Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka256
16. jún 2010

@adelaine ked mne masticky nezaberaju tak mozno skusim detralex ja sa uz teraz bojim toho ako mi daju klystir ked ma to tak bolii 😒

janka256
16. jún 2010

@mojalili vdaka idem hned pohladat sa mi zda ze este mam nejake doma 🙂

jeiny
16. jún 2010

vcera vecer a v noci ma desne bolelo podbrusko take menzes bolesti a brucho som mala tvrde v kuse...ziadne inetrvaly....tak som sa zamyslala ze ci to su kontrakcie albo nie...lebo pri tom mojom tvrdom bruchu si mozno ani nevsimnem nejake intervaly...ako budemvediet ze uz je to ono...

teraz ma neboli len ho mam tvrde

jeiny
16. jún 2010

dakujem babulky...pohyby citim, tak snad bude setko ok...

nika23t
16. jún 2010

@jeiny To sa aj ja bojim toho, ze ako budem vediet, ze uz mam ist rodit 😀 neboj, zvladnes a aj vsetky zvladneme. Ja ked mam taky tazsi den, ze vela chodim alebo proste nemam cas si oddychnut, tak mam take noci o nicom, a presne tak isto ma boli brucho, akoby som mala dostat menzes. A urcite si vsimnes intervaly, myslim, ze kontrakcie nie su len tvrdnutie, ale aj bolesti. A pravdepodobne sa zamerias na to a to sa neda nevsimnut si... To by si musela mat superstastie, aby si nevedela, ze rodis 😉

agika1982
16. jún 2010

ahojte kocky tehulky....dneska som nejaka na nic...nevedela som sa k nicomu donutit,ledva som nieco ozehlila...uz len cakam, kedy bude piatok....to idem k doki uz do nemocky v Trnave....som zvedva,kolko mala meria a tak...bude robit aj usg....
inak to pocasie sa mi nepaci...a ze letne pocasie,teda teplo bude az od polovice jula ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
sice ma to aj vyhodu,lebo tak neopucham ....
@erytrea gratulujem k babetku....juuuj dufam ze aj u mna to bud coskoro....nechcela by som prenasat

lenkaaninka
16. jún 2010

dobre babule idem ja pekne do postielky sa vyvaliť a kukať panelák...mo´ja hodina H na oddych nastala práve teraz pekne píšte 😀

agika1982
16. jún 2010

@lenkaaninka pekny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂

adelaine
16. jún 2010

@janka256 a kebyze im povies, ze mas taky problem,
a vypytas si namiesto klystiru glycerinovy cipok?

janka256
16. jún 2010

@adelaine no to je skoro to iste len s tym rozdielom ze ten cipok by som si asi dala ja 😒 ked ja mam tie zily furt vonku ale vecsinou nebolia ale teraz som par dni nemohla na velku tak zasa sa mi to vratilo ☹

adelaine
16. jún 2010

@janka256
aach jaj, ty to mas az tak ☹ tebe fakt asi mast nepomoze...
ja som si myslela, ze cipok je setrnejsi aj pri zavadzani a
nehovoriac, ze nemusis v sebe este drzat to mnozstvo teplej vody...
ale mas pravdu, to co potom nasleduje je o tom istom......

mirka285
16. jún 2010

ahojte.tak Kafko pisala ze jej odtiekla plodova voda,takze do rana tu mame dalsie babatko 😉 vsetky vas pozdravuje a mate na nu mysliet 🙂 a k tej antikoncepcii,ja som mala to teliesko a bola som spokojna,mala som ho 5 rokov,je sice pravda ze ked mi ho vyberali trosku to bolo neprijemne a bolestive ale trvalo to asi minutu takze to sa da vydrzat....ja si ho dam urcite zase,podla mna lepsie ako antikoncepcia z ktorej som bola neustale zavodnena a priberala som z nej....

adelaine
16. jún 2010

@mirka285
mirka, daj nam potom vediet, ked sa jej Filipko narodi,
drzim jej palec...

kafko bola v 38 tt?

agika1982
16. jún 2010

@mirka285 pozdravuj ju,tusim koncila 38tt....ale tu na modrom konikovi ti ukaze 38tt a je to este 37tt.....drzim palceky

mirka285
16. jún 2010

ano Kafko uz bola v 38 tt,oficialny termin mala za 12 dni,takze malo by byt vsetko v poriadku 😉

zrzulka
16. jún 2010

babulky a vam tie cipky zabrali na 100%???? lebo mne nie, zase mam svrbenie. sice nie take brutalne ale citim ze to nie je oki. zajtra sa musim an to opytat na poradni ze co so mnou???

zrzulka
16. jún 2010

@adelaine v 39tt. ona ma termin ako ja...

silvia.vesela
16. jún 2010

🙂 wow, ale to tu leti s tymi porodmi!
Mirka, pozdrav kafko aj odo mna, budem mysliet na nu, nech to ma cim skor za sebou! 🙂

stanka33
16. jún 2010

Ahojte

mojalili ta druha fotecka sa mi strasne paci ako tam krasne spinka....dufam ze ocka sa daju do poriadku,mne sa maly narodil presne tak isto pred terminom ako tvoj Danielko a mal nezostupenu oblicku museli sme chodit rok na kontroly ale sa to upravilo, neboj aj to sa da do poriadku...
erythea gratulujem,
kafko drzim palce, aby ta nenechali dlho cakat, ak sa ti to nebude rozbiehat.....
zrzi a ty nemas streptokoka ze??? ja mam vytok ale ziadnu pliagu nemam...len sa spytaj dokiho zajtra...
inak mne je posledne 3-4 dni strasne blbo dneska po vysetreni som si ani sadnut nemohla, tvrdne mi brucho, a dr. ma nastrasil ze sice krcok je neskrateny ale otvaram sa...ja este musim 2tt vydrzat...aspon do nejakeho 5. jula..

adka1311
16. jún 2010

@mirka285 pozdravujem Kafka a velmi jej drzim palce....nech to ma rychlo za sebou.....
a ty si dnes bola na stretku v Eurovei???
ja som si na obed na chvilku lahla a zaspala som 😖 takze som potom uz nikam nesla, lebo o 15tej som brala maleho zo skolky.....tak neviem kto tam vlastne bol - maxi????

adka1311
16. jún 2010

@stanka33 ako stretko???

stanka33
16. jún 2010

no stretko dopadlo tak ze tam nakoniec bola iba Maxi a tu druhu babu som do telefonu nezrozumela, co tam prisla, ja som chcela ist neskor ale kedze tam boli iba dve a ja by som prisla az okolo tristrvte na 4 tak som nesla..a nebolo mi dobre dneska

petrap001
16. jún 2010

aj ja drzim Kafko prsty nech uz sa tesi z Filipka 🙂

tutifruti
16. jún 2010

@zrzulka no mne sa zdalo, že by mi mozno aj este bolo treba, ale dr povedala ze nie....

janka256
16. jún 2010

@adelaine uz som si dala detralex tak dufam ze kym porodim tak pomoze pocas kojenia by sa nemal brat tak to chcem aspon teraz trosku preliecit 😒

mirka285
16. jún 2010

ozaj kde je Maxi ze sa ani neozyva?

oacka
16. jún 2010

ja sa neviem dočkať rána, keď budeme vedieť,či už to má kafko za sebou! myslím na ňu!

@mirka285 vy ste napokon kúpili ten domček? my sme stavbu trochu odložili...

denisse
16. jún 2010

pridavam sa k drzacom prstov a pasti a aj ja myslim na Kafko .. do rana je to urcite tu 😀
moja nela sa od odtecenia vody narodila za 19,5 hodiny 😕 😕 😕

mirka285
16. jún 2010

oacik nekupili lebo bol maly,mal take pidi izby ako v panelaku 😉 ale urcite najneskor do troch rokoch nieco poriesime.mame 3 izbovy byt a moji rodicia maju dom 5 minut peso od nas,takze zatial je to v pohode,budem chodit s malou ku nasim na dvor..

stanka33
16. jún 2010

no moj maly az za 36h po odteceni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre