Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
13. apr 2010

mirka: nevies co je s tinkou z KE, neviem ci som iba nepostrehla, ale uz tu dlho nebola..

mirka285
13. apr 2010

Robika bola tu cez vikend,chuda mala zase nervy z toho jej muza,este ju aj rodicia nasrali a odvtedy sa neozvala ☹

lydus
13. apr 2010

Dakujem za koment..len som si myslela ze je fajn ju mat pred porodom uz..ci ju nieje nahodou treba aj do porodnice.. 😕

mirka285
13. apr 2010

v porodnici maju,a naco ti bude doma ked ju mozno vobec nebudes potrebovat..ved dokupis keby bolo treba 😉

zrzulka
13. apr 2010

Ryban drzime palce aby bolo vsetko ok.... super ze ti sadol gynekolog ktoremu doverujes... ja takeho stale hladam....

babulky co budete mat chlapcov, no nie je toto uzasne:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7617679&tab=0
Skoda ze uz mam pre maleho oblecko pokupene 😒

zrzulka
13. apr 2010

lydus v porodnici ti pozicaju odsavacku. ja som pri malej pouzila mozno 5 krat....

lydus
13. apr 2010

Tak to je fajn,ked budem potrebovat že požicaju...pak si dokupim,mate pravdu 🙂

miki060707
13. apr 2010

ahojte, ja mam odsávačku, ale ja som si ju kupila, ked som bola z pôrodky doma, sme vybehli, lebo som nevedela, či mám mlieko, lebo mala nechcela ťahať, ale pred pôrodom som ju nemala,
ja som dnes v lekárni kupila tie štvorčeky, benzialkohol a glukozu, popôrodne vložky nemali, skusim v inej lekárni, a ešte DMka chýba....

robika
13. apr 2010

no ja dufam, ze nebudem rodit skor, lebo ja na nakupy stale nemam tolko casu, kolko by bolo treba...
zrzulka: ten kompletik je krasny, ale co myslis, bude taketo veci moct nosit drobec? ked to je na 0-3 mesiace a prve mesiace vacsinou nosi iba dupky a je v perinke?

bonsai
13. apr 2010

ahojte..čítam, že spomínate odsávačku..ja som si už tiež čo-to pozerala..ale ešte som sa nerozhodla ktorú značku kúpim..a či ešte teraz pred pôrodom alebo po pôrode..ale nebude to elektrická, vraj manuálna je lepšia..

mojalili
13. apr 2010

AHOJTE KOCKY
Vratili sme sa z poradne prave, MAME RIADNEHO CHLAPISKA......vazime 1830g.....je o 2 TYZDNE VACSI...doktor skumal cele babo, zatial je OK. A tvarou je podobny tatinkovi, vraj cely tatinko, aj taky macko velky.....a manzel bol tiez pri mne a doktor skoro zhikol, ked videl pipika.....ze tiez riadne velky....a samozrejme tatko sa popysil, ze tiez cely tatko 😀 😀 😀 .

Tak sa mam co tesit, bud pojdeme skor, alebo budeme mat cez 4 kg pri porode 😒 😒 😒
A dalsia sprava, na matersku si este tyzden pockam....takze idem az 8.5., iba necelych 6 tyzdnov do porodu.....MUSIM.... 😕

lydus
13. apr 2010

Ahoj miki..
ja som uz lekaren absolvovala,ale glukozu som nekupila 😨 naco to treba? Diki

robika
13. apr 2010

mojalili: gratulujem ze ste v poriadku, aspon budes mat doma poriadneho chlapiska 🙂 a nevedela si doktora ukecat na tu skorsiu matersku...

mojalili
13. apr 2010

Doktor mi vysvetlil veci a ja som sa sama rozhodla...doktorovi to je jedno, skor v praci to bolo neiste...nemaju nikoho za mna a v strede, ze 7 tyzdnov do porodu sa neda, bud 8 alebo 6..takze som zvolila 6 tyzdnov... 😉

robika
13. apr 2010

tak dufam, ze to v praci patricne ocenia a daju Ti aspon velku odmenu 🙂

bonsai
13. apr 2010

mojali..hlavne že je všetko v najlepšom poriadku..držíme palčeky... 😉

robika
13. apr 2010

lydus: glukozu potrebujes na glukozovy zatazovy test, ci nahodou nemas zvyseny cukor... ja som si tiez isla kupit do lekarne, lebo ma doktorka poslala a ona mi to namiesala

meruska
13. apr 2010

ahojte...ja som dnes bola na nanakupoch
pridavam sa k zastupu tych co si kupili sterilizator na flase do mikrovlnky z Tesca 🙂
dalej som kupila 4 dielnu supravicku na cestu domov z porodnice 🙂

a samozrejme ze aj nieco pre maminku ....pohodlne rychlobezky - sandalky na leto 😉

lydus
13. apr 2010

Ahaa robika...uz mi to zaplo 🙂 pojdem si kupit aj ja..ved 20 idem na poradnu a pak cukor..

robika
13. apr 2010

lydus: dufam ze Ti to bude chutit 🙂, ja som bola strasne hladna, tak som to vypila v pohode, len mi to trochu smrdelo, ale inak bolo v pohode

lydus
13. apr 2010

Robika: hovoria,ze je to velmi sladke..tak asi aj bude 😀 lebo teraz cez tehu nenormalne mi chutii vsetko sladučke...skor nemam rada ihly..takze to pichanie ☹

robika
13. apr 2010

aj mne chuti velmi sladke pocas tehu, takze ked mne to chutilo, tak bude aj Tebe a to pichnutie je iba do prsta, takze to ani nie je ako naozaj, nemusis sa bat... ja som sa akurat velmi nudila pocas tych 2 hodin...

lydus
13. apr 2010

Mne vravela znama co chodi tiez k rovnakemu doktorovi co ja..ze on posle na tie dve hodky domko..tak uvidiim ako mna.. 😉 lebo dve hodiny tam vysedavat..to ti veriim ze si sa nudila...

stanka33
13. apr 2010

Ahojte....zrzi pekne gatusky skoda ze su neni v 98 hned by som brala malemu 😀
rybanka skore vyzdravenie...aj ja uz zvladam pomenej...a maly je ako odtrhnuty z retaze...a este ani von sa poriadne neda...mam pocit ze cim blizsie k porodu, tym je hyperaktivnjsi...no tesim sa....rano o pol 6 hore poobede ledva zaspi

ja som mala odsavacku avent rucnu a bola super som odsavala 11 mesiacov....

adka1311
13. apr 2010

lzdus ja som mala rucnu odsavacku medela a bola som velmi spokojna...znicila som ich sice dve /lebo som len odsavala, maly bol narodeny predcasne a nevedel sa prisat ☹ , takze u nas ficala odsavacka non stop do 18tich mesiacov - zo zaciatku kazde 3 hodiny/ ale naozaj mito s medelou islo super.... odporucam...

adka1311
13. apr 2010

lydus ja som mala rucnu odsavacku medela a bola som velmi spokojna...znicila som ich sice dve /lebo som len odsavala, maly bol narodeny predcasne a nevedel sa prisat ☹ , takze u nas ficala odsavacka non stop do 18tich mesiacov - zo zaciatku kazde 3 hodiny/ ale naozaj mito s medelou islo super.... odporucam...

robika
13. apr 2010

stanka: maly Ti vstava tak skoro... no dufam, ze nas bude spachtos po tatovi, lebo inak neviem, ci ma zobudi tak skoro 😀
ja tiez zvladam uz menej ako predtym, v praci som vedela makat, teraz si vsimam aka som pomala a nic normalne urobene za sebou nevidim ☹ ...

montinka
13. apr 2010

stanka tvoj maly vstava o pol siestej? a to ja sa stazujem ze Tamy vstava o pol siedmej.🙂 no som rada ze spi o hodku dlhsie.🙂

stanka33
13. apr 2010

no o pol sa zacina mechrit to sa zobudim a do siestej uz stoji v postielke a hlasi ze ide hore.... v zime mi potiahol aj niekedy do pol 8 ale to vynimocne..teraz je to asi zmenou casu a svetlom alebo co aj minuly rok to tak bolo...a on nema problem vstat o druhej v noci a hlasit ze sa ide hrat a ze je vonku svetlo...no konec...

lydus
13. apr 2010

Tak ako tu citam..tak lepsia je ta ručna odsávačka..pobehám po obchodoch,aby som mala prehlad..a pak dokupime.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre