Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
12. máj 2010

ahojte

Rybanka uprimnu sustrast...dryim palce...

Lumi celkom dobre im to dopadlo 🙂

katty dakujem mas ip, teray som citala tvoju spravu tak ste na tom podobne ako my....

ja mam 6 navzse a staci mi...musim bezat vecer docitam

pekny den

silvia.vesela
12. máj 2010

ahojte kocky,

dnes som mala poradnu, brali mi krv..tak som zvedava ake budem mat vysledky. Dnes dr. prvykrat pocuval maleho, jeho ozvy. Normalne som sa zlakla, lezala som na koze a uz som chcela ist dolu a on vytiahol zvon, ze ideme pocuvat! 😀
Tak som sa ukludnila, ze bude len pocuvat a ze mi to nepojde niekde inde... 😀

rybaanka, uprimnu sustrast a vela sil..... ☹

Kocky, aj moj manzel je panna znamenie.....tiez velky pedant, puntickar. 🙂 Ja som byk, tak by sa to malo podla toho hodit...

lenkaaninka
12. máj 2010

baby ja sa budem musieť dať asi liečiť...všade vidím bordel zasa som včera večer upratala celú detskú izbu všetky skrinky s oblečením a teraz som skladala usušené prádlo a hned som sa pustila do mojej skrine ...pradlo dalšie vyvesené a botasky opraté karfiol vysmažený deti naobedované...

ale paplony som neprevliekla lebo začalo pršať a nemám to kam vyvesiť...ale mám pocit že mi malý vyletí...fuuu...musím
oddychovať tak mám taký pololeh polosed krížom cez kreslo nohy vyložené tak vlasne neležím nesedím...

ja som obyčko plienky kupila v tesku 20 kusov a desať este dokúpim a tuším teraz je nejaká akcia na pampers a vlhčené obrúsky huggies tie sa mi najviac pozdávajú..mne sa napr. pampers vlhčené nepáčili a veľmi rýchlo schli a potom neskôr som helen harper mokre používala neboli také drahé ale boli tenšie...to ked boli baby také vačšie ked sa to skôr na ruky a tvár vonku používalo...

no ja som lev a mm je ryba a má všetko na háku a ja som najspokojnejšia ked je všetko podla mňa aj ked to nebýva veľa krát možné som schopná velakrát kompromisov...
môj je práve bordelár prvého grádu ...veliteľ bordelárov a neporiadnikov...ale ja som mu vymyslela kým budem v porodke čo mu nakážem nebojte nič aj vymalovať aj kuchynu vygruntovať nech sa teší pri takej opici makať ...a keby ste vedeli ako sa ja na to teším... 😀

janulienocka
12. máj 2010

moj drahy je kozorozec a ja som rak a vraj sa vobec nehodime, ale ja neviem, my sa moc lubime tak to tak nejako funguje 😵
inak co sa tyka nakupov, este som dnes kupila papuce, take ako sa odporucaju, aj do sprchy a tak ...
co sa tyka vlhcenych obruskov, najradsej mam niveu, su fakt vyborne, maly sa po obruskoch pampers casto zaparil, po inych znackach ani nehovorim - mal silno zapalenu prdelku, ale tie nivea boli fakt super, jemnulinke, vonave, nemali chybu

lenkaaninka
12. máj 2010

vidíš janulienocka ja som zabudla na nivea chcem aj kozmetiku nivea teda niečo do vaničky a krém tak aj obrusky kupim 😉

mirka285
12. máj 2010

vsetko je individualne,moj Tomas nemohol od Nivei absolutne nic...kazda mamina bude musiet poskusat co jej babu sadne najviac....a este si myslim ze aj kazde dieta je individualne,ze mozno to co Tomas nemohol,malej vadit mozno vobec nebude....ja preto neodporucam kupovat tie velke balenia kramov a kadecoho len preto ze to vyjde menej,lebo mozno vam to bude na nic 😒

mirka285
12. máj 2010

ze kramov,to malo byt kremov

janulienocka
12. máj 2010

to hej, treba skusit co babatku sadne ... chcem sa vas opytat na tie tablety na palenie zahy, to mate na predpis, ci sa to da kupit aj volne v lekarni? Ja to mam kazdy vecer uz asi tri dni a uz musim cosi vymysliet, mlieko nepomaha, ani kusok chleba ani nic

lenkaaninka
12. máj 2010

jani ja mám tums cumlacie....

bellablonde
12. máj 2010

caute

rybaaanka ☹ je mi to moc luto, uprimnu sustrast ☹ ☹

mirka285
12. máj 2010

inak mne uz uplne drbe,a chcem mat vsetko nachystane,idem poobede do Ikei kupit tu policu nad postielku a farbu lebo chcem aby mi Gabo natrel postielku na novo,ja mam po kamoske a nehodi s mi farebne do spalne...a vsetko musim mat hned,som hrozna 😔

bellablonde
12. máj 2010

my dnes zase katastrofa, bolia ma nohy, krize, vsetko, musela som s malym behat po vonku

u nas aktualne letia pampersky plienky aj vlhcene utierky
ale vyborne su aj babylove, nivea a toujours

fakt je, ze kazda pokozka reaguje indi-vindi,
mne sa maly v porodke hned cely vysypal z ich erarneho oblecenia, tak som si ho obliekala do svojich veci

doteraz nemozem pre neho pouzivat avivaz znacky lenor, lebo z toho je hned cely cerveny .... takze baby ja mam lenor na umyvanie podlahy, ... aspon nam vonia byt 😝

lenkaaninka
12. máj 2010

mirka poznááám také pocity ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellablonde
12. máj 2010

janulienocka pukancov si narob

ja som vcera objavila nejake postielky ... idem objednat pre peta z nemecka... vychadza nam to cenovo dost prijatelnejsie... aj kocik sme tak kupovali....
miri, ja nejsom nejaka extra puntickarka, ale dufam, ze farebny odtien na obrazku bude aj realne vyzerat tak - ked to dovezu 🙂 inak ma trafi

mirka285
12. máj 2010

Bella vsak premalujes pri najhorsom,vonku bude teplo,uschne raz dva 😀 ja fakt neviem co mi to teraz tak preskakuje,vsetko musim mat zladene,este aj malej navlecky musia ladit s nasimi a furt vymyslam a prestavujem nieco,za chvilu dostanem kopanec do riti 😉

bellablonde
12. máj 2010

moj mm zas navymyslal kopu vyletov a programu na dalsie vikendy, ze som ho musela brzdit, ci chce aby som od stresov porodila o mesiac skor a dokupovat vsetko potrebne bude musiet sam 😀

bellablonde
12. máj 2010

dnes mi naskocil 30tt 😕 ty vole

mirka285
12. máj 2010

a viete co sa mi vcera stalo?tak sestra mi dala po malomtaku peknu zimnu capicu,ze ta sa mi budeuplne hodit k tomu overalu co som kuoila malej a ja ze no farebne je to super ale nevidis ze na overali ma ovecku a na capici je macko?a sestra vyplestila na mna oci ze to nemyslis vazne a ja ze myslim...asi by som sa mala dat liecit...ale ja dufam ze to je len docasne 😠

bellablonde
12. máj 2010

😀 😀 😀 docasne, uz len par rokov ta to bude drzat

silvia.vesela
12. máj 2010

inac, oacka aj mne kleslo brusko....dnes som sa pytala na to mojho dr. a on, ze to je normalne....klesne asi 5-6tyzdnov po porode....

silvia.vesela
12. máj 2010

pred porodom!! 😀

agika1982
12. máj 2010

Ahojte.....Rybanka uprimnu sustrast a drz sa....
vidim ze ste tu rozoberali vlhcene obrusky...ja som kupila vsetko od znacky babylove....dokonca aj plienky..take su chutnucke a vonavucke hehe....a malilinke....este kupim jedny tescove a ak by sadli malinkej,tak ostanem pri babylove....tak uvidime.....
co sa tyka znameni, tak ja som blizenec a moja polovicka lev....mali by to byt znamenia,kt.sa extra k see nehodia,ale tak nam to evidentne vyslo

ja uz mam k vybave vsetko nakupene,okrem vanicky a pak par veci pre mna do porodnice a hotovo...

katty17
12. máj 2010

Miri, ideeees 🙂 inac ja som taka ista. ale aj risi, lebo postielku sme museli vyberat bielu a hranatu. ziadne oble tvary. chiccihi. dokonca este hniezdo a perinka a prebalovacia podlozka su vo farbe 🙂

alllexa
12. máj 2010

Dievcata, a mate nieco take, nejaky drziak vanicky na vanu, nejaku dosku, co ca pripevni na vrch vane a to sa polozi vanicka? Lebo som uvazovala, ze to bude dost narocne na krize zohybat sa az do vane a tak kupat...

bellablonde
12. máj 2010

ja mam vanicku so stojanom a prebalovakom v jednom, ma odtok do bidetu a napustam hadicou z vane
taketo cosi
http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_...

agika1982
12. máj 2010

alllexa, ja kupujem vanicku aj s tym stojanom.....my mame len sprchovy kut a ten stojan je lepsi ako keby som musela vanicku davat na stolicku a tak.....je to take praktickejsie 😉
som chcela ist cvicit ale uz nebudem chodit, kamoska chodila na jemne cviky a natiahla si slachu chuda...a to je v siedmom mesiaci...ma zakazany pohyb,musi lezat.....tak radsej uz nebudem riskovat...predsalen citim,ze aj klby ma dost bolievaju a kolkokrat neviem vstat z postele

oacka
12. máj 2010

ja som sa tiež rozhodla,že kúpim taký tenkonohý stojan na vaničku, neviem,či je to praktické,ale vyskúšam. neviem si predstaviť, kam inam by som tú vaničku umiestnila. v našej minikuúpeľni nehrozí.... a dávať ju zakaždým na gauč v hosťovskej - ten je tiež dosť nízky, prídem o kríže.

mirka285
12. máj 2010

Allexa ale urcite nieco take existuje,uz som o tom pocula...no ja ficim do tej Ikei,dosiel mi aj ten prehoz z Pampyshopu,inak je uplne paradny a hlavne nam ladi do spalne. 🙂 .a su k nemu aj dve navlecky na vankus,tak v Ikei rovno kupim aj vankuse..ja som inak strasna minacka penazi 😎

alllexa
12. máj 2010

Lebo ja mam vanicku od brata, takze som ju ani nekupovala, preto rozmyslam nieco k nej dokupit - stojan alebo drziak... Len vsade vidim uz len s vanickou a tie samostatne dosky na vanu su dost drahe.

bellablonde
12. máj 2010

nasi svagrovci maju zbuchanu taku podlozku z dreva ... ak si vies predstavit nieco podobne ako su drevene palety na tovar v obchodakoch (mineralky byvaju tak naukladane) to maju v kupelni... a na kazde kupanie davaju na vanu
len to mi pride strasne tazke a nemotorne sa s tym natahovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre