Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
23. jún 2010

@rybaanka
jeej, krasny je, aj ja budem mat Riska, dufam, ze tiez takeho fesiho 😀

maxara
23. jún 2010

@adelaine no ved to somsi ani nechcela predstavit 😅 fuuu..

@rybaanka no veru, to bol osud.. 😨 😲

rybaanka
23. jún 2010

@adelaine na porodnici sme mali asi styroch Riskov a vsetci boli krasnucky, takze aj tvoj bude urcite 😅 😉

stanka33
23. jún 2010

@rybaanka jeej to je zlate....tak ho bude mat asi rad, ked si budu rozumiet a hrat sa spolu a spiknu sa proti tebe ked budu vacsi...no mas sa na co tesit

maxara
23. jún 2010

@rybaanka Marko aky zlaty.. 😵 no snad mu to ostane a nebude ziarlit 😵

zrzulka
23. jún 2010

@rybaanka kolko ste nakoniec boli v porodnici???

rybaanka
23. jún 2010

@stanka33 a najlepsie, ze ked ho prebalujem, vzdy nezabudne poznamenat, ze Risko ma pisulaka, aj tato ma pisulaka, aj Marko ma pisulaka no a maminka nema pisulaka 😀

rybaanka
23. jún 2010

@zrzulka na 11 den nas pustili

rybaanka
23. jún 2010

inak bola tam aj Peta Polnisova a jej krpcek bol hrozne velky, ked som ho videla, to vyzeralo ako trojmesacne babo 😨 😵 😉

zrzulka
23. jún 2010

@rybaanka tak to je dobreeeeeeeee :O)))))
11 dni to jak my sme boli

adelaine
23. jún 2010

@rybaanka 😀 😀 😀 😀 😀
tvoj Marko, aky je huncut...vsetkych ocekoval 🙂

rybaanka
23. jún 2010

no musim ist off, caute zatial 😉

zrzulka
23. jún 2010

@rybaanka a bola si na nadstandarde? vyslo ti to???

maxara
23. jún 2010

baby ja uz mam tiez dnes uz len 22 dni 😀 aj ja si uz mozem spievat s vami ..

maxara
23. jún 2010

boooze ja som pridrbana.. tak som vymenila tabulky za opravene a Allexu som sice presunula, ale akosi ma nenapadlo prepisat termin 😅 som tehudemo.. tak u seba som si to uz..

silvia.vesela
23. jún 2010

ahojte kočky,
gratulujem ku krasnym novym babatkam, su naadherneee!!! 🙂 2 krasne princeznicky a krasny princik! 🙂

dnes som bola na poradni, tak jasne, ze tlak vysoky 150/90, po druhom merani uz lepsi 140/80, bielkoviny v moci nemam, ani opuchy...tak som mohla ist domov, ale furt si musim ten tlak sledovat....uz ma to nebavi, uz som nervozna, ked len tlakomer vidim! 😠

nalez mam rovnaky ako minuly tyzden, krcok 1 cm, tesne pre prst, hlavicka je dole nizko....ale nejak sa dalej neotvaram, tak mi dr. mi povedala, ze musime cakat este....že keby som bola aspon na 4 cm otvorena, tak ideme na to....ale som len tesne pre prst.....tak, to je o nicom! 😒
tak, dnes som luxovala, dlazky umyvala a vecer manzela znasilnim asi! 😀 😀 Lebo vcera som chcela, ale on mi povedal, ze sa boji a ze maleho nechce vyhanat! 😀 😀

katkaking
23. jún 2010

Gratulujem k vsetkym novym babatkam!!!! 🙂 To je super, ze su vsetci v poriadku a babatka take nadherne...
Joj, ako vam zavidim v dobrom, aj ja by som to uz mala rada za sebou, uz ma dva tyzdne poriadne boli brusko a krize, poslickovia poctivo chodia, tak uz cakam kazdu chvilu ze to bude.
Tak sa teda vsetky co to mate pred sebou drzkajte, nech je vsetko ok a hlavne babatinka nech su v poriadku a zdravucke....

lenkaaninka
23. jún 2010

@zrzulka tak to zvinovanie maternice pri prvej som necítila vôbec nič ale pri druhej ozaj brutál ako kontrakcie som o takom nič nepočula a bola som prekvapená ako fakt dosť to bolelo pri každom kojení len som vrieskala auuuu...

alica26
23. jún 2010

Aj ja sa pripájam ku gratuláciám a prajem malým človiečikom hlavne veľa zdravíčka! My sme dnes boli na tých prietokoch a všetko v norme, tak sa tešíme... V noci som mala také čudné kŕče v podbrušku, také som ešte nemala, tak neviem, ale prešlo to samo... 😖

alica26
23. jún 2010

@katkaking Kam ideš rodiť? My ideme do LV...

izira
23. jún 2010

Ahojte kocky 🙂 blahozelam k drobcom su nadherni 🙂🙂🙂
Co sa tyka kontrakcii, tak ja ich uz mam v priebehu dna, aj v noci, su nepravidelne, takze sa ich snazim len predychavat...aj ked je to neprijemne....Vyzera to, ze drobec pride na svet skor ako je stanoveny termin...ved uvidime, zajtra idem do poradne do nemocky...tak mi drzte prsty, nech to este par dni vydrzime vcelku ako kinderko 🙂
Tlak si meriam doma, zvacsa ho mam tak akurat 120/75 - v norme, len pulz mam vyssi troska.

Inak otazocka - aj vy citite tych pohybov o dost menej? Malicky sa sice hybe, ale asi to tam ma riadne stiesnene...uz ma len tak niekedy chudacik postrci....asi sa mu ani kontrakcie nepacia, ale co uz... ☹ ho to musi tlacit...

ericica
23. jún 2010

caute kocky 🙂 chcela by som zagratulovat oacke k malej kikuške dalej rybaanke k malemu riskovia jaruske k malej princeznicke 🙂 🙂 🙂
jaruska bola som tam kuk kamosku na nadstandartke a neviem ci si akuratvonku neobedovala???nevidela si tamk jednu bruchanu na chodbe???
no mne to krvacanie preslo asi to bolo od too ako sa vo mne kutral ale dost mi spadlo brucho tak uvidime dokedy vydrzime kindreko 😒

lenkaaninka
23. jún 2010

tak gratulujem ku drobčekom nech su zdraví hlavne ...mne sa malý menej posledné dva ni hýbe tak potroske a ked uvali jednu nohou tak to stojí za to...

zajtra idem na prietoky tak malinkého uvidím sa teším teším..

izira aj ja tlak ok a včera tep 115 som myslela že zahyniem ale to aj zato že som vysadila magnézko ale včera som si dala dva šumivé tak som potom zaspala ...tie su slabšie...

izira
23. jún 2010

@lenkaaninka diky za spravu.. sa hned citim lepsie 🙂 snazim sa uz magnezko nebrat vobec, ale mozno budem musiet 😒

vierkaha
23. jún 2010

Baby toto vám musím napísť kamoške sa narodilo bábo - je to chlapček a má 58 cm a 4850 g 😕 - a skôr než sa niekto opýta už som jej volala a nie nepomýlila sa 😀

alica26
23. jún 2010

@vierkaha Téééda, tak to je riadny macko.. 😀

janulienocka
23. jún 2010

@vierkaha pani riadny obrik 😅 😵 baby chcem sa opytat mojemu drobcovi v brusku zas posledne dni pukaju kosticky alebo co sa mu to robi, ked sa nejako silnejsie mrvi, aj vy to mate???

vierkaha
23. jún 2010

No to teda je ona vedela, že malý bude väčší ako priemer, ale že až o toľko .....
Sa doki smial, že rozmýšľal že pošle malého na novorodenecké už peši samého, akurát mi poslala foto a je ho plná tá postieľka čo bývajú v nemocniciach 😀

lenkaaninka
23. jún 2010

A ako rodila??? nehovor že normálne? a čo mala tehu cukrovku ked bol taký megááááččč

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre