Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. júl 2011

@merikac no to nepochodite,ja si pamatam,ze raz som dostala novy telefon,isli sme na dovolenku a mne normalne od vlhka zhrdzavel a reklamacia nepresla ani nahodou...

merikac
24. júl 2011

@mirka285 no to som vravela aj mm, tiez mam doma takyto nevyreklamovany telefon,,ale on ze to aspom skusi,, ja som mu hovorila, nech ho rozobere hned a dame vysusit,ale nechcel,,,,,,,,tak uvidime, ked nie budeme musiet kupit novy,,aspom ze fotky su ok a karta funguje

mirka285
24. júl 2011

@merikac jasne,ze treba skusit,ved zato clovek nic neda a mozno budete mat stastie..

luludi
24. júl 2011

ahojte zlaticka,

len sa miham.. stranku 3333 som nestihla 😀 Mame za sebou narocny den - riska trapia zubky, nestihla som ani polovicu toho, co som chcela. 😒 Dufam, ze sa mate dobre

@noemarta: uzasne foto, paradna oslava 🙂 a kolko krasnych darcekov 🙂 super
@kafoditka: uff... si viem predstavit, esteze uz filipko chodi.. tm nech ti schvali novy kocik
@merikac: skoda, ze vam pocasie neprialo, ale aspon ste boli trochu spolu ako rodina mimo zabehany stereotyp 🙂
@bambola: my sme boli cez den 3x vonku, ale nikde ziadne deticky a to riska potom taaaak nebavi :( som zvedava, kedy dnes zalahne, od 12 je hore.

S velkou nadejou, ze sa mi podari uspat dieta uz o osmej (a precitat novu detektivku) sa s vami lucim a prajem krasny vecer 🙂

monline
24. júl 2011

ahoj kočky
tak my sme dnes boli so známymi v ZOO, aj sme mali trocha strach, či vyjde počasie, ale kupodivu celý čas bolo pekne, ku koncu trocha chladnejšie, ale stále príjemne..dážď začal až keď sme boli vo vnútri u nich...Danko ráno vstával o siedmej, potom spal v zoo asi 1,5hod, to bolo okolo obeda...a zaspal ked sme šli domov cca o pol siedmej a stále spí, dúfam, že bude do rána, akurát by som ho potrebovala prebaliť 😖 lebo túto plienku má dosť dlho, tak snáď ho nezobudím...

kým vyberám fotky, zobudil sa, tak som ho prebalila, nakojila a spinká 🙂

noemarta
24. júl 2011

@mirka285 no fasa, takze mame doma podla tvojich slov, zase dalsi smejd.....fasaaa ☹ 😉
aj ja som robila dnes mafiny 😉
@merikac kukam ty co tu robis??? akoooo....to sa mi ani balit nechce.....normalne mam pokazenu naladu... akoze tam stale prsi, ciiii??? kedy ste dosli domov, a co bolo zle na pagu, aj my tam ideme.... a v ktorej casti ste boli, my ideme do novalje..

noemarta
24. júl 2011

@monline aspon vy ste mali pekny den.... ja ho mam teraz nejaky pokazeny..... kvoli tomu pocku... danko je fesak jak hovado, velmi mu svadci ta baretka...

bambola
24. júl 2011

@mirka285 miri a ty si ten plech nevytieras (maslo+muka) ? lebo ja som rozmyslala ci mam ci netreba ale potom som si povedala, ze ked mi to tam prihori tak ma to nastve tak si to vzdy radsej vytrem. ja mam plechy z teska, neviem ci su kvalitne ale zatial som spoko.vraj si ludia chvalia aj silikonove ale ja mam stale pocit, ze sa to rozpusta v tom teple a ide to do tych kolacov 🙄 😀

monline
24. júl 2011

@noemarta díky 🙂 aj mne sa veľmi páči v tej baretke, ale mama ma pred chvíľou skritizovala, ked videla fotky, že vyzerá v nej staro, nie ako ročné dieťa, ale akoby mal pomaly 5...
včera som písala s šéfom, je tiež v chorvátsku a on si počasie pochvaľoval..vravel, že nie sú brutálne horká, ale je príjemne..že síce poprší niekedy aj 2x denne, ale hneď je krásne slnečno..

mirka285
24. júl 2011

@noemarta Maci no nezdal sa mi ako smejd,ale niekedy zalezi aj kus od kusu,vidis aj na sicko plno bab nadava a podla mna je to perfektny kocik...a inak ja mam naladu veru dodrbanu tiez z toho pocka ☹
@bambola Mati vytrela som ho aj vysypala mukou,tento moj je tusim z Lidla,tak kupim nabuduce ten Tescacky,vsak som ho dnes normalne vyhodila,uz minule som ho drhla dva dni a dnes som nato nemala nervy 😠
@monline super vyletik 🙂

mirka285
24. júl 2011

@noemarta Maci a nestresuj,to pocasie je strasne lokalne,takze niekde moze byt hnusne a o par km dalej uz krasne svieti slnko,tak si pekne krasne vsugeruj,ze tam kde idete vy,bude pekne 😉

noemarta
24. júl 2011

@mirka285 normalne mam depku... aj balit som prestala....serem na to.... 😖 😠

mirka285
24. júl 2011

@noemarta prestan,ty musis pekne s radostou balit a hovorit si,ze tam kde idete bude pekne a uvidis,ze bude 🙂 naozaj,ja neklamem,ja to mam odskusane 🙂

monline
24. júl 2011

@noemarta noe a kedy idete? teraz v sobotu?

noemarta
24. júl 2011

@mirka285 ako konecne sa clovek niekam vyberie a jeb.... 😠
ale mas pravdu, idem pokracovat dalej a jak bude tak bude, hadam len dobre !!!
uz som si pozrela tri pocasia, ale tak hovoria, ze sa to ma v tomto tyzdni znovu na jadrane zlepsit, tak hadaaam ano.
Ale akoze u nas zajtra 18 stupnov, to uz co je za lete, cele sa to akosi drbkaaaa.... 😖 ☹ ☹

noemarta
24. júl 2011

@monline zajtra v noci.... ☹

monline
24. júl 2011

@noemarta od stredy má byť návrat leta, tak neboj..prídeš opálená a oddýchnutá...nestresuj 🙂

kafoditka
24. júl 2011

@mirka285
@bambola baby ja mam ten lidlacky plech a vzdy robim muffiny do kosickov, takze okrem toho, ze v tom krajsie vypadaju mam plech super cisty 😀
@noemarta prestan stresovat lebo si to zle pocko privolas.. uvidis, ako bude fasa pekne a uzijete si to 😉 😉
@merikac vitaj doma 🙂
@monline veru, Danko je podareny v tej capici 🙂

adelaine
24. júl 2011

ahojte, ja som sama doma s riskom, mm siel zapijat kamaratovho novonarodeneho syna...a ako na just risi akoby vedel, ze siel tatko z domu...tak nie a nie zaspat...az teraz, uz ma pri nom mrle zrali co furt mrnkal....dufam, ze bude aspon kludna noc.

...a inak aj ja mam z pocka nerv, tomu sa vravi fajnove leto ☹
@kafoditka ty kokso, mna by rozdrapilo od jedu, keby sa mi stalo to co tebe....aky to bol vlastne golfac?

mirka285
24. júl 2011

@noemarta tak tak,pekne bal dalej,dobre bude,nic sa ty neboj...
@kafoditka Domi vsak ale ked mas kosicky,tak plech ti netreba 😀 ale ja mam silne podozrenie,ze mozno som ho dodrbala ked som v nom piekla fasirky,to bol taky uzasny napad za styri drobne 😖

monline
24. júl 2011

@kafoditka s tým kočíkom na porazenie..no ale ktovie....možno sa to stalo preto, aby si si mohla vybrať nový..možno uznajú reklamáciu a dajú prachy ( a možno len dotiahnu vypadnutý šróbik)...hmm

kafoditka
24. júl 2011

@adelaine mati mam espiro metro.. uvidim co na to povie mm ked dojde z prace...

dreamer4
24. júl 2011

Ahojte mamicky,
potrebujem poradit, uz som bezradna a nevyspata.....
Moja mala ma len 4 tyzdne.....papa materske mliecko, a ked pride vecr, zacne sa zvijat, akoby mala krce v brusku...niekedy to trva aj celu noc......Skusila som jej dat viac papat, ci nieje hladna (lebo hladala prsnik) ale len som jej tym viac pokazila brusko. Davam jej aj cajik na prdiky, alebo kvapky sab simplex. Som nevyspata uz stvrtu noc, ale viac ma trapi, ze neviem zistit pricinu tychto dcerkinych potiazi.

DAKUJEM

monline
24. júl 2011

@mirka285 ja muffiny nepečiem, raz som nový plech požičala katke a akosi sa zabudol vrátiť 🙂 ale katka vždy dáva do neho papierové košíčky..a myslím, že fašírka, či koláč, všetko jedno, tým si to nemohla pokaziť..nedala si iné maslo? lebo mne zas bábovka občas ostane na forme, inokedy je zas krásna

kafoditka
24. júl 2011

@monline no ved sama som zvedava, ako to zajtra poriesime..
@mirka285 raz som to skusala len tak do kosickov a neboli take pekne, ako ked tie kosicky dam do plechu... ty kokso, ze akyy napad piect v tom fasirky 😀

mirka285
24. júl 2011

@dreamer4 a zvija sa vzdy len vecer?
@kafoditka no ved to neni zly napad s tymi fasirkami,len plech asi nemam dobry 😀
@monline tak ale dufam,ze ked napecie,donesie ti aspon kostovku 🙂

dreamer4
24. júl 2011

@mirka285 vecer, ale dnes aj kusok pocas dna, lebo celu noc prebdela a mam pocit, ze uz od unavy bola mrzuta, ale prisiel vecer, a uz zas sa zvija....pomaha, len ked ju nosim na rukach a masirujem vrusko (ale len kratkodobo zaspi a po 10 minutach zase spusti plac, zcervena a zvija sa...) ☹

adelaine
24. júl 2011

@dreamer4 kludne ju mozu trapit koliky.. v prvom rade by som vylucila caj, je blbost davat mesacnemu babu caj na prdiky...to jekj nepomoze skor moze este robit sarapatu, takto stare deti maju nezrely traviaci trakt...maju ho nastaveny na stravenie mlieka....
mozno skus Infacol ked sab nezabera, po dalsie kontaktuj aj pediatra..nemusia to byt len koliky, moze to byt aj GER, aj vtedy maju deti bolesti bruska a navyse aj palenie zahy....
kaka ti normalne? mozno by stacilo aj vyrurkovat.....

monline
24. júl 2011

@dreamer4 ahoj, podľa toho, čo píšeš, to vyzerá ako kolika..my sme síce už aj zabudli aké to bolo náročné pred rokom, no na môjho zaberal krém pupík spolu s masírovaním bruška a nosenie na rukách..trvalo to ale dva mesiace, tak sa priprav na to, že koliky niektoré detičky majú

mirka285
24. júl 2011

@dreamer4 no tiez mi to pride ako kolika,skus robit co ti poradili kocky a hlavne klud a pevne nervy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre