Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. jún 2010

@alllexa ano mne robil sono, ale len take rychle, odmeral babulu a urobil prietoky, tak ako pise adel, akoze nad ramec beznych vysetreni, lebo toto sa ma akoze robit normalne az ked nastupis do porodky. No ale ked mas zazmluvneneho a chces rodit u neho, tak je bezne, ze sa potom vyjadri tak nejak, aby sa to udialo v jeho sluzbe.. ale vacsina ked chodis len vyslovene k jednemu konkretnemu, si ta odmeria.. skus sa trosku postazovat, ze mas nejaky cudny pocit a babo ta tlaci a tak.. ze ci by sa nedalo kuk..

@adelaine http://www.chilloutpoint.com/funny/top-40-funni...
http://smilepanic.com/funny-pics-60-photos
aj toto je super

alllexa
25. jún 2010

@adelaine - no to je zvlastne, lebo moj zazmluvneny je v tej istej ordinacii ako Tvoja zazmluvnena🙂
No ale na sono ma neposlal.
Ale mozno preto, ze Ty si to mala take komplikovanejsie, citila si poslickov, bolelo Ta to... A ja sa na nic nestazujem, tak si asi mysli, ze je vsetko ok.

mima89
25. jún 2010

babulky zdravim vas, som uplne mimo, dnes som bola prvy krat v nemocke na poradni a hned ma aj doktorka vystrasila ked mi kontrolovali pohyby ze mala sa vobec nehybala, ze je to zle a ze musim prist dnes o piatej a ked budu vysledky rovnake tak si ma tam nechaju a budu mi musiet vyvolavat porod.... ☹ ja som ale namietala ze z 10 minut co som tam bola nemozu predsa robit taketo zavery a ze mala akurat asi spinkala a ze hybe sa vacsinou tak navecer a vtedy citim velmi silne pohyby a doktorka potom hned povedala ze hej, moze byt ale ze mam prist dnes, zajtra aj v nedelu a ked to bude stale rovnake tak tam ostavam....strasne ma vystrasila!!!! ja nechcem mat vyvolavany porod!!!

adelaine
25. jún 2010

@alllexa
ale v tom obdobi, ked mi robil to posledne sono, mi este nic nebolo, az od 36 tt
sa mi to vsetko zacalo...
skus ist na to, ako pise maxi, trosku ich vyplasit...ze citis tlaky alebo
ze ti tvrdne brusko, budu sa musiet tym zapodievat....

izira
25. jún 2010

@alllexa tak prispejem aj ja do debaty... Pred 3 rokmi som tiez chodila do poradne v Ruzinove a mala som dohodnuteho dr. Draba. Tusim mi robil sono aj pred porodom - asi 2 tyzdne, na prietoky a vtedy mi povedal aj velkost babatka a veci okolo toho...inak bola strasne zlaty a mily 🙂 bola som velmi spokojna a doporucujem ho.
Teraz tu v Ke mi robili sono na prietoky v 30 tt a odvtedy nic. Takze, neviem ani ake je velke a ani nic ine...v poradni mi robia tokokardiogram - alebo co to je - srdiecko maleho a len vysetrenie a to je vsetko. Neviem nic o stave plod. vody ani o velkosti, ale v podstate je asi vsetko ok...Ak by nebolo urcite by na to prisli 🙂

adelaine
25. jún 2010

@maxara ja som este stale na tom linku, ktory si poslala,
okukujem aj ine 😎 niektore fotomontaze su dobre,
alebo pozeram akurat pozeram obrazky, ze najhorsi job na svete 😀 😀
sa tu furt vyskieram

lenkaaninka
25. jún 2010

@mima89 neboj moja ani mne sa včera malý ani nepohol ked sme boli na sono ved to nemôže na základe toho vravieť a robili ti prietoky alebo počuvali srdiečko malej??

lenkaaninka
25. jún 2010

@maxara tak maxi pýtala som sa v junovkách že ked je baba otvorená že nemusí odisť ta zatka tak ozaj neviem kde to potom je napchaté

izira
25. jún 2010

@lenkaaninka pri prvom som bola otvorena a zatka mi neodisla.. 🙂 to je moja skusenost

izira
25. jún 2010

@lenkaaninka alebo teda neviem o tom, ze by odisla... nemala som ziaden sfarbeny vytok ani nic take..

maxara
25. jún 2010

@mima89 nic za to nedas, ked tam vecer pojdes, aj zajtra a v nedelu a uvidis.. vzdy lepsie, ked ta sleduju, ako keby sa malo stat nieco horsie.. hlavne nestresuj, neboj, ukludni sa a vecer sa ukaze.. vyvolavany nie je taka tragedia, ako keby sa malo cosi stat, a navyse lepsie ako cisarak..

@adelaine no niektore tie co dala neskor su tiez z tej stranky, este ti sem hodim tieto a uz koncim 😉
http://www.getyourlol.com/home/component/conten...
http://smilepanic.com/15-surprising-logos
http://theberry.com/2009/11/20/play-with-your-f...
http://theberry.com/2010/01/28/morning-coffee-2...
http://www.moillusions.com/2006/03/dragon-illus...

mima89
25. jún 2010

@lenkaaninka no ved prave...pocuvali srdiecko ale neviem ako sa presne vola to vysetrenie....to mi nemozu len tak z jedneho 10min vysetrenia rozhodnut o vyvolavanom porode vsak?? ci ano??

maxara
25. jún 2010

@lenkaaninka hm, to je cudne..

alllexa
25. jún 2010

@mima89 - no to Ta ale fakt neprijemne vystrasili:( Ale ked Ty citis pohyby, tak by to malo byt ok. Ved vecer uvidis, vzdy lepsie, ked to maju podchytene... A neboj sa toho vyvolavania, ved uz si v peknom tyzdni a aspon to pojde rychlejsie.

@izira - ano, o Drabovi som tiez dobre veci pocula... No a teraz si na tom presne ako ja - ze 30. tyzden a potom uz nic. Asi ked je vsetko ok a aj babo sa hybe, aj tlak je ok, tak netreba stresovat... Mozno to fakt robili uz predtym tie prietoky, len nam to nespominali.

@maxara @adelaine - no, uvidim, co mi povie v pondelok... Zase nechcem moc vymyslat, ked ani neviem, ake je to, ked niekomu tvrdne brusko🙂 Mozno sa uz zacnem otvarat a nieco poriesia. Alebo sa spytam na velkost babatka, ci to nevie odhadnut...

maxara
25. jún 2010

@alllexa ved ked povies, ze mas taky cudny pocit, ze ci nahodou babo nie je prilis velke.. predsalen si uz v 40tt

maxara
25. jún 2010

babky, tak ja frcim na tu party, drzte palce.. 🙂

katkaking
25. jún 2010

Ahojte,
tak som doma z poradne, vsetko v poriadku aj prietoky, aj babo....dr. povedal, ze uz len rodit mam ist...tak by som aj rada isla, ale ked to este nejde same, nechcem tomu pomahat....ale o 3 tyzdne ma moj brat svadbu, tak hadam dovtedy uz budeme doma aj s babatkom 😉
Tak sa drzkajte a ak vas to niektoru chyti, tak nech vsetko dobre dopadne-a hlavne rychlo... 🙂

alica26
25. jún 2010

@sunnygirl ...už som si myslela, že bez epi idem len ja... ☹

mima89
25. jún 2010

@maxara
@alllexa ale ja chcem mat spontanny porod a nie umelo vyvolavany na zaklade 10 minutoveho sledovania pohybov.... bojim sa ze by sa nieco malej stalo keby prisla takto ,,nasilu" na svet.... ☹ a v 38tt som od dnes takze este nech je malinka pekne v brusku...

izira
25. jún 2010

@alllexa 🙂 asi tak...inak pri prvom som tiez ani nevedela, ze mam kontrakcie - boli strasne jemne, ale zo dna na tyzden som sa asi vdaka nim otvorila...🙂 ta hlienova zatka mi odisla az v den porodu - par hodin predtym a obal s plodovou vodou mi museli natrhnut manualne - nebolelo...🙂
teraz s tym sonom, asi ho spravia az pred porodom, buduci tyzden idem do poradne v stredu - lekar vravel, ze mozem byt tento tyzden kludna, nevyzera to vraj na porod 🙂 aj ked mam bolesti 😒

izira
25. jún 2010

@alica26 @sunnygirl ani ja si nedavam epi... 😎 myslim, ze nas je viac...

stanka33
25. jún 2010

Ahojte...co mate nove niekdo uz porodil za tieto dva dni???, je som vas vobec necitala nemala som kedy, som uplne mimo malemu je stale zle, uz nema teploty, ale neche nic papkat ani pit...a strasne ho tomusi boliet, placka, nemoze spat,ja som si vecer poplakala aj s nim...
ani neviem ako to zvladam, ani si nevsimam ci ma nieco boli, alebo ci sa mala hybe, dneska koncim 37 tt musim este vydrzat pokial mu to prejde, potom mi je to jedno....sa urcite zosypem po porode,a aj mna nieco obchadza...
maxi ako u Valenta vcera????

lenkaaninka
25. jún 2010

@mima89 a teda to vyšetrenie bolo vporiadku nie??? všetko bolo ok okrem tých pohybov???či???

baby mna bolí celá oná ako pri krámoch auuuuuu

@alllexa no a mne robil včera sono a velkosť som sa stejne nedozvedela ale ani asi nechcem vedieť vzhladom na moje obrbrucho aby som sa nebála...

lenkaaninka
25. jún 2010

@mima89 dieťatko sa považuje za donosené od ukončeného 37tt a to už si tak uvidia odsleduju a keby náhodou tak bude tu malinká skôr neboj nič ona už len nabaluje tuk na seba všetko má vyvinuté

lenkaaninka
25. jún 2010

ani ja nedávam epi 😉

katkaking
25. jún 2010

@lenkaaninka aj mne to tak boli uz dobre dva tyzdne, niekedy az na nevydrzanie bolest, ako keby uz riadne kontrakcie a po chvili to prejde, tak sa nezeniem do porodky, ale dr. mi dnes povedal, ze krcok mi este pevne drzi a je bez zmien, tak neviem co mam take bolesti.... mate to este niektora?

katkaking
25. jún 2010

aj ja pojdem bez epi...

lenkaaninka
25. jún 2010

@katkaking ja mám krčok na 1cm skrátený ale mna to bolí stále pri každom kroku proste stále iba ked sa nehýbem tak nie

mima89
25. jún 2010

@lenkaaninka myslela som ze od ukonceneho 38tt.... ja ani neviem ked mi povedala o tom vyvolavanom porode tak som ostala ako obarena a uz som ani nic nepocuvala len som si predtavila ze este nechcem rodit.... uvidim dnes co mi povedia....snad to bude dobre...a Dominika sa bude hybat.... 😒

lenkaaninka
25. jún 2010

@mima89 nie nie od ukonč. 37 tt a asi to je aj o tom že si si stále predstavovala že ešte to nebude...možno nie aspon si budeš istá na čom si...každopádne ti držím prsty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre