Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tadotami
1. júl 2010

@tinka349 na mna aj tak nemas 😀 😝

maxara
1. júl 2010

@lenkaaninka 😒 mojko, tak oddychuj a rob len to najnutnejsie a postupne.. nie navalovo.. polez si a tak.. ja to teraz robim tak.. 😒 a mm sa sam chytil do prece a pekne si obcas sam vezme handru a umyje podlahy, sam si zapne zehlicku a zehli, no krasa.. ale zas aj vidi, ze moje nohy su desne spuchnute poobede, tak mu je luto ma vobec na ne postavit. No poklad

maxara
1. júl 2010

@lenkaaninka ano mam toho streptaka a E.coli z riti sa mi prestahovala, krava.. tak ale to asi holenim, to chapem.. aj ja som dostala take aj rugbylopty zmensene.. ale uz ich mam za sebou. A ten streptak, to az pri porode riesia tou ATB infuzkou

AGIKA ano, zacinam, idem si teraz nieco dzobnut a uvarim si za salku.. som zvedava, co bude

merikac
1. júl 2010

@takyna 🙂...neni za co,,,teda malinka bola riadne velke babo,,aj vahou aj dlzkou,,,maminka mala co robi-ked ju brusku nosila 😉

nebbia
1. júl 2010

@maxara jaaaaj ty mas zlateho chlapa.Moj sem-tam oplachne riad, alebo vecer okupe malu,ale zeby sa nejako potrhal....o.k.dievcata,idem sa malej povenovat,lebo je chora a nemozeme ist von.Nech stale necumi na tv

merikac
1. júl 2010

@kkubekova jejda,,,malinka viki je nadherne babatko,,,,gratulujem ti, ze si to tak zvaladla a prajem vam obom vela zdravia 😵

bambola
1. júl 2010

Mozem sa spytat, akurat robim poriadky vo veciach a tak a chcela som pripravit malej oblecenie z nemocnice, vyzera, ze cely jul bude okolo 25-30 a neviem co zbalit. Staci tricko a dupky? alebo radsej vsetko dlhe? aj rukav aj nohavica? alebo staci len bodynko? 😨
V aute klimu nemame a aj keby sme mali tak je jasne ze ju nepustime, ja sa skor bojim aby som ju neprehriala. 😖

achojka
1. júl 2010

Ahojte, dlho som tu nebola. GRATULUJEM VSETKYM NOVYM MAMINAM.

lenkaaninka
1. júl 2010

@maxara no tak to máš super moj vidí že mi je na prd a povie nič nerob ale ja to nevydržím to je vo mne že som perfekcionalista v takýchto veciach...
a tu ecoli mám aj ja som sa na to pýtala a gyn. povedal že to sa aj holením aj normálne prenesie ani nevieme ako a že kopa ludí nevie že to má...
no ešte poslednú práčku vyvesím a končím dneska zajtra doobeda mám napláne mm skrinu a polku toho mu vyhodím lebo má tam 40 kusov monterok a hovado neni schopný ich vyhodiť neviem či mu je za nimi smutno alebo čo ale ja mu to pretriedim a poobede zasa detom skrine...ale konečne to tu mám čistučke normálne som bola z toho chorá a matka mi povedala že mi drbe už z toho nech sa dám liečiť... 😉 ale ona je iná nie aby mi deti zobrala to ne 😉

katty17
1. júl 2010

ahojte babulky.
takze ja si prave tri krat odklopem na drevo,lebo som sa konecne vyspinkala a zatial nemam krce v chrbatiku. joooj, to vam je paradny pocit. 🙂 tak som si chytro zbehla ku kadernicke nafarbit vlasky a este sa objedna na kozmetiku a pedikuru na buduci tyzden. chichchi. predvcerom som si lakovala nechty na nohach. brutalna fuska to bola. az som sa zadychala 😀 .
adelaine, alexa vy uz to mate vazne na spadnutie. normalne vam uz prajem aby ste tento tyzden mali uz miminka pri sebe 🙂 . ja som neni este vobec otvorena. idem este na UTZ tak som zvedava ako je na tom Sandricka. posledne dnicky sa nejako velmi malo mrvi, dufam ze je vsetko v poriadku. srdiecko je bije ako zvon tak hadam je vsetko ok. 🙂

alllexa
1. júl 2010

@agika1982 - no aj ja mam brusko stale hore a to uz by som mala dnes rodit...
Aj ja som si dnes dala - kapucino🙂

katty17
1. júl 2010

alex, ja mam brusko dolu uz asi styri tyzdne a aj tak som neustale uplne zatvorena... a to si mysleli ze budem rodit skor 😉

merikac
1. júl 2010

@alllexa to nic, ze ho mas hore,,,ja som ho mala tesne pod prsiami a mala sa stverala len niekde pod prsia,,,,,ale ked mi dali infuzie, ze 2 hodky bola dole,,,bolo to zaujimave pozorovat,,,, 😀

alllexa
1. júl 2010

@katty17 - a povedali Ti, z coho mas tie krce v chrbate?
A to Ta ta Tvoja zazmluvnena poslala na ultrazvuk, lebo ja stale nic:( A pritom by som si to aj zaplatila, lebo by som chcela vediet, ake velke je babo a ci je vsetko ok.
Ale tiez som zavreta, takze to este nebude tak skoro... Adelaine ide ako prva...
No ale inak si dost akcna chodit sa este takto skraslovat🙂 Si predstav, ze ja stale nemam tie fotky!

agika1982
1. júl 2010

@maxara tak pak daj vediet, ci pomaha hehe...a hlavne ze ako to chutiiii

katty17
1. júl 2010

@allexa, ano na UTZ ma poslala moja porodnicka. podla mna by si mohla ist aj ty sama na UTZ. ak by si chcela kontakt tak daj vediet.
tie krce budu neurologickeho razu, ale teraz mi nechcu robit rontgen, tak ked porodim budem sa musiet vrhnut do riesenia problemiku ...

maxara
1. júl 2010

@lenkaaninka Inak E.coli byva aj v obycajnej cistej vode, nejake male neskodne mnozstvo, ale vlastne ked sa kupes vo vani alebo nedajboze s manzelom (ako my, lebo mame velku vanu), tak nemas problem ju tam dostat 😒 no kto mohol vediet.. to sa vzdy vsetko dozviem az potom, ked uz tu pliagu mam.. Ale mas pravdu, ziadna tragedia to nie je.
A mimochodom, je obdivuhodne, co vsetko zvladas robit, mozes byt na seba hrda. Ja osobne som na teba pysna, ja sa do skrin nedokopem ani omylom.. dnes napr len vegetim.. a to ako zvladas tie rozne reci roznych starsich tiet, tak aj to klobuk dole.. vidis aky traktat som napisala po jednom dni s dvoma senilkami.. 😉 si sikovnicek..

katty17
1. júl 2010

@allexa, praveze sa mi uz tazko pohybuje ale tak ma bolia nozky a paty, ze som si povedala ze si dam aspon pedikuru. plet uz mam tiez riadne dodubkanu, tak hadam tam trosku aj zrelaxujem 🙂

maxara
1. júl 2010

@agika1982 no uz som ho zaliala, nijak to nevoni ani nesmrdi, teda nejako vyrazne.. ale kedze momentalne nemam chut na teply caj, pockam kym ochladne

katty17
1. júl 2010

dnes som si pisala s mirkou a vraj sa vyskytol trosku problem s prsiami. bolia ju ☹ . takze skusi pouzivat klobuciky. ja uz ich mam tiez nachystane 😉

katty17
1. júl 2010

maxi, to pises o tom cajiku z ostruziny malinovej? ked tu o nom tak pisete asi si ho zbehnem kupit konecne aj ja a zacnem ho pit. 🙂 nech sa zacnem aspon trosinku otvarat . nevadilo by mi rodit 12.7. Vtedy ma Risi narodeniny. nech dostane krasny balicek 🙂

maxara
1. júl 2010

@katty17 ano o tom cajiku 😉 ale neviem ci to bude zaberat, no budem informovat ake su moje pocity 😀

katty17
1. júl 2010

maxi, a ten cajik sa vola presne ze caj z ostruziny malinovej? lebo vraj malinovy caj je cosi ine 🙂 tak nech nekupim nejaky obycajny cajik a nebudem sa otvarat este dalsi mesiac 😀

strasska
1. júl 2010

ahojte, tak ja som si dnes tiez zaliala cajik a uz som aj zabudla, ze ako otrasne chuti. Teda aspon pre mna, lebo ja bylinkove caje nemusim.
Gratulujem k novym babatkam 🙂 Super sa to rozbieha.

katty17
1. júl 2010

strasska, ja tiez neznasam bylinkove caje. pokazde sa musim stelovat aby som cosi bylinove vypila. bleeeee ☹

lenkaaninka
1. júl 2010

@maxara díky si zlatá dobre padlo 😀

lenkaaninka
1. júl 2010

@katty17 je to z ostružiny malinovej vlastne z tých listov a ja som ho nezohnala v lekárni ale skúsim v čajovní

strasska
1. júl 2010

@maxara inak maxi citala som, tak Misko bude rezervovany pre Ninku 🙂)))
A pridavam aj fotku, aby si vedela, ze ake cudo chces do rodiny 😅

strasska
1. júl 2010

@lenkaaninka ja som minule tiez mala z cajovne, lebo v lekarni nemali
@katty17 no ja som celkovo taka necajikova, lebo nechcem pit sladene, ale bez cukru mi nevelmi chutie ☹

katty17
1. júl 2010

maxi, to budes mat podareneho zata 🙂 to by som nevahala ani sekundu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre