Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
1. júl 2010

@janka256 jani gratulujem k Mirke 😵 mas zlateho vlasacika 😵 😵
a vidim, ze aj nausnicky ste uz stihli poriesit 😉

strasska
1. júl 2010

@lela1809 no podla mna kocik robi svoje, ja som niekde citala, ze je to v podstate ako sklenik, prazi na to slnko, vzduch sa vo vnutri nehybe a ked to este prevesis plienkou...no zbohom. A priznam sa suhlasim, ja som maleho do kocika obliekala skoro vzdy ako mna, max. plus 1 vrstva navrch

salonka
1. júl 2010

@lela1809 u nas tiez tak!!! 😀 minimalne sa dobre zabavite. hovorim mu, ze potrebujem vzorku a musime ju nejako dostat ku mne 😉 to je dost asexualne, ale co clovek narobi, ked musi tak musiiiii 😎

agika1982
1. júl 2010

@janka256 jeeej ta mala je krasna...kukam ze uz ma aj nausnicky...my sme sa rozhodli, ze tie dame az po toch mesiacoch az polroku.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuj sa teskam na toho nasho drobca
@maxara som zvedava ci ma predbehnes porodom...ale myslim ze aj ano, bo zatial sa necitim na porod 🙂 🙂 🙂 🙂

lela1809
1. júl 2010

@strasska aj ja si myslim .... a hlavne ked su ti drobci naobliekany v tychto horucavach.... neviem je lepsie podla mna zobrat niec naviac do tasky ako ich ponavliekat do neviem akych svetrikov.... ved im je tiez dost teplo v tychto horucavach....

kristip
1. júl 2010

Ahojte. Uz som teda poriadne dlho nic nenapisala. ale citam vas poctivo kazdy den. Od marca som lezala, lebo mi hrozil predcasny porod a teraz nic - chodim, upratujem, pijem caj z ostruziny malinovej a porod v nedohladne. Po dnesnej poradni ma maly Petko 3100g.
Chodievate niektora do poradne na Antolsku vo stvrtok? Ja chodim do dveri 27.

maxara
1. júl 2010

@strasska no len aby, pokladik 😀 😀 😀

lela1809
1. júl 2010

@salonka 😀 😀 jaj sa tak smejem 🙂

agika1982
1. júl 2010

@strasska vystihla si to...ale ved o nic nejde....vravim, ja mozno tiez skocim pri tom caji...fuuuj ale neznasam bylinkove caje bleee

agika1982
1. júl 2010

@strasska noo inak fakt je, ze ked kocik prevesis plienkou, ten vzduch je desny...to teda ano....

bellablonde
1. júl 2010

@strasska ja detto co ty, co sa tyka obliekania do kocika

...ked sme isli na prvu navstevu k doktorke po narodeni, hned nas zdrbala ako siroty, ze sme ho zle obliekli!!! pritom bolo 35 v chladku, isli sme tam na 13,00 cize najvacsi upek a ona po nas chcela, aby bol zabaleny v 3 vrstvach a do kocika este deku!! ... citila som sa ako male decko, ktore nic nevie, teraz po 2 rokoch ju konecne vymenim za inu... obe decka budu mat doktorku, ktoru mam hned v panelaku...

strasska
1. júl 2010

@lela1809 to keby si pocula moju mamku, ta mi furt kukala do kocika a stale a nechces mu este nieco obliect...no na porazenie.
No a ked sme boli u svokrovcov a chceli sme vyjst na druhe poschodie, tak svokra ma vzdy pri dverach cakala s ciapockou, aby som mu ju obliekla. Lebo oni byvaju v dome a na schodisku sa nekuri...
ale sak tam ani vietor nefuka ani nemrzne, ale ona stale svoje 😀

bellablonde
1. júl 2010

@kristip ja sa chystam chodit na 27
buduci tyzden tam pojdem 1x (pretoze moj gyndos sa nerad so mnou luci...a zajtra idem k nemu na poslednu poradnu)
tam je tusim janac a rozemberg?

agika1982
1. júl 2010

@strasska ale ono je zas pravda ze male babetka nemaju dobru imunitu a inak zvladaju teplo...oni sa necitia tak ako my, ze doslova horime.....to my vravela kamoska...ze to ze tebe je teplo neznamena ze aj malemu babu je tak....ale poviem vam, bojim sa toho ze ju obleciem moc alebo malo....kym do toho pridem

strasska
1. júl 2010

@bellablonde my ked sme boli na kontrole s klbmi, bola strasna horucava, ale akurat zacalo prsat...viete taky letny dazd, ani zamracene nebolo a ani nefukalo...dosli sme dnu a odkryli plienocku z vajicka a Misko tam lezal v takych opalovacka. Vzapati dosla dalsia rodinka a oni vyberali maleho z vanicky...a normalne mal body, polodupky a este taku zavinku z emitexu...som skoro odpadla. Tak ked sme vchadzali dnu, tak MM tak polohlasne, aby nas Dr. pocula, ze Ty si ho uz vyzliekla a s pokojom som odpovedala: ze vies aby sa nespotil 😀
a potom sme sa na tom rehotali celu cestu domov

lela1809
1. júl 2010

@strasska hej aj nasa babka to iste ked mala segra.. a teraz ked u nas boli na hodoch bola tu svagrina s polrocnym malym a bolo desne horko a ona ze ved nema ciapocku co ked dostane prievan... a vonku sa ani listok nepohol 🙂

zuzik1983
1. júl 2010

s tym obliekanim mam tiez strach,ze to neodhadnem,ale myslim si,ze staci tolko co ja +este 1 vrstva

strasska
1. júl 2010

@agika1982 to ano, ale ty hu musis postupne otuzovat, lebo potom ti ochorie aj pri najmensom ofuknuti...Vies ked vidim, ze napr. minuly tyzden, ked bolo tak chladnejsie tak mali niektore deti na sebe puncochy 😨 ano, aj my sme mali hrubsie teplaky, tricko s dlhym a tenku bundu...ale puncochy? tak potom co budu davat, ked bude 10 alebo dokonca pod nulou?

bellablonde
1. júl 2010

inak baby ja sa tentokrat chystam davat ciapocky stale 🙂

pretoze vsetky tie chutne dievcenske klobuciky a ciapky su takeee chutne, (aj ich mam uz celkom dost nakupenych)
ze by mi potom bolo luto, ze z nich rychlo vyrastla hlavicka

janka256
1. júl 2010

@zuzik1983 podla mna to neni skoro aj katke som davala este v porodnici je to lepsie lebo este maju malilinke uska a to prepichovanie neboli tak ako ked su uz starsie 🙂
@strasska no vies ja som uz zvyknuta na cisarske ved bol uz treti mna iba strasne bolelo to zvinovanie maternice to boli hrozne bolesti som krutila paplon co ma to tak bolelo ale uz je teraz dobre 🙂

agika1982
1. júl 2010

@strasska cize v lete mam davat aj dupky?? nemoze mat opalovacky a ponozky, kosielku a ciapocku???

strasska
1. júl 2010

@zuzik1983 keby si vedela, kolkokrat som maleho po ceste prezliekala, sak ja nosim v batohu vzdy 3 kusy rozneho oblecenia, lebo co ak sa nahodou schladi...ja som ho este aj ako malinkeho niekedy prezliekala, ked som neodhadla situaciu
sak to nie je hanba, radsej akoby mal prechladnut

strasska
1. júl 2010

@bellablonde 😀 😀 😀 😀 😀 sak hej pre dievky su kraaaaaaaasne vecicky
@agika1982 jasne ze v tych horucavach by som nechala opalovacky...no len na cestu z porodnice, by som asi dala radsej tenke polodupky, sak to babo ma len par dni, ked bude mat 3-4tyzdne, tak by som ho/ju obliekla v pohode do kratkeho

agika1982
1. júl 2010

@strasska oki...dakujem za radu, bo nemam sajnu ako babo obliekat...inak mas pravdu s tymi vecickami......aj my sme kupili vselijake krasne klobuciky 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
1. júl 2010

@strasska ved jasne,vzdy radsej nieco zobrat a doobliect,zas take male oblecenie nezaberie vela miesta
@janka256 to este uvidim,ako poriesime nausnicky

strasska
1. júl 2010

@bellablonde k tym ciapockam aj do kocika budes stale davat? lebo mne sa niekedy zdalo, ze tam mal Misko riadny hic, tak som mu ciapocku ani nedala

alica26
1. júl 2010

😕 @lenkaaninka no ja neviem, ale tváričkou ku chrbtici nie je dobre, mal by byt naopak...

strasska
1. júl 2010

@zuzik1983 inak mne Dr. radila, ze radsej o 1 vrstvu viac ako ja, ze popripade vyzleciem, ked bude horuco...ale poviem Vam, ze aj teraz mam dilemu co Miskovi obliect, preto so sebou nosim batoh 😅
A mne sa napr. Misko este nikdy nespotil, takze som si nikdy nebola ista ci mu je horuco 😲

lenkaaninka
1. júl 2010

@alica26 aha tak ked sa rodí tak tváričkou nahor nie? ale mne sa zdá že sa mi tam stále nejako prekrúca ty nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre