Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
5. sep 2011

@merikac skapal veru 😀 😀 vsetci su asi vonku 😵

merikac
5. sep 2011

@gabika41 a ze na materskej je zle,,,,,,,,,,,,, 🤐 veru,tak ako bolo uz nebude,,,,,,alebo, co ty vies, ci ta este jedno tehu neprekvapi?- aj by si brala take nieco?

merikac
5. sep 2011

@adelaine no veru,,je dusno, ale pod mrakom,,ja idem doumyvat este 22 okna, nech mozem v klude cakat na vianoce 😀

mirka285
5. sep 2011

caute fesandy 🙂 ako,co nove?ja som dnes navarila,poupratovala trosku,pozehlila vcera kopec pradla,teraz cakam kym sa LInda zobudi a pojdeme von,treba mi objednat sa na kozmetiku,lebo moj ksicht je jedna velka katastrofa a neviem ci mi vobec ta kozmetika pomoze,ale sto rokov som nebola 😖 inac nic nove,stresujem tu potichucku zo svadby,az som z toho styri dni srat nebola ☹ stale si pozeram dovolenky,Gabo nechce ist do Turecka,takze nam ostalo len Grecko a som nejaka rozladena z toho,bojim sa,ze tam nebude dost teplo 😖 inak vas co uz chodite do roboty obdivujem,ze ako to mate super zorganizovane,ja by som aj do roboty sla,ale nemam kde nechat malu a sukromne jasle su drahe a zda sa mi to vsetko moc komplikovae,vlastne som stastna,ze som s nou doma este,aj ked takto o rok by som chcela aj ja uz nastupit do prace... ani neviem co pisat,tak som sa vykecala,v sobotu sa vydavam,tak sa tesim a aj to chcem mat za sebou 🙂

luludi
5. sep 2011

@mirka285 ak idete na rhodos, tam bude dost teplo 🙂

mirka285
5. sep 2011

@luludi Luci bodaj by si mala pravdu 😉 pozeram uz len Rhodos,lebo som niekde vycitala,ze to je najslnecnejsi ostrov v Grecku 😀 hladam nieco vhodne hlavne pre deti,ziadny hotel typu a la panelak,mam dvoch favoritov Lindoss princess a Kalimera porto Angeli,nepozas nahodou?obe sa mi zdaju pre deticky super 🙂

luludi
5. sep 2011

@mirka285 Mirka uplne uprimne mne sa nepacila oblast Lardosu - plaz, cesta, dookola nic, veeeeeeeeeela slovakov a cechov - tam je hotel Lindoss Princess, aj ked sam hotel je fajn a je urcite na pohlad krajsi ako Kalimera, Kalimera je menej luxusny hotel, ale prostredie a plaze su tam daleko krajsie. Pre deti su oba hoteli rovnako fajn.

luludi
5. sep 2011

@mirka285 a este k pocasiu, na rhodose som bola 3x, vzdy zaciatkom oktobra a este stale tam bol horuci vzduch, aj ked more uz bolo chladnejsie, september na rhodose byva skvely, vobec sa neboj 🙂

mirka285
5. sep 2011

@luludi tak aspon s tym pocasim si ma potesila 🙂 a inac mne je prave ta Calimera sympatickejsia,Luci ak mas nejake tipy kde sa ti paci na Rhodose tak sem s nimi...ja Rhodos absolutne nepoznam,hladala som len podla toho co je vhodne pre deti...

bambola
5. sep 2011

ahojte kvakacky 🙂

tak my sme uz v BB, dnes som vykrocila s perom a taskou do skoly ako tisice inych deti 😀 😀
mala to dneska bezo mna prezila, az teda na to, ze spala lenn 15 minut v kociku, ale inak mala zabavu a nebola ani nevrla 😉
ani neviem co by som vam napisala 😕 vsetko po starom 😉

gabika41
5. sep 2011

@merikac ...uprimne si to neviem predstavit...ja dakujem tomu hore,ze aj toto moje prve dopadlo tak dobre..... 🙂 inak uz mi chyba iba nalakovat nechty a zajtra vyrazam.....

rolak
5. sep 2011

@mirka285 Lindos princess je krásny, my sme bývali vedľa neho v nejakej Holiday village,už si nepamätám,ako sa to presne volalo, ale naokolo peško nič nie je, Lardos je menší ako Rozhanovce. my sme si požičiavali motorku a chodili do Lindosu.a pláž bola pekná. a inak s tým predajom kočíka si mala 10%tnú pravdu, najprv nič a teraz tri naraz...

mirka285
5. sep 2011

@rolak 🙂 no Gabo dnes zahlasil,ze ide sa na to kuknut odbornym okom,ale ja som sa rozhodla pre tu Kalimeru,aj @luludi mi odporucila skor tu.... takze kocik je uz fuc?

ivka8255
5. sep 2011

Ahoj baby, zdravím júlovky a všetky júlovčatká 🙂
chcem sa spýtať bratislavčanky: neviete mi poradiť nejaké miesto na kočíkovanie v BA??? zajtra sa chystám s mm do BA a on má tri hodinky prácu akurát cez obed keď drobec spí :( rozmýšľala som nad sadom Janka Kráľa, odtiaľ je to myslím len kúsok do Auparku keby pršalo, že?

mirka285
5. sep 2011

@ivka8255 ano sad janka krala je na kocikovanie super,a ked zacne prsat zkryjes sa v Auparku,je tam aj velke ihrisko pre deti vonku...

ivka8255
5. sep 2011

@mirka285 ďakujem a ešte detail.od auparku prejdem do sadu cez ten most???už je to dlho čo som tam naposledy bola, tak aby som neblúdila 😀

mirka285
5. sep 2011

@ivka8255 ano prejdes cez most a si tam 🙂 Aupark sa eda prehliadnut,neboj

kafoditka
6. sep 2011

Dobre rano.... baby, tak Filip uz druhy tyzden je na jednom spanku denne a poviem vam, ze odvtedy cista katastrofa. Spavat chodi okolo 20tej a rano o 5 - 5:30 uz vstava 😖 Samozrejme nedospaty, vkuse mrnci, reve, nevie sa s nicim zahrat, len na mojej nohe zaveseny. Snazim sa ho uspat aj trikrat ale nula bodov, proste takyto zarevany je az do obeda, kym neda obedny spanok... no na palicu. Siaham na dno svojej zasoby trpezlivosti 😔 No tak som sa vam hned rano vyzalovala a inak vam prajem pekny den vsetkym...

adelaine
6. sep 2011

dobre ranko 🙂
@kafoditka chuda moje, vydrz..
risi je tiez taky, ked chce spat...zvlastne je, ze filip nechce spinkat, ked je taky unaveny....nebantuje ho volaco, preco mu nejde spat?

...inak, mne dnes 1x dojde pani, co bude strazit riska...na take vzajomne otukanie sa bude chodit, no som zvedava... mam z toho strach ☹ ci to zvladne risi a ci sa nezosype pani....

kafoditka
6. sep 2011

@adelaine Mati, zubky som mu pozerala a nic nove na obzore, normalne kadi kazde rano, poprdkava, najedeny, prebaleny a aj tak sa bude jedovat... Mati sak on ma oci ako pomlcky, mota ho od unavy a aj tak neche spat 😒 Drzim palce s tou pani 😉 kedy by si mala nastupit do prace? tusim od oktobra?

noemarta
6. sep 2011

@adelaine mati a ty co uz ides do prace, ciii??? preco budes mat pani, len na vypomoc....
@kafoditka nela je na tom napodobne, ale vcera hnackovala, takze mam pocit ze jej predsa idu este nejake zuby....sice neviem ake....
Tak vcera vecer som skuuuusala malu odnaucat od mlieka, akooooooo 😢 😢 😢
raz som ju osalila s vodou, potom dva hlty UM a potom total zachvat revu asi 15 minut...tak som jej dala ceco a bolo ticho....ako ja mam z toho normalne strach....ja neviem ako sa odnauci.... 😔 😔 😔
skusala som to preto, lebo sa mi vcera vecer ozval moj mechurik, tak som sa lakla ze ked budem brat antibiotika, tak som dokojila.....

inac ze dobre ranoooo...

denisse
6. sep 2011

ahojte ...
tak my konecne po dlhej dobe fajna noc ... si skoro myslim, ze to preto, ze sa trosku ochladilo ... ta sa lepsie spi ...

@kafoditka my sme na jednom spanku za den uz straaaaasne dlho, ale rano teda vstava az okolo 7 az 7.30, potom spi okolo 12 - vacsinou tak hodinu a pol, obcas aj menej ... od 5 by do obeda urcite nevydrzala ... nie je aj filipkovi horuco? si kedysi pisala, ze sa dost poti ... mne sa tak zda, ze deti neznasaju ked im je velmi teplo a nevedia spat ...

@noemarta
tiez vobec neviem, ako barunku odstavim ... kojenie mi zatial uplne vyhovuje, aj na uspavanie aj celkovo, az na to, ze sa chystam do prace a ona aj cez den inak nezaspi .... take len to denne kojenie ma aktualne trapi ...

noemarta
6. sep 2011

@denisse tak nela uz cez den nema vobec mlieko, to odmieta, ona len v noci.... mne tiez nevadi ze ju kojim este,len ide o to, ze ked budem brat tie lieky, tak kojit nemozem a to bude hruza... 😔 😔
Inac aj Nela je nervna ked jej je teplo v noci, furt sa budi a mrnci, takze asi fakt to moze mat Filip z tepla.... 😒

denisse
6. sep 2011

barunka teraz sedi na nocniku, pozera rozpravku a pritom papa suchu vianocku 🙂 a ja si v klude pijem ranny caj ... len musim sledovat, aby odrazu nevstala, lebo to by cely obsah nocnika skoncil na koberci 😀

denisse
6. sep 2011

@noemarta
moja segra mala teraz zapal mocaku, brala na to atb a to ma 3 mesacneho chlapceka a normalne pri tom kojila ... dali jej nejake take lieky, co sa mozu ...

kafoditka
6. sep 2011

@denisse Deni nemoze mu byt teplo, sak mi chodi po byte iba v plienke, max. v tielku... keby mne vstaval Filip tak ako tebe barunka, tak by to bolo super, ale tym, ze rozdrapi oci uz o 5 tak jasne, ze nevydrzi a je unaveny... joooj zasa nejake horsie obdobie, dufam, ze coskoro pominie... a ako je na tom Barunka s chodenim?

@noemarta mozno sa Nelke tie zubky len posuvaju, teda myslim, ze rastu, ved si spominala, ze uz ma vsetky vonku 😕

zuzik1983
6. sep 2011

ahojte, no my to mame tiez teraz strasne, nikolka je v noci nonstop hore, budi sa okolo5-6 a je nevysspata a umrnacana, ci doobeda, ci poobede. ono je to teraz aj zubami, lebo jej tam ide nejaka stolicka. uz mam normalne dost.a to ked ja uz sa rozbudim, potom neviem zaspat, tak medzi jej budeniami spim po pol hodinkach a som totalne nevyspata 😒

denisse
6. sep 2011

@kafoditka
s chodenim zatial slabo ... ale statocne to skusa, ale zatial slabo drzi rovnovahu a pada ... uz sa bez problemov postavi bez opory a urobi niekolko malo krokov ... kym nestrati rovnovahu .. niekedy to ustoji a pokracuje, vacsinou spadne na zadok 😀 ale asponze uz skusa ...

zuzik1983
6. sep 2011

a snazim sa ju doobeda uspavat aj na 3x a nezaspi mi, aj ked pada od unavy, oci si zmoli, no strasne...

kafoditka
6. sep 2011

Baby ale zas nemozem Filipovi uplne krivdit, lebo on ked sa cez obed prespi 1,5 - 2 hodinky tak sa mi zobudi uplne ine dieta... vyspaty, usmiaty, vystiska ma, pusinkuje 🙂 takze u nas su zle len doobedia, ale verim, ze sa to upravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre