Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
8. júl 2011

ahojte kocky. taj konecne som doupratovala. mala mi tu lozi a vrieska od radosti ze sa hra s nafukovacou loptou . neskutocna radost. 🙂 posuva si ju dopredu a lozi za nou ako sialena 😀
neviem ako je u vas ale u nas hodne fuka. urcite bude teplo ale na terase je riadny vietor. :(

zuzik1983
8. júl 2011

dobre ranko
tiez sa pripajam a prajem oslavencom vsetko naj.
inak aj nasa nikolka uz vie co je co a ked jej poviem aj donesie a uz dokonca rozoznava aj niektore zvierata

zuzik1983
8. júl 2011

@katty17 u nas je tiez riadny vetrisko

medved
8. júl 2011

baby dakujeme vsetkym za gratulacie a pripajame sa k dnesnym oslavencom, hlavne vela zdravia 😉

maxara
8. júl 2011

@medved heej ty nespis? 🙂

medved
8. júl 2011

@maxara draha nie len ze nespim, ale som ani minutu nespala kua 😎
prisli sme domov o pol stvrtej to sa prave lucka budi, takze som cakala, nespala a ona sa prebudila az o piatej, dala som jej mliecko a potom som uz nezaspala
ako netusim, ako budem dnes fungovat 😒 uz mam v ladnicke redbull

medved
8. júl 2011

@bambola bambi chodime aj cez vikend von, jasne, ale zajtra robime lucke oslavu a ja varim pre 6 ludi, takze ja budem urcite doma a makat 😎 , mozno podvecer az vybehneme na pivko
vy kedy idete?

medved
8. júl 2011

@minizu zuzi, odpovedam i ked neskoro 🙂
som rada, ze ste obe uz OK, mozno sa buduci tyzden stretneme na jazere 🙂
a lucy strajkuje stale, aj ked najnovsie zacala aspon trocha jest jogurty a kase, to je u nas novinka 😎

sisaa
8. júl 2011

@maxara vam je hej 🙂 nezoberete aj nas? 😉

adelaine
8. júl 2011

ahojte, dobre ranko,
my sme sa akurat vratili z prechadzky, je sice pekne teplo, ale risko normalne zniesol dlhy rukav,
ani nepistal, ze mu je teplo, lebo veru dost fuka...

A inak, mozem sa pridat buduci tyzden na stretko na Strkovci? 🙂

medved
8. júl 2011

@adelaine jasne bez problemov sa pridaj, budeme radi 🙂

maxara
8. júl 2011

@adelaine aj ja som sa uz navtirkala 🙂

@sisaa veru nezoberieme 🙂 teraz ideme len my dvaja s Ninkou a chceme byt absolutne neviazani na cokolvek.. jedine jedna jedina vec nas viaze a to je zatial datum 22.7. v KE

maxara
8. júl 2011

@medved ja nechapem, ja by som bola strasne nevrlaaaaaaaaaaa

adelaine
8. júl 2011

@maxara budeme dve vtirky 😀

medved
8. júl 2011

@maxara sak aj som ale chvalabohu som sama doma, lulu je vonku so svokrou 🙂
a ja sa snazim upratovat ale velice pomalym tempom 😀

medved
8. júl 2011

ozaj baby mate nejaky osvedceny recept na pecene kura vcelku? nejaky zvlastny mix korenia alebo tak...

sisaa
8. júl 2011

@maxara neboj, nesli by sme sa vtierkat 🙂 len si to uzite! V tichosti zavidim, my sa tento rok urcite nikam nedostaneme, aj keby sme chceli ☹ roboty mame ako na kostole. Stoji mi to ale za to, mam motivaciu.

maxara
8. júl 2011

@adelaine ok som za, rada ta opat uvidim po dlhsom case 🙂 😵

@medved a co upratujes tu na koniku? 😀 😀

@sisaa jasne, ja som si tym uz presla, co ty riesis teraz 🙂 takze absolutne nezavidiiim

adelaine
8. júl 2011

@medved ja by som na tvojom mieste uz lezala 😀 😀

ja prespikuvavam kura ( ci ako sa to sklonuje 😀 ) celymi strukmi cesnaku, plus klasicke korenie, sol napr.

maxara
8. júl 2011

@medved akozeeeee zle som klikla, ked som ti to olajkovala.. neboj.. ale moja mama pecie kurca na kile soli.. poznas to? nic nanho nedava, len ho polozi na na pekac vysypane kilo soli. A da ho na pomaly piect.. ta sol sa normalne hore na nom vyzraza.. ale ja ti poviem, od mojej mami je to kurca ovela lepsie ako ked ho peciem ja.. cize to bud neviem, alebo je to tym, ze mama ma plynovu trubu a ja elektricku

medved
8. júl 2011

@adelaine aj ja by som pospala, ale ked ja som v tomto nezmar, cez den proste nezaspim 😀 a ked aj nahodou ano, tak po zobudeni som total nepouzitelna, jak mechom prastena a to dost dlho 😒
vidis, na to prespikuvanie som myslela aj ja, vdaka za napad 🙂

medved
8. júl 2011

@maxara peti take som robila nedavno, a mne sa tiez nezdalo ze je to nejake vynimocne 😒
a upratujem pri koniku veru, beham tu jak fretka a obcas nakuknem 😀

meruska
8. júl 2011

ahojte, konecne ja krasne i tu v KE, zacalo letooo 🙂 kedze momentalne strazim nasim byt, tak to naplno vyuzivam a uz som dnes stihla kaficko s kamoskou v meste
a kedze tu budem do stredy, mam pocit ze navstivim kazdeho z mojho zoznamu znamych 😀 ved ktovie kedy sa zas dostanem do mesta 😉
inak moje neposedne dieta odkedy chodi, nema rado kocik este viac, ak to takto pojde dalej, tak budeme medzi prvymi co sa ho zbavime ☹

bambola
8. júl 2011

@medved neviem este vobec kedy lebo ocko sluzi tak spojime strkovec a navstevu v nemocnici 😉 ale ak bude buduci tyzden pekne tak aj my by sme dosli 🙂

meruska
8. júl 2011

vsetko naj oslavencom 😉 vcerajsim, dnesnym ..proste vsetkym julovciatkam..myslim ze teraz je to oslava na oslavu

medved
8. júl 2011

@bambola jasne to bude super, uz sa zoznam zacina rozrastat 🙂

bambola
8. júl 2011

inac moj uspesny den ako zacal tak pokracuje. isli sme do bchodu kde som zistila, ze nemam penazenku tak sme sa museli vratit domov. pri ceste domov mala stratila ponozku, nastastie sme ju potom nasli. doma mi ogrcla koberec ale len trosku, ked som sla umyvat serbel tak som nejako rozsafne potiahla packu a voda mi vystrekla, ze polka kupelne mokra a ja tiez samozrejme 😠

zuzik1983
8. júl 2011

@bambola ked sa dari,tak sa dari 🙂

maxara
8. júl 2011

@bambola 😀 Bambi, ja som skodoradostna.. ale aj ja zachvilku vstanem a odchadzam upratovat.. takze.. aspon viem, coho sa mam vyvarovat 😀

medved
8. júl 2011

@bambola matka si proste uziva narodky co? 😀 😀 😀 😀

bambola
8. júl 2011

akoze sa smejete ale idem teraz robit chlebicky tak aby som sa nepodrezala tym tupym nozom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre