niesi na hlavnej a mas iba nervy z idiotov , a je to aj pomalsie

bambola
20. máj 2011

@katka55 si to uzite 🙂

strasska
20. máj 2011

@maxara jeeeeeeeeeej dakujem, cmuk 🙂

strasska
20. máj 2011

ahojte, trochu som vas zanedbavala, ale akosi nestiham, mam pocit, ze furt uspavam, najprv doobeda Julku, na obed Miska a poobede opat Julku. Tesim sa, ked prejdeme na 1 spanok, aj ked pri jej 30minutovkach si este par mesiacov pockam ☹
Momentalne sme chori, teda ja a Julka, nic prijemne a to sme mali ist v nedelu na dovcu, tak teraz neviem. 😒
Julka inak zacala vyliezat schody, tak naramne v strese som, furt len ju okukavam, ci uz nevyliezla na ne kedze ich mame priamo v obyvke, no nic moc 😖
Ale inak je riadne sidlo, na kazdu hudbu tancuje a vela sa smeje. Je uplne ina ako Misko, tak si to uzivame. 🙂
Zelam krasny dni a super stretko u Maxi 😉

vierkaha
20. máj 2011

@maxara Peti, ale jemu to nepretečie len to má všade aj na vajkách a pinďúrovi a je to takej konzistencie, že obrúskami sa to nedá poriešiť ( sorry za detailný opis 😅 )

maxara
20. máj 2011

@bambola tak sme si to teda uzili, ked uz sme to mali prikazom 😉 😀

Nase pidiministretocko dopadlo super, decka boli paradne, mala Dorotka je riadna babizna, vesela, akcna, energicka a dlha po mamine, inak cely ocinko 😉 ( @cigaretka dlha po tebe, ja viem, ze moze byt aj to po ockovi, ale.. nech neziarlis 😉 😀 ). Patko krasny, velkooky, ukazoval prstikom na hava, na tety.. chvilku bol mimo z Dorotky, ktora sa nan hned vrhla 🙂 (Ninka zatial spala, ako inak) Ale potom sa uz vsetko zabehlo a decka sa krasne zahrali.. aj spolu, aj kazdy sam.. resp spolu a pritom kazdy sam.. pekne straveny den.

@strasska tebe k narodkam draha zelam skore uzdravenie 😒 a na schody zabranu, neda sa?

@vierkaha aha, tak nic potom, som myslela, ze po lopatky natlaca 😀

maxara
20. máj 2011

aaaa, ide k nam burockaaa 🙂

katka55
20. máj 2011

este raz dakujeme Peti @maxara za pekny den. vidim, ze si uz vsetko opisala a dakujem, ze si vynechala tu cast, ako Patrik ani za svet nechcel zaspat a mrncal a mal uz oci ako angorak 😀 😉 ak by si chcela vediet, tak sa da stihnut zaspat aj cestou od vas do Hypernovy 😕 chudacik bol taky unaveny, ze som ho prelozila do kocika, nakupili sme, chvilu sme sa prechadzali, prelozila som ho zase do sedacky, dosli sme do Grobu a este 15 min potiahol 😅 asi robil u vas gentlemana a nechcel spat, ked mal okolo seba 5 bab 😀 😉
@cigaretka5 velmi rada som vas spoznala ;)

maxara
20. máj 2011
maxara
20. máj 2011

@katka55 🙂 no tak super, aspon ze sa potom nezobudil pri prekladani, chudatko malinke 😵 a nedakuj preboha, ved si u nas ani vodu nepila ☹ som na teba zabudla a ty si nevypytas ☹

katka55
20. máj 2011

@maxara ooo, uz su aj fotky. len nikde nie si ty... dokelu. nabuduce napravime 😉 a na co by mi bola voda, ked som mala fajnu cicerovu polievocku pre dojciacu matku 😉 😉

noemarta
20. máj 2011

ahojte holky,
vidim, ze stretko vyslo ako vzdy, aj foto som si uz prezrela, @katka55 pocuj, ty si sa vratila z nejakej dovolenky, okrem materskej 😀 ciii..... si nejaka hneda 🙂
@cigaretka5 ty si sa poctivo zakryvala, aby sme ta blizsie nespoznali, nevideli, este ze dorotku bolo pekne vidno, taky vlasaty smejo.
Ja som mala pracovny den, ale dal sa,nejaka som vycerpana, asi dnes skoro zalahnem.
@strasska skore uzdravenie ☹

katka55
20. máj 2011

@noemarta chces mi povedat, ze nevyzeram ako strhana neuroticka nevyspata matka? 😀 😉 ale ksichty tam davam riadne 😕 nejako cudne foti ten maxin fotak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre