Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
25. apr 2010

...nas vytopili susedia pred pol rokom.. ked uz o tom debatime ,
len sa nastahovali, boli novi, kupovali si nabytok a zariadenie do noveho bytu, ale nebyvali v nom...
namontovali si pracku, hadicu dali do nejakeho vedra, keby nahodou, ale neviem akym zazrakom
im to vedro pretieklo a tieklo cely weekend, kym oni v pondelok nedosli....sme mali strasnu katastrofu na stene,
hnusne zlte flaky, bleee 😖

mirka285
25. apr 2010

ahojte babule,tak aj ja sa hlasim..my sme isli poobede do Sale,Maxi tiez sme boi prevetrat auto,alebo ja som si bola prevetrat hlavu,a povedala som ze budem plakat ked sa najde na neho kupec...a dostala som odpoved ze rodinka sa rozrasta,treba nam rodinne auto 😒 Mojalili si mi dodala elan,ked to zvladas ty,musim aj ja,zajtra sa chystam poupratovat a zacnem umyvat okna...a do konca tyzdna by som to mohla stihnut v celom byte a od buduceho tyzdna zacnem aj ja prat vecicky 🙂

adelaine
25. apr 2010

koceny, na dnes vecer vas opustam..prajem dobruuu 😵

alllexa
25. apr 2010

Ahojte,
cez vikend som bola na zahrade, tak az teraz sa hlasim. Super, ze bolo take pekne pocasie! A super, ze zajtra uz nemusim do roboty🙂

mojalili - tak to by si si mala teraz poriadne oddychnut, ved to nie je sranda v takomto stadiu tehotenstva...

monline - aj my sme boli na svadbe, sice to bolo este ked som mala mensie brusko, ale kupovala som si nove saty (aspon som mala zamienku🙂, ale nedavno sme boli na opere, tak som zase nevedela, co na seba, ale vyriesiloa som to takymi volnejsimi ciernymi letnymi satami... inak, aj ja mam depku zo soferovania, odkedy som mala nehodu, jednak nemam auto a ani si uz neverim...

kafko, stanka, maxi - drzim palce pri soferovani!

kafoditka
25. apr 2010

baby bru nocku a vykrocte pravou nohou do noveho tyzdna 😉 Paaaa

sunnygirl
26. apr 2010

Dobré ránko prajem brušká 😉 ,
tak dnes celkom v norme bude vonku, pekne, možno niekde spŕchne, no ale zajtra bude dážď.

Ja som bola v Lučenci tam bolo krásne, trošku ma aj šmahlo, ale ozaj trošku, lebo ja som tá, čo ani v lete sa nevie veľmi opáliť. Teším sa konečne, že bolo tak krásne.

Idem si vás prečítať a ako napísala kafko, vykročte dobre do nového týždňa aj dňa 😀 😎 😀

monline
26. apr 2010

Krásne ránko prajem
ahoj sunny..vidím, že ty si už hodinku na koníkovi, si tu?

monline
26. apr 2010

allexa- neviem si fakt predstaviť, čo na seba na tú svadbu..o mesiac budem ešte "tehotnejšia", väčšia 🙂 Nemám chuť si kupovať niečo len na tú jednu príležitosť, ale asi budem musieť..chcelo by to nejaké pekné svetlé nohavice, ktoré by som v lete ešte odnosila..kým neporodím, čiže nič extra elegantné (mám len tehurifle) a k tomu tuniku..uvidím čo v obchodoch nájdem

maxara
26. apr 2010

Dobre ranko uz o par tyzdnov napuchnutejsie buchticky plnene babatkami.. dnes vas vitam poetickou naladou..
No ja sa tesim veeeelmi z tohoto pocasia, je super.. Mirka, ja by som tiez asi plakala.. ja som sa strasne hanbila tym autom jazdit aj so strechou, mi prislo take gycove (a navyse malo sportovy vyfuk, co hucal jak svina a neskor este deravy, tak to bolo na tri ulice), ale potom som sa donho zalubila, hlavne v lete, ked veju vlasy.. no darmo, to je laska.. nastastie som mm povedala, ze mi je luto, ze uz nebudem moct na nom jazdit s malinkou bez strechy, ze mali by sme to nejako riesit, no ale kedze mame este tu mazdu, co je normalne 5 miestne auto, tak si ich akoze vymenime.. mm si bude uzivat kabrio, svinka..
a inak mi vcera slniecko pekne vytiahlo vsetky spiny z tvare, dnes som rapava jak pubertacka (teda cele tehu mam kadeco na ksichte, ale dnes som si normalne nasla priamo na spicek nosa zo dva.. ma skoro porazilo).
A baby musim sa vam strasne pochvalit.. ja viem, pre niektore banalita, ale pre mna veeelky pokrok, Kafko asi tusi.. Kafko ma vcera inspirovala a ja som sa dnes rozhodla, ze mm zaveziem do roboty a ja si pred robotou zaparkujem sama (doteraz mi on zaparkoval a iseil odo mna busom a ja som poobede len prisla po neho). Tak normalne som si zaparkovala cuvanim, priamo pred budovou, rovno pod kamerou, z coho mam najvacsi stres.. a dokonca som v piatok nemala kde parkovat, tak som to supla do boxu a odtial som to vycuvala az pred budovu.. Takze len chcem povedat, baby verte si, to chce len trening a prekonat sa.. FAKT.

alllexa
26. apr 2010

Pekne rano!🙂

Monline - ano, biele nohavice su dobry napad, su elegantne a na leto sa Ti este budu hodit...
A k tomu sa uz da cokolvek vymysliet. Inak, ja som objavila celkom fajn letne saty v H&M, stali len 10 EUR, zatial ich mam ako tuniku k elestakom. Mali tam aj vseliake ine, svetlej farby... A aj v GATE a v NewYorkeri sa da vselico najst.

nina88
26. apr 2010

Ahojte... 😉 Vidím,že sa tu spomenulo oblečenie, tak možno pomožem, v Eurovea v Ba je konečne v H&M tehotenská móda (v Rakúsku už dávno) a sú tam krásne veci za super ceny,tak možno by sa oplatilo tam nakuknúť... 😉

maxara
26. apr 2010

monline - v PK je jeden obchod, kde maju aj take bluzocky tehu, biele a vyzeraju aj elegantne aj len tak na leto, nieco ako plátené.. a aj nohavice rozne, napr kapri. A to by si urcite v lete vynosila.. Na svadbu nemusis ist uplne vystafirovana.. Ja som nastastie obliekla na tu svadbu (to som bola pred mesiacom) nohavice z mojho zivotneho maxima 😉 a navrch sa vzdy nieco najde

monline
26. apr 2010

allexa dík..skočím tam pozrieť..možno niečo na seba objavím....horšie je, že ja nie som klasický rozmer, ale xxl 🙂))

jaruska8
26. apr 2010

Ahojte dievčatá, aký ste mali víkend???? My včera oslava, som len slintala pri pohľade na tortu, ale čo už. 😠 😠 Inak pohoda, na výstave sme v NR nakoniec neboli, ale zato sme kúpili v Mlynoch super spací vak a jedného krásneho plyšáka, NInkinho prvého. 😀

maxara
26. apr 2010

monline ty si zrejme este nevidela XXL.. 😒

monline
26. apr 2010

díky za rady maxi, nina...poobzerám sa..strašne sa mi tam nechcelo ísť, ale keď nás prišli pozvať a tak sa tešili, že som povedala áno- tak ma to povzbudilo..dúfam, že budem o mesiac v poriadku a budem mať dosť energie...lebo už teraz sa mi zdá, že fungujem na pol plynu
inak- aj pri Nike som bola na svadbe v ôsmom mesiaci, (môjmu nepodarenému kamarátovi - terajšiemu šéfovi), mala som požičané tehotenské šaty a vyzerala som riadne smiešne 🙂

monline
26. apr 2010

maxi- ale čoby nie, každé ráno v zrkadle 🙂

monline
26. apr 2010

jaruska- aj my sme boli na oslace, švagriná mala narodky a brat so synovcom mali meniny.- Marekovia..a včera návšteva- s pozvaním na svadbu...takže fajn oddychový víkend..hoci- včera som stihla navariť, trocha doma upratať a potom som šla upratať mame, celý barák som jej umyla..a dosť ma to vyšťavilo 🙂

maxara
26. apr 2010

BABYYYYY , volala som po vysledky z cukrovky a zeleza.. tehu cukrovku nemam a hemoglobin mam 117, tak daju mi vraj na poradni recept na zelezo 😵 juchuuuu, aspon jedny vysledky su v poriadku.. este ten kasel zavolam a uvidime

maxara
26. apr 2010

tak podla tych tvojich fotiek som potom ja asi XXXXXXXXXL 😖

monline
26. apr 2010

maxi..ten kašeľ z refluxu..tiež musíš vychytať najväčšie tehu somariny..držím palce, nech to máš šikovne za sebou..
si šikovná vodička, chválim ťa za odvahu, tá mi chýba...
a k rozmerom- bola som zvyknutá kupovať si veľkosť 46..a to nekúpiš len tak hocikde..síce pamätám časy 38ičky, ale boli taaaaaaaaaaak dááááááááávno 🙂

jaruska8
26. apr 2010

Moni, podľa fotiek by som ťa kľudne tipovala na č.38!!!!! To fakt.

jaruska8
26. apr 2010

Maxi, môžeš byť šťastná, že cukor je OK, gratulujem, lebo je to fakt otrava. 😒

alllexa
26. apr 2010

Monline - 46? tomu neverim, ved podla fotiek si stihlejsia ako ja... a to uz tam mas brusko...
Inak pozeram - Ty uz mas dceru velku slecnu! To nechapem, kedy si stihla, ved vyzerate ako sestry!

Maxi - ja mam vraj zelezo "na hrane", ale tak zatial mi nechcela nic davat, ze to zatazuje organizmus.

monline
26. apr 2010

jaruska dík..si zlatá 🙂
mám plnú skriňu "motivačných" kostýmov v rôznych veľkostiach, ktoré sa mi páčia a bolo mi ľúto ich vyhodiť, lebo vždy som do nejakého chcela schudnúť, no nepodarilo sa 🙂
ale teraz ma teší, že mám hore len asi tri kilá..nakoniec po pôrode by som mohla mať menej kíl ako pred tehu..🙂 a mám dátum začiatku diéty, čo je u mňa dosť podstatná vec- a to 1.11. pondelok 🙂
(ale- nejem sladké kvôli cukrovke, takže vlastne diétujem už teraz)

monline
26. apr 2010

alexa- asi moje zrkadlo v kúpeľke zoštíhľuje 🙂
hej, mám veľkú kočku, mala som 19 ked som sa vydala a 22, ked sa mi narodila, mladá má 16..
ja som mala tiež hraničké hodnoty železa, aj mi predpísala liek, ale neberiem ho, lebo aj tak mám problémy so zápchou a toto by mi viac uškodilo..snažím sa v strave nachádzať viac železa

jaruska8
26. apr 2010

Monline, veru, my už diétujeme, veď ja už mesiac mám tú istú váhu, takže všetko berie malá. 😉

monline
26. apr 2010

mne sa všetok tuk ukladal okolo pásu, preto to číslo..a mám dosť široké ramená, dlhé ruky a veľké prsia, tak aj vršok musel byť väčší..zadok a nohy boli ok
teraz vyzerám, že som na tele schudla aj na tvári a mám len bruško navyše

janulienocka
26. apr 2010

ahojky kocky, Maxi aj ja mam nizky hemoglobin 110, pri prvom tehotenstve som mala tiez nizky, mala som brat zelezo ale kaslala som na to, nechcela som sa prepchavat liekmi, ved som sa citila super ... Lenze po porode, po takej velkej strate krvi som myslela ze su to moje posledne minuty. Bolo mi strasne, odpadavala som, nevedela som kde som, neskutocna slabost ... Po transfuzii sa mi dost polepsilo ale aj tak som mala este asi tyzden velmi nizky hemoglobin, lekari vraveli ze s tym sa neda pomaly ani existovat ...
Takze teraz beriem poctivo

monline
26. apr 2010

jaruska- ja som doteraz u diabetológa nepochodila..ale dávam si pozor čo jem, ale zas nie tak prísne ako čítam v tej téme o cukrovke, kde aj ty píšeš..podstatné je nemať stres..a ja ho síce teraz dosť zažívam, ale - fakt sa snažím napriek všetkému myslieť pozitívne a nepripúšťať si veci..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre