Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ribike
12. júl 2010

@merikac Ano dala už mi to aj zarástlo asi.Lekár mi povedal že počas tehu.je to nezdravé...tak neviem ale po pôrode si ho dám prepichnúť znova🙂

meruska
12. júl 2010

@tinka349 neboj, hadam pre nas jedno lozko najdu..aj v novej je teraz natresk, asi sa na nadstandart tiez nedostanem

ribike
12. júl 2010

@janka_michal Ahoj ten čajík malinkej určite neublíži mne ho odporučila pôrodná sestrička🙂 Od 36tt sa pije 1šálka,od 37tt 2šálky a od 38tt 3šálky denne 😅 a som rada že som ti vnukla nápadík ani ja už niekedy neviem čo mám variť...hlavne v takejto horúčave niekto ani nemá chuť do jedla☹

tinka349
12. júl 2010

@meruska no to som teda zvedava 😀 prinajhorsom si poslem domov pre spacak 😀 😀 😀

adka1311
12. júl 2010

@stanka33 nerob paniku, uvidis ako sa to zajtra vyvinie, budem na teba mysliet...a kedze ti uz odisla zatka, mozno sa mala zajtra vypyta na svet prirodzene....

carrie84
12. júl 2010

Hello babule 🙂
Tak hlasim, ze sme uspesne prestahovani, mm ma prehana ako zdutu kozu, behali sme dnes v tom teple po obchodoch a zhanali dlazbu na terasu a .... nic! Malemu sa stale nechce von 😉
@tinka349 - stale nic? Aj tu? Naposledy, ked som tu bola to uz vyzeralo, ze rodis. Ty sa bojis, ze nebude miesto v nemocnici, ja sa bojim, ze chcipnem od tepla.... U nas je v porodnici sialene teplo...

tinka349
12. júl 2010

@nina88 drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂 ste ozaj krasna rodinka 😵

carrie84
12. júl 2010

Ozaj - mame nejake nove babatka a mamicky?

adka1311
12. júl 2010

@carrie84 ty budes nakoniec prenasat, co ????? 😀

tinka349
12. júl 2010

@carrie84 no stale nic....a dnes som mala aj dost dlhu prechadzku po meste....a nic... ale dnes som akurat nachsytala vecicky pre malu, ked pojdeme z nemocnice domov, tak hadam drobec pochopi ze uz ma ist von 😀 v stredu mam poradnu, tak som zvedva aco mi povie lekarka...poslickov mam, ale na porod to zatial nevyzeraaaa 😖

adka1311
12. júl 2010

@carrie84 inak to teplo je fakt hrozne...nam nastastie dnes do domu namontovali klimu...tak sa tesim na prvu chladnu noc 😀 a v nemocnci asi zdochnem...ja neviem spar v teple...pre mna je ideal 16-18 stupnov....

carrie84
12. júl 2010

@adka1311 - ako ani mi nehovor ! No chapes to? Ja vazne zahajim kludovy rezim ... kym som lezala, tak sa maly tlacil von - teraz lietam po tom teple vonku, nosim krabice, upratujem, leziem po schodoch na povalu, umyvam, vysavam a jemu sa zrazu nechce .... A bonusovka - namiesto noh mam papuce, bolia ked idem vecer do postele, bolia ma rano po prebudeni, snubak dam do polovice malicka, ruky ani nezavriem v past ... hehe.... standard tehu vymozenosti 😀 Ale hlavne, ze mi stale chuti pivo 😀 😀 😀 😀

tinka349
12. júl 2010

@stanka33 neponahlaj sa, ved aj tak este nie si po termine 🙂

carrie84
12. júl 2010

@adka1311 - my sme mali v podnajme neskutocny hic.... teraz je to dobre, v noci vyvetrame, rano zavrieme, stiahneme zaluzie a je tu paradicka. I ked - pre mna je tiez ideal na spanie cca. 18-20st.

mavion
12. júl 2010

Ahojte baby
@sunnygirl ano rodila som vo Zvolene,bola som velmi spokojna..Rodila ma Kobidova,prvykrat som rodila v Štiavnici a teda neda sa to porovnat.Fakt ma Zvolen velmi prijemne prekvapil.

carrie84
12. júl 2010

@tinka349 - ze poslickov.... mne brucho tvrdne snad permanentne, boli ako pri menzese a staaaaale nic .... tym nasim detom sa do toho tepla vobec nechce - a ani sa im nedivim 😉

stanka33
12. júl 2010

@adka1311 mne uz isla aj v piatok potom cez vikend nic a dneska rano hnede asi 3krat a teraz ruzove....a citim sa ako pri menzes take napatie...mozno ma iba kukne a posle domov a zavola na dalsiu sluzbu, cez vikend tu nebude, tak neviem, sa bojim o maleho ked by som nesla a mala cakat pokial to pride nechcem zasa prevlakat maleho po aute do Ba v tom teple a potom trpnut ako to dopadne ale zasa 2 tt bez neho a nechta ho nasim, oni maju toho dost, aj svoje roky no nemam dobry pocit, som plakala ked isiel prec, ani jemu nebolo jedno vsetko on podla mna uz dlhsie tusi nieco, ked prisli do nitry zevraj sa tak nasilu smial,urcite hladal aspon mna, mozno si da povedat na 3-4 dni ale na 2TT ja neviem chudiatko moje

bellablonde
12. júl 2010

caute babky jezibabky
kulim oci, ze vsetky porodky praskaju vo svikoch 😕
NINA88 gratulka k meninam a davas porod v priamom prenose 🙂 drzim palce, nech je to rychle
CIGARETKA ohladom dokrmovanie, ja by som ti poradila, aby si si Dorotku radsej cim viac davala na prsnik, ... bude sa ti tvorit viac mlieka (vyssi dopyt po mliecku = vyssia ponuka) na flasku sa lahko zvyka, babetku to tecie samo do pusy, moc sa pritom nenarobi...
Moj Peto bol prve dni spavy, moc toho nenapapal, vzdy len po troske, ja som ho steklila po licku a za uskom, ked zaspaval pri papani

ADELAINE chudatko, ty sa zase trapis s nonstop mlieckovanim. Risko ma riadny apetit. Urcite si to kontrolujes, ale napadlo mi, ci je po cely cas papania dobre prisaty - hybu sa uska alebo papa tak, ze sa mu robia az "gule za usami" a pohybuju sa spanky. Licka by mali byt v klude...

STRASSKA vitaj doma a blahozelam k Julinke 😵
Takisto gratulka pre PETZI
a som vymydlena z toho tepla, ze si uz teraz neviem spomenut na ziadny novy prirastok medzi julovcatkami 🤐

adka1311
12. júl 2010

@bellablonde vitaj ...som ta spominala, ze si tu dlhsie nebola...tak ako sa mas? kedy rodis 😀 😀 😀 ???

23bambuliatko
12. júl 2010

@maxara drží palce, silno na teba všetky myslíme 😉

Ja mam zajtra poradnu, tak podame novinky...🙂 inak to s tými nemocnicami vam naozaj nezávidím 😲 neviem si predstaviť ten urgent 😀 😀 😀

mavion
12. júl 2010

@alllexa ano prirodzeny ale ja uz som maxi pisala.. 😉

merikac
12. júl 2010

@ribike - lebo ja mam na jazyku a citim sa v poslednej dobe akosi nezodpodpovedne, ze ho mam,,,neviem preco ale mam normalne moralne vycitky voci tomu drobcovi,,ze na maminu sa nepatri aby take nieco mala,,,,,ale nedokazem vysvelit, preco mam taky pocit 😒

nina88
12. júl 2010

@tinka349 dakujem... ako zistim, ze to je naozaj???

bellablonde
12. júl 2010

@stanka33 chudatko Jurko, my to mame vymyslene tak, ze mm bude doma s Petkom, lebo nas krpcec by to absolutne nezvladol byt u starych rodicov
tiez zacinam byt nervna ako to vsetko zvladneme, teraz nemozem rodit v ziadnom pripade, lebo mm ma posledne deadliny a nemoze pracu nechat tak 😒
tak ale zas ja mam este relativne dost casu na porod, ani poslickovia, ani zatka, neotvaram sa a realnejsi termin mam po 20.juli
dufam, ze vtedy uz bude v porodke menej mamiciek,
a snad sa skonci aj toto besne teplo

@carrie84 ta obdivujem ako zvladas behat po obchodoch v takomto hice, kokso

mavion
12. júl 2010

@merikac dakujem 🙂

mavion
12. júl 2010

inak porod bol velmi rychly,kontrakcie som dostala rano o siedmej ale hned silne a o desiatej bola mala na svete 🙂 ..prvykrat som sa trapila cely den.. 😒

bellablonde
12. júl 2010

@adka1311 jo adka som si vsimla, ze ma spominas 😉
podla menzesu a poslednych merani by som mala mat termin teraz 17.
ale podla prvych ultrazvukov (akoze tych najpresnejsich) by to malo byt az okolo 26.

priznam sa, ze na jednej strane sa chcem strasne zbavit brucha
ale zase mi dost lepi, tak nech to je radsej ten neskorsi termin
prenasat nechcem, tiez ako ty kvoli diab

tinka349
12. júl 2010

@nina88 no to newem, ja som este nerodila 😀 ale tak sa ti to bude stupnovat....a v pravidelnych intervaloch asi...pockaj este chvilku, a ked to bude rovnake, tak si volaj sanitku alebo manzela 😕

bellablonde
12. júl 2010

@mavion wau bleskovka porod, tak nejako si to predstavujem aj ja 😉
gratulka k dalsej slecne 😵 pekne meno si vybrala
aj ja som ho mala na zozname, ale napokon saska vyhrala 😵

adka1311
12. júl 2010

@bellablonde a ako zvladas cukrovku???? mne uz ide dietta strasne na nervy...par krat som uz aj zhresila - dala som si tvarohovy nanuk...ale snad malemu nc nebude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre