Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
13. apr 2010

adka ano presne tam...

zrzi mozme dat stretko jasne...ja tam viem ist aj busom...a prave mi volal muz ze ked pride z roboty pojdeme zasa ked prsi...

adka1311
13. apr 2010

ericica -neboj budes mat bud jedno alebo druhe...esteze nie je viac moznosti 😀
inak my sme boli v dinoparku uz asi 5x...maly miluje dinosaury a aj ine zvierata, tak pre nas je ZOO vzdy celodenny vylet...len je to vstupne dost vysoke...inak by sme chodili aj castejsie...maly by pokojne chodil aj kazdy vikend...
takze sa tam urcite zastavte, ked uz budete mat cestu okolo 🙂 a skuste aj to TRAMPOLINO - je to naozaj kusocek peso od ZOO...ked sa tam uz dotrepete....

bellablonde
13. apr 2010

baby ja sa ku vam velmi rada pridam,
mne by to vyhovovalo cez tyzden hocikedy
najlepsie doobeda medzi 9 - 12
alebo poobede medzi 16-19 🙂

adka1311
13. apr 2010

joj baby - zrzi a stani - zavidim, ze idete...a ja by som sa pridala, ale dnes urcite nie...som s malym sama a to by som si v mojom neistom stave /a den pred poradnou/ nerufla....
ale drzim palce nech vam stretko vyjde....mozno sa vam decka do seba zalubia 😀

strasska
13. apr 2010

zienky a preco tipujete mime chlapceka?

adka1311
13. apr 2010

stanka a bella - ved vy mate rovnako starych chalanov 😀
super....az teraz som si vsimla...

stanka33
13. apr 2010

adka no my vzdy v ZOO s malym skoncime na ihrisku...snad tento rok ho to bude viacej zaujimat....a ked budete na mylnoch tak sa zastavte na kebab..robia tam fakt dobry...ti moji starodavni albansky kamosi....ja som tam 5 rokov byvala na intrakoch...ved to nie som jedina tu na fore... 😉

stanka33
13. apr 2010

no aj straska ma aj rybanka tusim....

zrzulka
13. apr 2010

Ericica myslis ten mrkvovy salat???ja robim klasiku nastruham si mrkvu (posilnovna svalov ruk zadara) k tomu jabka, zalejem vodou nech to nie je take suche(mam rada stavicku) vymagam citron , pocukrujem praskovym cukrom a nakoniec tam smarim pomarance alebo mandarinky( vlastne len tu duzinu bez supy)zamiesam a je to:o)))) Aj mala to ma rada tak robim dost casto. musim kupit nejaky elektricky struhak na mrkvu

adka1311
13. apr 2010

😀
stani, my sme s malym tiez tak chodili do ZOO, ze ha viac bavili decka a ihrisko - ale za posledny rok a pol sa to zmenilo - a od 3 rokov je fanatik na dinosaury...pozna koopec latinskych nazvov, ma doma 4 velke encyklopedie, takze uz sa nevie dockat, kedy si ich pojde pozriet aj "nazivo"....

adka1311
13. apr 2010

zrzulka - si mi tym salatikom pripomenula skolske casy - nam taky robievali v jedalni 😀
a stani - vdaka za TIP - kebab ja mozem....

zrzulka
13. apr 2010

...nemyslela som ze dnes stretko ale niekedy by sme sa mohli dohodnut dat ked mame tolke z nas deti priblizne rovnako stare....
To bude ina podivana tolko tehuliek pokope 😀 Musime nieco vymysliet este do porodu .... tak premyslajte

stanka33
13. apr 2010

ja som to pochopila ze nie dnes, iba vravim ze asi aj dnes pojdeme...ale nieco by sme mohli vymyslet, fakt tu mame vacsinou plus minus 1-1,5 roka stare decka....

stanka33
13. apr 2010

ok idem od vas pekny den...vecer sa hadam zastavim...

strasska
13. apr 2010

stanka, vlastne mame vsetky skoro rovnako stare baba a myslim, ze mame aj vsetky chlapov, ci? Len skoda, ze vy ste vsetky v Blave a ja tu sama na vychode ☹
este k tej mime, preto som sa pytala, lebo ja asi 1x vnimam niekoho tehubrusko ako spicate, takze by som tiez tipla, ze chlap bude.

strasska
13. apr 2010

teda myslela som bellu, stanku, rybaanku a mna. 🙂

adka1311
13. apr 2010

🙂
a ja idem off, mozno vecer nakuknem...drzte sa a maxi s kafom- hodte vecer foto veciciek z nakupov....
pa

zrzulka
13. apr 2010

Idem aj ja rychlo ukuchtit nieco kym mala vstane.... vecer mozno i ja nakuknem. uvidim aky den nas caka po prebudeni malej...

ericica
13. apr 2010

a ake je tam vstupne ja sa uz nepametam ake bolo vstupne v bojniciach....

dugyna
13. apr 2010

ercica a vstupne na zamok alebo zoo v bojniciach?

dugyna
13. apr 2010

zoo dopely 3 eur, zamok 5,7 dospely

erytrea
13. apr 2010

eri toto je to v tej Inchebe

http://www.dietaarodina.sk/

koncom aprila je to 😉 cize mame dve vystavy po sebe juchuuu 😵 😵 😵 😵

mima89
13. apr 2010

no aj mama a teta vravia ze to bude chlap...ze som opeknela...aj sa mi snivalo ze to bol chlapec...dnes mi ale doktor povedal ze asi baba ale ze to neni iste kedze zas bolo otocene zadockom a schovavalo sa... tak dufam ze v nedelu na 3D to uz zistime... 😉

rybaanka
13. apr 2010

caute

za stretko som aj ja, aj ked momentalne mam maleho trosku choreho 😠 zacal soplikovat a kasle, ale dufam, ze mu to cim skor prejde, tiez som na neho cely den sama a musim sa priznat, ze zacinam nevladat, uz mi aj do placu bolo, lebo je mi tazky ked ho dviham, tvrdne mi brusko, teraz chce byt stale na mne zaveseny, ked je taky chorlavy, teraz som mu uz zo zufalstva pustila vcielku Maju, aby som si aspon na chvilku vydychla 😲
zajtra idem na ultrazvuk, ale uz ku konkretnemu dokymu u ktoreho budem asi aj rodit (padli sme si do oka), tak si ma zobral pod palec, kedze som uz dostala aj spravu z hematologie, tak povedal, ze budeme poctivo sledovat maleho ultrazvukom castejsie,aby bolo vsetko podchytene....ja dam dost na intuiciu a citila som, ze tento dr. je ten pravy pre mna 😵 este s nim hodim rec, ci ho zazmluvnim alebo sa dohodneme nejako pomimo.....mne je to v podstate jedno, len chcem aby bolo vsetko ok, aj ja aj maly, kedze nam hrozi aj predcasny porod a problemy po porode... 😖
mima ja by som tiez povedala, ze chlapec, ale sak uvidis 😉

no trosku som sa "vykecala " a hned mi je lepsie..... 😀

mima89
13. apr 2010

rybanka, strasska, ericica lenkaaninka
dam vam vediet v nedelu ci ste mali vsetky pravdu ale uz tomu zacinam verit ze nebudem mat vytuzene dievcatko ☹ ...ale nech je zdrave...to je fakt hlavne.. 😉

lydus
13. apr 2010

Ahojte..chcela by som sa Vas spýtat.. urcite mate niektorá skusenosti..mam dilemu aku odsvacku mlieka si kupit..ktora je dobra a nesklame..dakujem 😉

robika
13. apr 2010

Ahojte dievcata, tak dnes ste sa riadne rozpisali... asi kvoli tomu pocasiu...
mima: osobne si myslim, ze Tvoje brusko vyzera na chlapceka
strasska: tak u Teba som si neni ista, ale asi dievcatko
ale hlavne nech su drobci zdravucky...
Maxi a Kafoditka: som zvedava co nakupite...
Rybaanka: to mi je luto, ze sa nemas dobre a s tym predcasnym porodom, to Ti uz potvrdil aj doktor?...

bellablonde
13. apr 2010

Ahoj Lydus,

mne najprv kamoska pozicala el. aventku, ale s tou ma vsetko bolelo a necitila som sa pri odsavani fajn, ... ja som si potom kupila medelu elektricku aj rucnu... v porovnani najlepsia pre mna bola elektricka medela...
ale aj tak mi vlastne bola naprd, pretoze som nemala ani kvapku mlieka nazvys - maly bol strasny zrutik a jednoducho produkcia mlieka nebola taka velka, aby som si este musela aj odsavat 😉

idealne ak by ti niekto mohol pozicat na par dni, ty vyskusas a rozhodnes sa ktora ti najlepsie vyhovuje...

RYbaanka, zlatino, vydrz nejako, chorobka malemu prejde a uz nebude snad stale zaveseny na tebe 😔 este ty take zienatko...
a super sprava o porodnikovi ... drzim palce, vsetko dobre dopadne 🙂

n petko posiela markovi tuk bcvk,kujuzztrfjllppôôôô.ô..

robika
13. apr 2010

lydus: ja som odsunula odsavacku do kategorie veci, ktore budem kupovat az po porode, uvidim ci bude vobec treba... chcem sa vsak dopredu informovat, ze ktora je fajn a potom mm poslem kupit... 🙂

mirka285
13. apr 2010

juj tak pisem o sto dvesto a cele sa mi to zmaze 😠 to pocko ma ubija a to ani male deti nemam...kocky ked ste boli na 3d tak podla tvaricky nevidite ci je to chlapcek alebo dievcatko?ja to vidim,ja som si ista ze sa u mna doki nepomylil,mala ma proste tvaricku dievcatka 😉 odsavacku tiez neriesim este,lebo mozno nebudem potrebovat...Rybanka a coze sa to tebe stalo ze pojdes asi skorej?dufam ze nic vazne nemas?Maxi,Kafko chcem vidiet co ste nakupili 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre