Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
9. jún 2010

Dobré ránko.... 🙂
Tak toto teplo mi nerobí dobre.... Najprv som frflala, že prší, teraz sa potím jak kôn... 😠

@kafoditka krásne fotky.... a tá kde sa prihováraš brušku.... no 100-bodová.... 🙂

Na urieknutie verím.... naše baby nosili červenú stužku na kočíku.... lebo každý nazerá.... hodnotí.... tak jasné. že niečo červené bude aj teraz....

katarina7777
9. jún 2010

Dobre rano bruska, takze od dneska som konecne doma z roboty aj ja.... i ked tam este obcas odbehnem ale uz to nebude kazdy den... jupiiii
S tym teplom mi ani nehovorte, tu je strasne cely tyzden, neda sa ani dychat, nohy mam napuchnute nonstop, vecer je to strasne a dost bolestive, odporucili mi rucnu lymfodrenaz takze o hodinu idem vyskusat lebo takto sa fungovat vyse mesiaca neda.

@maxara jasne ze to s tymi oknami plati, zislo by sa uz na buduci tyzden kedze tu mame maliarov, ale ved aj na dalsi rok budu spinave 😀
@kafoditka ty mas ale krasne fotecky, neviem preco si sa stazovala ze si strasne pribrala, ved mas len brusko a nohy stihlucke .... pekna mamina je z teba 😉
Tie stretka vam zavidim, aj ja by som hned isla pokecat.... ale 600 km je dost daleko 😕

Co sa tyka urieknutia , tak ja na to velmi neverim ale ja som vseobecne velmi racionalny a prakticky typ... keby nieco tak ja som ta najvacsia bosorka takze na mna to nefunguje, ale pssst nepovedzte to nikomu 😀

Zelam krasny den, utekam trosku zehlit a potom ta lymfodrenaz.... dufam ze to bude fungovat lebo je to drahe jak slak !

katarina7777
9. jún 2010

teraz pozeram ze strana 999.... wooow!

lenkaaninka
9. jún 2010

Ahojte babule 😀

Bože noc bola brutál zasa som išla spať o pol tretej v noci ...mm chrápal asi ho vysťahujem...a ráno o osmej prišiel opravár na kotol tak som musela vstávať som bola ako rozzurený bethoven 😅

Deti ešte spia ale už sa tam čosik vrtí 😀

katarina7777
9. jún 2010

@mojalili danielko je krasny, ja si nejak podobne predstavujem mojho drobceka.... cakame detaily z porodu , teda hlavne tie pozitivne 🙂

katarina7777
9. jún 2010

@lenkaaninka my mame uz tyzden v dome nejakych robotnikov a uz mi to ide riadne na nervy.... ale na druhej strane chcem mat vsetko pekne a ciste pre maleho takze mam dobru motivaciu 😉

merikac
9. jún 2010

Dobre rano babulky,,,,tak, konecne nas vcera vecer pustili z porodnice ( na 4. den).sme radi obe, ze to mame za sebou, vsetkym vam VELMI PEKNE zo SRDIECKA dakujem za blahozelania,,,,
Mam len malinko casu, lebo utekam hned do nemocnice na ockovanie-* este sme sa ani nestihli adaptovat na prostredie.
Pripajam Vam dve fotecky, hned po- kedze ine som v pc nenasla a nemam cas pridavat ostane,,,ale istotne sa neskor dostanem aj tomu, aby som vam nasu slecnu predstavila v plnej svojej krase. Mala Emmka, je zlatunka, dobrunka, presne taka ako bola v brusku,,,stale len spinka a papa a skoro vobec neplace.........je uzasne byt maminou
Porod bol narocny, ale mala som skveleho porodnika a hlavne podporu manzela,,,takze sa NEBOJTE da sa to zvladnut, aj ked uz myslite, ze vica sa vydrazat neda, ked mate okolo sobe skvelych ludi a ich podporu..........
a to hlavne-normalne mi chyba to velke brusko,,,ale za nic na svete by som ho nevimenila za to krasne klbko, ktore sa v nom ukryvalo celych 9 mesiacov,,,tak len tolko, ze vychutnavajte si vase bruska a hladkajte, pokial ich mate

drzte sa,,,,,,,,

tutifruti
9. jún 2010

@merikac je nádherná.... 🙂 Bože ja som aj zabudla, aké boli baby malé.... 😅
Držkajte sa a oddychuj....

lenkaaninka
9. jún 2010

@merikac malá je krásna ako bábika 😵

lenkaaninka
9. jún 2010

@katarina7777 no nás malovanie ešte čaká teda aspon mm mi to slúbil lebo sa tu sedem rokov nemalovalo ale ako neviem kedy chce začať lebo zatial ani o tom nehovorí...ale ja stále dufam 😅 😕 😀

lenkaaninka
9. jún 2010

ono u nás to bude užitočné s potrebným spojené lebo každý rok sa to odkladalo a ozaj keby ste videli detskú izbu mojich herečiek ani kusok steny nenájdete nepokreslený...ale už ich to prešlo tak by sa aj zišlo omalovať 😅

lenkaaninka
9. jún 2010

@kafoditka ozaj krásne fotky pristane ti to na totál všetkých...si krásna maminka... 😵

tutifruti
9. jún 2010

@lenkaaninka my sme sa síce sťahovali do čistého pred vianocami /meninli sme byt/, ale aj u nás to vyzerá akoby sme nemalovali .... no možno nie 7 rokov, ale také 4 roky isto.... 😅

lenkaaninka
9. jún 2010

@tutifruti 😀

alllexa
9. jún 2010

@adelaine - uff, to kedy si vstavala? 😨 Fakt drsne... Ja som bola hore o pol piatej, ale potom sa mi este podarilo zaspat...

@katarina7777 - dobry napad s tou lymfodrenazou, to by mohlo pomoct...

@23bambuliatko - ja som bola tiez vcera na slnku - sedeli sme s kamoskami na terase, a aj mi napadlo, ze ci to nebude skodit malemu, ale bol tichucko...

@merikac - gratulujem k uspesnemu porodu a peknemu babatku! Skore uzdravenie!

tutifruti
9. jún 2010

Baby teraz som čistila taký kufrík na detskú kozmetiku z mothercare, čo mám ešte po dievkach.... No viete ako voňal... .Mi pripomenul tu krásnu detskú čistú vônu bábatiek.... Všetko som tam cítila kamilky.... olejčeky.... no nádhera..... mi to pripomenulo baby ked boli malé
Ja mám často nejaké spomienky spojné s vôňou... Keby sa tak dala tá vôňa do flaštičky a keď by som si chcela spomenúť, tak len ovoniam... a hned sa všetko vybaví.....

adelaine
9. jún 2010

@alllexa
zase som spala v noci prerusovane cca 3 hodiny,ale teraz rano som to trosku dobehla 😒
je to hrozne s tym teplom

@katarina7777 potom daj vediet, ako to zabralo, ja som tiez ochotna skusit hocico,
len aby to fungovalo...donedavna som bola taka rad, ze neopucham,
teraz mam aj ruky aj nohy ako bambule, este k tomu to aj boli,
do ruk nemozem pomaly nic zovriet 😝 hnusny pocit

@merikac blahozelam ti, mala je krasna, uz aj ja chcem taky balicek 😉

silvia.vesela
9. jún 2010

dobré ranko kočky
túto noc bolo aj mne teplo, hore som bola od piatej, ale potom som si este lahla a driemala do 9tej.

adelaine, fuuuha, tak skoro si bola hore? to teplo je dost vycerpavajuce...a to ja leto milujem, ale s bruskom je to narocne! 😒

merikac, gratulujem k malinkej, je krasnucka!!!! 🙂
kočky, co dnes budete robit?

tutifruti
9. jún 2010

@mojalili chcem sa opýtat na pupček používaš lieh?

robika
9. jún 2010

Ahoj kocky,

prajem krasny den, ja som ledva natiahla botasky na nohy, ked som isla do prace, takze budem mat tazky den, ked som uz rano bola taka zapuchnuta, ale slapky si dat nemozem, lebo takto v obuvi mam aspon trochu stiahnute tie nohy, ale inak neviem az kam by to zapuchlo... a v praci som zatial nevymyslela to vykladanie noh.... ☹

@merikac mala je taka krasnucka a tak dobre si to napisala, ze by si sa nevzdala toho klbka, az mi vyhrkli slzy...

baby prajem pekny dnik, dufam ze tu vydrzim... lebo prace je dnes viac nez dost....

robika
9. jún 2010

ja spavam velmi dobre, az na to ze chodim zopar krat na wc, ale to sa ani velmi nepreberiem, takze v pohode, ale je to vdaka tomu, ze mam klimu, lebo nasa izba v podkrovi (pod ciernou strechou) bez klimy mala v noci 40 stupnov, jedno leto sme tak boli, vtedy som si myslela ze sa tam zadusime, ten vzduch bol nedychatelny... takze teraz vecer zapnem klimu na chvilu a vydrzi to celu noc...
inak by som sa tam teraz urcite zblaznila...

alllexa
9. jún 2010

@silvia.vesela - mne sa moc von v tej horucave nechce, ale budem musiet ist vybavit nejake veci ohladne zmeny bydliska, takze sa prinutim... A asi pojdem nieco nakupit...
Inak, tiez ma dost stvu tie opuchnute ruky, ledva som nakrajala chlieb...

mirka285
9. jún 2010

Merikac super,tak aj ty to uz mas za sebou🙂ja som dnes spala celkom dobre a nemienim robit nic,na obed vyprazim syr a zemiaciky,pojdem na postu len zaplatit seky a rozmyslam zeby som prezliekla postele 😉 prajem vsetkym krasny den,nech moc neopuchate a nech to v robote vydrzite 😉

tinka349
9. jún 2010

@alllexa no buduci tyzden utorok mam tu poslednu skusku....tu, ktoru som na 1x nespravila 😖 a zajtra mam jednu, a este dokopy nic newem, a manzel mi vcera zahlasil ze dnes o 4tej ideme do presova na otvorenie jednej restauracie, takze sa toho vela asi nenaucim 😒

lutsine
9. jún 2010

@tinka349 takze uz je to s manzelom ok?

adelaine
9. jún 2010

..ja tiez dnes nic extra robit nebudem, vobec nevladzem..mam pocit, ze sa zadusim,
tak tomu predidem tulenou chorobou 😀

inak baby, som nestastna, mame doma riadne dusno medzi mnou a mm,
myslim si, ze moj mm je zo mna riadne na nervy,
neviem co s nim mam robit, chodi furt nasraty jak brno,
komunikacia na bode mrazu...odpovede jednoslovne,
neviem, ci je to tym, ze nemozme mat normalny sex,
alebo tym, ze teraz sa musi o vsetko starat....
co s nim mam kurnik robit?
☹ ☹

sunnygirl
9. jún 2010

@silvia.vesela a čo máš v tej prvej fáze taške a čo v tej na pobyt taške? 🙂 🙂

tinka349
9. jún 2010

@lutsine noooo...tak posledny emsiac je normalny, aj ked ma ulety, ale aspon spi so mnou u mojich rodicov, a konecne aj byt prerabame....ratam ze tak emsiac po porode sa aj prestahujeme....A muz ma aj ulety dost casto, ale tak ideal on nikdy nebude....zahlasila som mu, ze vikend ma byt 33 stupnov a on na to, ze supeeeeer - idem na dva dni na ryby...No ale chce byt pri porode, a konecne sa aj s bruskom rozprava, aj ked chodi domov pred polnocou a z domu odchadza rano o 9tej 😒

sunnygirl
9. jún 2010

@mojalili ste krásny 🙂

lutsine
9. jún 2010

@tinka349 no tak to som rada,ze je to na dobrej ceste...mozno ked uvidi malinku prvykrat tak ho to uplne zmení... 🙂 držím palce. A už vieš kde budes rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre