Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. sep 2011

@kafoditka no ale taky vybuch mam doma,ze to vidim na dva upratovacie dni...veru aj ja som rada,ze ideme ku moru a hlavne som rada,ze ma byt super teplucko,more uplne vyhriate 🙂 mala by som asi dva dni pit len mrkvovu stavu,lebo nafuknuta som jak balon,prejedena doslova,brucho mam jak tehotna,asi nebudem v plavkach zrovna krasavica 😝 Gabo chrni pri telke tak som sa vratila do spalne,a asi idem spat...

kafoditka
11. sep 2011

@mirka285 Miri tento pocit poznam, mne pomoze ked jem len male porcie a po 17tej nic, lebo mne teda nafukne brucho aj po vypiti 2dc vody 😝 no mna akurat segra vyhadzuje od notebooku, takze sa lucim a dobru noc prajem

adelaine
12. sep 2011

ahojte, dobre ranko 🙂
nejako som vas nestihla citat, cez vikend sa mi nakopilo mnoho aktivit ( aj som rada, ale zase cela domacnost je vo vybuchu :D)
@mirka285 mlada pani vitaj ;) budeme sa tesit na fotecky.

gabika41
12. sep 2011

Zdravim....uz som toho dnes postihala,u nas je velmi pekny den....vcera v noci mala strasne vyvadzala idu nam zase 4 stolicky,aspon ja si teda myslim,dufam,ze dnes nas necha pospat...majte pekny den... 🙂

rolak
12. sep 2011

@kafoditka Domi, neskoro,ale predsa, prajem všetko naj k včerajším narodeninám!

@mirka285 super, super, že všetko vyšlo podľa predstáv! teším sa na fotky a prajem kráááásnu dovču.
my máme doma hnusobu nie dieťa.... otrasná je posledné dni, neviem,či zuby,či čo, ale už mám toho plné zuby ja... keď idem na vecko a ju nechám v postieľke,tak hneď strčí ruku do krku a grcá... všetko smrdí od grcky... zabila by som ju za to...

adelaine
12. sep 2011

@rolak to preco????
rastie ti z nej bulimicka? 😲

a inak, aby som nezabudla, vsetkym Majkam vsetko najlepsie k meninkam prajem! 🙂

rolak
12. sep 2011

@adelaine podľa mňa je to spôsob,ako ma privolať k sebe, lebo vie,že ke´d začne grcať,alebo keď začujem,že ju napína,tak hne´d pribehnem..... a už hnusoba sama povie,ke´d ma zbadá: no,no,no...akože zas zlé urobila... ke´d som pri nej, a hrá sa alebo tak,tak to nikdy nerobí,iba ke´d ju nechám samú...keby ju v hrdle dačo bolelo,alebo keby to robila kvôli zubom,tak asi by to robila,aj keď sme s ňou....

noemarta
12. sep 2011

@rolak fiha....tak o takejto finte som teda este nepocula.... 😕 😕 akooo tak nech pisti, reve, ale vracia, ved to musi byt neprijemne aj pre nu.... ☹ chuuda.

adelaine
12. sep 2011

@rolak fuuu, tak je teda prespekulovana riadne...nooo, musim uznat, ze tento sposob privolavania jej teda vysiel,
zarucene dobehnes...nezavidim ti ☹

rolak
12. sep 2011

@noemarta ona si vracaním už predtým vynucovala svoje...ke´d nepomohol rev, začalo ju napínať... a hne´d bolo po jej..... nemôžme ju nechať "vyplakať sa", lebo také vyplakanie u nás končí grcaním.... alle už bol od toho dlhšiu dobu pokoj a teraz zas...

rolak
12. sep 2011

@adelaine
@noemarta ženy,ale keby ste to videli,ona si komplet celú ruku vystretú!!!!! vopchá do úst, - myslím dlaň 🙂 🙂 -100% percent si až mandle masíruje... oči červené,čo ju hne´d napne a ruka od grcky.... no otrasné niečo...chvalabohu nie vždy sa pogrcá,niekedy len tak kašle....

bambola
12. sep 2011

dobre ranko, ci poobedie cico 😀
my uz sme doma v BA , doobeda som upratovala aj sme boli von, vyprala som jednu pracku a mam tam este asi styri varky ale nemam kde vesat 😠 tak to mam tak na tyzden 🙄 vari sa mi cinska polievka 😝 a vecer budu nejake rezne som tam vytiahla. teraz budeme do konca mesiaca jest co vytiahnem z mrazaku aby sme to spotrebovali 😀 😀
@mirka285 tak fajn , ze vam to vsetko vyslo 🙂 uzite si este dovolenku 😉
@noemarta maci a aku mate sedacku na bicyk? lebo andrejovi sa nepozdava, ze by mal mat dieta za chrbtom ale mnee tie sedacky pridu pohodlnejsie ako ta co ide dopredu (lebo ta nema vysoku opierku)
nemechrila sa nelka? vies ci ste pri bicyklovani s nou nestracali rovnovahu a tak.
@rolak fuha 😕 tak toto som este ani ja nepocula a pravdupovediac ani neviem co by som ti poradila 😔 pediatricke si nespominala?

rolak
12. sep 2011

@bambola Kika tiež jazdí vzadu na bicykli a veru tam aj zaspí 🙂 🙂 k pedieatričke sa chystáme tento mesiac, poviem jej,nech jej pozrie hrdlo,či ju tam dačo nedráždi...

noemarta
12. sep 2011

@bambola my mame tu co sa sedi vzadu, a v pohode sa mi islo, aj nela bola dobra a pacilo sa jej. Akurat mne tiez pride ta sedacka taka , ze dieta tam musi sediet strasne vystreto.... 😕

denisse
12. sep 2011

ahojte ...
@rolak
tak to je teda vynaliezava ta tvoja dcera ... urcite sa opytaj dr, mozno ti nieco poradi ...

@kafoditka aj ja prajem dodatocne vsetko naj 😉

@bambola poziciame vam na vyskusanie nasu, ak chces, my mame Hamax neviem presne ktory typ .. este nele sme kupovali, ja sa bojim s tym za zadkom jazdit, predsa len to meni tazisko a ja nie som az taky dobry cyklista, ale mm v pohode ...

denisse
12. sep 2011

a myslim, ze ta nasa sa da ciastocne polohovat do lahu ...

bambola
12. sep 2011

@denisse dakujeme 🙂 este uvidim ci budeme mat vobec bicykle v prg , neviem ako je to tam s miestom na uskladnenie a tak

luludi
12. sep 2011

Ahojte,

u nas sa dnes upratovalo vo velkom a este ma caka varenie a zehlenie.. a risko sa definitivne naucil vyliezt a zliezat zo schodov. Takze uz kludne moze zacat chodit, az bude chciet 🙂 Majte fajny den

jaruska8
12. sep 2011

@kafoditka Ahojte vospolok, počuj Domi, moja malá má presne to, čo tvoj Filipko, tiež začala kašľať, má taký priesvitný soplík a akoby jej stekal dole, dnes som radšej zašla k dokine a všetko v poho, pľúca a hrdlo čisté. malej idú očáky, horné naraz, takže máme veselo, akurát, keď v stredu ideme do kúpeľov, tak ale snáď sa to bude len zlepšovať. 🙂

kafoditka
12. sep 2011

Caute koceny 🙂
@denisse
@rolak ;baby dakujem 🙂
Dnes som zasla s malym k mojej byvalej detskej lekarke, lebo ten kasel sa mi nezdal..popocuvala ho, dychanie ma ciste, pluca a priedusky tiez. Zevraj je to viroza, lebo ma vela chorych deticiek presne len s kaslom a inak ziadne ine priznaky. Dostali sme sirup na ten kasel, tak dufam, ze mu pomoze..
@jaruska8 vam co predpisala doktorka??

kafoditka
12. sep 2011

@rolak pocuj Ludi, Kika je dobra spekulantka 🙂 spomen to ozaj pedine, co ti na to povie..

rolak
12. sep 2011

tak my sme boli pred hodinou obzerať matrace... bože,čo nám to rastie??? aká bola zlatá,keď nechoddila....... šak to bol horor...behala po obchode ako šibnutá, všetko chytala, všetky cenovky prehádzala.... keď som ju chytila za ruku,zmenila sa na úhora....ani sekundu nebola v kľude... a do kočíka ani bohovi... diky broňa...

kafoditka
12. sep 2011

@rolak vitaj v klube dievca 😀

rolak
12. sep 2011

@kafoditka už to vidím,že o mesiac sa bude hádzať o zem,ke´d niečo nedostane....a ja sa budem pravidelne prepadávať od hanby... vyvreskovala na celý obchod....

kafoditka
12. sep 2011

@rolak mne sa uz nastastie maly nehadze, ale ked sa hodil, tak som ho odignorovala a povedala mu, nech sa hodi este raz.. neviem, ci je to zrovna spravny pristup, ale ked maly videl, ze si ho nevsimam, tak sa postavil, prestal plakat.. v poslednej dobe mi to uz nerobi... ale presne viem, ake si mala dnes nervy 😖

luludi
12. sep 2011

uff, tak mam porobene, muzi su na prechadzke a ja sa idem venovat sebe 😉

kafoditka
12. sep 2011

baby dajte tip co ste dnes dobre varili, zajtra ma to caka a netusim, co mam urobit....

mirka285
12. sep 2011

caute kocky 🙂 takze vyupratovane,dokupene posledne veci,zajtra zbalim kufe a v stredu mozme vyrazit 🙂
@rolak Ludi ajmoj maly mal vracacie obdobie ale robil to az v neskorsom veku,podla mna to nie je nic neobvykle,deti proste obcas take veci robia,podla mna to prestane robit sama od seba 😉
@kafoditka ja som dnes na salatoch cely den,tak ti neporadim,ale ak by som varila tak spravim omacku a k tomu vajicko,to mala velmi lubi,dnes mala slepaciu ete co mi svokra nabalila a zajtra dojedame zvysky z chladnicky 🙂 dnes mi pisala kamoska co je s malou v Turecku,mala je od nasich deti starsia o dva mesiace a su na infuzkach,mala dostala hnacky a vracacky ☹ tak som rada,ze ideme na ten Rhodos a dufam,ze nic take nas nepostihne ☹

kafoditka
12. sep 2011

@mirka285 asi spravim rizoto, mame tam kuracinu v mrazaku... tak ty si uz pripravena na dofcu, super 🙂 boze zazit toto na dovolenke, ze mi dieta skonci na infuzkach 😔 😔

mirka285
12. sep 2011

@kafoditka veru hrozne to je,nic z tej dovolenky nemaju a nevie sa dockat kedy budu doma... ☹ Linda moc nelubi rizoto,jej to je suche asi... baby ibak aj Linda ma od dnes sopliky,priesvitne,dala som jej tera vecer Sinupret a vyvysila hlavu,no dufam,ze ten morsky vzduch jej to precisti a ebude to nic vazne,kurnik doteraz jej nic nebolo 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre