Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
9. jún 2010

@rybaanka jee, bude dalsie babatko 😉
drzim aj ja palce, nech je vsetko ok.

miki060707
9. jún 2010

jeej rybanka, tak aj ty už budeš držať svojho drobec v náruči...to je kráásne
no ja si tiež myslim, že mi to naplánuje jak tebe, som zvedavá na kedy ma daju, to viem, že to bude streda, či jún, júl neviem....

janka256
9. jún 2010

@rybaanka tak drzim prsty nech vam to dobre dopadne a ste zdravucky obaja 🙂

strasska
9. jún 2010

Ahojte, tak Vas docitat, uf!
tak najprv resty:
@kafoditka krasne fotky, velmi ti to s bruskom pristane a okuliare su smrncovne. Kila neries, pojdu postupne po porode dole, ja ta urcite v 38tt predbehnem.
@rybaanka drzim zajtra palce, nech to dopadne na 1****
Na urieknutie velmi neverim, takze u mna snurky a ani ine nenajdete. Ale ked verite, ze snurka pomoze, tak podla mna pomoze. Placebo efekt ma velku silu!!!
@merikac krasna slecna a krasny opis porodu, mozno by sme si mohli dat zavazok, ze ziadne strasidelne story nebudeme pisat. Predsa kazdy porod je iny, prah bolesti taktiez a stresy urcite nepotrebuje niktora z nas.
Ked dorodi posledna, tak kludne realny popis aj do detailov
@mojalili Danielko je velmi pekne babo a dufam, ze aj moje bude take, paposko a spachtosko 😉

agika1982
9. jún 2010

Ahojte...tak ja som teraz dosla z mesta a uz som myslela ze pred vchodom odpadnem....
vonku je total na skapanie
bola som vybavovat veci na matrike,lebo dnes ideme vybavit otcovstvo a plus som sa pytala co a ako s rodnym listom
pak reku si idem kupit dake letne nohavice...myslite ze som kupila:::na takeho slona ako som ja nikde uz nic nemaju ☹ ☹ ☹
potom som sla kupit zeleninu a mega velky melon a konecne som doma....som myslela ze mala mi vytlaci cely spodok....niekedy je to velmi neprijemne....som zvedava co povie doky.....
@rybaanka drzim palceky zajtra ....dalsie krasne babetko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@merikac kraaaaaaaaaaasa

strasska
9. jún 2010

a teraz ku mne...
stav po poradni: Babo v poriadku, vazi 2600gr, otocene dole hlavickou, ktora je trosku vacsia (aj misko mal), vytery ok, krcok tuhy a uzavrety. Vysledky krvi budu v piatok a bud. sobotu sa hlasim uz u porodnicky, zobrala ma, tak sa velmi tesim. 😉
Stretnutie Kosicaniek, zial kratke...musela som odist. Ale inak perfis, oacka a karinka vyzeraju uplne ako na fotkach, urcite by ste ich hned spoznali. Oacka nabehla cela vytesena z pocasia, som na nu kukala jak puk, bo ja som bola uplne hotova. Karinnka mala perfektne hlasky. Meruska, jemne velmi sympaticke ziena. Celkovo sme sa narehotali a bolo super.
Velmi som lutovala, ze som nemohla ostat dlhsie, ale dufam, ze bude aj dalsie stretko.

janulienocka
9. jún 2010

@strasska aj mne dnes pozerali maleho a tiez mame 2600 g 😉
@rybaanka drzim palce zajtra, to je super ze bude dalsie babo 😵 , si myslim ze tieto horucavy nam to urychlia

agika1982
9. jún 2010

@mojalili som kukala ten pas, ta velkost L,tu si mala???reku ci je to dost velke,bo si to chcem objednat

oacka
9. jún 2010

strasska 😀 😀 😀 😀 😀 stretko bolo veľmi príjemné. takže trošku väčšia hlavička? to bude mudrlant! 😉 včera som došla domov o pol deviatej večer, len čo som došla z Kauflandu,išli sme s mm k našim. on maľoval drevník a ja som sa smiala zo synovcov. ale som aj iniciatívne trochhu vysávala!

miki060707
9. jún 2010

som rada, že stretko košičankám dopadlo dobre...no ja som včera zožrala melon a jahody, dnes mi mm doniesol od rodičov čerešne, ale skôr višne, lebo su neni sladké, ale zas osviežujúce
rybaanka, kráásne foto
ja som tiež niejaké minule prihodila z Piešťan
agika vôôbec niesi slon, čo mám hovoriť ja.....

katkaking
9. jún 2010

@rybaanka zajtra sa drzkaj, vsetko dobre dopadne....myslime na teba.

Inak sa nam to uz poriadne krati, coo?
Ja idem zajtra do poradne, dufam ze nebudem zase dlho cakat-a postojacky, lebo minule sa nenasiel nikto, kto by ma pustil sadnut si.... a uz som zvedava co nove s babom a ako to vyzera, uz by mi mohol doki dovolit ist aj rodit, minule mi nedovolil 😀 😀 😀 ale nie, uz by som to mala rada za sebou....lebo tieto horucavy, ziadna sranda behat za malou po zahrade s takym bruchom....
Tak sa drzkajte...pa

agika1982
9. jún 2010

@janulienocka presne,tiez som toho nazoru....a poviem ti,ze by som aj bola radsej,keby to bolo skor

mirka285
9. jún 2010

Kafko to je voda co zadrziavame v tele tak nestresuj ved ja mam tiez 15 kil navyse uz ☹ Agika Mojalili ma velkost M toho pasu...Rybaanka nech ti to zajtra dobre dopadne a das sa potom co najskor dokopy 😉

agika1982
9. jún 2010

@miki veru som, keby som ti povedala moju vahu tak som tromfla asi cely modry konik hehe....ale nech,zhodim po porode 🙂))

agika1982
9. jún 2010

@mirka a nevies to je nadstavitelne alebo ako...bo nemam sajnu jaku velkost si mam objednat...hmmmm...

mirka285
9. jún 2010

dnes dosiel Tomas zo skoly a hovori,mami fuj to je strasne tepo a to si predstav ako musi byt tej mojej sestre ked je natlacena v tvojom bruchu 😀

mirka285
9. jún 2010

ano asi 15 cm sa to da posuvat,je tam suchy zips..

lulu1983
9. jún 2010

@rybaanka: zajtra silno, silno, silno drzim prsty, vsetky co mam 🙂

akoze prave upratujem.... prejavuje sa to tak, ze sem tam nieco chytim a prelozim inde, ale zeby som povysavala a utrela prach... nechce sa mi vobec.. hm... hlasim sa k akutnej tulenoitide 😉

sunnygirl
9. jún 2010

@rybaanka držím palčeky 😉
ja som tak mimo, čo sem chodím len sem tam, že ani neviem, že košičanky mali stretko 🙂

ja práve obedujem, ale keby ma nedokopalo to malinké, tak ani nejem 😒

agika1982
9. jún 2010

@mirka aha..no len co som pozerala fotky,tak ja som ovela pevnejsia ako mojalili takze asi lepsie bude to L

strasska
9. jún 2010

@mirka285 podareneho syna mas 😀 A kde su fotky?

sunnygirl
9. jún 2010

@mirka285 Tomáš dal dobrú hlášku 😀 😀 😀

mirka285
9. jún 2010

tak zober radsej L ko,lebo neviem aky velky je rozdiel medzi M a L

strasska
9. jún 2010

@oacka mna to tak stvalo, ze som musela odist...ale co uz nabuduce si to zmanagujem lepsie 😉
Inak ked som sa vratila domov, samozrejme Misko vobec nespal, ale nemohla som sa k nemu ani priblizit. furt ma odhanal a dokonca aj plakal, no proste do vecera ignoreeeeeeeeee 😢
Som zvedava, co to bude, ked sa vratim z nemocky 😒

agika1982
9. jún 2010

@mirka hej hej zoberiem a inak maly ti dal fakt dobru hlasku xixi 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka285
9. jún 2010

Fotky budu neskor,Gabo ich zobral so sebou aby mi ich mohol dat vyvolat,lebo mi sme to maly len na cd cku 🙂

katkaking
9. jún 2010

@strasska aj ja mam trochu strach, ako bude mala bezomna doma tolko dni....a vobec neviem, ci ma ma prist pozriet. Teba Misko pride?

alllexa
9. jún 2010

@agika1982 - mne nepride, ze by si bola nejaka silna, ja som podla mna urcite sirsia ako Ty a nohavice na seba sa mi podarilo najst. Asi tam mate slaby vyber oblecenia.

@miki060707 - ake mile fotecky! Sonicka je velmi pekne dievcatko a je uplne po Tebe!

@strasska - tak to su dobre vysledky - pekna vaha aj dobra poloha!

oacka
9. jún 2010

a to prečo strasska? nezvykne byť bez teba? tak vidíš, mohla si byť dlhšie, my sme posedeli,len pri odchode som stretla kamošku a baby sa vytratili a ja som sa nerozlúčila... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ kamoška sa smiala,že aké bruškane sme sa naraz stretli! 😀

mirka285
9. jún 2010

ze mi 😀 jasne ze my,skoro mi to oci vybilo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre