Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
23. apr 2010

maxi sa mi s tebou predminulu noc snivalo. Sme isli obe spolu rodit a boli tam taki porodny asistenti a ten jeden bol ako taky Rochnyak, nacvicovali ste spolu nejake variacie aby bol porod bezbolestny...a viac si nepamatam, ale zobudila som sa so smiechom na perach 😀

maxara
23. apr 2010

dugy tak sem s nim

kafoditka
23. apr 2010

dugy a ake??

adelaine
23. apr 2010

maxi, no dobre..uz som ticho 😎

inak idem otravovat manzelika, lebo uz frfle...ze piatok vecer 😀 a on je taky sam pri tej telke 😀
majte sa pekne, dobru noc vsetkym 😉

monline
23. apr 2010

dugy- Miška je krásne meno

strasska
23. apr 2010

dugy a v com spociva jonasova metoda? ja to pocujem asi prvy raz 😲

kafoditka
23. apr 2010

strasska, daj si do googlu dr. jonas a tam mas popisane hotove romany o nom 😉

strasska
23. apr 2010

kafoditka dik, uz som nasla

alexandra0409
23. apr 2010

monline...tak porod bol hrozny nechali ma trapit asi tri dni...prijali ma v piatok nechali ma cely den o hlade cely den sa nic nedialo iba som lezala na posteli a vecer ked uz odniesli veceru tak dosla sestra a povedala ze mozem jest ze dnes ma uz nebudu robit...v sobotu rano ma zobrali na porodnu salu a pichli vy vyvolavacku nakolko som mala uz tyzden po termine ale ako mi ju pichli tak malinky mi prestal dychat tak ma poslali znova na izbu a cakali somnou az do pondelka pokial dojdu nieaky normyli doktory a nakoniec ma v pondelok o 7.00 brali a tam to zacalo...nikdy viac s vyvolavackou...nechali ma lezat v tych najväcsich bolestiach na stole a nikto si ma ani len nevsimol...a ked sa uz tlacila hlavicka von tak som musela zakricat na lekara aby ma vlastne zacali rodit...a nakoniec moj chrustik uzrel svet a ja som bola uplne ze happy...je to to najkrajsie co clovek moze zazit...lubim ho ako nikoho

maxara
23. apr 2010

strasska 😀 😀 😀 ty chces asi dostat... je toto normalne? preco so mnou? ako je to mozne? a ako vies, ze som to bola ja? 😀 😀 ja by som toho chrochniaka nezniesla pri sebe, podla mna je to strasny vypatel, takze on by pri porode urcite nebol.. 😀
kafko - Ludvo , no dovi a tie rozky, presne.. vzdy ked ho zbadam, tak michalovi vravim,ze aky dement, ze si to tam nechal.. Ale ja som myslela, ze ta herecka ako sa vola..
dugy - ja keby som nemala sestru Misu, tak by som to meno mala v repertoari
adel - no vidis.. aspon niekomu urobim radost 😉 s mojou morbidnou obezitou

maxara
23. apr 2010

alexandra akoze malinky prestal dychat?? to co znamena, ja nechapem

monline
23. apr 2010

alexandra..no- to ti veru nezávidím..ešteže sa malý narodil v poriadku a aj ty si v poriadku
veru- my tu všetky veríme, že naše pôrody budú skvelé, krásne a ideálne 🙂
kde si rodila?

maxara
23. apr 2010

inak baby, moja spolubyvajuca z NR bola jonasom vypocitana, aj jej brat (on sa narodil jej mame v 35tke a ona v 40tke..) a aj moja exkolegyna mala vypocitanu dceru

maxara
23. apr 2010

monline no ja neviem ako tvoj, ale moj bude rychly, spontanny a hladko prebiehajuci 😀

alexandra0409
23. apr 2010

maxara...no bola som na monitore a prestalo miú byt srdiecko tak ma museli vsetcia doktori ratovat teda ani nie mna ako kristianka...

monline...aj ja som prvy porod mala skvely ani som nevedela ze rodim

monline
23. apr 2010

maxi- len aby nebol až tak rýchly, ako mala tá baba, čo s mužom v aute na polceste porodila 🙂) ale- možno aj to by sme brali

monline
23. apr 2010

alexandra- desíš ma...ja očakávam, že ak sa prvý pred 16timi rokmi dal v pohode zvládnuť, že teraz to pôjde ešte ľahšie..

alexandra0409
23. apr 2010

nebojte sa chvilku sa potrapite,potlacite par krat a bude to vonku...ono je to chvilkova bolest co stoji za ten koniec s babätkom v ruke

inak nechodte rodit na antolsku

maxara
23. apr 2010

alexandra a to v sobotu ti pichli vyvolavacku a jemu prestalo bit srdiecko a potom co?? potom ta nechali do pondelka??

maxara
23. apr 2010

to bolo na antolskej??? 😕 😕

alexandra0409
23. apr 2010

monline...cim viacej porodou tym sa tahsie rodi...mam kamosku co ma 4 deti a strasneeee bolesti mala pri poslednom

maxara
23. apr 2010

monline a keby aj, tak nevadilo by, ale musel by ma viest do porodky mm a nie ja samu seba 😀

maxara
23. apr 2010

moja kolegyna ma 6 deti a vravela ze ktore ako.. ze nevie povedat ani ktore lahko, tazko, menej a viac bolelo.. a vsetky prirodzene a bez epi

alexandra0409
23. apr 2010

maxara...ano na antolskej...no ked mu prestalo byt srdiecko hned mi ju odpojili a malinky sa vratil k svetu...potom uz neriskovali a museli cakat na doktorou co to vedia...

strasska
23. apr 2010

maxi, presne nad tym som rozmyslala, ze ako som vedela, ze si to ty...no nejak som to citila
a este si pamatam, ze si na izbe tak uzasne rozpravala o tom asistentovi ala rochnyak, ze sme potom vsetky chceli rodit pri nom 😅

monline
23. apr 2010

maxi- sama sa odviezť, sama si volať pomoc, sama si odrodiť, sama si podviazať pupočník..hotová nočná mora 😀

alexandra0409
23. apr 2010

epiduralka je uplne onicom...zbytocne peniaze a nic to nepomoze

maxara
23. apr 2010

alexandra nuf, uz chapem..
strasska 😀 😀 😀 to som urcite iba prehanala, alebo bluznila z narkozy.. 😀 zeby som si spravila vylet do tej Sace?

maxara
23. apr 2010

mon - ved mm by aj tak odpadol, tak aspon by mi odpadla starost ratovat jeho 😀 😀

alexandra0409
23. apr 2010

zelam dobru noc musim ist...starsy syn 8r chce ist uz hajat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre