Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. apr 2010

aj u nas je to s nakupovanim podobne,ja nakupujem a moj Gabko plati 😀 kocik som si vybrala sama,ukazala,on schvalil,ale farbu vybral Gabko,ale pacila sa nam obom...mne by aj tak len zavadzal pri nakupoch 🙂 inak Moorka zas mala dlhe rukavy 😠

karinnka
9. apr 2010

cigaretka5 teraz som PN,ale som na Urade prace a poberam od nich davku plus priplatok,ze som PN,takze socialna poistovna nevie ze som PN.ked si ukonim Pn teraz a od 5.5 poziadam so socialnej poistovne,dostanem PNku?

maxara
9. apr 2010

mirka inak moorka prezyvka sa jej brutus hodi, hm? 😀 podla mna ma svisti ksicht.. ja neviem, nieco mi vadi na jej hlave

mirka285
9. apr 2010

taky skaredy nos ma,a konske zuby 😀

miki060707
9. apr 2010

no Tinka, taká krásna žena a také problémy s mužom, čo ten chce, nechápem, šak z teba žiari nielen krása, ale aj dobrosrdečnosť a iné pekné vlastnosti, kt. su okom neni vidieť...takže ja si myslim, že ked s nim ostaneš, tak budeš psychicky hotová.....a možno niekde čaká princ na bielom koni, vysnívaný a milovaný....

no ja si idem čítať knihu a pomali chcem zaspať, lebo mi mala zaspala o 6 večer, tak sa modlim, aby spala do rána....

ja tiež chodim kupovať sama, teda z netu, od mi odsúhlasí všetko, raz sme boli spolu a už ho to nebavili, že čo furt vyberám, preberám, že to mám hodiť do košíka,...a kočík bol kupovať so mnou pri Soni, to je pravda, sme si ho boli spolu vybrať....

tak peknú nôcku vám

maxara
9. apr 2010

ale aj tvar hlavy.. alebo co.. cela je taka divna a strasne mi vadi, ked zacne zatinat zuby a na licach sa jej vyrysuju svaly, to je hnus 😝

alllexa
9. apr 2010

Aj ja nakupujem veci pre babatko sama, a aj som si na to nasetrila🙂. Manzel plati veci suvisiace so zariadovanim bytu (chceme to stihnut do porodu), co su vacsie vydavky🙂

Inak pozeram prave missky a zavidim im tie figury... Ale potom si poviem - ved my mame v brusku nieco velmi vzacne, takze by som nemenila🙂

wolfskinka
9. apr 2010

allexa u nas je to tiez tak, ja vsetko co sa tyka Mateja a muz ten zbytok, hypoteku, byt ...

nejdete niekto rodit do zilinskej porodnice v juli ?

cigaretka5
9. apr 2010

karinka celkom dobre tomu nerozumiem, SI asi nezamestnana a hlasisi sa pravidelne na urade prace. To znamena ze teraz za teba nikto nemocenske poistenie neplati - myslim povinne, platis si iba ty z nejakeho vymeriavacieho zakladu co si si urcila. Podmienku 270 dni ako hovoris splnas, predpokladam ze za posledne dva roky si bola niekde nejaky cas zamestnana a teda ti to vychazda.
Neviem aky priplatok dostavas z uradu prace za to ze si PN o tom som este nepocula. Nie je to nahodou tak ze si na PN- ku isla tesne potom ako si zostala nezamestnana? v takomto pripade ti vyplaca normalnu PN socialna pstovna lebo si v tzv ochrannej lehote ............Inu situaciu neviem skus blizsie specifikovat o aky priplatok ide..
V tomto pripade by si ak by si ukoncila PN-ku a isla na PN-ku v momente kedy ti splnis aj podmienku 26 tyzdnov na DNP bude vyplacana uz len z DNP lebo uz nebudes v ochrannej lehote- AK je to nejasne kludne do IP

cigaretka5
9. apr 2010

NO neviem ci tym miskam treba zavidiet tie figury aj my by sme take mali keby sme jedli list salatu na obed

maxara
9. apr 2010

cigaretka ja by som taku figuru urcite nemala ani s takym jedalnickom.. 😅 ja sa pozriet na chleba a mam ho na riti 😠

maxara
9. apr 2010

ale ani az taka chrda by som nechcela byt.. v telke to mozno vyzera dobre, ale nazivo sa ich bojim dotknut.. 🙂

maxara
9. apr 2010

baby ja idem spat, resp. vypynam sa, dopozeram misky a potom. Tak bru nocku

wolfskinka
9. apr 2010

maxara dobru noc ....

zrzulka
9. apr 2010

Tinka je mi luto co prezivas v manzelstve, ja by som sa na tvojho muza uz daaaavno vykaslala....Viem lahko sa pisu taketo slova ked nie som v tvojej situacii ale radsej byt sama ako sa cely zivot trapit.... ty si krasna mlada zena mas cely zivot pred sebou ....raz urcite spoznas niekoho komu bude zalezat na tvojom stasti, niekoho kto bude lubit teba aj tvoju dcerku... odist je tazke ale naco to silit ked druha strana nema zaujem???? Ak problemy riesit nechce tak to uz lepsie ani nebude.... Viem kruto to znie ale naco sa klamat.ze sa zmeni..? neskor nebudes trpiet len ty ale aj Rebeka....

Inak ani moj muz so mnou po nakupoch detskej vybavicky nechodi..... jeho nakupy tohto druhu nebavia....Akurat co vyberal bol kocik a elektronicke veci ale co sa tyka "handier" pre maleho tak to som nakupovala s malou, mamou a segrou...

adelaine
9. apr 2010

aach, Tinka je mi z toho, co som si citala smutno...cloveka to obera o energiu, riesit takeho veci, ked si mas uzivat materstvo...
budem ti drzat palce, nech sa to vyriesi, nech sa netrapis 😒

inak moj drahomilovany chodi na nakupy so mnou, ale vadi mi to, lebo je az sucho prakticky....podla neho by bola vybava zlozena v jednej malej skatuli 😀 ved uvidi, co to znamena mat bejby 😀

zrzulka
9. apr 2010

adelaine 😀 😀 😀 kazdy chlap je taky .... podobny exemplar mam aj ja doma... ale nastastie "nefrfle" nikdy ked kupim nieco pre deti.... to by si nedovolil, ja poviem ze to potrebuju a je to vyriesene.... 😀

mojalili
9. apr 2010

Ahojte kočky, porecitala som si zopar stran, ale neda sa to vsetko po dni abstinencie od konika 😀
Vidim, ze pozerate missky, ja radsej ani nie, naco si dvihat adrenalin na noc 😉
TINKA - hm, urcite treba riesit situaciu, hlavne s chladnou hlavou, ak chcs rovod, tak treba zbierat detaily, ktore by ho usvedcili a hlavne s nim nepat, ak ma chorobu, aby si neublizila dcerke. Viem o com hovorim..... rozvod mozes podat aj len ty....ale to si treba zvazit a mat vstky esa v rukave...

Pozrite, bola sm dnes u kadernicky, mali sme Den ucitelov vo velkom Kulturnom dome, cca 300 ludi, tak som sa sla dat ostrihat a vycesat, v skutocnosti to vyzeralo lepsie, vela kolegyn ma nespoznalo... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...
NO idem sa ja vyvalit, dobru noc vam prajem a pekny vikend... 🙂

luminkasp
9. apr 2010

kati, zavidim, ze si preucila muza, ja by som toho mojho mozno aj zvladla, ale kto by preucil mojho 80 rocneho svokra? tak som to vzdala...

baby, ja chcem ist zajtra na nakupy a MM CHCE IST SO MNOU; pomoooooooooooooooooooooc, tinka, vidis, aj takto to obcas vyzera, ja sa zblaznim, si mysli, ze uz na mna treba davat pozor, nevie co ho caka, idem na topanky a oblecko a hracky pre malu, nezblazni sa? boze, to bude zabava. chudak moj chlap, upozornujem, ze on vie do coho ide, uz to so mnou parkrat absolvoval, och joj, tusim mam vacsi stres ako on 😀 😀

luminkasp
9. apr 2010

mojalili nadherna si

dobru noc

tinka349
9. apr 2010

cigaretka5 - my spolu ani nebyvame, takze ho ani z domu vykopat nemozem a preto si robi co chce 😒
a som si hovorila ze sa mu neozvem a jasne ze nie je doma....ved naco aj ked je piatok..Newem preco som este s nim - asi stale tajne dufam ze raz sa to zmeni a bude nromalny a uvedomi si ze rodina je na prvom mieste...Ani peniaze mi nedava, ani spolocne zjmy nemame, jednoducho nic spolocne...jedine dieta....No uz nejak neriesim...neozvem sa mu zopar dni a necham ho zobronit nech dojde on na kolenach...co asi nehrozi ale budme optimisti na chvilu 🙄

mojalili - kocka je z teba, pristane ti to...asi aj ja pojdem na zmenu nejaku....stale ked ma muz nazlostil tak som nieco vymyslela, bud tmave vlasy, bud radikalne ostrihat, bud ofina...no uvidime 😲

miki060707 - no toho princa som si uz prepasla a s takym malym dietatom si niekoho hladat...prve roky urcite nehrozi a po mojej skusenosti sa asi preorientujem rovno na zeny ked uz poznam chlapov 🙄

zrzulka - moj muz dobre vie, ze ja nemam dost sil na to aby som podala rozvod...aj mi to povedal ze az sa rozvedieme tak on bude ten co poda ziadost....uz aj rodicia do mna tlacili ze mi pomozu s rozvodom, aj mama sa ma pytala ci ho este stale lubim ze sa nechcem rozviest...ja ani neviem...je to tazke ked som tehtona robit take rozhodnutia...

adelaine - no obera to o energiu a riaaadne....,niekedy tak rozmyslam ze mozno tehotna som len raz za zivot a vobec sa z toho ani netesim, lebo stale sa len trapim a revem a malo by to byt najkrajsie obdobie v zivote zeny - tak len vidim ze som rodicom na pritaz....a hlavne moj otec - co je neskutocny dobracisko- mi dava pocitovat ze ako som si nechala znicit zivot ....a to tyzdne pred tym nez som doma oznamila ze som tehotna ma skoro na kolenach otec prosil, nech s tym magorom nemam dieta, len to ejdno chcel, ze si pokazim zivot a ze budem stale len sama...a doslo na otcove slova a musi ma zivit on 😒

keby som mala peniaze tak sfleku sa odstahujem niekam kde by ma nemal nikto na ociach a bol by klud...keby to bolo take jednoduche...

no nebudem vas babeny zatazovat mojimi problemami, urcite aj vy mate dost tych svojich problemov 😖 ale dakujem vam za povzbudive slova, aspon som sa mala komu vyrozpravat a trochu sa mi aj ulavilo...

pevne verim, ze zajtra vstanem tou pravou nohou a bude den krajsi, bru noc

mojalili
9. apr 2010

Tinka, vela z nas preslo niecim zly, mna opustil muz po 8. rokoch ked sa dcerka narodila...proste odisiel a druhou.....bola to rana, sok.....ale zvladla som to a vidis...som druhykrat vydata, cakam druhe babenko a zivot idel dalej....a neboj, ze som more vyplakala...a teraz by som sa podakovala aj byvalemu muzovi, ze odisiel....nebola by som taka stastna, ako teraz.....vsetko sa da riesit, len treba pomaly a s chladnou hlavou a hlavne mat oporu v rodicoch..... 😉 Ked sa malicka narodi, tak sa zameraj na nu a daruj jej lasku za dvoch,....ostatne sa casom vykresli aj same.....len sa netreba podcenovat a vzdavat....DRZIM SILNE PALCE.... 😉 😉 😉

Dakujem kocky za pochvalu, ale v skutocnosti to vyzeralo lepsie a taaaaaaaaaaaaaaku som mala radost z tej zmeny, uplne super to posobi.... 🙂 🙂 🙂

luminkasp
9. apr 2010

tinka, mas to tazke, ale clovek nikdy nevie, kedy a kde stretne toho praveho a hlavne kto to bude. Mojalili ma pravdu, ze kazda sme si presli niecim zlym. Ja som si napr urcite nikdy nepredstavovala skoncit v zahranici s muzom o tolko starsim ako je ten moj. Nebolo to lahke rozhodnutie a teraz som rada, ze som ho urobila. Drzim ti paluchy, hlavne hore hlavu a vzdy treba hladat pozitiva ajked je to niekedy neuveritelne tazke

tinka349
9. apr 2010

mojalili - niekedy sa aj modlim, zeby si nasiel nejaku inu a vsetko by sa vyriesilo, potom by u mna definitivne skocil a ani by som onho nezakopla 😠 a po vikende idem aj ja na nejaku zmenu - nech si spravim radost 😎

luminka - moj muz je o 10 rokov starsi, cakal som ze bude mat rozum, ale ais mladeho som si ansla...nabuduce uz neidem pod 50tku - zeby ho tipovali za mojho otca 😀

tak bru nocku mamicky

tinka349
9. apr 2010

joooooooooooooooooooooj a este - o 13 minut to bude presne 100 dni do porodu 😎 co pochybujem ze bude presne na den ale tak .... dam si an to pohar mlieka 😀

ivka8255
9. apr 2010

tinka: ja by som to pocas tehu neriesila,viem lahko sa radi,ale musis sa premoct kvoli malej.proste filtrovat vsetko a vsetkych a sustredit sa na malicku.po porode uvidis.niekedy sa veci vyriesia aj bez nasho pricinenia,ja sa na to "spolieham" ked neviem co dalej 😒
mojalili: kockaaaaaaaaaaaaa
mna pali za zaha a asi som si natiahla nejaky sval, tak nemozem zaspat 🙄 esteze je tu konik a ine stranky 😉

luminkasp
9. apr 2010

hehe, tinka, moj ma nad 50 😎 😉

sunnygirl
10. apr 2010

Dobré ránko bábiky,

tak včera ste tu pomáhali Tinke. Tinka, v prvom rade Ti držím palce, aby si to vyriešila. Súhlasím s dievčatami. Užívaj si svoje tehotenstvo, možno dnes vstaneš dobrou nohou a všetko hodíš za hlavu. Súhlasím, treba ho ignorovať, zmeniť si číslo, zaťať sa pre tvoje dobro a pre dobro tej malinkej Rebeky, aj keď je jeho, ale zaslúži si aspoň tvoju 100 % pozornosť, keď otec už nechce. A že si si musela vypýtať peniažky na postieľku od maminy, nevadí, ani mi nebudeme mať všetko, ale v brušku nosíme to, za čo by iné dali aj život, keby mohli. 🙂 Váž si pokladík, ktorý nosíš v brušku a na takého magora sa v...r, nesiaha ti ani po päty.

Mojalili: kráááááásavica je z teba, pekné.

Cigaretka, ešteže ťa tu máme. Pripájam jeden link ohľadom papierovačiek ak niekomu pomôže . http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=55

Tak vám prajem pekné písanie, tu je zamračené, ale neprší, včera bolo nádherne. pááááááááááááááá 😎 😎 😎

sunnygirl
10. apr 2010

oprava: mi na my 😀

sunnygirl
10. apr 2010

luninkasp: nie je dôležitý vek partnera, ale šťastie ktoré sním prežívaš, gratulujem k takému peknému vekovému rozdielu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre