Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
22. júl 2011

@mirka285
miri, povedala, ze to je z toho, ako vsetko dava do pusy ... aj hracky, ktore olizuje, jej mam umyt v hypermangane ... to jest vsetky, lebo ona dava do pusy vsetko ...
ono to nie je nic hrozne, ale dlho sa to lieci, lebo tie plesne svinuchy su strasne trvanlive a aj ked sa zda, ze zmizli, tak tam furt su a ked prestanes mazat, ako ja (lebo sa mi zdalo, ze uz ok), tak sa vratia .. ja som to tusila, ze je to ono, lebo jej na to pomohla ta jedla soda ... 😒

katka55
22. júl 2011

ahojte.vonku to vyzera fakt nadejne 😵 @bambola nas dnesny program je asi taky, ze teraz sa balime, poobede bezime do mesta kupit mojmu ocinovi darcek, potom bezime do mojej roboty kuknut kolegov, potom na rozlucku so synovcom, ktory odchadza pracovat do Norska, a potom sup na Sliac. neviem, ako to chceme stihnut, ale stihneme 😀
@adelaine my zase lietame kazde 3 mesiace na kontroly na kramare, a vzdy mam pocit v zaludku ako pred skuskou 😖 tiez tvrdia, ze to nic nie je, ze len pre istotu, ale nie je mi teda vsetko jedno. a to mi pripomenulo, ze mam zavolat za vysledky krvi. ufff. tak teda drzim palce, nech ste ok 😉

gabika41
22. júl 2011

Zdravim babule....tak ja uz mam na dnes porobene,este musim zaviest obed na stavbu a ist nakupit.....
@tinaki1275...aj ja mam segru v kupeloch a trpnem pri kazdom zazvoneni,lebo sa mi zda akasi nabudena.....to chce klud,mna tiez momentalne vsetko serie,nejako bolo nejako bude....

@kafoditka....chcem sa spytat DM v Cadci je este stale zatvorena?na buduci tyzden sa chystame na Zakopcie,ze by som si skocila na nakup....
@adelaine...drzim palce...snaz si zamestnat hlavu aj niecim inym....
@denisse ...ja ju kupila normalne v lekarni bez cakania,mali namiesanu,ale robia to asi priamo tam,lebo to bolo v takej flasticke s rucne popisanym stitkom...
@mirka285....ty a depka....moja zacni uz rozmyslat nad zariadenim domu,mne ide chvilami z toho hlava prasknut,ked sa ma mm zacne vypytovat a ja vobec nemam sajna....a este sa pritom zmestit aj do normalnej ceny a aby sa to aj pacilo....niekedy mam z toho hlavu ako balon....tak preved myslienky a bude hned po depke....
prajem pohodovy den... 🙂

bambola
22. júl 2011

@denisse deni asi ti nepomozem, pretoze my sme tu vodicku priamo vyfasovali do skumavky u nasej dr. a jedine co tam je napisane je candibene, a jeto taka priesvitna vodicka. ja som bola rada , ze sme nefasli tu fialovu 😔

bambola
22. júl 2011

@katka55 teda.... nikto mi nepovedal, ze dnesne poobedie bude o styri hodiny dlhsie 😀 😀 my nakoniec odchadzame zajtra doobeda do Ba 😉

katka55
22. júl 2011

@bambola a ako idete do ba? ci andrej pride pre vas?

kafoditka
22. júl 2011

@denisse joj dufam, ze vam ta pliaga rychlo prejde a mala sa vylieci..
@gabika41 ano DM uz normalne funguje, oni len vtedy malovali a menili nejake regale, tak bola docasne zatvorena...
@katka55 Kati aj my chodime na Kramare kaude tri mesiace na nefro koli zvacsenej panvicke, Patrik ma s cim problem? baby nam pedina nebrala preventivne krv ani nepamatam.. 😕

mirka285
22. júl 2011

@denisse jaj tak uz veru viem co to je,aj kamoskina mala to mala a nadavala,ze sa toho nevedia zbavit 😠 no ulozila som dyeta spat,navarene mam,tak mam frei...a inak beriem teraz te tabletky na posunutie kramov a som sama vyrazka,asi to obsakuje nejaky hormon,alebo co 😖

jaruska8
22. júl 2011

@kafoditka Jaj baby, nám ešte našťastie nebrali krv. ☹ Dúfam, že ani tak skoro nebudú.

bambola
22. júl 2011

@katka55 nie, nasi prisli do BA ich auto a ja som s nim sla do BB a zajtra sa vraciame a oni si ho vezmu do BB 😉
@kafoditka domi my sme boli na krvi len raz, akoze preventivne do roka ma mat kazde dieta vysledky krvi a mocu, ale andrej vravi, ze je to zbytocne, ze z toho v zasade nic nezisti. a co by si ho chudaka chcela zmykat z krvi? 😠 😀

katka55
22. júl 2011

@kafoditka patrikovi sleduju tukovy objekt pri oblicke na urologii a zvacsenu detsku zlazu (tymus) na onkologii 😔 krv mu beru kvoli onko. mal aj hydrokelu (vodu vo vajkach, tak ich mal velikanske 😀 ), ale to nastastie zmizlo samo. nejako maju tie nase deti vsetko mozne zvacsene 😉

katka55
22. júl 2011

@bambola domyselne. logistika ako sa patri 😀 😉

jaruska8
22. júl 2011

@mirka285 Vy ste kedy dnečs vstávali??? Malá už obedovala???? My sme vstali o pol 9 a to šla spať o 8, takže dnes bude mať zase len 1 spánok, teraz sa ideme napapať.

bambola
22. júl 2011

@katka55 to som vymyslela ja 😀 😀 ale tak nemali by sme sa ako inak dostat sem 😉

mirka285
22. júl 2011

@jaruska8 vstavali sme okolo pol deviatej,rano som jej dala mlieko,a o jedenastej dostala banan velky a este kusok rohlika zjedla...teraz som ju ulozila a ked sa zobudi budeme obedovat....no my uz takto na jednom spanku denne dlho ficime...niekedy to robim tak,ze miesto ovocia jej dam na desiatu polievku a otom ked sa vyspi dostane druhe...na olovrant ma bud jogurt,kasu alebo chlebik a na veceru zase mlieko...

katka55
22. júl 2011

@kafoditka a na nefro chodite ku komu? lebo jedna dr. je tam dobre slahnuta 😠 mi ubrala 5 rokov zivota.v novembri 😔

adelaine
22. júl 2011

@katka55 vy ste mali toho tiez pozehnane 😕
ale tiez hovorim, radsej takto, raz ho scedili....ako potom nieco zanedbat....

@mirka285 jasne, ze je to hormon... 😉 ale neviem aky.... 😀

adelaine
22. júl 2011

@katka55 ja na nefro poznam vsetky...daj popis, poviem meno 😉

jaruska8
22. júl 2011

@mirka285 Aha, lebo my sme mali ráno moje mliečko, potom jogurt a výživu, no teraz jej chcem dať obedík a potom pôjde spať. Inak, koľko ti poobede prespí???

mirka285
22. júl 2011

@jaruska8 ved jasne,tak si to roztried to jedlo ako to tebe a malej najlepsie vyhovuje,my mame celkom dost na desiatu,takze viem,ze obed by mi pred spankom nezjedla...no a pospi ako kedy,ale minimalne hodinu a pol...ale priemer su tie dve hodky,ale som spokojna,celkom mi to vyhovuje 🙂

mirka285
22. júl 2011

idem s sebou nieco spravit kym mala spi,caute zaial 😉

robika
22. júl 2011

Ahojte, tak tu je strasne pocasie... strasny vietor fuka, ani neviem ci pojdem s malym von...
baby dakujem @kafoditka @mirka285 som na neho hrda 🙂 , len uz som sa trochu obavala, lebo doktorka ma nastrasila, ze by mal uz davno chodit a poslala nas neurologicke a ta ze mam pockat, ze coskoro uz bude aj chodit a este ked som to porovnala s Linduskou a Filipkom, ze ti dvaja vam uz davno pobehuju.... no ten moj Filipko ma nejaky iny postup 🙂
@adelaine je dobre ze su taki predcizny, aspon budu vsetky potrebne vysledky a budete kludni...
@denisse ja som dostala na maleho zabu nejaku vodicku, ktoru zarobila sestricka a ucinna je iba 10 dni, bola biela, ja by som velmi tu fialovu nechcela davat malemu, co som si o tom precitala...
a co povedala doktorka ze z coho su tie kvasinky?
@lutsine ja som davala malemu cez den gelik - calgel, iny nechcel, tiez som mu ho davala pred jedlom, lebo inak som do neho ovocnu vyzivu nedostala, citala som ze tie ovocne vyzivy vtedy stipu, preto ich nechcu a na noc ked bol den dost tazky viburcol cipok...

bambola
22. júl 2011

@lutsine ja som malej chladila v mrazaku hryzatka, davala tvrde keksiky a drevenu varechu 😉

katka55
22. júl 2011

@adelaine nechcem ju tu menovat 😉 len ak by to bola ona, tak som chcela kafka upozornit na jej taktiky. ako odbornicka je podla mna vyborna, ale bud si chcela na nas spravit nejaku atestaciu ci co to je alebo sa proste len vyziva v oznamovani zlych sprav 😔 my sme to riesili cez riaditela nemocnice a zrazu bolo vsetko inak, tak neviem 😒

kafoditka
22. júl 2011

@katka55 Kati chodime k Mudr. Kizekovej...
@bambola nie 😀 ja len ze to tu baby spominaju, ze zachytavaju moc, beru im krv, tak ze ci je to v ramci klasickej poradne alebo robia nejake vysetrenia navyse.. baby tu sa behom chvile tak zatiahlo, ze mam normalne tmu doma 😠

katka55
22. júl 2011

@kafoditka tak to nie je ona 😉

lutsine
22. júl 2011

viburcol cipky zaberaju...?

kafoditka
22. júl 2011

@lutsine viburcol sa pouziva na ukludnenie organizmu, napr. po ockovani alebo ked lezu zubky... u nas zabera

luludi
22. júl 2011

Ahojte zlaticka,

dnes mam blaznivy den, tak som vas prisla aspon pozdravit 🙂

noemarta
22. júl 2011

caute babule,
@adelaine vidis, som hovorila ze to robia pre istotu, verim ze aj vysledky budu na 1tku !!
@denisse, fiha to aj deti mozu mat tam dole kvasinky??? skore uzdravenie prajem 😔
No Nele tiez vobec nebrali este krv, ale tak hadaam je vsetko tak jak ma byt... Inac akurat som to minule spominala mm, ze niektore baby mi hovoria, ze na poradni nam skontrolovali toto alebo toto, a u nas nic, napr. babam ze kontroluju pediny male pysky... nam nikdy, ja jej to sama kontrolujem... 😕
Inac ja som si upratala cely barak, teraz som akurat seba uclovecila, aj som si s Nelou pospala, nooo, dnes ide mne karta, chvala bohu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre