Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
16. aug 2011

ahojte vospolok,
ja som mala dnes total den bez mojej malej prisavky, dnes som doobeda bola u lekara a cakala som tam
od 7.30 a na radu som prisla o 13.00, bola som 20-ta v poradi, neuveritelne 😠 kebyze som sa nemusela trepat az na klenovu a kebyze to vys. nepotrebujem, tak sa na take cakanie vyseriem zvysoka, ale co uz...
odisla som z mozolom na riti domov, bola som hodinku s riskom, ten dal potom popoludnajsi spanok a ja som ficala 1x do autoskoly, rovno na 2 hodiny.... rovno sme sli potom riska nakrmit, okupkat a dat spat...
moj mm je vystaveny ako citron z celeho dna, ani mu nie je do reci, mi je smiesno z toho, ja to mam takto uz vyse 13 mesiacov 😀
@luludi, to je super, ze zacal risko papat, my mavam s jedenim a pitim obdobne patalie ako vy,
ked zacne papat, hned sa mi ulavi, ze mu je trosicku lepsie....uz aby mu tie zubale vysli, co? trapite sa s ocnymi alebo so stvorkami?

...a ku kyvaniu, risko zacal kyvat kazdemu v 10 mesiaci, potom akoby utal...nekyval zo zasady nikomu, ani mne,
teraz zase zacal....kazdy vecer do zblbnutia pred spanim ideme zamavat hrackam, ktore sli buvat, tak im zacal davat "papa" 😀

lenuss84
16. aug 2011

@rolak ahoj.som zmenila plany-zajtra varim hrachovu polievku s parkom a vyprazany syr so zemiakmi. 🙂

rolak
16. aug 2011

@lenuss84 😀 😀 ci pana, presne dnes som si povedala,že zajtra si musím urobiť vyprážaný syr,strašnú chuť naňho mám... a asi urobím aj zemiakový šalát, hrachová polievka??? no,to by mohlo byť, tú sme dávno nemali 🙂

lenuss84
16. aug 2011

@rolak no sranda.vidis aka telepatia 🙂

lenuss84
16. aug 2011

@rolak no........a zemiakovy saltik spravim na nedelu asi.si mi dobry typ dala.vdaka.

rolak
16. aug 2011

@lenuss84 dobre ste si zacvičili? máte aj nejakú inštruktorku?

lenuss84
16. aug 2011

fajn sme si zacvicili.skor je to taka hra s detickami.deti to bavi,precvicuje to jedna maička.ona na to chodila do ineho MC a troska si to nastudovala aj na nete...mne sa to paci.a Adku to zacina cim dalej tym viac bavit.predtym vydrzala so mou skackat na lopte len chvilku,no dnes celkom fajnovo.bavi ju ked spievame pri tom pesnicky a tak... 🙂

lenuss84
16. aug 2011

@rolak suhlasim s tvojim nazorom ze aj mna ide porazit ked zistim ze predavajuca napise inu velkost na titulnu stranku inzeratu a vo vnutri je uplne ina!

lenuss84
16. aug 2011

dobru nocku babky.uz sa mi oci zatvaraju.pekne snicky vam prajem. 🙂 🙂 🙂

bambola
16. aug 2011

@lenuss84 @rolak jeej baby dika za tip, hrachovka a zemiakovy salat 😝 😝

gabika41
17. aug 2011

Ranecko damy...my uz dnes ficime od skorych hodin....dnes by malo byt pekne pocasie,tak i uzite dna.... 🙂

mirka285
17. aug 2011

ranko...aj my sme uz hore...ja uz pijem kafco v posteli a tesim sa,ze svieti slniecko...dnes uvarim spenat so zemiakmi a volskym okom a poobede ideme gratulovat mojmu otcovi,pekny den vsetkym 🙂

kafoditka
17. aug 2011

Ranko koceny, konecne som sa vyspala 🙂 Kedze su pred nami dva krasne teple dni, tak ideme do Lehnic, este sa trochu poopalovat 😉
@adelaine fuuuha asi by ma vystrelo tak dlho cakat u lekara, ja si vzdy radsej zaplatim, nech ma vezme lekar v urcitu hodinu, ale chapem, ked sa inak nedalo a potrebovala si to...dufam, ze to dopadlo dobre 😉 a co to? ides si robit autoskolu? supeeer, ja som si robila vodicak v BA ked som mala 23..tiez mi trvalo sa k tomu dokopat 😅
@luludi my sme na tom s kyvanim podobne ako Risko, sebe v zrkadle zamava ale inemu ani za nic 😀

bambola
17. aug 2011

dobre ranko 🙂
noc sme mali celkom fajn aj napriek mojiim obavam 🙂 az teda na ockovo chrapanie 😠 😀
rozmyslam, ze zbehnem dole do eurovei lebo som tam videla jedny saty ale som sa nane vykaslala, ze ved leto uz nebude a mozno by som ich ako tak kukam na pocko aj vyuzila este zoparkrat 😉 hlasia teraz celkom slusne dva tyzdne 🙂
ja dufam, ze aspon babie leto v septembri bude stat za to 🙂

adelaine
17. aug 2011

dobre neskore ranko prajem.
@kafoditka...vys. dopadlo dobre (klop klop) chodim tam na vys. prsnikov, mam teraz od nich rok pokoj...chvalabohu..a inak, to je o manazmente danej amb., keby chceli, urcite by sa im ludia hlasili na obj. terminy, lenze oni nechcu obj. na cas ☹ prides a cakas...ja som skoro vcera odpadla, ked som bola o 7,30 dvadsiata v poradi, to tam cakali asi od 6.00 rana mam pocit.

inak, baby oplati sa teraz ist do bipy, neviete?maju nejake akcie?

noemarta
17. aug 2011

@adelaine od 5 do 7 septembra bude v bipe babydays, takze vtedy sa oplati najviac 😉

rolak
17. aug 2011

ahojte, ja som sa prežrala vyprážaného syra... dieťa spí už 2 a pol hodiny....dúfam,že žije... idem ju pozrieť 🙂
@adelaine no mňa by teda hloblo,tak dlho čakať, to je nehooráznosť voči pacientom.

bambola
17. aug 2011

@adelaine mati na tej klenovej sa bohuzial zabudli este pred rokom 1989 (co sa riadenia tyka) 😔 vsak andrej tam robil dva roky tak viem o tom svoje 🙄 je to asi tak, ze sa musia vymenit este aspon dve generacie aby sa veci trosku pohli vpred 😠
@rolak na tvoj podnet som skumala moje dieta v kociku, bez pasov aj s pasmi. ked bola mensia tak som jej tie vrchne pasy nedavala ale tym , ze my nemame madlo a ona sa zacala naklanat dopredu a chcela cumiet na kolieska 😠 tak som jej ich zacala davat. tak som jej ich teraz zase nedala a sedela pekne, kukala naokolo (to sme boli vtedy v zoo) ale po case sa zase zviezla dole, cize u nas to neni ani pasmi ale proste tym, ze je pohodlna a si tam tak lebedi 😉
navyse ked chcem aby spala tak ju tiez musim priputat lebo sa mi dviha a naklana a proste saskuje, ked je priputana nema navyber 😉

luludi
17. aug 2011

@adelaine zatial sa trapime s 3 a 4, cele dasna ma uplne opuchnute, tak som zvedava, kedy vyjdu.. mohli by skoro 😉
tfuj tfuj...som rada, ze vysetrenie dopadlo dobre, aj ked si cakala tak strasne dlho

@kafoditka 😉 vsak, co bude filipko kyvat na povel, ked nemusi... 🙂 som zvedava, kedy tomu pridu detuchy na chut, potom budu kyvat a kyvat. To riska teraz bavi krutit hlavou, ze nie - nie 🙂

cakaju ma tri kopy pradla na zehlenie, varim zajtrajsi obed a este na zelanie mm na veceru budem robit chlebik vo vajci, takze vam takto prajem krasne poobedie a HAJDE pracovat... (vyhodte ma niekto, nehanbite sa 😀 )

mirka285
17. aug 2011

caute koceny...
@adelaine aspon,ze vsetko v poradecku ked si tam uz tolko musela cakat 😖
@bambola @rolak baby ja keby som kompletne nepripasala Lindu tak konec,vsak ja ju aj pripasem a aj tak sa zvlece a postavi v kociku 😒 dnes sme bol cely den u nasich so segrou a zajtra pojdeme tiez..Linda vynimocne odpadla o osmej tak som zvedava dokedy bude spat...
@luludi ten chlebik vo vajicku by som si dala,mnam 😝 a musim vam povedat,ze som z mojho noveho kocika nadsena,dnes som s nim isla do kopca a bola t uplna hracka 😵

lenuss84
17. aug 2011

@adelaine tesi ma ze vysetrenie dopadlo OK.ale to cakanie....teda obdivujem ta.ja by som asi stratila nervy.ale nakoniec by som asi tiez tak cakala.vnutri by som zurila,ale tichucko by som sedela a cakala... 🙂

adelaine
17. aug 2011

... kocky, dakujem 🙂 aj ja som rada, ze nalez je v zasade ok, lebo pocas tehu sa to lekarom nezdalo...

inak, chcela som sa opytat, ci aj vase detuchy maju take obdobie, ze si vsetko vsetko vynucuju placom...my mame teraz take cudne obdobie...nikdy tolko nenariekal, ako teraz..ale niekedy spusti tak srdervuco, ze kukam 😒
este ma napadlo @luludi ty si tu raz hodila taky link, ze vyvojove obdobia...tam boli obdobia dobre a zle znazornene slnieckami a burkami....asi sme v "burkovom obdobi"

bambola
17. aug 2011

@mirka285 miri teraz som si nie ista 😅 ale na tom kociku nemas madlo, ze?

mirka285
17. aug 2011

@bambola Mati nie,madlo nemam,ani som to nemala ako podmienku,lebo sa mi to zda praktickejsie na zimu ked je fusak tak aby nezavadzalo...
@adelaine aj Linda place a doslova nervaci ked nedostane co chce,takze asi to bude nejake vyvojove obdobie,ona dokonca jaci 😠

rolak
17. aug 2011

@bambola odkedy ju nepripútavam,tak dávam madlo, a teraz jej nevadí, a brzdí ju v rozlete 🙂 ona je hrozná chobotnica, v obchode sa mení na Conana Ničiteľa 🙂 na čo dosiahne, to zomiera strašnou a rýchlou smrťou pod kolesami kočíka 🙂

bambola
17. aug 2011

@rolak keby som mala madlo tak ju mozno hore neputam ale kedze neni tak musim podobne ako mirka putat lebo mi odide 😀
@mirka285 mna to len tak napadlo, ze vlastne sa mi zda, ze tam nebollo. a linde nechyba nie?

bambola
17. aug 2011

@rolak pocuj a ty mas nejaky novy super uces cico, hodi sa ti ofina 😎

rolak
17. aug 2011

už dvakrát hodila hračky do koša na tie igelitové rukavice na oddelení pečiva, asi 100x strhla cenovky z regálov alebo dokonca tie priesvitné držiaky na cenovky a ohrozovala nimi náhodných okoloidúcich, bežne pohádže do košíka pod sebou tovar... minule v tescu rozoberala taký veľký kôš,čo v ňom boli zlacnené body...a v Kiku taký bordel porobila v detských nohaviciach,že som v tom chaose a hanbe ani neviem ako,kúpila dvoje rovnaké nohavice!!!!!! a až doma som to zistila!

rolak
17. aug 2011

@bambola ja si pestujem ofinu,aby som ňou postupne zakryla celé telo 🙂 🙂 🙂

bambola
17. aug 2011

@rolak 😀 trupka, ja by som nemohla lebo hned by sa mi vyhadzalo cele celo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre