Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
31. máj 2010

allexa,na streptokoka ti pichnú pred porodom nejaké antibiotiká a bude to ok.
mimka,dík za tip,objednala som si tie podpiry,len neviem,či ich ešte budú mať. za koľko dní ti prišli?

mima89
31. máj 2010

@oacka nie nie su vystuzene, ani kostice nemaju, ale su z takeho elastickeho materialu co pevne drzi vsetko tam kde ma takze nemam taky blby pocit nich jak v tych z cistej bavlny... a mam kosik E tak snad mi nenarastu uz viac 😠
a bradavky-hej trochu ich vidno ale ja to neriesim-budem si davat tie tampony do podprdy 🙂

alllexa
31. máj 2010

@oacka - a co ak je to babatko uz nakazene?:(

mojalili
31. máj 2010

@dugyna to zvladnes, neboj, si sikulka 😉 😉 😉

Veru malemu sa nechce von, ale ked moj muz videl teraz moje nohy, tak sa zhrozil, ze toto sa uz neda, musi sa s tym nieco robit. Prepacte, ze vam sem hadzem fotku, ale na nej to ani tak nevyzera, ako v skutocnosti. A takto to mam od rana nonstop

mima89
31. máj 2010

@oacka objednavala som si ich 15.maja a najprv mi napisali mail ze momentalne ich nemaju na sklade tak som si kupila jednu v meste 🙂 a minuly tyzden -stredu mi uz pisali ze uz su na ceste 🙂 a v piatok som ich uz mala na poste len som si az dnes bola pre ne...tak uvidis co ti napisu...

oacka
31. máj 2010

allexa, ono sa vraj môže nakaziť až pri porode, tam hrozí riziko. ja sa zajtra dozviem výsledky steru. aj teba to bolelo?

mimikuku
31. máj 2010

ahojte junovky...chcela by som vam ponuknut nejake veciciky pre babatko, viac pre chlapceka ale su tam aj unisex vecicky - pozrite si moj album, budem rada ak mi napisete..zatial sa majte krasne a davajte na seba pozor

jankakkk
31. máj 2010

@mojalili v porodnici mi lekar poradil na opuchnute nohy vela bielkovin - hlavne tvaroh. Manzel mi kupil 1 kg vazeneho tavrohu - som ho zjedla na posedenie a na druhy den po opuchnutych nohach ani paru ani slychu...tak skus - mozno Ti to zaberie. Ja som mala take nohy ako Ty.

dugyna
31. máj 2010

@mojalili no uvididme lebo kedze predsedkyna komisie je pani dco ktora si mysli ze som nezodpovedna matka lebo vystavujem svoje dieta stresu a mala som prerusit studium...takze uvidime ci ma nevyhodi naschvla...

boze mojalili ty mas ine opuchy...uzaj si chod sadnu a vyloz nohy hore ..a daj si tvaroh

dugyna
31. máj 2010

@jankakkk presne ako pises..pomaha 😉

mojalili
31. máj 2010

Pozrite, takto vyzera uspavanie u nas, hrozneeee http://www.facebook.com/video/video.php?v=14358... snad to pojde

oacka
31. máj 2010

mojalili, nemožem pozreť,lebo som neni tvoja priateľka.... ☹ dugy,držím palce!
mimka,ja som neodolala tedj tyrkysovej,veľmi sa mi páči. 🙂

robika
31. máj 2010

@mojalili mas ich naozaj velmi zapuchnute, no ked budem v Tvojom tyzdni budu aj moje, take lebo teraz nemam od Teba vela a mna velmi bolia na dotyk a ked si chcem skrcit nohu, tak citim akokeby mi ta koza uz mala prasknut... ale doktor na to stale, "ved vydrzime do konca, vsak?"..

mojalili
31. máj 2010

@oacka už možeš🙂

adelaine
31. máj 2010

mojalili,
ty mas teda strasne opuchy, nech ten tvoj doki s tym nieco robi...
treba ti dat nieco na odvodnenie, nejaky moduretic, ......
ja sa uz teda nestazujem, ze mi opuchaju a ze musim nosit
o cislo vacsie baleriny 😒 podla toho co mas, su moje opuchy nic....

mojalili
31. máj 2010

NO a toto bolo sobotnajsie MDD, tu sme cela rodinka.... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb... Konecne mam kabel od fotaku, tak som akcna na fotenie, pozor 😉 😉 😉

lenkaaninka
31. máj 2010

mojalili to máš teda ozaj brutál to aj musí bolieť chudiatko tak ich pekne tomu gyndovi pichni pod nos a povedz aha kukaj čo mám za plutvy nech urobí čosik ved tak sa nedá existovať a niedajbože že by sa ti čosik stalo... 😠

alllexa
31. máj 2010

@oacka - nic ma nebolelo, len ked mi robili tie stery...
niekde som citala, ze babo sa moze nakazit aj skor, no snad je to tak, ako hovoris, zajtra mam poradnu...
A je to problem, ked tie antibiotika nestihnu podat...

robika
31. máj 2010

@mojalili pozrela som si to video, tusim to ukazem mm, aby vedel co ho caka, lebo ked mu hovorim, ze bude mat co robit, tak iba kruti s hlavou, ze v pohode, on povie a bude maly spat... , inak Tvoja dcerka je bombova urcite mas doma zive striebro 🙂

kafoditka
31. máj 2010

@alllexa ja som tiez v Pro care v Petrzalke a tak isto som mala problem s vysledkami dovolat sa... Tak som to vyriesila po svojom, vypytala som si cislo na pracovny mobil sestricky mojho doktora a volam priamo jej... 😉

adelaine
31. máj 2010

allex,
udajne to na porodnici robia tak, ked prides na prijem,
po vsetkych torturach ako je klystir,....ti zavedu infuziu s ATB,
ktora vytecie este pred porodom...na priprave nam akurat
o tomto probleme rozpravala por. asistentka....

mima89
31. máj 2010

baby vy co ste objednavali v Pampyshope-ked vam uz napisali ze objednavka je vybavena kedy vam to prislo??

robika
31. máj 2010

idem zehlit, aspon trosku a pozerat pri tom telku, lebo vcera som vsetko vyzehlit nestihla, pekny vecer kocky 🙂

karinnka
31. máj 2010

To video je super MOJALILI 😉 musite mat kazdy vecer veselo 😉

mojalili
31. máj 2010

To veru máme....akurat nadavam mužovi, že hučí ako piliňák 😠 😠 😠

merikac
31. máj 2010

........pekny vecer bambulky,,som sa vratila z nemocnice, ocino mi spadol z lesenia,,tak som ho ratovala, nastastie, je len riadne doudierany,,,no ja som myslela, ze uz zacnem rodit,,,taky ulak som dostala,,,,,,,,,,a ako som tak s nim tam cakala na vysledky, tak ma napadlo, nevie mi niektora povedat aky postup ceremonii je pred porodom, kedze tam mam prist vo stvrtok vecer a vraj rodit budem az v piatok,,,,co somnou vsetko budu robit?

inac mojalili,,,tie pacusky co sa s nimi hybes po zemi,,,mas fakt dost brutal, mne dnes primar povedat, ze vsetky vas sem zavriet na dva- tri dni, zakazat vam hybat sa, tak by ste mali nohy ako baletky,,,,,ale zas ti verim, ze pri tvojom teperamente teba nikto nedonuti len lezat,.,,,, 😀 😀 😀

oacka
31. máj 2010

mojalili: Vyháňač diabla 2! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je perpetum mobile, ale niet sa čo čudovať,šak je po tebe,nie? 😀 😀

oacka
31. máj 2010

allexa, podľa mňa to v nemocke nezanedbajú,mne povedali,že to vždy kontrolujú,asi aj oni robia ster. ale nechápem, ako ten ster robia,že ma to bolelo.

mojalili
31. máj 2010

No veru tu hyperaktivitu ma po mne 😀 😀 😀 vrtulu v rici 😎 . Jej otec bol strasny mumák.... 😝

alllexa
31. máj 2010

@adelaine @oacka - dakujem za postrehy!

@mojalili - aka je ta Tvoja mala zlata!🙂 Moj synovec je zase taky, ze si da uterak na hlavu a pobehuje po byte do pol noci...
A tie nozky, to musis fakt vylezat!

@merikac - to si mala dost zatazovu situaciu:(
V tej nemocnici budes podpisovat nejake papiere, ak pojde manzel k porodu, tak si to musis vopred zaplatit, daju Ti koselu, potom bude nasledovat asi holenie, klystir... Sice, mozno Ti len zakazu jest a nebudes musiet mat klystir.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre