Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. jún 2010

@lenkaaninka no veru takto si to aj ja predstavujem.. ved ja mam este dva mesiace pred sebou

@dugyna aj ja pozdravujem monline a drzim palceky, nech ju uz netrapia

@drievko ja som zbalila vsetko vcera, ked som nahadzovala tabulku a zistila som, ze fakt sa nam to krati
Baby a viete co som si vsimla? ze mi tu vravime, ze kafko je na rade, ale v skutocnosti je narade OACKA 😲 a ona tu uz dlho nebola, hm?

agika1982
7. jún 2010

@lenkaaninka ja to chapem,ale fuha ta rodicka musi byt kolkokrat strasne vycerpana....dva dni ju trapit...no ja by som odpadla.....tie bolesti ked si predstavim,tak mi je porad zle.....jedine co ma drzi je fakt,ze uvidim drobceka...

lenkaaninka
7. jún 2010

no veru oacka je na rade máš pravdu...ale ona sem chúda radšej asi nejde lebo sa dozvie vždy niečo stašidelné 😒

@maxara mne povedal doktor že to bude odva týždne skôr ale uvidí sa utorok idem nabudúci na poradnu a potom na prietoky tak sa uvidí podla tých meraní ...

maxara
7. jún 2010

@agika1982 ja uz niekedy hovorim mm, ze ziarlim.. mne on este davno hovoril, ze sa boji mat babo, lebo potom sa bude musiet o mna delit a ze vsetku lasku budem davat babu a teraz ked pride do postele vecer, tak mi nadvihne kosielku, vybozkava brusko, ponatiera a zazela mi dobru nocku.. normalne si musim aspon pusku vypytat.. Ale zas, co sa mi paci, nejako mi zrazu zacal do telefonu hovorit, ked koncime hovor, ze lubkam vas 😵

agika1982
7. jún 2010

@maxi v podstete mas aj pravdu.....oacku som tu dlhsie nevidela....hmmmm ale tak urcite je oki....a maxi nemas dva mesiace....mas den po mne termin,..sak ja to mam za 37 ci kolko dniiii...nieeeeeeeeeeeee???

adka1311
7. jún 2010

caute babule...
🙂
@drievko superr, sa s tebou tesim...a este musis lezat??? ci uz mozes chodit a len sa mas trosku setrit.....hm? a magnezko este musis brat?
@maxara maxi veru mas pravdu, oacka tu uz par dni nebola...ze by rodila????

a dugy - pozdrav od vsetkych moni....nech sa drzi a nech uz ju nenatahuju - ved 3 kg babo je uz v pohode a v 37mom tyzdni je uz vsetko zrele.....

maxara
7. jún 2010

@agika1982 neboj, prirodzeny porod je vzdy lepsi aj ked trva dlhsie, pokial samozrejme nie su ine dovody na sekciu a nenechaju trapit len preto, ze sa niekomu tu sekciu nechce robit.. 😠 myslim, ze achojku takto nechali, ze vedeli, ze to bude sekcia, kvoli uzkej panve a nechali ju, nech si uzije bolesti 🙄

adka1311
7. jún 2010

a este aj DIOR tu dlhsie nebola...a tej mali tusim teraz niekedy uz dvojicky riesit sekciou, ci sa mylim??? Myslim, ze niekde pisala, ze po 35tom sa rozhodnu co s nou....

agika1982
7. jún 2010

@maxi ja uz ked som zistila ze cakame babo, tak ked mi Lubko volal a bola som v robote,vzdy vravel ahoj maminka....a nakonci...lubim Vas pokladiky moje....a teraz kazdy vecer sa rozprava s malou,este je len vo dverach ked dojde z prace a uz keca a keca s drobcom....a v posteli jej vzdy vravi,co robil cez den,a ako sa ma ona,ci ma posluchala a co nove sme jej kupili....no natocit tak video a pustit vam to, ja som v zivote nevidela chlapa stastnejsieho 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkaaninka
7. jún 2010

@agika1982 neboj nieje to taká tragédia to ti bolesti nezačnú každých 5 minút z ničoho nič...môže ti odísť hlienová zatka potom nadruhý den slabé kontrakcie 1-2 krát za hodinu a to môže trvať jeden den ale aj to sa ráta za pôrod a záleži aj od prahu bolesti konkrétnej rodičky lebo ozaj niektoré baby to prehánajú....

adelaine
7. jún 2010

maxi,
oacka na nas asi zanevrela, furt si tu citala nejake hororove veci .... 😒

a inak, ja uz mam tasku kompletka zbalenu, teda mam dve..jednu malu
s vecami na porod a potom taky maly kufrik, kde su veci na sestonedelie
a pre maleho...ja som pripravena ako pionier 😀
mm je tiez v strehu, som mu povedala, ze si nesmie vypinat mobil ani na stretnutiach,
maximalne na vibracne zvonenie, ja som dolezitejsia 😵

aj som zvedava kolko maly vazi, v utorok idem na posledne
sono a prietoky, tam sa dozviem verdikt...

lenkaaninka
7. jún 2010

baby ja reku čo mi je divne zasa mám tep nad sto fuuu ale mi je...

maxara
7. jún 2010

@adka1311 Dior je este zatial vcelku, som s nou vcera pisala.. dnes myslim, ze by sa mali rozhodnut, tak mozno da vediet, kedy, co a ako.. budem informovat, ak by ona nie..

agika1982
7. jún 2010

@lenkaaninka noooo presne zalezi to od prahu bolesti...a ten moj prah je total na nic....sory ze to furt meliem dokola,proste ja som strasny sralo...ale strasny.......aj moj priatel vravi,ze sa boji ako to zvladnem ale ze bude pri mne.....dufam ze mi stihnu aspom ten epidural pichnut.....a dufam ze aj zaberie....

luminkasp
7. jún 2010

agi, neboj, este z nas budes mat najlepsi porod 😉

lenkaaninka
7. jún 2010

@adelaine správny prístup pionierka 😀 ja ešte nemám ale mám ešte čas dúfam...

lenkaaninka
7. jún 2010

tak neboj nič ked si dávaš aj epi...nemáš sa čoho ja tam pôjdem až ked mi odtečie plodovka alebo bolesti každých 5 minút skôr ani za pána...jediná vec je že ked začnete krvácať treba tiež rýchlo bežať...ale inak skôr nejdem...doma je len doma...

adelaine
7. jún 2010

@lenkaaninka 😉
noo, keby ma doki nenastrasil, tak ani ja nemam, ved mam na kalkulacke este 31 dni 😎
bohvie, aka bude realita

agika1982
7. jún 2010

@luminka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maxara
7. jún 2010

@adelaine no ale ved ty mas aj byt uz v pohotovosti..
oacke som napisala sms a ide k nam 🙂 lebo sme otrasne, kedze sme sa namotali 😀

oacka
7. jún 2010

čaute, ženy! 😀 😀 😀 už ma posielate rodiť???? ešte si počkám na kafoditku! 😀 😀 😀 a až potom. my sme celý víkend preč, a ke´d som doma,tak spím... u nás je super teplo,aj o chvíľku odchádzam k našim k bazénu. radšej sa nakúpem,len namáčam nohy a opaľujem.
takže zajtra o pol jednej stretko v galérii??????? super, môže byť.
kto už rodil? merikac gratulujem z celého srdiečka. sú už nejaké fotky?

lenkaaninka
7. jún 2010

sranda je v tom že mna môj doktor nikdy nestrašil vždy no môže to byť aj nemusí a jednu som porodila o 14 dní skôr a den predtým som bola u neho...ako on nič pohoda klídek tabáček...
ale jasné je lepšie byť pripravená a adel tebe to skočilo dosť...tak eventuálne môžeš byť aj 37-38tt momentálne tak neni o čom

maxara
7. jún 2010

@agika1982 agi pokoooj, ved to je jasne, ze to boli.. ale urcite si uz mala silnejsie kramy, nie? tak si povedz, ze to bude max takto boliet.. samu seba takto musis nabulikat

agika1982
7. jún 2010

@adelaine a do porodnice beres obe tasky???? ja som myslela ze sa mi to zmesti do jednej,ale asi ne...neviem ci to nebudu dve tasky heh

oacka
7. jún 2010

tento týždeň si chcem vybaviť pediatričku v Pro care. máte s nimi niekto skúsenosti? hradia im úkony poisťovne? nie že si budem musieť platiť každý výter....

maxara
7. jún 2010

@oacka mojalili dala fotku, niekde cca 10-20 stran dozadu 😀

lenkaaninka
7. jún 2010

oacka mi že už hej 😀

u nás bolo parádne doteraz a zamračilo sa a vyzera na dážd...ale nevadí aspon sa bude dobre dýchať...toto teplo ma ubíja...včera som sa aj opálila...

lenkaaninka
7. jún 2010

že mi s i....MY

agika1982
7. jún 2010

@maxi praveze ja som nikdy nemala bolest pri kramoch....nikdy......ani som nevedela ze ich mam....ale tak bolest som zazila a riadnu,ked ma operovali na slepak a ostala som v nemocnici mesiac a dalej ani radsej nehovorim....a to mi lekari vraveli ze budem mat obrovske problemy s otehotnenim..a vidite ....toto im nevyslo 🙂 🙂 🙂 🙂

oacka
7. jún 2010

niekde radia,že dve tašky sú lepšie, že tú menšiu si zoberieš na vzdycháreň, aby si tam neťahala všetky veci. aj ja si to tak zbalím. zatiaľ mám provizórne v jednej....
ako ste na tom? mne sa len blbo spí,ale cez deň sa mi nejako zmenšuje brucho, zas vobec nneviem,že som tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre