Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adka1311
15. apr 2010

😖 mirka, to je mi luto....
take su nase slovenske urady.....bohuzial 😖

mirka285
15. apr 2010

Lillu inak zaroven odpoved pre teba..

mirka285
15. apr 2010

no veru,ja som dosla taka nasrata odtial,najlepsie na tom je ze vlastne na tom vyhlaseni o otcovstve podpises papier ze dieta sa bude volat napr.Novak-Novakova,co u mna vlastne vobec nie je pravda lebo ova nechcem,a napriel tomu musim vyhlasit nieco s cim absolutne nesuhlasim...ved to je postavene na hlavu 😠

karinnka
15. apr 2010

Ahojte,mirka mna to tiez caka,tiez mi treba spisat vyhlasenie,ze chcem pre malu priezvisko bez ova....no uz vidim,ako sa budu tetusky vykrucat.... 😝 inak idem na matriku podla trvaleho pobytu?pretoze rodny list sa vydava na matrike podla miesta porodu nie?

adka1311
15. apr 2010

karinka..... chod na matriku hocikam, to vyhlasenie by ti mali vydat kdekolvek a ma celoslovensku platnost....

monline
15. apr 2010

ahojte..dnes je zas hrozný deň, leje a leje..ráno som mala príšerný budíček, o štvrť na šesť ma zobudil muž, že vedľa pred našich domom je záchranka..tak som sa rýchlo obliekla a šla pozrieť čo sa stalo..otca totiž prepustili z nemocnice v pondelok, tak som tušila, že niečo s ním..bolo mu zas zle, tak dostal lieky..ale som rada, že to nebol infarkt či niečo horšie..v tomto duchu obáv sa nesie môj deň..ale snažím sa myslieť pozitívne..tesne pred obedom ma malý riadne kopal na jednej strane, asi ma chcel už dostať von na obed..🙂 a- napriek diéte kvôli cukrovke som si obalila nervy sušienkami máčanými v čokoláde..ja viem..nemala by som, ale...

liluu
15. apr 2010

jééj, Ď dievčence. adka tak to si vyberiem radšej možnosť 1.

adka1311
15. apr 2010

monline - drz sa a neboj, tvoj tatino bude OK a o chvilu sa bude tesit z vnucata 😀

adka1311
15. apr 2010

liluu 😀 rado sa stalo, a c.1 je naozaj aj podla mna lepsia volba...

dugyna
15. apr 2010

mirka ked sme sa vrali, tak sme s manzelom museli vyplnat tlacivo..a tam bolo ze v akom tvare budmem pouziavt v zenskom a v muzskom rode..a aj nase deti ze ake budu mat priezvisko...
to ma mrzi ze to mas take komplikovane 😒

monline
15. apr 2010

adka dík..hej, musí byť v poriadku, však ho stále potrebujeme

dugyna
15. apr 2010

monline neboj tato bude ok, a uvidis ako este pookreje ked sa mu narodi vnucatko

strasska
15. apr 2010

Ja sa trochu vratim k latkovaniu, je tu aj nejaka uz mamicka, ktora latkovala?
Lebo ja som videla par pouzivanych latkoviek a boli ako smirgle, takze vtedy som od toho upustila, ale teraz by som do toho chcela ist.

maxara
15. apr 2010

Ahojte krasulky, som doma od zubara a zijem.. pocasie otrasne, mojim dvom predlozkam pred krb uz sibe z toho ako su zavreti vnutri.. celu tlamu mam strpnutu a este k tomu neviem najst mzdovy dekret z tohoto februara. 😒

stanka33
15. apr 2010

Ahojte.....
dugy normalne som prehliadla tu tvoju diplomovku....dufam ze obre dopadne....
baby som nespala celu noc, maly sa v kuse mrvil, vzdychal, buchal si hlavu, chrcal, rano mu vybehli sopliky, som bola u dr. ze slaba viroza alebo prechladnutie,takze rybanka nie ste samy.....a este k tomu som mu nasla prerezavat sa 5 stolicku,inak je v pohode...tak som si dala cokoladu aj ked som povedala ze sa jej uz nedotknem...
maaja aj my sme mali concord pri malom ale fusion a maly bol od 5 mesiacoch tam celu zimu vo fusaku, ide az do lahu takze v pohode...a my sme zacali samy sedet az v 10 mesiacoch a dovtedy coby som s nim robila keby bol stale v lahu to sa neda....
monline neboj sa..nic mu nebude... 🙂

maxara
15. apr 2010

strasska myslim, ze zrzulka urcite latkovala
mirka no des.. a to ti nemohla povedat vcera, ked si tam bola s tym nepotvrdenym rozhodkom? A navyse sa mi to zda fakt nejake divne.. my ked sme sa s mm brali, tak predne ako pise dugy, tak sa dalo napisat, ze ako si zelame, aby mali nase priezvisko, v akom tvare.. tak nechapem, preco pri tomto vyhlaseni nie je taka moznost.. no trapne..

maxara
15. apr 2010

stanka aj moj kocik sportova cast sa da uplne polozit do lahu, na to som sa specialne pytala a aj mi to ukazal.. tak asi je to uz na tych novsich modeloch bezne.. nie? teda ja mam lacneho poliaka, ale ma taketo kadeco...
monline urcite bude v pohode.. najtazsi mesiac roka, alias marec, je za nami, takze uz bude len lepsie

maxara
15. apr 2010

inak baby, nasla som, resp. dnes mi mejlik pre brusko poslal, 2 linky na dobre stranky, precitajte si
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=dve-...
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=668

strasska
15. apr 2010

stanka tak aj my sme od vcera chory, teda predpokladam. Poobede zacal trochu kaslat, v noci kasel ziadny ale mierne zvysena teplota. Dnes sem-tam teplota, sem-tam kasel. Ale je riadne umrncany a ani vonku nemozeme, vkuse reval, aj sa trochu pogrcal...no zabava 😒
Tak som zvedava, co sa z toho vykluje?

strasska
15. apr 2010

inak Misko tiez isiel do sportaku, ked este nevedel sediet, ale bol skoro vzdy v lahu. Iba ked sa uz zobudil, tak som ho mierne nadvihla, aby mi celu cestu domov nerucal. 😵

dugyna
15. apr 2010

strasska napis na temu vybava - latkove plienky su tam kocky co uz latkuju pri druhych detickach urcite ti poradia...ale zavisi to od toho ze ako ich peries...mali by sa prat v slize alebo v orechoch a miesto avivaza davat ocot, ak mas moc tvrdu vodu tak aj zmekcovac
ja mam doma par kupenych pouzitych len par krat - niektore su uplne makke ako nove, ale jedny su take drsnejsie..ale skusim ich este raz oprat a nliat tam o dost viacej otcu..to by mohlo povolit, a nejake nove su po prvom prani tiez v poho
a zavisi jasne aj od materialu
ja budem latkovat urcite strasne sa mi tie plenuchy pacia a je to aj zdravsie pre babtko

lenkaaninka
15. apr 2010

maxi parádny článok ten druhý 😉

stanka33
15. apr 2010

aj ja som to tak robila ale na jar ked bolo teplo sa to uz nedala proste skoro sedel co uz....
ja sa ani necudujem v takom pocasi ze su chori....my sme boli rano celkom v pohode bez teploty...reval iba u doktorky to robi vzdy a ona ze je umrncany...ked sme vysli bola pohoda.. no uvidime...von nejdem dva dni...mame kvapky do nosa..hadam to prejde...aj minule to tak mal za dva dni fuca plus 3 zubky v puse

strasska
15. apr 2010

stani, my uz mame vsetky zuby, prave sa mu tlaci poledny ocak, tak dufam, ze budeme mat s chorobkami na chvilu pokoj...lebo my sme vzdy popri zuboch nieco chytili.
dugy, ja tu diskusiu citam, ale sak to je jak hinduistina, BL frote, ID, POP a ine skratky. Teda zacala som len nedavno, a dufala som, ze to vsetko zmaknem, kym pride ten tyzden latkovych plienok,a le neviem preco som si myslela, ze to je koncom maja ☹
A ja by som najradsej nejaku prezentaciu, kde by som si to osahala a uplne idealne by bolo, keby tam boli prezentovane aj pouzivane plienky.
Moja svagrinka perie v slize s octom a aj tak sa mi zdaju drsne. 😒
A my mame doma este tvrdsiu vodu ako oni ☹

strasska
15. apr 2010

ja sa zatial chystam latkovat cez den a na noc pampersky, a ked sa otukam, tak skusim aj noc s latkovkami

stanka33
15. apr 2010

straska to uz mate aj 5ky???? my este nie ostatne ano

strasska
15. apr 2010

maxi super clanky, pri prvom som sa rehotala riadne 😀

mirka285
15. apr 2010

no baby myslim ze kazdej je nam jasne ze jednoducho ked bude vanicka mala pre babo pojde do sportiaku..ved inu moznost ani nemame 😉 ta mamicka co pisala ze dieta nesmie ist v 5 mesiacoch do sportiaku,to je jej nazor nech si robi podla seba....mam dnes den blbec,a este ani dieta si nemozem bez problemov pomenovat ako chcem 😠

strasska
15. apr 2010

ano, mame aj druhy rad stoliciek

lenkaaninka
15. apr 2010

baby pre mna by mali zrušiť bazár na konovi lebo ked vidím tu kopu vecičiek a musím vždy kuknuť do skrine na malého veci a poviem si ved má toho bárskolko tak nič neobjednám ale zasa som neodolala dalších desať euri..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre