Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
7. jún 2010

@zrzulka, v spanielsku musis ist na tu prednasku opat, neviem ako je to na slovensku, tak by som sa na to radsej opytala 😉

adelaine
7. jún 2010

..inak, mne moj maly tak strasne vyvadza v bruchu, az
sa bojim, ci je ok 😒 aj v noci...nechce sa zmierit s tym, ze ma malo miesta...
ale tie jeho snahy o pohyby ma tak strasne bolia, mam pocit, ze uz nemam
ziadne rebra 😀
co vase pokladiky?

zrzulka
7. jún 2010

adelaine moj maly je nezny a citlivy, neboli to skor je to srandovne ako sa vyduva. sme ho natacali. ja citim len pichanie niekedy ked dlhsie stojim ci chodim... Jemu sa nepaci ked lezim na boku

zrzulka
7. jún 2010

lumi vdaka ja sa na to asi vybodnem, sa mi neoplati ist do ba kvoli 10tim minutam. Cely den zabity, lebo potom v Ba cakam na muza kym skonci v praci a ideme domov spolu

agika1982
7. jún 2010

presne,tiez ked lezim na boku tak malej sa to nepaci..ale ako som uz pisala,hybe sa menej,a cez vikend to bolo minimalne az som sa bala

lenkaaninka
7. jún 2010

@adelaine aj môj divoch absolutne nemieni rešpektovať že nemá tolko priestoru ako predtýma poviem ti že to aj bolí noha fuk pod pravé rebro riť fukne vedla pupku nalavo vyzerám potom ako mimozemšťan s krivým bruchom....a kolkokrát také divočiny tam robí no hrúza mm sa rehni ak je náhodou pri mne ale mne veru do smiechu nieje...

zrzulka
7. jún 2010

ja nikdy neviem co sa vyduje, len tipujem co asi. ale mam pocit ze zase sa otocil priecne lebo ked stikuta tak citim na boku a nie dole

adelaine
7. jún 2010

@lenkaaninka
presne, ja som sa len bala, ze nie je nieco oki...lebo ten moj presne vyvadza co tvoj 😀
niekde totiz pisali, ze matka ma sledovat pohyby, aj ked su minimalne ci ziadne,
a aj ked su privelmi prudke....
tak fajn, ze v tom nie som sama 😅

lenkaaninka
7. jún 2010

no čo chudiatka sa chcú ponaťahovať aj sa im nečudujem sa tam musia nudiť no nie 😅 aj ked niekedy mi to už prekáža.. a štikútku cítim aj ja niekedy naboku niekedy nalavo niekedy na pravo ...ten môj má asi mrle v zadku točí vrtí hádže sa...ja cítim aj nohu pod rebrom vystrčí pätu aj ritku viem okolo pupka vypučí taký velký hrb nič ine ako zadok to byť nemôže a potom ho mm zatláča späť že prečo robí maminke zle...že nech sa nerozťahuje 😀

nika23t
7. jún 2010

Ja to mam podobne, niekedy mam pocit, ze drobec chce vyskocit von a je mu jedno kadial 🙄

Ale dnes je extra kludny, az sa citim zvlastne... Uz som si aj tukala po bruchu a tak mierne nim triasla, aby som citila pohyby, ale oproti inym dnom je to slabota 😒 Tak len dufam, ze malicke dnes spinka po tom vystrajani a ze je vsetko ok.... Skoda, ze si nemozem aspon raz za cas pozriet do vnutra a skontrolovat ho.

nebbia
7. jún 2010

Ahojte julovky.Som este len v 36.tt ale mam takych poslickov,ze neviem neviem.Inak aj mna pohyby bolia,vacsinou,ked mi ich ustedri do slabiny alebo do boku.

zrzulka
7. jún 2010

leni mne beha akoby ruka po bruchu ale tak rychlo ako keby mi bruchom had prebehol. ja netusim ako moze byt otoceny kedze zadok necitim vobec. velke hrce sa mi nevyduvaju.... Inak sranda ich takto pozorovat co stvaraju 😀 Ale v poslednej dobe mi aj casto brucho stvrdne. to sa spravia dve velke hrce. jedna na lavej a jedna na pravej strane....

nina88
7. jún 2010

Ahojte... Ja som pocítila nejaký prísun energie teraz, tak dúfam,že sa malý nechystá von... 😒

lenkaaninka
7. jún 2010

ono ked je hlavička dole nachystaná tak potom niekde na bokoch tam kde mam bedrá a vaječníky môžu byť len ruky a v stredku ritka a telíčko a hore nožičky ale jasné všetko je možne ked sa skrúcajú ako hadi a ten môj momentálne asi odhadol že ho ohováram a hlasi sa do služby ...riadna anakonda...

mne včera tvrdlo aj bolelo večer celé normálne som cítila ko celá maternica stvrdla v jeden velký balon...každých desať petnásť minút.

nika23t
7. jún 2010

@nina88 Aj ja by som chcela "energizovat", ale ja namiesto by som len lezala, nic sa mi nechce, taka som leniva...

mirka285
7. jún 2010

jaaj tak kolac mam upeceny,a idem zehlit,v tomto teple ziadna vyhra ale co uz 😒

nina88
7. jún 2010

Mne nič nevadí okrem jednej veci a to je bolesť celého ,,podvozku,, keď ležím a chcem sa otočiť z jednej strany na druhú... Keď ma kope nebolí to, je to sranda, vždy na to upozorním niekoho kto je pri mne a on hneď prestane (hanbí sa) 😀
A obrovská úlava je plávanie, to sa potom cítim ako znovuzrodená, plávem skoro každý deň... 🙂

nina88
7. jún 2010

Nika možno aj ja by som zlenivela keby som bola doma, ale ja stále robím (i keď oficiálne som na materskej) a s malou behám kade tade po školke, takže domov prichádzam najskôr o siedmej,takže sa nezastavím... 😉 Mne to tak vyhovuje,aspoň mi to ubieha... 🙂

lenkaaninka
7. jún 2010

@nika23t no momentálne nápodobne 😉

lenkaaninka
7. jún 2010

@mirka285 ako čo dneska nekončíš 😀 nooo koláčik bych si dala...

sunnygirl
7. jún 2010

tak ja som už z mesta doma. Kúpila som si kojacu podpesenku a nočnú košeľu. Musím povedať, že niektorý ľudia sú veľmi netolerantní, nepustia vás sadnúť ani keby neviem čo. Dúfam, že ja takáto hartipa nebudem 🙄

Vy ste toho teda popísali 😉

katy1979
7. jún 2010

sunny to chce klud. mna tiez velakrat nepustia a to idem aj s malym. obcas si otvorim hubu a malý sa uz naucil zjapat ze on si chce sadnut tak vacsinou ho niekto vypocuje ale stalo sa nam ze aj nie.

lenkaaninka
7. jún 2010

no ja mám skôr negatívne skúsenosti že ludom je jedno či si tehotná či nie ...maximálna ignorancia..

nebbia
7. jún 2010

isla som k nasim 20km busom,autobus plny studakov.V jednej ruke plnu tasku v druhej ruke malu,pred sebou velke brucho,ale deckam to bolo jedno.Vrchol bol,ked sa kusok od nas uvolnilo miesto a taka soplanda ma okato predbehla a sadla si.Aj moja dcera nastastie ziapala na cely autobus,ze si chce sadnut,tak nas nakoniec jeden mlady po 10 km pustil,ale s takou ochotou....

lenkaaninka
7. jún 2010

😠 no veru smutné

katy1979
7. jún 2010

nebbia presne vsetci hodia sprint len aby si mohli sadnut a je to jedno ci studak ci pracujuci. ja sa s tým stretavam dennodenne. pri sebim som si odstala fakt autobus s melonmi este v den porodu.
ignoracia je strasna vec. ja som mala strasnu pubertu, ale nech som bola akakolvek nestalo sa ze by som niekomu nepomohla s kocikom sama od seba nemusel ma nikto prosit. teraz uz sa toho desim jedno dieta v kociku druhe zavesene za palec asi cestujem posledny mesiac autobusmi. s dvomi detmi nehrozi

dominikaa
7. jún 2010

ahojte kocky,ja som bola dneska na poradni a vravela mi ze od 36tyzdna sa chodi na nejake pasove?viete mi prosim vas popisat co je to a co pri tom robia alebo zistuju?dakujem

nebbia
7. jún 2010

Katy,tiez ma to minule napadlo,ze ako budem cestovat s kocikom aj s malou.Som sa opat zhrozila, ked nastupovala mamicka s kocikom a NIKOHO ani nehlo jej pomoct.Uz som si myslela,ze ta chuderka zostane stat na zastavke,nastastie mame na nasej trase takeho symposa sofera,tak ten sa pobral napratat ten kocik do busu.Mna uz aj mikalo,ze jej pomozem......ja som taky dobrak,ale co som mala potratit?Som to radsej nechala tak.

lenkaaninka
7. jún 2010

@dominikaa to sa dajú na brucho také pasy a sledujú sa ozvy babatka a či máš kontrakcie ...ale ja som ani raz nechodila až ked som išla rodiť...

mirka285
7. jún 2010

tak uz mam aj pozehlene 😉 juuj tak to fakt nezavidim s detmi cestovat MHD.ludia su strasne nevsimavi,nepomozu ani nahodou 😉 tiez to nechapem,lebo aj ja som bolo v puberte a vzdy som pomohla mamicke s kocikom a pustila sadnut starsieho cloveka..myslite ze to bude vychovou?ja sa priznam ja si ani neviem predstavit zeby som nemala auto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre