Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. máj 2010

denisse ja ke som rodila som nepotrebovala absolutne nic do porodnice,akurat sme to spominali vcera s kamoskami...a teraz ti supnu taky zoznam ze dovi...no to zdravotnictvo ide dolu vodou veru ☹ ale na druhej strane v niektorych krjinach je to estehorsie,tak budme radi 😉

kafoditka
7. máj 2010

Caute kocky! Boooze, ja som si len na Mileticku odskocila a vy ste 4strany napisali 😉 Som jak valcom prejdena, nevyspata, stale zivam... 🙄

Mojalili - Gratulka, tak si to uz konecne doklepala do konca v praci!! 🙂 Inak ked som citala tu tvoj prispevok o rozlucke, manzel sedel vedla mna a kukal TV. Ja najprv vybuch smiechu a potom som sa rozplakala, on na mna kuka, ze to co ti tam tie baby pisu, ze mas takrto stavy?? Tak som mu precitala basnicku a on na to - uz chapem... 😉

Mirka - nasi krpci ked sa poponahlaju, tak este stihame mat rakov, nie? Moj Peto je rak, uzasna povaha ale akcny je ako blizenec 😉

Oacik - aj nam povedala baba na kurze, ze zeny nevedia dychat hlboko, zato chlapi takto dychaju ukazkovo 🙂

strasska
7. máj 2010

ahojte,
izira myslim, ze Tinka ide rodit do Starej Nemocnice 😉
Ja este veci do porodnice nechystam, sa mi zda, ze mam cas. Sietovane gatky mam este z minula a ja sa priznam, ze som si ich prepierala, hlavne kvoli potu, vtedy v maji bol v porodnici taky hic, ze som si aj nocne kosele prepierala, lebo som ich menila aj 2x - 3x denne. Dost casto som vsak bola bez gatiek, bola som velmi zasita a fakt mi to pomohlo, vsetko sa mi super zahojilo a nemala som s tym ziadne opletacky. Este, som si robila v nemocke odvar z dubovej kory a tym som sa dole oplachovala, je to velmi dobre na zahojenie ran.

strasska
7. máj 2010

a dychanie som si vobec neuvedomovala, raz ma upozornila sestricka, ze dycham zle ale uz som to aj sama citila, ze sa mi toci hlava.

mirka285
7. máj 2010

Kafko rakov budeme mat urcite,ale ked sa moc poponahlaju tak blizencov....inak ja dnes vyzeram asi ako ty,mam aj vlasy umute,aj oholena som aj lak cerveny na nohach,ale dne nic nepomaha...som taka nevyspata az som spatna ☹

silvia.vesela
7. máj 2010

ahojte kocky!
fuuuuha, vy ste toho TOLKO POPISALI, ze to ani nestiham citat! 🙂

mojalili, kraaaasne to bolo, aj ja som skoro plakala! A vitaj oficialne doma! 😉

inac, ja by som tiez chcela raka, ako blizenca. Ja som byk a manzel je panna a viac by sa k nam hodil rak, ako blizenec. Aj ked tie horoskopy neberiem az tak vazne, ale je na tom nieco...poznam vela ludi blizencov a maju rovnake povahove crty, su dynamicki, neobsedia, radi sutazia, stale na niecom pracuju, nie su pasivni....takze nieco na tom bude...nepoznam tusim, ze nejakeho pasivneho blizenca. 😀
Ja som skor taka pokojna, aj manzel...tak asi ten racik by bol lepsi. 🙂

silvia.vesela
7. máj 2010

dnes som si dohodla predporodny kurz.. Ta pani sa mi bude venovat individualne, je to 6 sedeni....neplati to samozrejme poistovna, ale to nevadi...ja sa tesim, ze to bude individualne. Lebo ja neviem NIC co sa tyka dychania...ja dycham stale tak na polovicny uvazok..... 😒

mirka285
7. máj 2010

ja kebyze mam blizenca tak Gaba rovno prekoti...on by asi dvoch blizencov v jednej domacnosti nezvladol..on hovori ze ja uz ked rozpravam tak kricim 🙂

strasska
7. máj 2010

to je sranda s tymi znameniami, ja im vobec neverim, ale pre zaujimavost som zvykla citavat. Raz som nasla nejaky, ktory mi ale uplne sedel, zirala som jak puk a ked som zavrela casopis, tak som zistila, ze horoskop je tyzden stary 😀
Ja som posledny byk, syn blizenec a obaja sme take kludne povahy, no ale sak predpokladam, ze u syna sa to este moze zemnit 😉

silvia.vesela
7. máj 2010

stasska a ktoreho maja mas narodky?? Ja som tiez v poslednej dekade, 18.5. 🙂

stanka33
7. máj 2010

Ahojte....
narychlo som preletela par poslednych stran....mojalili aj mne sa tlacili slzy ked som citala tvoj prispevok....ja ked si spomeniem na svoj odchod tak no coment....
dnes poobede idem na poradnu tak som strasne zvedava...dufam ze je vsetko ok, ako som si zacala davat kazde rano magnezium je mi lepsie....uz nemam tlaky dole ani brusko mi netvrdne..trosku vcera ale to som behala po auparku---

inak som na prasky z maleho, ja uz neviem co s nim, je zly vobec neposlucha, ale to by mi az tak nevadilo necham ho vyplakat ked ho vyhresim ak sa mu nepaci, ale on mi vobec nehce jest vcera od pol 12 tej dovecera do 8 nejedol nic iba mlieko vecer vypil a dnes rano iba mlieko a potom az obed...vobec nechce nic pozut pecivo, banan rozok absolutne nic zoberie si jeden kusok a ma ho v ustach polhodinu a potm ho vypluje , ja neviem co sa s nim porobilo ale trva to uz asi 3 mesiace s drobnymi prestavkami ze vobec taketo veci nehce jest a obedy iba omackove alebo privarkove ..ide ma z neho porazit, nedam mu ked nehce ale potom zasa kvika od hladu a pocka kym ma jogurt kasu mlieko take co nemusi hryzt a zut..

ja budem mat racicu urcite aj moj muz je rak, no uvidime ci bude lepsia ako maly ten je zasa blizenec a je to s nim dost tazke..

papa pekny den vecer sa ozvem ako sme dopadli

lulu1983
7. máj 2010

ja som tiez byk 🙂 mm je baran a baranceka maleho by som tiez brala, o rakoch z hladiska znamenia a povahovych crt nic neviem, myslim, ze je to fajn 🙂 aspon ho nemozem od zaciatku "zaskatulkovat" 🙂) ale ked sa maly poponahla a bude blizenec, stavte sa, ze budem tvrdit, ze blizenec je najuzasnejsie znamenie na svete 🙂 asi tak

katty17
7. máj 2010

silvi, ja som tiez bycica 🙂. Risi je rak, a aj male bude pravdepodobne rak 🙂 moja mama je rak, oco je rak a dokonca aj Risiho mamina je rak. paradicka, vsak? 😀 rodinka račikov 🙂

lulu1983
7. máj 2010

katty to je mile 🙂

silvia.vesela
7. máj 2010

katty, wow...fakt rodinka racikov! 🙂 My nemame v rodine ani jedneho racika, tak maly to pride asi zachranit. 🙂

mirka285
7. máj 2010

Katty 🙂 🙂 🙂

adelaine
7. máj 2010

...my tiez doma nemame ani jedneho racika, tak som zvedava 🙂
moj mm je byk, ja vodnar...podla horoskopov je to nezlucitelna kombinacia, ale nam uzasne to klape, aspon zatial 😀

mirka285
7. máj 2010

ja som blizenec,moja mama je blizenec,vsetci moji blizki kamarati su blizenci,a aj moj byvaly muz bol blizenec..z toho mi vyplyva ze blizencov mozem len nesmiem s nimi zit v jednej domacnosti 😉 a s maminou sa mame radsej ked spolu nebyvame 🙂

mirka285
7. máj 2010

kocky lucim sa s vami odchadzam na moju dvojhodinovu vychadzku 😉

lulu1983
7. máj 2010

mirka: nech ti pekne svieti slniecko a dazd ta zdaleka obchadza 🙂

denisse
7. máj 2010

co sa tyka monitoru dychu, my mame este po nele, ale pri nej sme ho vobec nepouzivali ... takze kto uvazujete a nie ste rozhodnute, tak by som odporucala mat nastudovane, vybrate, ale kupit az potom, ked zistite, ci vam to bude treba ... my mame, tak uvidime, ci ho nakoniec vyuzijeme alebo nie ...

tiez zatial nekupujem odsavacku na mlieko, ani sterilizator, ani flase na mlieko (teda asi nejaku jednu dve kupim co sa vyuziju na caj, ked sa podari kojit) .... zariadime sa az podla kojenia ...

ale urcite by som kupila odsavacku na sopliky, ak este nemate .. ja nedam dopustit na tu na vysavac (nela ma skoro tri roky, krasne smrka ale doteraz jej obcas odsavam, ked nema dost silny fuk) ...
a ja este urcite kupim aspon dve rektalne rurky na uvolnenie detskych prdikov a kakania .. sice velmi dufam, ze tentokrat je nebudeme az tak potrebovat, ale pri nele sme niekolko mesiacov bez tej rurky nesli ani na krok 😖

strasska
7. máj 2010

silvi ja som 20.05 a syna som dostala ako darcek k meninam, 27.05

maxara
7. máj 2010

Ahojte babulky, ufff vas docitat je teda uzasna fuska..
MOJALILI - co si mi to urobila??? mala tu kolegyna nejake stranky, a ja v ramci pocuvania o com je rec si citam kona a zrazu sa mi len kotulaju slzy a neda sa to zastavit.. normalne som sa musela zdvihnut s mobilom do okna (akoze blby signal) a zacat volat.. no uz som sa ani nemohla vratit k tvojmu prispevku (ale docitala som ho cely...aj ma pobavilo, ze si snad decka mysleli o tebe, ze si im zjedla spoluziaka 😀 ).. ale inak fakt krasne.. to mas este tie vdacne deticky v takom vdacnom veku..

baby aj ja som blizenec, aj mm je blizenec, cize by sme sa mali vrazdit.. dokonca sme obaja kohuti, takze supeeer.. ale lubkame sa. Ja som taky ten tolerantnejsi blizenec, mozno aj pre to, ze sama o sebe tusim, ze mam niekedy v sebe dve osoby, poznam svoju povahu a aj si to vsetko o sebe uvedomujem, tak mozno preto dokazem pochopit aj ostatnych ludi.. Ale aj nedokazem.. A tiez mam rada blizencov, mne vyhovuje, ze nie su uniformni, ze vlastne je kazdy iny.. Na mne mi najviac vadi ta cast mojej osoby, co sa pre vsetko nadchne, vsetko chce vediet, vidiet, pocut a zachvilu ma to uz netrapi.. Nevyzera to dobre v ociach inych ludi.. Akoby som bola nestala alebo snad menila kabat.. ale u mna sa to najviac prejavuje skor v zaujmovych sferach. Niekedy citam knihy jednu za druhou a potom aj 2 roky nic a pod..

No a nasa malinka by odficialne mala byt samozrejme racica, ale neoficialne vychadzala na levika, co by sme my s mm chceli radsej (hoci mm najprv chcel blizenca, nech sme vsetci traja), no naposledy na poradni mi dr povdal, ze moze prist aj skor, cize asi bude predsa len rak. A mm taky sklamany ksicht..a potom povedal, ze by ju lubil aj ako kozorozca (mm ich nemusi).. No na to som sa zmohla len na jednu odpoved a to, ze dufam, ze dovtedy ju nosit nebudem 😀

maxara
7. máj 2010

prave sa chystam teleportovat domov v kabriolete, tak drzte palce, nech pekne svieti slniecko ako doteraz.. dokonca uvazujem aj nad tym, ze pojdem len v tricku, lebo vcera som v kabate skoro zhorela.. a aspon sa pekne opalim..(dufam, ze nie ako minule- pas cez hrud a okulky som mala biele a zbytok uplne bordoo) 😕

strasska
7. máj 2010

odsavacka soplikov navysavac je super vec, odporucam 😀
ja som nepouzila ani jednu flasu, pol roka som vylucne kojila a potom sme presli na flasu so sosacikom. 🙂

strasska
7. máj 2010

maxi aspon budes v porodnici zaujimava, ze new image 😉

maxara
7. máj 2010

Strasska - no ja dufam, ze sa mi to uz nestane 🙂

meruska
7. máj 2010

maxara... tak ma napadlo, keď si kohút a blíženec, sme narodené tesne vedľa seba 🙂 lebo ja som presne to isté...aký si dátum? ja 9.6.

strasska.... viem, že sa chystáš rodiť do novej, ktorý typ izby si si z tých štyroch možností vybrala? Vyberáš si konkrétneho lekára, alebo to necháš na náhodu?

maxara
7. máj 2010

meruska ja som 13.6. a mm je 31.5. on ma zlatu rit, je nedelnajsi a ja nie som piatkova, ale sobotkova 😉

meruska
7. máj 2010

jeeej, som od teba o 4 dni starsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre