Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
21. máj 2010

@adka1311 ok 😉 daj si sodu bikarbonu je to tiez mavam a po sode ma to prejde..

mojalili
21. máj 2010

Vsade, aj stol....esteze bola vo svojej detskej, Ale co, neriesim...ja som nebola lepsia 😀 😀 😀

dugyna
21. máj 2010

@mojalili jej mojalili to si aj ty od termixu 😀 to je dobre

erytrea
21. máj 2010

katty tak si nakoniec kupila tu zavinovacku? 😵 a aku? hod foto

mojalili
21. máj 2010

@dugyna KEd som kupovala kocik JANE - trojkombinacia, bol to posledny model v roku 2006 a mala som prva trojkolka v Senici 😀 😀 😀 , tak som ho kupila v zlave za 15 LITROV, a k tomu som vyhrala klokanku RED CASTLE, velmi kvalitna. Ale kezde som zostala na LILI sama a mala som tych povinnosti dost, nemohla som ju nosit na sebe, chrbtica mi odchadala, tak som ju musela predat...skoda....bola som blba..... 😒 preto satku neriesim, ja ju neuvladzem, vpredu mam uz velke tazke prsia, stacia 😀 😀 😀

mojalili
21. máj 2010

To bola cokolada 🙂

adka1311
21. máj 2010

@dugyna a kolko tej sody si mam dat a ako????

cigaretka5
21. máj 2010

@mojalili A to budeš hlboký vanicku používať ako vajicko? Alebo som to zle pochopila ? Je to bezpečne?

dugyna
21. máj 2010

@mojalili no sak ja si chcem usit uvidim ako budem spokojna..a potom keby som mala nejake vyhrady voci mojej usitej ale ze nosenie sa mi bude pacit tak si kupim taku nejaku original satku bude asi cez ebay
inak chcela som sa ta opytat kupujes aj ohrievac na flasky alebo to budes rieist cez jrniec alebo veccsi hrncek a horucou vodou?a ohradku ci je to dobre vec alebo nie?

dugyna
21. máj 2010

@adka1311 ja si davam ana pohar vody asi 2-3dcl dve cajove lyzicky /nie plytke ale trosku kopcekove/ pomiesam poriadne a rychlo vypijem..

adelaine
21. máj 2010

adka, to by muselo byt asi vyraznejsie svrbenie a na celom tele, aj s inymi priznakmi....
juj, ale taku skaredu chorobu nechcem 😝

inak aj ja som strasne leniva, este som v pyzame, ale tiez uz musim vystartovat,
o 12.00 som dohodnuta s kamoskou, ze pojdeme na obed, tak sa musim trosku poludstit 😀
a dom trosku poluxovat, lebo mm bude vecer vo vyvrtke, ze co som robila cely den 🤐

cigaretka5
21. máj 2010

@nina88 Tak to má nenapadlo že dieťa
má vďaka baldachynu súkromie. No a mám spat dilemu či baldachyn či nie, je to pekne , len my mame takú minimalisticku spalnu, teda ako všetko , tak neviem ako to doladim.

mojalili
21. máj 2010

Vraj len dve vajicka (teda hlboke verzie vaniciek ) su vyvinute na to, aby mohli byt nalezato a aj ako vajicko, su tam bezpecnostne pasy inak dane (okrem normalnych) a ine upevnovanie. Je to ale len vtedy, ak nikto vzadu nie je, lebo je to uchytene dvomi bezpecnostnymi pasmi auta...a babo je uchytene vo vajicku....ale budem pouzivat tuto vanicku ako vajicko tak ako vy....len ked ju dam na konstrukciu, tak ju vyrovnam, nech je babatko v lahu....
Tato JANE MATRIX vanicka a autosedacka v jednom je na to tak vyvinuta....

Nemala som ohrievac na flasky, regulovala som teplotu podla seba....a ani ohradku nemam a ani som nemala. Nemam velky byt a zbytocne rarohy to su, da sa aj bez nich zaobist... 😉

nina88
21. máj 2010

cHCEM SA SPýTAť, AK SA Dá VANIčKA ako autosedačka, zmestí sa tam potom autosedačka s druhým dieťatkom???

mojalili
21. máj 2010

@cigaretka5 PRE VYSVETLENIE ZOPAR UKAZOK FOTOGRAFII
1. foto, takto vyzera kocik
2. foto, takto je polohovana autosedacka na lezato
3. tak ako klasicke vajicko

mojalili
21. máj 2010

@nina88 NInka jasne ze ano.
JA budem mat vajicko na prednej vedla seba a na zadnej je LILI v autosedacke....mala mi vcera povedala, ze budem ako AUTOBUS 😀 😀 😀

mojalili
21. máj 2010

NO A UZ BUDEM ASPON NA PAR MINUT KONCIT, LEBO MA NIEKTORE BABY ZABIJU, ZE MAJu CO CITAT, SAK PISEM AKO CESKY ZANDAR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nina88
21. máj 2010

A dopredu sa zmestí vanička-autosedačka?? 😕
Ako to robíte že odpovedáte?? Mne to nejde... 😕

cigaretka5
21. máj 2010

No dievčatá ja nemám skúsenosť, ale dieťa na prednom sedadle sa podľa mojich info dá prepravovat iba ak viete mechanicky vypnúť predný airbag , čo u mnoho aut nejde . Dokonca obe naše autá majú na prednom skle taký piktogram že tam detská sedacka nebude.

nina88
21. máj 2010

Nechápem... To je vajíčko alebo vanička??? 😕

mojalili
21. máj 2010

Ja nemam na svojom aute AIRBAG na prednom sedadle vedla sofera....tak preto to tak budem vozit...a da sa, mam to odskusane 😉 Mam maly OPel Corsa a da sa mi tam🙂

@nina88 Ninka, vedla Fotoblog, IO mas OPOVEDZ, klikni na to..... NO a TOTO JE VAJICKO SPOLU S AUTOSEDACKOU - estra tip autosedacky 🙂)))) ale velmi mala vanicka zato🙂

dior
21. máj 2010

mojali aky pekny kocik 😵 aj my budeme mat taku vanicku s autosedackou v 1- je to take polohovatelne-casuaplay to ma,nemusim tam deti priputavat-myslim ked pojdeme von-do auta sme kupili isofixi

mna hrozne svrbi cele telo 😕

nina88
21. máj 2010

ja keď to stlačím, nič to nerobí... 😒

dior
21. máj 2010

http://www.bambini.sk/sk/product/1586/casual-pl...

mojali pozri na tu vanicku-takyto typ je aj to tvoje jane?

cigaretka5
21. máj 2010

Kocky posledne tri dni ma boli
resp picha na lavej spodnej strane brucha. Najhordie ked nasadam do auta . Mate to niektora ?

mojalili
21. máj 2010

@dior HEj, take nieco mam i ja, ta vrchna cast sa perie🙂

Cigaretka, to je mozno maternica, aj ja to mavam ale napravo zase...
NO osprchovala som sa konecne, idem umyt riad, lebo keby prisiel MM tak ho slaktrafi, ze co to robim, ked nic nerobim🙂

dugyna
21. máj 2010

Mojalili diky🙂

ericica
21. máj 2010

bry den sa praje....co mate noveho idem si vas precitat 😉
inac nasa bambulka ma dnes v noci nenechala spat stale sa hmirila a kopala ako z divych vajec 😠 uz som s toho bola nervozna 😖

cigaretka5
21. máj 2010

Dievcata ako bojujete so strachon a panikou v suvislosti s porodom ?

silvia.vesela
21. máj 2010

dobre ranko,

ja som sa konecne dobre vyspala tuto noc a ani ziadne nocne mory sa mi nesnivali! 🙂

cigaretka, ja bojujem so strachom z porodu zatial v mojich divokych snoch, kde sa mi sniva, ze mi idu robit cisarsky, ze krvacam, odteka mi plodova voda atd...
A stale si myslim, ze mam este cas....aj ked to tak uz moc nie je...

petrap001
21. máj 2010

dobre ranko.prave mi doniesli kocik jeeej ja sa tesiiiim tak strasne.hned to idem rozbalit a poskladat.sa neviem dockat 🙂 🙂 🙂

ja na porod radsej este nemysllim,neviem co ma caka,dam sa prekvapit 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre