Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. apr 2010

kafko u nas v PK maju tie sady po 60e a aj to sa mi zdalo vela.. idem s tebou cosi pobrowsit.. nechces kuknut nejaky inzerat na bazosi, alebo tu na konovi? to nie su take veci, co by som nezniesla pouzite, hm?

maxara
14. apr 2010

jeeej tinka, uz sme sa o teba bali, ze kde si sa tak nahle stratila.. asi sme ti tiez otlkali o hlavu to co vsetci, co? 😒

tinka349
14. apr 2010

ale nieeee, v pohode, praveze ste ma podrzali za co som vam vdacna 🙂

kafoditka
14. apr 2010

maxi, som nasla tuto, peto mi ju schvalil, : http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695389

a tento kolotoc na postielku : http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2069981

maxara
14. apr 2010

kafko ale ved ta je krasna.. aj s kolotocom, ja mam taky plastak ten kolotoc.. 😒

kafoditka
14. apr 2010

zatial najkrajsia, co som nasla 😉

kafoditka
14. apr 2010

tie su drahe maxinka.. ostanem asi pri tej mojej..

maxara
14. apr 2010
maxara
14. apr 2010

ja viem, pozeram, ze ty vole, ake palky.. ja mam postielku s dvoma takymi supravami, kolotocom a madracom dokopy za 70e 😒 po jednom dietati a pouzivana 3 mesiace

lenkaaninka
14. apr 2010

čaute baby tak konečne mi prišlo to lehátko fisher price juchúúú za 35 euro a kafko mne príde niečo podobné len bez motýlikov iba s mackom z pampyshopu dnes alebo zajtra aj s kolotočom ale ten už neviem aký som objednala...

kafoditka
14. apr 2010

lenkaaninka, tak potom cakame foto 😉

janka_michal
14. apr 2010

ahojte mamicky..aky mate vecer???citam citam o nejakych fotkach tehulkovskych..ide sa niekora z vas prihlasit na MISS Tehulka???jaaaaaaj mala vyvadza ale trosku menej ako vcera..chcela som sa spytat uz ide niektorej z vas taka vodicka ci dokonca MLIEKO? ja som to dnes skusala a z jedneho prsnika mi ide mliecko??? ale to len take nic a z druheho este nic mate to aj vy??

kafoditka
14. apr 2010

maxi dakujem 😉 peto mi hovori, nech nevymyslam a vezmem tu z pampyshopu...

stanka33
14. apr 2010

Ahojte....

zasa nakupujete???? pekne ste pokupili, chvalim Vas...
uz by som si mala aj ja skompletizovat co mi chyba...doteraz som kupovala pre malu iba oblecko....

maaja vitaj, ja ze si na nas zabudla.....

janka u niekoho je to normalne, ze sa mu tvori pocas tehotenstva kolostrum...ja zatial nic...anipri prvom som nemala

maxara
14. apr 2010

akozeeee, KAFKO tu odpadnes, kukni tie ceny
http://www.pali-hana.sk/lozni-soupravy/

denisse
14. apr 2010

dobry vecer ...
zase som sa dlhsie neohlasila, pokazil sa nam notebook .. resp. uplne dosluzil .. moj pracovny je "chraneny" a tak sa s nim na net nedostanem kam chcem a teraz mm priniesol z prace svoj, tak konecne mozem ... a samozrejme vyberame novy ...

dnes som bola na prednaske o latkovych plienkach, tiez to zvazujem ... musim spracovat vsetko co som sa tam dozvedela .... 😉

zajtra ideme na 4D uzv 🙂

denisse
14. apr 2010

hej a este stale som nekupila ani jednu jedinku vecicku ... som uz asi naozaj uplne posledna 😕

kafoditka
14. apr 2010

maxi cozeeeee??????? 😲

ivka8255
14. apr 2010

denisse: posledna isto nie, ja tiez este nic

ivka8255
14. apr 2010

ale uz sa poctivo chystam, cakam kym sa prehupneme do siedmeho mesiaca a idem na to 😀

maxara
14. apr 2010

denisse tak zajtra na mna mysli a hned posli ci ozaj dievcatko a aj s menom.. NEZABUDNI 🙂
kafko no ja nechaaapem, co je tam take drahe... normalne mi skoro vypadli oci..

maxara
14. apr 2010

baby ja idem zajtra k zubarovi... uplne ma chyta panika..tak ale snad to prezijeme.. aj bambulka bude zase kopkat ako diva.. inak ako sa vlastne musi bat ona, ked citi, ze ja sa bojim uuplne desne.. 😖

ivka8255
14. apr 2010

akurat mi mm slubil, ze v sobotu ideme do Ziliny mrknut kociky 😅 neverim vlastnym usiam, on to odklada ako sa len da 😒 marne sa mu vyhrazam, ze ho bude musiet vybrat sam (to by som si sice sama zavarila, lebo isto by vybral prvy co mu ukazu)

janka_michal
14. apr 2010

Stanka33- no dakujem za info ja som ani nevedela ako sa to vola..ten nazov som fakt pocula prvy krat..tak som sa zase nieco naucila..to je asi dobre ze to mam ci??

adka1311
14. apr 2010

caute baby - maaaja,monline, alllexa aj ja pojdem asi do Ruzinova rodit.
ale kedy, to neviem,dnes som mala poradnu a veru lekarka ma nepotesila - zasa mi hrozi predcasny porod. krcok mam velmi skrateny - ma menej ako 1 cm...a je makky, ale nastastie zatvoreny, ale mam prisny kludovy rezim - musim len lezat nohami hore, mam dovolene ist len na WC, inak nic....ani varit, ani upratovat, ani sediet...a k tomu 5xdenne magnerot tablety...a vraj uvidime o mesiac.
inak maly je OK,ma cca 36 cm a 940g....takze aspon nieco dobre...

idem vas este docitat...

Maxi - krasne si nakupila...ja sa uz nikam nedostanem, takze nic....
a niektotu riesil glukozovy test - na ten idem az o tyzden - tiez budem v 28om tyzdni, takze je to OK 😀

denisse
14. apr 2010

adka, aj ja pojdem na glukozu buduci tyzden .... tiez budem 28 tt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre