Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
27. apr 2010

nie Katty,to sa telo pripravuje ze ked pride babo na svet aj tak nebudeme spavat dobre,tak aby to nebol sok potom naraz 😵

adelaine
27. apr 2010

mirka 😉 si to uplne vystihla..uz sa veru nevyspime

mirka285
27. apr 2010

uz ide domov ten moj krasavec,tak sa idem obliect a pojdeme podokupovat tie drobnosti...nechcem vediet kolko budu tie "drobnosti" stat penazi....Kafko dam na tvoje rady a idem do tej lekarni pri Dukle 😉

alllexa
27. apr 2010

Katty - k doktorovi Papcunovi

katty17
27. apr 2010

Miri, daj potom vediet co si pokupila. urcite nas poinspirujes 🙂. a z tej lekarne pri dukle nieco speci? ja to mam kusok z prace, by som sa tam mohla tiez zastavit .

nina88
27. apr 2010

Ahojte, prosím vás stáva sa vám,že niektoré dni sa bábo hýbe o stošesť, a inokedy aj celý deň nič??? 😕

oacka
27. apr 2010

Ahojte, baby! to vážne nemôžete spávať? to je des! ja spím jak zarezaná,hoci sa stále v noci na chhvíľku zobudím. možno je to aj tým,že nechodím do práce,tak ma vobec nič netrápi... a spím aj do desiatej doobeda...
nina,aj ja to občas mám, že jeden deň sa nevie vytancovať a druhý deň len zopár pohybov...neviem, s čím to súvisí...
kafko, my máme podobné nielen dátumy porodov,ale ja deti, ajj moju som včera prvý raz cítila štikútať. ja mám vpredu placentu a ešte aj tuk,tak ja to asi menej cítim ako iné.
prajem príjemné nákupy všetkým! my čakáme na tú výstavu v sobotu. moja mamka asi vyplieni celý účet,aspoň dúfam! 😀 😀 😀

nina88
27. apr 2010

Ahoj oacka, ďakujem za odpoveď, lebo už som začínala byť nervózna, od piatka malý zahájil kludový režim, pohne sa len sem tam, celý minulý týždeň sa mi vlnilo non stop brucho... 😒
Akú výstavu?? 😕

katty17
27. apr 2010

nina, ano, je to normalne ze jeden den ti santi v brusku a druhy den je kludnucky. ale ak by sa pohyby nepocitovali vobec dva - tri dni, tak podla mna treba ist k Dr.
vystava moja rodina v BA v inchebe 🙂

nina88
27. apr 2010

Jéééj a to kedy,čo tam má byť?? 🙂
Juj ďakujem za odpovede...

kafoditka
27. apr 2010

oacik... aj ja mam vpredu placentu 😉

katty17.... sucastou hotela Dukla na prizemny je VUB banka a vedla nej su zdravotnicke potreby. Take komunisticke, ale su super. Ja som tam nakupila tie drobnosti do porodnice, ako vlozky, sietkove nohavicky, vlozky do podprdy, nepremokave podlozky pod seba do porodnice, maju tam aj odsavacky soplikov, aj pre nas na mlieko, noznicky na strihanie nechtikov a podobne..

oacka
27. apr 2010

kafko,ty po mne opakuješ! 🙂 🙂 🙂 a vy už tieto hygienické veci do porodnice máte? ja ešte nie. máme tu na poliklinike zdravotnícke potreby,tak to tam hádam nakúpim. kupovali ste aj tie sieťované nohavičky? to sú jednorazovky? ja som to nikdy nevidela....

katty17
27. apr 2010

skvele Kafko. pojdem tam kuknut. chcem sa zastavit na kosickej v obchode Pre deti, tak sa zastavim aj v lekarni. dobre info. 🙂

oacka
27. apr 2010

ninka EXPO Dieťa a rodina od 30.4. do 2.5. teda tento víkend v inchebe. uvidíme,či tam dačo bude....že vraj 100 vystavovateľov, tak neviem,či to je veľa či málo.. Baby,kupovali ste komodu prebaľovaciu? a kde ju budete mať? musí byť v izbe,kde je postieľka?

katty17
27. apr 2010

oacka, ano oni su take akoby sietkovane. mam pocit ze akoby papierove 🙂)) to su jednorazovky do porodnice. 🙂 neboj, v lekarni ich uvidis a na sebe veru ze tiez 😀 . oni su take vzdusnejsie, aby sme sa nezaparovali ...

oacka
27. apr 2010

inak ninka,aj ja som mala také dlhšie obdobie,keď bola podozrivo kľudná,ja som bola vtedy dosť prechladnutá,tak neviem,či to s tým mohlo súvisieť,ale potom sa zas rozhýbala.

oacka
27. apr 2010

a tá nová Eurovea,či ako sa to volá,stojí za návštevu? majú tam veci pre deti? tak hovoríte,že na košickú sa mám ísť mrknúť,keď budem v BA?

katty17
27. apr 2010

nebudeme kupovat prebalovaciu komodu. v spalni som vyprazdnila nasu novu komodu a celu ju nechame pre mimčo. na nu len polozime prebalovaciu podlozku a nejake boxy na drobnosti ako drogeria atd. atd.
kamoska mala kupenu tu prebalovaciu komodu a ani raz ju nepouzila :(

katty17
27. apr 2010

oacka, mozes ist kuknut aj na kosicku - www.predeti.sk . potom mozes skocit na vajnorsku www.babymarket.sk, na pestovatelsku www.babyland.sk - tu maju vsetky kociky od Jane 🙂 . a este mozes ist kuknut do race do brendonu www.brendon.sk 🙂 chichichi. celkom je toho dost.

jaruska8
27. apr 2010

Baby, práve som si objednala hniezdo z Pampyshopu, aj zavinovačku, aj vankúšik na kojenie, ďakujem tým, čo tú stránku sem dali, resp. ju spomenuli, konečne som našla to, čo som chcela. 😀 Dúfam, že to príde v pohode. 😝

oacka
27. apr 2010

lenže ja mám uzke komody, ja by som chcela takú,čo má hore prirobený taký širší prebaľovací pult. Mojalili má také v albume. ja sa boím bábo prebaľovať na normálnej...a ako sa na normálnu prichytí tá podložka? Šak mne by to celé spadlo...

oacka
27. apr 2010

jeeej, katty ,ďakujem za info!

meruska
27. apr 2010

ahojte
tak k spanku... ja som vas pravy opak... ja kde lahnem tam spim 😀 pooobede, vecer, doobedu.... nemam problem

k hygienickym potrebam... ja uz mam kupene jednorazove nohavicky, poporodne vlozky- vyborne velikanske maju v tescu na detskom oddeleni, pri plienkach som ich nasla 🙂 je na nich nakreslena mamina a maju napisane ze poporodne ...
tieto veci som si chcela nakupit ja, lebo predsa len, mm by sa v tom asi nevyznal kebyze narychlo treba 🙂 a tiez uz mam vlozky do podprsienky

meruska
27. apr 2010

a este sa tiez pripajam k tym co maju placentu v predu 😀 ale na rozdiel od vas, ja mam v brusku futbalistu, ten ked zacne kopat, pripadne sa otacat zlava do prava az sa mi brusko vlni

oacka
27. apr 2010

bože, velikánské vložky!!!!! horor, ja som vložku nemala už viac ako 10 rokov.... to bude paráda v tej porodnici... chlapi by sa ženám mali klaňať po zem!

oacka
27. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 meruska, tak si užívaš! a cítiš aj štikútanie? lebo ja som to doteraz necítila. a prestane,keď si na to miesto priložíš ruku? lebo moja skoro vždy prestane...

meruska
27. apr 2010

oacik..mne to poradili kamaratky, ze velikanske treba 😀 a este som zabudla ze uz mam kupene aj tie podlozky pod seba do porodnice..pre inkontinetnych...lebo vraj sestricky su lenivucke a aby som nespala na krvavej plachte

meruska
27. apr 2010

niekedy prestane ked prilozim ruku, niekedy posunie nozku o par centimetrov nabok a sup ho tam dalsia rana 😀

kafoditka
27. apr 2010

baby, tie sietove nohavicky nie su jednorazove, mozete ich preprat v rukach a ficite dalej... Nie su papierove..
oacik... ten babyland.sk by som na tvojom mieste urcite obisla, je to predajna o nicom, ma to 5x5 metrov, kociky nahadzane na seba, ked si chces nejaky vyskusat, nemas sancu v tom mini priestore a nedajboze by tam boli 5-6 ludia a furt sa musis uhybat niekomu.. no otras!!! Kociky jane tam sice su, ale tie su aj v babymarkete.sk a to uz je predajna s velkym P. Obrovsky priestor a skoleni predavaci, ktori ti vedia naozaj poradit, a podotykam, aspon v mojom pripade - nenacpu ti hned tie najdrahsie veci... My sme kupovali tam aj kocik, aj postielku a cakala som, ze nam ponukne ten najdrahsi matrac do nej a na prekvapenie ponukol ten najlacnejsi - zevraj je kvalitativne najlepsi 🙂 takze tak

nina88
27. apr 2010

Vložky sú naj tie z nemocnice... Ja si vyžobrem potom aj na domov... 😉 Vy o štikutke a malý ju dostal... 😀
Oacka ja som mala minulý týždeň črevnú chrípku, to sa hýbal nonstop, chúďa to prelievanie čriev mu nedalo spať, tak asi dospáva... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre