Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
3. jún 2010

@luminkasp
neviem, ci sa mi chce skusat vsetky lidlacke ohrievacky 😒
bola som z nej total sklamana...

adelaine
3. jún 2010

@mirka285
ved to, ze bol, uplne vrele...akoby som zohriala vodu v kanvici a naliala do flase,
vobec sa ta ohrievacka nevypla, tak ako sa mala podla nastavenia....
a obsah flase ma byt zohriaty na krmenie, tj. cca 37 st.C..toto bolo akurat na
obarenie, dokonca tam nevojde kazdy typ flasky....

dugy, radsej si ju otestujte...

mirka285
3. jún 2010

adelain na zajtra ju otestujem a dam vediet ci aj tej mojej sibe 😠

silvia.vesela
3. jún 2010

kocky, chcem sa Vas spytat, co je dobre na bolest noh, hlavne lytok? Od vcera ma strasne bolia...je to taka lamava bolest...opuchy nemam, tak neviem co to je....

alllexa
3. jún 2010

@noemarta @katty17 - toto som si dnes precitala v rubrike Maminy, ktore rodili v Ruzinove, asi vas to potesi🙂

zuzlicak (1 dieťa) - Dnes o 15:34
ja som u dr.Kozolkovej rodila pred mesiacom a pol. Odporucam, podla mna najlepsia porodnicka. Teda povedali mi to vsetky sestricky na oddeleni ze lepsiu doktorku som si nevedela vybrat. Ze ona je fakt najlepsia v ruzinove z porodnikov. A mozem to potvrdit.Naozaj!!

agika1982
3. jún 2010

@dugynka dakujem za echo,trochu sa mi zda ta udrzba plienok narocna...este pokukam co a akoale zaujalo ma to

🙂 🙂 kocky dolezita vec...davate si pri porode odobrat pupocnikovu krv????ja nad tym rozmyslam, stoji to 826E a rocne 49e poplatok skladovanie
kocandy uz mam balik z pampyshopu na poste..sa teskaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petrap001
3. jún 2010

@agika1982 to vazne tolko stoji??? 😲 😲

agika1982
3. jún 2010
katty17
3. jún 2010

ahojte bambulky. opat sa vam hlasim 🙂 este par dni v praci a uz aj ja budem zarezavat na materskej 🙂
kafko, nebola si nahodou dnes v ikei?
tri gracie - dost dobra fotka. chvalim ako sa len da. ale prosime si este dalsie 😉
Miri, tvoja teutonka je fakt velmi pekna. farebne je skvele zladena. ten zeleny fusak k tomu pojde... zelene s hnedou je svieza kombinacia.
my sme dnes uz konecne kupili kocik a uz je aj na chodbe poskladany 🙂 risi ani nezabuchol dvere a uz ho skladal. som nechapala ako ho ten kocik zobral 😀 .
vcera nam mala dorazit postielka, hniezdo, prabalovacia podlozka a ine drobnosti .. si predstavte ze nam v kurierskej sluzbe ci na poste ci kde stratili zasielku? myslite ze to je mozne??? ved to nieje mala obalka 😠 .
kafko, dnes risi volal s babymarketom a vraj teutonky maju prist o dva tyzdne... maju to zvlastne podelene . najskor prisiel jeden typ kocikov a o dva tyzdne druhy typ. ty mas iny ako mirka?
alexa, to je potesujuca spravicka ohladne nasej porodnicky. 🙂 aspon o cosi mozeme byt kludnejsie 🙂 alexa mohla by si ofotit ten teplomer z lidlu? aky je?

alllexa
3. jún 2010

@katty17 - mam ho teraz u nasich, lebo sa mi to vsetko nechcelo vlacit domov, tak zatial info a foto z letaka:
Popis:
* čelový a ušný teplomer, vhodný nielen pre deti
* pamäť na 9 nameraných teplôt
* funkcie:
meranie telesnej teploty na čele, vhodný na meranie teploty spiacich dojčiat
meranie telesnej teploty v ušiach za niekoľko sekúnd
meranie povrchovej teploty dojčenského mlieka
stopky, napr. na meranie tepu
ukazovateľ izbovej teploty, dátumu a času
zobrazenie nameranej teploty (normálna, zvýšená, horúčka) pomocou
farebného LED ukazovateľa a symbolu
* vrátane batérie

maxara
3. jún 2010

baby ja som pisala Radanke, ze ta fotka je super a hned ze sme aj boli pochvalene, len akurat, ze som strasne mega oproti babam a viete co urobila? Poslala mi fotecku, ze ano, vsimla som si, ze si bola akosi blizsie k objektivu 😀 😀 ale uz som to opravila a poslala mi taku, kde ma asi trosku zmensila, tak kuk do albumu 🙂 sranda, co sa da porobit, ze? Skoda len, ze mi je luto vymazat vase pochvalne komenty, tak ju nemozem vymenit 😒

alllexa
3. jún 2010

@agika1982 - dlho som vahala, ale davam si ju odobrat... musim tie zmluvy uz poslat, vlacim ich stale v taske🙂

oacka
3. jún 2010

ja som teplomer odskúšala,funguje podľa návodu. ukazuje aj čas aj izbovú teplotu. aj to svetlo do zástrčky funguje.na vysielačku som zatiaľ len prečítala návod, odskúšam možno zajtra. my máme z lidlu aj normálny elektronický teplomer a fugnuje v pohode,aj univerzálna ovládačka na telku funguje. je na to garancia tri roky, ak je problém,tak to radšej vráťte, treba si nechať krabicu a bloček. ja som ohrievačku na fľaše nebrala, lebo verím,že budem kojiť. a ak nie, dokúpi potom také veci mm. ešte nemám odsávačku mliečka.

agika1982
3. jún 2010

@allexa ja tiez vaham...ale je to riadne supa ty kokso...ta cena.....ja ze to bude stat okolo 500eur....ale zas zivot sa neda vycislit

luminkasp
3. jún 2010
agika1982
3. jún 2010

@maxi neries vyzor..ste tam krasne....

maxara
3. jún 2010

@agika1982 my sme tu nedavno o krvi viedli dost bujaru diskusiu, je to asi mozno tak 30 stran dozadu, mozno menej, tak si to tam kukni, lebo myslim, ze nazory su tu vselijake a pochybujem, ze sa chce k tomu niekto vracat.. 😉

adelaine
3. jún 2010

...kocky, nechcem rozputat zase nejaku neproduktivnu debatu, alebo nejaky spor...ako to tu bolo minule....
ale chcem len poznamenat, ze odber zarodocnych buniek z pupocnika sa da pouzit len
pri leukemiach, a tiez asi nie pri vsetkych typoch... myslim
pri inych nadorovych ochoreniach v detskom veku je to asi zbytocne,
ale dugy by nam o tomto probleme asi vedela povedat viac, ja si to uz nepamatam a
nechcem zavadzat....dugy, ko to je? 😅
otazne je este aj mnozstvo odobratej krvi....povedali vam, na kolko aplikacii to vyjde
v pripade potreby?

agika1982
3. jún 2010

no maxi to je sice pekne,len mne sa to neda pozret bo mi vzdy vypise server nelze najit vies ☹ ☹ ☹

adelaine
3. jún 2010

maxi,
ved to..prave preto nechcem zacinat diskusiu...
to som poznamenala len na okraj.....

agika1982
3. jún 2010

adelaine viem ze sa to da len vtedy pouzit,prave preto mne osobne sa zda zbytocne to dat odobrat....no neviem

agika1982
3. jún 2010

tak sorry baby,len mne sa to fakt neda ako pozret tu vasu diskusiu..a to ma mrzi ze neviem vase nazory

adelaine
3. jún 2010

agi,
tak to skratim, hadam ma neukamenujete, ktore ste za...
ponala to tu vacsina ako biznis, zial 😨

maxara
3. jún 2010

@adelaine no vtedy sa k tomu vyjadrilo asi najviac ludi doteraz a kazdy prispel svojou troskou, kazdy to vidi inak

@agika1982 no ak by som to mala zhrnut, tak ako povedala adel, nie je to vseliek, je to vlastne alternativa liecby niektorych ochoreni, napr leukemie.. na druhej strane je to strasny biznis s citmi ludi, lebo nikto si tu netrufne povedat ti, ze ser na to, nedaj si ju odobrat, lebo nahodou by si ju mohla potrebovat a co potom.. skratka, kazdy si to musi zvazit sam.. treba zvazit aj to, ze existuju aj ine alternativy liecby, existuje aj verejny register, krv surodenca a pod.. a navyse uz existuju aj ine metody, odoberanie inych buniek a pod.. skratka TY sa musis rozhodnut

dugyna
3. jún 2010

@adelaine no musim otestovat dam vediet....ci funguje

agika1982
3. jún 2010

no maxi,to je to...rozhodnut sa.....ja osobne som skor za nie....musime dat dokopy hlavy....ty si to davas??

maxara
3. jún 2010

@agika1982 tak ja ti mozem povedat za seba, ze ja to vnimam ako biznis, tieto choroby si nepripustam a hotovo, nechcem na to ani mysliet a ani zial momentalne nemam na to vyclenene peniaze, takze aspon jedna vyhovorka.. ja sa spolieham na to, ze medicina a vyskumy neskutocne momentalne napreduju a vedci sa venuju prave tomu, aby nasli na tele cloveka aj ine bunky, ktore sa dokazu spravat ako kmenove (dokonca ich uz aj nasli, len sa to testuje).. a kedze by to bolo prave z tela choreho, tak by to bolo mozne aj bez skladovania.. takze ja dufam, ze to nikdy nebudem potrebovat.. a baby, ktore si krv odobrat davaju su myslim tuti, cigaretka a teraz uz aj allexa.. a viac neviem, tak skus sa ich spytat na opacny nazor

oacka
3. jún 2010

tak fungujú aj tie vysielačky. a teplomer mi ukazuje,že mám teplotu 37,5!!!!!! a muž ma 36,5. mám sa báť? je to v tehu normálne?

oacka
3. jún 2010

agika,ak si za odber, tak na to môžeš použiť ten jednorázový príspevok,čo dostaneme po narodení dieťaťa, to je asi akurát tá suma....

kafoditka
3. jún 2010

@katty17 ahoj, nie, nebola som dnes v ikei, co si videla moju dvojnicku?? 😉 🙂 🙂
Ja mam rovnaky typ kocika ako Mirka, tak nechapem, co to tam trepu za hovadiny, ze posielaju za 2 tyzdne ine typy kocikov... ja som sa tak vytocila v utorok, ze som uz rezignovala a kaslem na nich.. Mirka objednala kocik necely tazden predo mnou, ma ho uz doma a mne povedali, ze nedosiel - akurat mi buduci tyzden poslu autosedacku romer a ked kocik dovtedy nedojde, mame si prist bud vyskladat na predajnu zo zasob, ktore maju alebo mi nejaky zapozicaju 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Takze tak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre