Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
26. apr 2010

baby tak som zvedavá čo sa narodí každej jednej z nás či sa pomýlili u niekoho ... 😉
ono ja si myslím že by to nemali hovoriť v takom prípade ked to nieje jednoznačné aké je pohlavie ako povedať a nebyť si istý...teda aspon podla mna...

katarina7777
26. apr 2010

caute tehulky, dneska som bola na prehliadke a mame 1100 gramov 🙂 Vsetko je v poriadku, taaaaaka som rada. Dufam ze vase bruska posluchaju, ten moj nezbednik stale v noci vyvadza a potom som v robote jak matoha.

Inak nejak sa tu pretrhlo vrece s malovanim, aj my budeme zaciatkom juna 😉

Konecne mam doma aj postielku tak sme ju cez vikend poskladali, takze ked chcete kuk do albumu.

Vidim ze uz rozoberate co treba do porodnice, mne tu zacina pripravny kurz zaciatkom maja tak nam dufam povedia ze co treba doniest, lebo tu sa to meni v kazdej nemocnici.

oacka
26. apr 2010

mne o povedali na normálnom aj na 3D, a tieež dosť sebaisto. aj teraz v 31.tt povedal doki,že nič tam neviddí visieť. 😀 😀

zuzik1983
26. apr 2010

baby ja idem na prehliadku zajtra,ale mne doktorka nikdy nepovie,kolko malicke vazi ci meria.

oacka
26. apr 2010

katarina,to je super! a malému sa v noci nechce spať? moja v noci nevyvádza, iba občas tak do jedenástej sa prehadzuje. a dnes som prvý raz vnímala,ako dssa jej štikúta. až som ju ľutovala,pahltnicu. 😀 😀 😀 ja sa v noci budím,lebo som smädná,divné,nie?

meruska
26. apr 2010

aj ja mam chlapceka potvrdeneho z 3D aj z normalneho ultrazvuku 🙂 a pipika som teda videla, bol neprehliadnutelny 😀

dugyna
26. apr 2010

meruska taze pipika mate v brusku 😉 super gratulujem

lenka aninka mi to mame z krvi takez mi sme na 100% 😉

juj kocky gratulujem k poradniam a ku krasnym vaham
nas caka v stredu 😉

oacka
26. apr 2010

ale neni vám to divné,že máte v sebe človeka? ja to nedokážem pochopiť....

zuzik1983
26. apr 2010

baby ako doktori zmeraju vahu?dlzku to chapem a vahu podla tej dlzky nejako vyrataju?

katarina7777
26. apr 2010

no dufam ze nas pindik sa nezmeni na babu i ked ja som tie malicke vecicky nakupila v bielom.... 😀 inak to by bola sranda lebo z chlapca sa tesi najma moj tatino lebo to bude prvy vnuk, a mm sa naparuje ze konecne do nasej rodiny splodil chlapca on (po 10 babach) .... normalne by som sa na porodnom stole smiala jak diva keby mame princeznu...

zuzik ja sa vzdy na drzo opytam ze kolko babetko vazi a meria.

dugyna
26. apr 2010

oacka dakujem 😉 ja myslim len na malinku teraz hlavne..ja som tiez nemala slov..ale asi by som ju musela pomenovat takymi vybranymi slovami

katty jedna kocka tu z konika nevedela za kym neporodila co cakaju a ani na 3d nim nevedeli povedat...

oacka
26. apr 2010

zuzik,ja neviem, či mu to podľa rozmerov bábätka neodhadne počítač.... teda ten ultrazvuk. moj doki mi ešte aj ukáže také grafy na monitore,podľa ktorých to ten počítač určuje,že čo je v ktorom mesiaci normálne...

katarina7777
26. apr 2010

aj my sme videli jasne pindika na 3d aj na normalnom utz... ale uz len pri predstave ze by to mohol byt omyl , mi je do smiechu 😀

zuzik1983
26. apr 2010

ak mi bude robit ultrazvuk,tak sa jej spytam,velmi by ma to zaujmalo...

katty17
26. apr 2010

babule, mate niektora problem s vtiahnutymi bradavkami?
ozaj, chodite niektora k Cunderlikovy?

dugyna
26. apr 2010

zuzik vaha je len priblizna cca + - 500g ,mozem sa na to este kuknut..ale ono tu bude mat asi nieco spolocne s hustotou..a presvietenim a odrazom ultrazvuku..a na zaklade toho sa urcity priblizna vaha

katarina7777
26. apr 2010

oacka ja pokial som v pohybe tak maly spinka, akonahle sedim tak pridu kopance, niekedy sa kolisem ked pozerame telku aby ma tolko nekopcoval 😉 a v noci ked lezim na boku tak sa mu to velmi nepaci, takze sa celu noc prehadzujem a hladam nejaku polohu co by vyhovovala obidvom 😒

lenkaaninka
26. apr 2010

katarína a ako by bolo mne do smiechu u nás po nejakých desiatich dievkach tiež môj mm je hrdý tatko momentálne ja bych sa smiala ako diváááá 😀

katty17
26. apr 2010

no ale keby to bol chalanisko, tak mame vybrane meno 😉 . len by bol trosku smiesny v tych vsetkych krasnych ruzovkastych satičkach 🙂))))

zuzik1983
26. apr 2010

dugy nemusis,ved zajtra sa mozno dozviem nieco viac...

vierkaha
26. apr 2010

Ahojte, konečne som sa dostal k netu.
No my sem si mysleli do polovice apríla, že to bude dievča, ale nebolo to 100% tak som zatiaľ nič nekupovala (véééľké šťastie to bolo) no a potom mi na poradni doki povedal, že tej našej babe narástol pipík a potom na 3D odpadli všetky pochybnosti lebo náš malý si ho držal v hrsti 😀 😀 😀 no typický chlap

oacka
26. apr 2010

no veru katty, aj ja by som prípadného syna niesla domov z porodnice v ružovej súpravičke...... 😀 😀 😀 😀 my ani meno pre istotu nemáme. ale mirka tu spomína svojho Gabka,normálne sa mi to meno začína páčiť... asi by som mužovi dovolila,aby dal synovi meno Gabko... ale moja mama by bola smutná... ďalší vnuk...

vierkaha
26. apr 2010

Zuzik ja som sa len raz spýtala, že aké je bábo veľké a odvtedy mi doki hovorí automaticky aj váhu a dĺžku - ibaže tehu demencia u mňa funguje zdatne a dĺžku vždy zabudnem 😕

zuzik1983
26. apr 2010

veru aj ja teraz akosi viac zabudam...

mirka285
26. apr 2010

ahojte 🙂 mam za sebou brutal pracovny den,umyla som okna na presklenom balkone aj okna v spalni,vyupratovala som cely byt,pozehlila kopec pradla,a uz susim dalsie veci na zehlenie 😉 zajtra pokracujem v umyvani okien,som na seba normalne pysna kolko som toho porobila...nestraste,ked si doki neni isty tak povie ze nevie..ja sa nebojim ze by sa mi narodil chlapec,mne potvrdili dievcatko traja nezavisli lekari 😉 Katty moja sestra ma tie vtiahnute bradavky a dokonca to po nej zdedili aj jej synovia...pouzivala tie klobuciky....inak som si aj ja dnes pridala fotku mojho brusiska,mam ho uz riadne teda,a k tomu ked si premeram tak ma len 93,tiez sa mi tie kila natlacili do zadku a stehien 😠

vierkaha
26. apr 2010

Baby aj vám sa toto stáva: nech sa ,aniekto opýta na čo koľkovek vždy sa potom pristihnem že okrem odpovedi som zase začala mlieť o malom ? Normálne sa musím kontrolovať, lebo si ešte dobre pamätám, ako mi neskotočne liezlo na nervy, keď to začali robiť moje kamošky 😅

dugyna
26. apr 2010

mirka ty si sikovnica 🙂 ja som mala upratovanie rano od 6h..kedze o 830 bola navsteva 😉

vierkaha asi ano 😉

zuzik1983
26. apr 2010

mirka aka sikula,to ja som dnes len dala prat a nic viac 🙂
vierkaha zatial este nie,ale vela tomu nechyba...

katarina7777
26. apr 2010

mirka aj ja mam 93 centi brusko a to som len v 28 tt, to potom aky vandel budem mat v 31tt? Ale mne islo sadielko aj do bocnic takze tie mi pridavaju centimetre...
dala by som si mrazenu lesnu zmes a nemame...zajtra si kupim 5 baleni!

adelaine
26. apr 2010

ahojte kocky,
ja idem na sonografiu zajtra, tak sa konecne mozno dozviem, aky je maly velky 😀 a konecne ho uvidim,
naposledy som ho videla pred dlhym 10 tyzdnami,
poradnu mam v stredu, tak uvidim, co sa dozviem...
ale moj doki je skupy na slovo, ked mu hovorim, co ma trapi, povie, ze to ma kazda druha tehula...
ale mne to ako prvorodicke take normalne nepripada, vsetko je pre mna nove, kazdy pocit, ci prejav....takze tak.

Inak, ja sa neviem dockat odchodu na matersku, uy meliem z posledneho, cely den som na nohach,
niekedy nestiham ist ani na WC a moja sefova je "suprova", v robote ficime akokeby som nebola v 8.mes. 😢
potom mi v kuse tvrdne brucho a ja sa napchavam magneziom, abuy som to ustala...
niekedy si myslim, ze sa prastim o zem, a ani ma nehne.

babenky, akurat som kukala svoju mat. knihu, ja mam HB 112, mam nizsi aj Ht ( hematokrit) aj cervene krvinky
ale zelezo neuzivam, kazdy lekar ma na to asi ine tabulky....ani mi nepovedal, ze som trosku chudokrvna...a inak
ja uz neuzivam ziadne tehu vitaminy, iba to magnesium a sem tam tums na zahu....

to je riadny prispevok...vsakze? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre