Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
10. apr 2010

verim ze sa zabavim,sme velmi dobry kolektiv.... len ja som hrozny spachtos...mi bude chybat i poobedny spanok a o ponocovani ani nehovorim...

cigaretka5
10. apr 2010

teraz som zapla TA3 vyzera to velmi cerstve

dugyna
10. apr 2010

hej akurat to tam mam aj ja cigaretka...beha to tam ako titulka hore

dugyna
10. apr 2010

meruska to potom dospis neboj

cigaretka5
10. apr 2010

no a uzu aj v blave leje, dugy odpisem ti na IP len to musim kuknut snad do pondlka sa k tomu dosatanem

tinka349
10. apr 2010

dugyna - ja mam 24 a on 34, a sme uz skoro 3 roky manzelia 😖

dugyna
10. apr 2010

tinka fuha...tak to uz by predsa mal byt vyskakany a pripraveny na rodinu...ach jaj..tak k tomu mam uz len jedno...ze je to chlap ktory ostane vetroplach asi navzdy a nezmenis ho....
kedze ste manzelia tak si sa od neho asi odstahovala,sak?
inak to ze spolu nebyvate...a ste manzelia a jemiu to nevadi...uz len to je chore...nechapem
tinka asi by vam naozaj bolo lepise samym dvom babam budete mat jedna druhu a hotovo
musis byt silna tinka pre malinka, hlavne mysli na nu. niekedy je lespie ked nebude mat otecka akoby mala vidiet hadky rodicov a citi z nich napatie

tinka349
10. apr 2010

nebyvame spolu preto, lebo sme zili spolu 2 roky v UK v jeho dobe, teraz ho dal do podnajmu, nepredal ho a peniaze co mal investoval do pizzerie tu na SK....a tak mu neostalo nic na prerobenie bytu co mame....a byt je neobyvatelny bez prerabky....preto zijem u rodicov ale ziadna vyhra to nie je ani s nimi...presne dnes co som chcela klud ma mama chcela zobrat na nakupy ale mladsie sestra zacala otvarat usta ze so mnou nikam neide a to iste povedal otec, ze mna tam nepotrebuju....a na to zacala hadak, mama place asi hodinu....ze kazdy ma nenavidi, a ze ked nemam muza tak by som mala mat rodinu ale aj ti n amna kaslu....a ked sa mama s ocom tak hadali sla som za nimi a povedala im ze sa mam so chuti hned zbalit a odist do hociakeho ustavu pre take pripady jak ja....tak nie dost ze revem kvoli muzovi, ale este aj oni sa kvoli mne hadaju - najlepsie by bolo keby som neexistovala....

idem dakde prec....a najskor sa vratim dakedy o polnoci ked sa vobec vratim....

maxara
10. apr 2010

to lietadlo padlo pred pol 11

maxara
10. apr 2010

tinka to je strasne.. chces prist k nam na vikend?

maxara
10. apr 2010

kafko a ty na obed? 😀

kafoditka
10. apr 2010

maxi... auto zobral drahy na zahradu, co je 40km od BA.. 😉

alllexa
10. apr 2010

Tinka - myslim si, ze rozvod nie je vzdy najlepsim riesenim. Urcite existuju dovody, pre ktore si si ho vzala a mala s nim dieta. Ak sa medzitym zmenil, tak je sanca, ze raz bude opat taky ako predtym. Poznam pripady, kedy sa muz radikalne zmenil k lepsiemu - napr. ked manzelka ochorela, uvedomil si, ze ju moze stratit a zacal sa o nu starat. Ina vec bude, keby Ti potom odmietal prispievat na malu - to uz sa da riesit jedine sudom.
Je to smutne prezivat to, co si opisovala, ale teraz by si take zavazne veci ako rozvod riesit nemala, zbytocne by si sa tym stresovala - chodit po sudoch v tehotenstve nikomu nepomoze. Radsej sa sustred na malu, ta Ti prinesie radost a naplnenie. Hlavne je, ze teraz nie si sama, mas rodinu, ta Ta vzdy podpori a pomoze... Rozviest sa mozes hocikedy, nemusis to robit okamzite, nic tym neziskas. Kazdopadne, drzim palce!

sunnygirl
10. apr 2010

To som rada, že nie som jediná, kto sa nefarbil 😀

sunnygirl
10. apr 2010

jéééj maxi, to by bol u teba zraz tehuliek, kafko by sa napapala a vypadla z domu a Tinke by sa určite uľavilo a u nej doma to možno trocha vychladlo, ozaj držím palčeky, Tinka.

cigaretka5
10. apr 2010

tinka aj k nam by si mohla dorazit mame celko velky dom a ked sa malicka narodi pridi ku nam kludne aj byvat , moj drahy je kazdych 5 dni v praci tak nam bude veselsie .......

mirka285
10. apr 2010

kocky tak pekne pocko je fuc..ale aspon neprsi zatial...Tinka to ma tazke,inak ja mam z toho pocit ze on si ju zobral lebo je kocka,pacila sa mu a mohol sa s nou prezentovat...Tinkin muz je suknickar a dlho ho to asi nebavilo ☹ jednoducho si zacal opat zit zivot ktory zil predtym a tym ze Tinka je tehotna,pre neho uz uplne nezaujimava,inak by jej nevykrikoval ze je tucna a podobne hovadiny a asi je mu to vsetko jedno...razvadzat sa mu nechce,vsak naco,tak ci tak si robi co chce,a ked Tinka porodi,bude opat vyzerat tak ako predtym,tak mozno sa s nou bude mat chut opat pysit a este aj s dcerkou...je to chumaj,ktory sa nezmeni,suknickar ostane navzdy suknickarom ☹ cas to vyriesi ...je mi z neho na grc,lebo presne viem,aky je to tip cloveka 😠

dugyna
10. apr 2010

ach tinka..to je strasne moja. skoda ze sestra tak reagovala a aj otec..je to velmi smutne...smutne je aj to ze sestra by si mohla trsoka uvedomit ze nema 10 rokov/teda dufam/ a ze aj jej sa moze v zivote nieco take stat alebo ine/ samozrejme jej praje lne to najlespie/ a ako by sa ona potom citaila keby si takto reagovala..
ach tinka, hlavne neplackaj a neblbbni..je super ze si tu ..my ta tu vsetky mame radi a malinka ta miluje nadovsetko..pre nu si jediny clovek ktoremu very doveruje a moze sa o teba opriet je bezbranna a ty ju musis chranit..takze to spolu zvladnete.
koli malickej vzdy mysli ked ti bude nanic na to ze mas ju malinku tvoju,a ze obe mate jedna druhu..a ze spolu to zvladnete..uvidids ona ti bude davat silu aj teraz ti ju uz dava..nebojkaj vsetko bude ok

rozvod pocas tehu rieist naozaj nemusis..ale ak dojdes do bodu ze si budes 100% v klude podaj ziadost aj teraz..aj tak sa nedostanes na radu kym porodis...najskor az v septmbri alebo na dalsi rok na jar...v lete maju sudy prazdniny a teraz to uz nestihnes..takze ziadost podat mozes-ak dospejes k takemu rozhodnutiu...

mozno tinka keby ste mali prerobenu aspon jednu izbu..a upratayn ten byt tak by ste tam mohli byvat aj ked neni prerobeny..a bolo by to mozno lespie.. a on kde byva? v tom byte?

tinka a rodicov si nevsimaj..ok maminka ti je oporou a tatino to preziva svojim sposobom asi...

a manzelovi by som nevolala pokial sa ti sam neozve

lenkaaninka
10. apr 2010

čaute babule

piatok som bola u lekára a ništ sa nedialo lebo gyn bol chorý tak o týžden...

cukrovku nemáááám hurááá...

tinka najlepšie by ti bolo samej ozaj sa v tom byte nedá bývať?? aj ked je neprerobený??
poriešiš ked sa malá narodí ....teraz by som to nechala tak ale viem že to pre teba nie je jednoduché....držím palce

kafoditka
10. apr 2010

Mirka, tak toto si vystihla priam dokonale...

adelaine
10. apr 2010

Tinka, nechcem do toho rypat, ale tvoj manzel bol taky vzdy, alebo sa zmenil po svadbe?
niekedy muzom len prepne....a potom sa to ustali...

my o par tyzdnov oslavime 7 rokov, co sme spolu, z toho sme 3 manzelia...
ja som si myslela pred svadbou, ze si ho nevezmem, strasne mu siblo, hadali sme sa,
co predtym nikdy....ale zase je vsetko ok...tusim ze dalsou zatazkavajucou skuskou
bude prirastok do rodiny, i ked tvrdi, ze sa velmi tesi....

niekedy chlapom skratka riadne svihne 😒

dugyna
10. apr 2010

mirka tak toto si perfektne vystihla dokonale / mne to tak nejak nesslo od "huby" 🙂 ako tebe/...uplne s tebou suhlasim..toto som i ja myslela

maxara
10. apr 2010

adelaine aj my sme tak a myslim, ze aj cigaretka je s nami narovnako 😉 moja zatial najvacsia kriza bola, ked sa nam uz druhy rok nedarilo .. to som zacala byt trosku z toho nestastna a jedina moznost ako nemysliet na otehotnenie bolo zurovat a robit blbosti.. akoze sme ich robili casto spolu, ale obcas aj nie.. akoze nemam namysli ziadne zvrhlosti, podvadzania alebo tak. Ale take vselico.. Neviem to ani popisat. Skratka ako keby sme ani neboli manzelia, len frajeri. Domov sme sa prisli vyspat a pod. Aspon posledne leto.. akoze kvazi spontanne spravanie.. ale asi to zabralo, kedze mam teraz pokladik v brusku 😉

maxara
10. apr 2010

inak babule, vy ste mi ano nepochvalili moju velkonocnu vyzdobu, teda jej cast.. mam ju v albume.. ☹

ericica
10. apr 2010

tinka je mi hrozne luto ze musis preziat v najkrajsom obdobi zeny toto hnusne zaobchadzanie 😠
inac pekny vikend vam zelam 🙂
mojalili paradny uces si kocka... 😉
toto pocasie mi uz lezie na nervy pred hodinkou som vyvesala pradlo a zacalo prsat ked som sa rozhodla ze ho zvesim zasvietilo slnko 😠
no a teraz uz azne leje ako z krhly 🙄 asi sa na to vyprdnem 😠

ericica
10. apr 2010

maxi bola som si kuk tvoju velkonocnu vyzdobu je fakt super 😉
ja som teraz nerobila ziadnu vyzdobu lebo sme neboli doma,ale uz si ju dala dole ci este nie???

mirka285
10. apr 2010

no som takeho jedneho mala,takze hned mi to bolo jasne,a ja sprosta krava by som sa mu do riti strcila,vsetko som robila aby bol spokojny,ale casom som sa aj tak dozvedela,ze kade tade sa flakal aj s inymi kockami,tak som len plakala kvoli nemu..a on sa este tvaril ze ja som ta chora,ze on nikoho nema a ktomu som ho videla na vlastne oci..lenze niekedy vedel byt uplne perfektny a ja sprosta som si vtedy vzdy myslela ze ved sa zmeni ☹ este dobre ze som s nim neotehotnela lebo by som ostala rozvedena s dvoma detmi...a dopadlo to tak ze jedneho pekneho dna z z nicoho nic odstahoval mimo Bratislavy,spytal sa ma sice ci idem,ja ze nie,tak on si spokojne odisiel 😠

alllexa
10. apr 2010

Tinka - tak to je neprijemne s tou hadkou, mozno im utiekli nervy, ale som presvedcena, ze Ta maju radi. Skus to tak nebrat, i ked viem, ze si citliva a ze sa Ta take spravanie asi dotkne. Ale rodicia Ti chcu iste to najlepsie, ale asi na tu situaciu musia trocha zvyknut.

sunnygirl
10. apr 2010

Tinka, tiež si myslím, že maminka s ockom, to prežívajú tak všelijak, lebo ťa majú radi, no a sestra to asi nechápe .

Mirka, ozaj si to trefne napísala

Tinka pre teba: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............................................................

sunnygirl
10. apr 2010

keby som nemusela dávať pozor na to moje ražniči tak aj celá strana 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre