Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. máj 2010

mirka, kukam ti do albumu, tu ruzovu sadu do postielky mas tiez z papmyshopu? ak nie, kde si ju kupila?

agika1982
5. máj 2010

sissa tu istu som chcela objednat aj ja,lebo mam nadstavec na baldachyn..ale pak sa mi to zdalo mohutne......erytrea ta suprava je krasna..neviem ci si ju aj ja neobjednam....postielku mam z polska....a tu istu maju v jednote v tt....blede drevo s vyrezavanymi mesiacikom a hviezdami.....len tu je dvojnasobne drahsia.....

mirka285
5. máj 2010

Kafko tu mam z www.webareal.sk/feddo/ ,kvalitou porovnatelna s tou z pampyshopu,ja som totizto hladala take co budu ladit k nasim dospelackym navleckam a mame take ruzove ...tak to som vybrala k tomu

any23
5. máj 2010

ahojte kočky 🙂 čítam vás pravidelne, ale písať sa mi akosi nedarí 😕 😒 ja som tiež mala nanič noc dnes 😒 nemohla som si nájsť tú správnu polohu, chrbát bolel straaašne moc, bruško tvrdlo /ale nebolelo/, na wcko každú chvílu 😝 ale už to vydržím, už to nebude až tak dlho trvať 😅 mne to píše ešte 65 dní do pôrodu 😎 a ten zázrak mi za všetky tie nepríjemnosti stojí, jaaaj už aby to bolo, už sa malinkej nevieme dočkať 😵

baby kde ste objednávali alebo kupovali bavlnené plienky? 😕 čo mám po alexovi, tak tie sú už také všelijaké, síce sa to používalo viacmenej len do postieľky alebo kočíka pod hlavičku, na odgrgnutie, neskôr pri príkrmoch namiesto podbradníku, no ale sú také oničom, tak chcem nové 😅 a koľko ks ste kupovali?

ja som na pranie pri alexovi zo začiatku lovelu používala, ale to nebolo bohviečo, také horšie škvrny nevyprala, aj ked vonala úúúžasne 😅 potom som prešla na ariel kids no ale ten sa u nás už nepredáva 😒 tak teraz som si persil sensitive kúpila a biely lenor aviváž 🙂 ešte som vecičky neprala, budúci týždeň sa chystám 😵

agika1982
5. máj 2010

any tak ja som prala vsetko v persil sensitiv a kupila som avivaz silan sensitiv,tu bielu..nemozem si vynachvalit...plienky mam z polska,ale este dokupim v bambiny...len sa divim tomu,ze som cakala take hrubsie plienky a ono vsade predavaju redsie...je to bavlna ale vyzera to jak silon

kafoditka
5. máj 2010

agika suhlasim.. s plienkami, ktore sme mali my ako decka, sa tie dnesne nedaju porovnat.. 😒

erytrea
5. máj 2010

any ja som si kupila 10 ks plienok v "pre deti" tam ich maju balene po 10 a maju rozmer 70x70 a kamoska mi doniesla tiez 10 ks balene ale vacsie 80x80 okrem toho mam 3 velke osusky s farebnou potlacou a asi 10 ks male plienky s farebnou potlacou a tie obycajne som este videla v takych klasickych komunistickych obchodoch s textilom, take co funguju este som ja mala tak 10 rokov, aj tie predavacky su tam stale tie iste 😀 😀 😀 😀

myslim ze to co mam mi staci kedze neplanujem latkovat a este som si kupila klasicke postolky 2 ks velkost 1 a dva ks velkost 2 to mi bude na tych par dni stacit potom uz len jednorazovky 😵

any23
5. máj 2010

presne, čo som pozerala po obchodoch tak sa mi to všetko zdalo také tenké a oničom 😝 zato som sa aj pýtala odkial ste objednávali, či je to lepšia kvalita 😉

agika1982
5. máj 2010

kafko tieto plienky co su,no to je desne...som ich oprala pri nizsej teplote, a normalne ze nataha

any23
5. máj 2010

ery a tie v pre deti sú dobré? tam som ešte nebola 😉 teda bola, ale kočíky som hlavne pozerala a na plienky som zabudla 😝

katty17
5. máj 2010

erytrea, ja som si uz tiez dohodla pediatricku. mam sa jej v juny ozvat aby sme sa dohodli co a ako. je dobre si ju dohodnut este pred porodom, lebo ked porodit musis nahlasit udaje ohladne pediatricky...
baby, mate naozaj krasne sady do postielok 🙂 chvalim vas !!! 🙂

agika1982
5. máj 2010

postolky mam aj ja..dvoje a dve velkosti....ale chcela by som kupit ine tie nohavicky,co sa davaju na plienky.....neviem ako sa to vola a zatial som ich dako nevidela.....

agika1982
5. máj 2010

baby neviete poradit pediatricku v trnave?a ako sa vybavuje?staci zavolat a ona si od vas vypyta udaje alebo ako to funguje.....

any23
5. máj 2010

pediatričku máme aj my už zajednanú 😵 😉 prednedávnom som bola s alexíkom na 5ročnej prehliadke, tak som sa jej rovno spýtala či nás zoberie a ona jasne neni problém, aj sa potešila 😅 🙂

erytrea
5. máj 2010

any neviem ake su este som ich neprala, chystam sa az tento vikend tak uvidim ale chcem to oprat min. na 60 tke tak uvidim co mi z nich zostane 😀 ja chcem tiez kocik z "pre deti" inak vcera som tam bola a si predstavte ze ako som tu uz pisala tak mali o 85€ vyssiu cenu na moj kocik ako v inom obchode a vcera mi predavac z "pre deti" povedal ze ak ho zoberiem od nich tak mi ho da za taku cenu ako mi ho ponukaju inde 😝 dobre ze? aj tak nechapem ako je to mozne taky rozdiel a potom taka zlava 😝

agika tie nohavickove plienky su potom az vacsie velkosti ked uz drobec beha

agika1982
5. máj 2010

erytrea....to co myslim ja nie su plienky......dava sa to na plienky,su to take nohavicky....ja som pekna trubela,ked to neviem poriadne ani opisat xi

mirka285
5. máj 2010

jasne ze sa potesila,myslim ze oni za kazde nove babatko dostavaju niake peniaze alebo prispevky ci co....agi ved popytaj sa v Trnave ktora je dobra a zavolaj jej..baby ja som sa tak najedla teraz ze urcite mam cemer...som si musela otvorit pivo 😕

erytrea
5. máj 2010

jaaaaj myslis take postolky co idu na plienku a pod nu este jednorazovka? aha tak to som nevidela, iba tie klasicke postolky, vsak neva ved hlavne ze sa chapeme 😉

agika1982
5. máj 2010

hej mirka,musim zistit len sa bojim toho,ci neberu podla trvaleho bydliska...pretoze ja mam trvale v seredi a byvam v trnave...taketo problemy mi robil endokrinolog...nikde ma nechceli zobrat lebo nemam trvale bydlisko v trnave

mirka285
5. máj 2010

v Pre deti je vsetko mozne,tam je vsetko tak predrazene ze aj keby vsetko zlacnili o 20 percent v druhom obchode to aj tak najdes lacnejsie 😀

agika1982
5. máj 2010

nie nie..to su skor nohavicky...niekomu som to videla tu v albume....ale uz neviem kto to mal

mirka285
5. máj 2010

Agi a keby si si nahlasila prechodny pobyt do Trnavy?

agika1982
5. máj 2010

to mi nepomoze...problem je rajonizacia...uvidim,skusim obvolat niekoho.....ako to funguje?bo asi by som mala mat nejaku zmluvu z tou dr nie??

mirka285
5. máj 2010

tak to ti neporadim,mne povedala ze nech sa jej len dojdem po porode nahlasit alebo jej mam zavolat a ona pride ku mne domov...u nas to tak funguje ze doktorka chodi domov pozriet babatko aby som nemusela ja chodit hned po porode..

mirka285
5. máj 2010

akurat som kukala fotoblogy a niaka baba foti aj pokakanu plienku s hovienkom...akoze mam dost 😎

agika1982
5. máj 2010

mirka,to nemyslis vazne

drievko
5. máj 2010

sila,prave som si to pozerala aj ja no mam dost!!!!!!!!!!!! 😀 😝

kafoditka
5. máj 2010

baby aj ja som to videla ale pochopila som to tak, ze ona predtym pouzivala pampersky a teraz zacala latkovat, tak chcela ukazat, ako plienky latkovky aj s tymi nohavickami vypadaju.. a aj s hovienkom 😲 😉

zrzulka
5. máj 2010

babulky co sa tyka oteckov pri porode tak moj bol a traumu nema ziadnu ale samozrejme to zavisi od povahy cloveka si myslim. Su muzi ktorym to vyslovene vadi a nejdu k porodu.... V tom pripade by som urcite nenutila lebo podla mna potom vznikaju tie stavy....Mojmu sa vela ludi cudovalo ze chce ist, odhovaralo od toho, dokonca aj porodnik....ale bol a chce ist aj teraz, ved je to super ze bude vidiet maleho skor nez ja ....
To som sa chcela opytat ze ako to je? Moja sesterka teraz pred par dnami rodila, partnera jej poslali domov ze ho zavolaju az k porodu. Porod bol rychly tak on potom ani nestihol prist :o(((( Som z toho v soku. To tam partner nemoze byt cely cas so zenou ???? To vzdy vyzenu? ja som mala rychly porod, viem ze v sprche som bola sama (to siel muz zaplatit poplatky) Ako sa vratil tak chvilu kdesi cakal a potom ho uz volali lebo som sla na salu....ja by som ho tam chcela mat aj v prvej dobe porodnej nie len na tlacenie 😝

agika1982
5. máj 2010

baby a kde ste to kukali,o tej plienke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre