Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
7. máj 2010

baby, ja dnes musim ist ockovat malu, pomooooooooooooooooooooooooooc

bellablonde
7. máj 2010

proti comu?

alllexa
7. máj 2010

Moje babo malo v 29. tyzdni 1,68 kg, takze taky macko🙂

meruska
7. máj 2010

ja sa vahu dozviem dnes 🙂

luminkasp
7. máj 2010

bella v spanielsku je teraz proti kiahnam, rubeole a este osypkam tusim

ja mam kontrolu az za 11 dni 😉

drievko
7. máj 2010

Dobre ranko! Ja sa na spanok vobec nestazujem uplne super ani cikat nechodim!!
Ahoj Dior! Moje ma 1300g FL 53 BPD 74

bellablonde
7. máj 2010

aha lumi, u nas to je medzi 15. a 18.mesiacom mumps, osypky a rubeola,

luminkasp
7. máj 2010

to aj tu, neviem, preco to opakuju

luminkasp
7. máj 2010

dalsie mame potom az v 6. roku. a napr preventivka sa v 3 rokoch vobec nerobi, az v 4, trochu iny system, ale poho 😎

dior
7. máj 2010

dakujem, nas vazili v 28tt 1200g a 1100g,tak som zvedava teraz

alexa-wau to je teda riadne velke babo 😵

meruska potom napis 😉

ja si platim tiez nemocenske

a uz mesiac lezim v nemocnici ☹

adelaine
7. máj 2010

ahojte kocky,
ja som nemohla v noci vobec spat...jednak ma bolela priserne hlava, od rana ma boli zase hrdlo...nieco na mna lezie 😒
inak, myslite si, ze by som si mohla dat Paralen? lekari hovoria ze az pri teplote nad 38 C, ale ak ma aj dnes bude boliet tak hlava, tak umriem...

a ked ste vcera pisali o obleceni, ja mam skor problem s topankami...na zabky pocko este nie je,
a mne sa nedaju obut zaidne z mojim topanok, jedine cinany, a tie sa teda k hodia len k malo veciam 😀
nohy mam total opuchliny...
tak chcem ci nehcem, musim niekam nabehnut a nejake si kupit, ak sa mi podari....

cigaretka5
7. máj 2010

kocky nase mimco malo v stredu 1200 gramov a to som v 29 tt , podla doktorky je o tyzden mensie no podla ,mudreho internetu je to vaha zodpovedajuca 29 tyzdnu tak neviem.

oacka
7. máj 2010

ajojte! Meruska,kam dnes ideš? k Hoppankovi? ja som bola včera. on je taký zlatý!
Alexa,to máš teda riadneho macka, nebude to chalan? či má byť po kom veľké?
cigaretka, nešibe už tým doktorom? podľa mňa je to normálne váha. A ten kočík mutsy sme si v babymarkete všmili,až keď sme sa už rozhodli pre teutonku. mali ho tak za rohom a nebolo ho vidno, ale zhodnotili sme s mamkou,že je tiež veľmi pekný.

adelaine
7. máj 2010

...asi nie je jedna mierka na hmotnost, je to len predpokladana velkost....
mne sa zda, ze su rozdiely aj medzi pohlaviami....
ja som bola v 30 tt na sono s prietokami, a maly vazil 1550 g, pritom podla tabuliek by mal vazit 1200 g....
to ci drobec prospieva sa da zhruba ucit aj gravidometriou, tusim tak sa to vola, to je meranie maternice...
ako rastie, kolko cm je nad pupkom, ked nerastie maternica, ani babo neprospieva...

inak ja budem mat dalsie sono az v nejakom 36 alebo 37 tt, kontrola, ako je ulozeny, ci sa neotocil ...
lebo teraz je dole hlavickou a zevraj sa vedia este mrsky vratit do zlej polohy a babetka s KP do spravnej..

zrzulka
7. máj 2010

Lumi ako to mala zvladla? ockovanie??? nas tiez caka proti rubeole mumpsu a osypkam 😒 , musim si dohodnut termin s dokynou... chudatko moje.

cigaretka5
7. máj 2010

v babymarkete maju mutsy? no idem kuknut, by som tam zbehla

oacka
7. máj 2010

ja som bola na sono v 30+2 a malá vážila okolo 1600g a doki povedal,že je to v norme. ale ja som už bola s tými týždňami úplne domotaná,lebo na každej poradni mi hovoril niečo iné, tak včera mi už na 100% povedal,že teraz som 32+3 a rodiť mám od 24.6. do 30.6., som sa potešila, lebo predtým to vychádzalo skôr... podľa iného utrazvuku....
meruska, v pampyshope robili aj osobný odber na Jazere,ale teraz to zrušili. ale skús im napísať do poznámky k objednávke,že si z jazera, a že či si po to nemôžeš prísť osobne. oni ti odrátajú poštovné a asi ti to dovolia. mne dovolili,ale nebonzni ma,že to ja som ti to poradila, lebo sa pani bude hnevať! 😉 ale neviem,či ten osobný odber neni až po 16:00 alebo po 18:00...

oacka
7. máj 2010

cigaretka, mali tam nejaké modely mutsy vedľa teutonie,ale za takým stlpom...

mima89
7. máj 2010

baby prosim vas poradte mi....kolko ks tych poporodnych jednorazovych nohaviciek treba?? a tych sietovanych??
a este nieco-aku velkost ortopedickych nohaviciek si mam zohnat? 1,2,3?? ja uz som zufala... 😒

cigaretka5
7. máj 2010

oacka som tam volala maju zeleny len mi teta nepovedala cenu si si nahodou nevsimla?

oacka
7. máj 2010

joj veru, cenu som nevidela, to treba asi s predavačkou dohodnúť, podľa toho,čo všetko si vyberieš ku kočíku. a skús pýtať dajaké zľavy, to moja mama vždy robí... a aj nám nejaké dali. 🙂 🙂 🙂 ale to mali asi nejaké štandardné

tinka349
7. máj 2010

ahojte zenusky, ja som asi pred hodinkou vstala, a taaak fajne som sa nevyspala ani nepamatam, na wc som sla len raz a po ceste spat som zjedla jeden banan...,.si musim asi strazit uz vahu, ved uz mam plus 11kg 😕

no a mamina dnes na obed robila sulance so struhankou, masielkom a cukrom - zas budu kilecka navyse 😅

alllexa
7. máj 2010

Mima, ja som si radsej kupila 5 ks...

mirka285
7. máj 2010

caute...mne je dnes cudne,som jak mechom prastena len lezim v posteli 😒 Mima ja mam tie sietkovane len dvoje,a ortopedicke nekpujem,moja dokina neuznava viazat na siroko..vraj az po klbikoch ak by boli problemy...neviem mam kopec kamosiek s detmi,oni tiez nebaili na siroko a ziadne problemy nemali...

oacka
7. máj 2010

mima, to si ty? Máš novú fotku? Kočka. ja som kúpila ortopedické jedny 1 a jedny 2, boli lacné,keď nebudú dobré manžel kúpi iné. ja mám 3 popôrodné nohavičky....v nejakom časáku to teraz zase píšu,asi v mama a ja,že čo treba do porodnice...

zrzulka
7. máj 2010

... sa tu bavim na tom ako vasi muzi ochutnali materske mlieko. To by moj asi do huby nedal ale necudujem sa lebo ani ja som neochutnala... Co ja viem, ja mlieko nepijem vobec , to fakt raz za uhorsky rok aj to len nejaky shake... mna ani nenapadlo chutnat to co patri mojmu dietatu....

oacka
7. máj 2010

mirka, aj mne sa dnes točila hlava, u nás je furt pod mrakom a prší... či to nebude z toho...

adelaine
7. máj 2010

mima, ja som si kupila 3 ks nohaviciek, a 3 balenia vloziek do porodnice..
a tie postolkace mi poradila pani v zdravot. potrebach..jedny velkosti 1 a dvojo velkost 2...tak uvidim

oacka
7. máj 2010

teda mne neni nechutné,ak je manžel pri porode,ale aby pil moje mlieko,to mi príde dosť nechutné.... 😖 😖 😀 každý máme iné hranice.
baby, nie je v jednom kuse teplo? ja som strašne zimomravý typ,ale teraz sa všade vyzliekam, lebo sa furt ppotím, otras!

lulu1983
7. máj 2010

Ahoj julovky,

uz velmi dlho vas citam, ale zapojit sa mam moznost az teraz, ked uz som doma 🙂 Mam 27 rokov a cakame nase prve dietatko - chlapceka, dnes koncim 31 tt. Byvam v BA - Dubravka, rodit planujem na Kramaroch. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre