Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
22. jún 2011

@carrie84 jedine mm, ked dofici z prace...ale to je nic moc...aj tak ked idu von, ja riesim domacnost...ale uz som ticho, lebo si pomyslite, ze co sa stazujem...ved takto funguje 90% rodin.

monline
22. jún 2011

@tutifruti ty predsa vyzeráš úžasne, nikto by ti netipoval tri deti 🙂

@carrie84 čo fotíš? máš niekde svoje fotky? 🙂

@janka256 gratulka Mirke k prvým narodeninám..krásna je 🙂

@katka55 že aký frajer na fotkách 🙂)

@adelaine ja som dnes šla o dvanástej z domu a prišla som späť až o pol siedmej..a kupodivu to Danielko s babi a neskôr s Nikou výborne zvládli 🙂) šla som akože do práce a s kamoškou kúpiť darček..ale do práce som nemusela, lebo šéf bol rozlietaný a nemal na mňa čas, tak až v piatok zájdem..tak len skamoškou sme pobehali obchodnú a tesco na kamennom a hľadali nejaký darček v zlatníctvach..aj sme kúpili, aj Danielkovi sme darček kúpili, aj sme si pivko dali, posedeli, pokecali...no paráda 🙂) treba občas vypadnúť...

adelaine
22. jún 2011

idem ja do perin...dobru nocku.

janka256
22. jún 2011

@tutifruti to si presne vystihla ja to robim takisto 🙂 dnes som po nich vrieskala, ako vravis ani na zachode som nebola sama furt ku mne niekto vbehol a ked isli spat tak som ich iba bozkavala aki su zlatii no vyznajte sa v tom 😀

monline
22. jún 2011

@adelaine dobrú noc

janka256
22. jún 2011

@monline vdaka moni 🙂

carrie84
22. jún 2011

@adelaine - ziadne ticho, co ticho .... ja napr. nechapem domacnosti, kde nie je bordel - u nas to vyzera ako po vybuchu. Z jedineho dovodu, ked mam kusok casu, neriesim domacnost, riesim seba. Inak by som sa fakt zblaznila. Ako jasne, ze je navarene, oprane a spol. - ale vsetko len to nevyhnutne 😉
@monline - to ja len tak pre radost 🙂 Fotak mam dobry, oko tiez celkom ujde, tak sa hrajkam. Ked budem nieco mat a budem s tym spokojna, hodim na fb 😀 Inak mam len starsie veci, co som este na skole fotila

monline
22. jún 2011

baby videli ste v pondelok reportérov na jednotke? reportáž o pupočníkovej krvi..výsledok- pravdepodobnosť, že sa využije, je takmer nulová..

carrie84
22. jún 2011

Dievcata, lucim sa na dnes. Zajtra ma caka tazky den, tak sa pridem vecer trochu postazovat 😉 Bruuuuu

katka55
22. jún 2011

@monline to fakt? my sme pupocnikovu krv darovali, tak ta pravdepodobnost je mozno o trosilinku vyssia 😅

katka55
22. jún 2011

idem aj ja spat, ale predtym hodit sprchu, lebo piesok mam vsadeee 😀 bru noc 😉

monline
22. jún 2011

@katka55 pozri si reláciu v archíve..videla som síce len koniec, ale toto z toho vyplynulo

monline
22. jún 2011

@carrie84
@katka55 brú noc..idem i ja 🙂

gabika41
23. jún 2011

dobre ranko zienky.....u nas uz je zamracene....dnes idem konecne ku kadernicke,lebo som sediva ako mys.......
prajem prijemny den... 🙂

kafoditka
23. jún 2011

Bre ranko, zdravim z Kysuc 🙂
Cesta sem bola uplne super, maly potiahol az do Ziliny, cize potom pol hodku len spieval a rozpraval nam, co sa mu asi snivalo 😵 Vcera tu bol krasny den, dnes je sice teplo od rana, ale zamracene.. ideme do mesta kuknut a vecer pojdem pomoct chystat vysluzky na sadbu..
@janka256 malej prajem dodatocne vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka 🙂
@katka55 Kati maly aky pohodak na plazi 😉 strasne krasne ocka ma 🙂
@monline citam, ze si mala fajn popoludnie, ja takto dufam vypnem v sobotu.. to bude teraz prvykrat, co budem od maleho prec pol dna a celu noc, dufam, ze si to patricne uzijem 😎

mirka285
23. jún 2011

dobre ranko... no co sa tyka pupocnikovej,mne bolo od zaciatu jasne,ze je to biznis,a nemylila som sa 😔
@kafoditka uzi si to...ja este nemam na dnes ziadny plan,uvidim co sa z toho pocka vykluje 🙂

noemarta
23. jún 2011

dobre ranko..ze teraz sme sa zobudili a a a nejaka som rozbita.... a a a niiiiic sa mi nechce... 😒
tiez nemam ziaden plan na dnes, ani neviem co vymysliet, taka som nejaka bez stavy...

bellablonde
23. jún 2011

ahojte,
Maci aj mne sa vobec nic nechce, najradsej len sediet a cumakovat na telku

Petulo uz ma zvysenu teplotu, takze je mierne otapeny, do toho ten strasidelny kasel....Sasenka este nie je celkom fit, ale ta uz aspon neteplotuje

Zajtra mame ist do Nitry na fotenie...asi z toho nic nebude... 😖
@kafoditka tak vy ste uz hore...uzite si svadbu a aj potom dovolenku

@adelaine pozname take stavy... 😒 nechcela by si poriesit opatrovatelku? Mam dve overene baby - moje byvale studentky - ktore su fajn a na par hodin ochotne postrazia dietatko 😉 Ja to tak robievam, lebo inak konecna 🤐

adelaine
23. jún 2011

ahojte vospolok,
dnes to vyzera na trosku chladnejsi den oprosti vcerajsku, ale aspon nebude tak dusnoo..
celkom sa tomu tesim, aspon sa neprilepim tam, kde si sadnem 😀

@bellablonde popravde som uz nad tym rozmyslala, este som to vsak neskusala...
risko zle znasa cudzich ludi a to pritom ho dost rozvlacam medzi ludi, medzi deti....neviem
preco je taky bojazlivy :( ale raz to musim skusit...
ako si to robila ty?

katty17
23. jún 2011

ahojte kocky.
tak my sme sa prave vratili z prechadzky a musim povedat ze vonku je uz teraz pekne teplo.@adelaine - mati nieje sice tak ako vcera ale tu na dlhacoch je uplne slnecno.... sandra mi zaspala tak som ju supla na terasu. ani ja nemam na dnes ziaden plan....:(

gabika41
23. jún 2011

...baby,ktore robite tiramisu hodte receptik,lebo dnes ho idem urobit,ale nete je ich vela a neviem,ktory je akoze naj....dakujem 🙂

katty17
23. jún 2011

@gabika41 - gabi ja robim taktyto:
potrebujes: 6 zltok, 4 lyzice kryst. cukru, 1 vanilku, mascarpone, 1 kvalitne podlhovaste piskoty.
postup: zltka, cukor, vanilku vyslahat na penu a potom pridat mascarpone. uvaris si kavu podla tvojej chuti. ja ju nesladim lebo uz samo osebe je to cele sladke.
Na misu si nanesies prvu vrstvu kremu na to naukladas piskoty zlahka namocene v kave. opakujes vrstvy. gabi nenechaj tie piskoty prilis napit kavou. !!! vrch konci kremom. cely krem posypes kakaom alebo struhuanou horkou cokoladou. ozaj, zabudla som ze do tej kavy primiesaj amareto ;) treba to cele nechat odlezat celu noc v chladnicke.
je to velmi velmi rychle a jednoduche. ja to aj robievam tak ze to cele robim do poharov na stopke. dobre sa to takto papa ;)

tutulka12
23. jún 2011

ahojte, aj ja som dnes nijaká. dostala som krámy, zaťahuje sa na dážď, Teo je stále zamňaukaný a tie zuby sa nie a nie predrať von. po tej chorobe sa mu zmenil režim, cez deň mi ledva pospí hodinu a večer tiež ťažko zaspáva a pritom celý deň je na nohách. musím pozrieť aké baterky v sebe má a vymeniť za tescové 😀 dnes poobede máme stretko, prídu kamošky s bábätkami, čo sme spolu ležali na izbe v pôrodnici, tak sa snáď nálada zlepší no a zajtra ma čakajú vybavovačky po meste. už teraz sa mi nechce ☹

Teo vypije ledva 150 ml ale iba jablkového džúsu, žiadne čaje, vody, nič... Daniela som zase musela vždy krotiť, lebo on by bol schopný denne vypiť aj 5 litrov. aké sú tie deti rozdielne 🙂

tutulka12
23. jún 2011

@bellablonde skoré uzdravenie Peťkovi aby ste sa mohli ísť fotiť 🙂
@monline krááásna profilovka, fakt si na nej kočka🙂
@kafoditka užite si to tam 😉
a aby som nezabudla, čo sa týka pupočníkovej krvi zdieľam s Mirkou rovnaký názor. je to iba marketingový ťah, jeden veľký podvod. len tým oblbujú ľudí

sisaa
23. jún 2011

Ahojte baby,

uspavam maleho tak mam chvilu cas pokial dovarim 🙂

@maxara Peti prajeme vam ozaj vydarenu dovolenku so vsetkym co k tomu patri. Zo skusenosti (nie sice mojich) viem, ze z dovoleniek sa casto nosi aj maly darcek. Mozno sa pritrafi aj vam 😀 😀 😀 Ved das vediet 😉

@katka55 este raz musim pochvalit ake vyborne bolo to grilovane masko na megastretku. Ak to nie je tajny recept, mozem sa spytyt v com to bolo nalozene, a ako dlho? Tak nakoniec vam dobre vysiel krst, aj ked si sa bala. Nic hrozne.

monline
23. jún 2011

čaute baby
tak mne rastie závislák
od rána ako sa zobudí, je na prse..každú chvíľu..a keď si po nakojení skryjem prso, rozreve sa ťahá mi tričko hore..lozí si po posteli a kedykoľvek si ide cucnúť.....a keď som ho šla predpoludním uspať, zas..nechcel zaspať, hodinu som sa pokúšala..kým pije, tak má zavreté oči a spánok celkom na krajíčku..dopije a ožije 🙂 idem čosi uvariť, kým mi spí...

monline
23. jún 2011

@mirka285 tiež som bola v tom, že je to biznis..a konečne to nahlas v telke povedali

gabika41
23. jún 2011

@katty17 dakujem 🙂

noemarta
23. jún 2011

@monline ja som mimo.... to davali v telke ze je to marketin.tah???? 😕 😕 😕
Ja som bola v lidli, v ivanke na trhoch posmejdit, v robote, teraz sme sa najedli, nelu som uspala a ja sa idem depilovat na terasu s kaaavickou... a potom.... no netusim, vsak sa hadam nieco zadari, hi hi
pekny den prajem.
Baby, ja asi zatial nemam az taku ponorkovu nemoc, ze som doma, ..... mam doma kludne dobre dieta, akurat tie noci, aleee ja by som ju nedala nikomu varovat, myslim nejakej opatrovatelke 😕 😕 Aj ked mi ju segra par hodin zavaruje, co finisujem s vyplatami, tak som nervna, ze som neni s nou.... a tesim sa, kedy uz s nou budem.... neviem, no ja si zatial tu matersku dokonale uzivam, vobec mi nevadi ze som doma a ze som zienka domaca ... ale hovorim, mozno to je tym, ze mam dobre dieta a ze chodim aj medzi ludi dost casto, teda sa stretavam s tymi, co su mi k srdcu mili a s ktorymi mam o com, a to si myslim ze je zaklad. 😉

noemarta
23. jún 2011

@monline nic, kiahne nedosli dankovi????
Aj Nela sa zacala cez den cecusikovat, nie az tak jak Danko, ale ona mi uz napr. pred mesiacom total odmietala pit cez den, a teraz zacala dvakrat aj cez den.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre