Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
24. feb 2010

kocky idem aj ja.....sa tesim na zajtra a maxarka,zaujimalo by ma,ako ta tabula funguje.....mam ti poslat udaje ci ako???
A DAKUJEM VSETKYM KOCKAM ZA POKEC....TAK ZAJTRA CAST DRUHA....PAPA

mirka285
24. feb 2010

baby ja budem zajtra oddychovat za vas vsetky co musite do roboty 😀

carrie84
24. feb 2010

Babule - tazka otazka: toto je model 2009 alebo 2008? Viete mi niektora poradit?
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

ericica
24. feb 2010

no vsak ani ja zrzka....na to nemam zaludok 😝 ale ked je to niekedy na nervy ked sa musis doprosovat 😢
uz si nepripadam sexi 😒 a ti chlapi to nevedia pochopit a u mna uz ucinkuju hormony 😖

ericica
24. feb 2010

to tu uz vazne nikto neni ☹

mirka285
24. feb 2010

ja som tu,rozmyslam co zajtra uvarim,zas by som zrala 😲

ericica
24. feb 2010

no super otazka co zajtra varit????????hmmmmm

ericica
24. feb 2010

mirka hod mi link na tvoj kocik ja som ho este nevidela....a kolko ta vyjde??

mirka285
24. feb 2010

moj Gabinko isiel do Sale na oslavu tak ked zajtra pride urcite bude hladny,nemam cas mu spravit slepaciu lebo idem do poradne a k obvodakovi pre pn ku,tak rozmyslam cim by som mu ulahodila 😉

ericica
24. feb 2010

no nech je to neico rychle a chutne 🙂
ja spravim asi kura na smotane +makarony aj mne dojde domov zajtra mangelik z francuzka...
teraz som slamena vdova 😖

mirka285
24. feb 2010

daj si www.kocarky-teutonia.cz a ja som objednala ten cosmo,no drahy bol jak fras,Gabo nastastie nema prehlad v kocikoch ale niekde cital ze Teutonia je mercedes medzi kocikmi,tak povedal ze ked tatino ma mercedes aj mala bude mat 🙂 tak som bola spokojna a som mu povedala,ze vsak ho potom predam tak cast investicie sa mi vrati,nastastie je to jeden z kocikov ktore sa lahko predavaju...

mirka285
24. feb 2010

my sme dojedli kura dnes,takze fakt neviem co zajtra.neme rad cestoviny ani zemiaky,co ja zase zboznujem tak fakt neviem co vymyslim..asi sa zastavim v ochode rano a mozno ma nieco napadne,nieco s kyslou kapustou,na tu mam chut uz tyzden..hm a kysla kapusta po opici tiez neni zla 😀

ericica
24. feb 2010

hej tak sprav segediiin 😀
nooo pekny kocik....ale tam musis dokupit aj vanicku???

mirka285
24. feb 2010

no ja som dokupila tu korbu co mas hned na prvej stranke tam je ze konfigurator fashion korby..kamoska ten kocik ma,a povedala ze nevie na nom najst nic negativne tak preto som sa rozhodla.inak pri prvom som mala cam dokonca s dvojitymi malymi kolieckami ale ja som bola aj s tym kocikom spokojna...veru som rozmyslala ze segedin,lebo mam v mrazaku knedlu k nemu..ake maso mam kupit nato?bravcove pliecko alebo z coho robis?kare sa mi zda suche na segedin.

ericica
24. feb 2010

ja robim zo stehna....z casti (orech)
ja pliecko moc nemusim ja v nom vela tlsteho a ja som trosku fajnova ma z neho napina...
pliecko robim len tak naprirodno alebo cigansku....ale kazdemu chuti ine 😵

mirka285
24. feb 2010

ok,tak kupim orech,ja som doteraz robila len z kuracich vykostenych stehien,lebo ja som nenavidela bravcove maso,tak preto sa pytam jak pripecena,odkedy som tehu by som aj klince zozrala 😝

ericica
24. feb 2010

no ved aj ja...dnes na veceru som jedla malokarpatsku salamu so syrom a cervenou cibulou 😝 a ptom ako dezert tycinku koko 😀
ty kokso ako ma ta moja mala Edinka kopka 😲 a to mame pozajtra meninky.,,,,,takze si na jej pocest dame dobry nanučik 😀

mirka285
24. feb 2010

no ja si davam zmrzku kazdy druhy den,vsak dovod sa vzdy najde 🙂 idem sa zamknut a spat,zajtra mam poradnu tak som zvedava co nove,ale tiez ma kope o sto dvesto 🙂 piseme zajtra,dobru nocku

ericica
24. feb 2010

ok moja idem zalahnut este si par kapitol precitam a rano mam budicek az o deviatej.....to uz bude mat sunny obed co 😀
tak toho vela nepopiste lebo vas budem zase hodinu docitavat.....dojdem okolo vecera 😵
majte sa 😵

ericica
24. feb 2010

dobru aj tebe a dones nam len same dobre spravicky 😵

sunnygirl
25. feb 2010

ahojte bábiky,
v prvom rade sa chcem poďakovať všetkým babám, čo ma podržali a nenechali ma vtom, že som nejaká sexuchtivá samica ........ 😀 , že ste sa pekne popridávali a tajno-verejne popriznávali........... 😀 😀 😀

No k tým soplíkom, kakačkám a iným veciam, NO COMENT.................dúfam, že to zvládneme inak budeme s polovičkou ako maxara so sestrou, len utekať a utekeť............... 😀 😀 😀

Chcela som sa opýtať na tie ortopedické nohavičky, koľko ich asi treba a či je to aj číslované, ak áno tak potom aké veľkosti.

A mám na vás ešte jednu prosbu. Ja mám vždy problém, že so večer strááááášne nafúknutá, no niekedy sa mi uľaví a som v pohode, no niekedy sa strašne vytrápim aj do jednej rána sa mi nedá poriadne zaspať, no nechcem stále brať ESPUMISAN, dajte nejaké babské rady na uvoľnenie plynov 😒 😒 😒 😒 😒 😒 . Aj recept na rascový čaj, aby som to s tou rascou potom neprehnala, čo môžem a čo nemôžem jesť a tak, ďakujem.

mojalili:
gratulujem k všetkým dobrým výsledkom, ale aj ostatným a držím palce. 😉

Pekné písanie

maxara a oacka:
no vy ste teda riadne veselé papuľky, zohraná dvojica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarina7777
25. feb 2010

Dobre ranko, chystam sa do robory ale je tu strasna hmla, takze radsej pockam kym sa trosku zdvihne, z okna nevidim ani plot pred domom 😒

Prajem pekne pisanie, poodbede vas budem citat...

Inak dneska som konecne v 20 tt , takze polka za nami 🙂

ivka8255
25. feb 2010

bre ranko sunny: nafuknute brusko mam vecer aj ja a mne najviac zabera feniklovy caj (z DMky), po nom sa sa ti prdiky urcite uvolnia a aj celkom dobre chuti 🙂
o ortopedickych nohavickach som pocual, ze uz ich ani nepouzivaju, ze vraj to netreba, iba ak ma babo problemy po tej kontrole uz po narodeni.kamoska rodila v januari a nepouzila ich ani raz ??? tak asi zavisi od nemocnice ako povedia

katarina7777
25. feb 2010

ten hokej to je ina drama... vydrzat este 2 a pol minuty 😒

katarina7777
25. feb 2010

jupiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
25. feb 2010

katka, po ranu dobry adrenalin, vsak?? To ta nabudi do celeho dna 😉

agika1982
25. feb 2010

Ahojte bambulky a dobre ranko......den zacal skvele,kedze sme vyhrali hokej..

a k tym ortopedickym nohavickam,tiez som pocula,ze uz sa nepouzivaju...a keby aj,niektore firmy vyrabaju plienky,kt.maju ucinnost ako tie ortopedicke

janatt23
25. feb 2010

Bre ranko babulky,
pisete ako zerave. no dnes vas snad docitam. vsetkym prajem krasny dnik 🙂

agika1982
25. feb 2010

juuj dneska citim od rana same zblnky v bruchu....slubila som,ze dnes odfotim vecicky pre bambucu alebo bambucaka, tak idem nato

kenan
25. feb 2010

tu sa to uz rozbehlo.....dobre ranko dievcence 😵 😵 😵

u nas tak krasne svieti slniecko, ideme sa rychlo naranajkovat a sup sup vonku
aj ked moj syn ma asi uz po ranajkach 😅, ukradol mi pol kilovu tehlu ementalu a uz sa dokusal k stredu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre