Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
2. júl 2010

Ahojte,
tak som bola dnes opat v poradni, som sa tesila ze mi povie v akom stave mam krcok a nic, nevysetroval ma odspodu. Ale na sone som videla drobatko, uz sa velmi tesim na malinku....
Inak bolo vsetko v poriadku. Ja som uz zacala riadne ficat - dnes som povysavala, poupratovala, malu nosim po schodoch, po meste chodim....a stale nic tak neviem kedy to pride, asi ked to budem najmenej cakat....
Pozerala som tabulku, riadne sa nam to tam zaplna, no super.
Tak sa drzkajte a oddychujte....

petrap001
2. júl 2010

@denisse vies o tom,ze deti vidia duchov??? ale bez srandy..nie zlych,ale dobrych.takze si to vobec nemusi vymyslat 😅 ja tomu verim a je to aj vedecky dokazane. deti a blazi neklamu...

petrap001
2. júl 2010

@nebbia aj ja drzim prsty 😵 😵 😵

tutifruti
2. júl 2010

@denisse a to ako? Mne pri pôrode... ked prepichli vodu, tak normálne rukou zospodu a tlakom na brucho ju snažil dr. pretočiť.... som myslela, že vyletím z kože.... Potom dúfali, že sťahmi pri pôrode... pri kontrakciách sa posunie dole... ale nič a nakoniec mi robili sekciu....lebo jej zišli srdcové ozvi na 60.... asi som jej na niečo tlačila... inak celý pôrod som ležala v jednej polohe... ani na lopte som nemohla skákať, lebo hned jej srdiečko prestávalo búchat.... Tak som 12 hodín v polosede trávila....

denisse
2. júl 2010

@tutifruti
vraj pod ultrazvukom .. bude kukat na uzv, co sa tam deje a zvonku ju rukami skusi otocit ...
nie vzdy sa to da, musia na to byt dobre podmienky a aj ked su, tak sa to nemusi podarit, ale povedal, ze to skusime ... ak sa nic nebude diat, tak v stredu nastupujem do nemocky ...

denisse
2. júl 2010

@petrap001 no mozne je vselico 😉

tutifruti
2. júl 2010

@denisse no potom das vediet... som zvedavá... ale možno sa nakoniec pretočí samé....musíš dohovárať.... 😉 Ja som až prekvapená ostala, ked dr. povedala, že krpec je otočený dobre....

alica26
2. júl 2010

...ja som si dnes tak parááááááádne nakuchtila...mnamky.. 😅 som si zapiekla karfiolik a cuketku so sýrikom... a ešte aj piškotovú tortičku som si urobila...a teraz tu sedím najedená až po gágor a ledva odfukujem... 😀

alica26
2. júl 2010

@denisse aj ja mám malého zle otočeného, ale dr. mi nepovedal, čo bude robiť ak sa sám neotočí, len že to bude na termín riešiť... 🙄

alica26
2. júl 2010

@katkaking ozaj a koho máš dr.?

fanka33
2. júl 2010

ja neviem ci sa nieco deje, alebo to zacina. Od doobeda ma zvysenu plynatost a poobede mam taky divny tlak na konecnik.
Co myslite???

miki060707
2. júl 2010

@maxara no maxi, mala si teda den ti poviem, keby mne tak povedali, čo si asi každý mysli o mne, teda aj som, ale myslim si, že je to na úradničku neprofesionálne a netaktné, či jak sa to povie, takto sa správať nemôže niejaký úradnik.....
inak ja som si vôbec nebola vybaviť ten pilier a rozhodnutie mi nedošlo, a možno ani nedojde, tak v robote mi vraveli, že načo .....
ja pôjdem s rodným listom na úrad kôli II.pilieru, tak som bola aj minule, ale až po pol roku, ale teraz pôjdem tak do tých 45 dní......a síce mi nedošlo nič kôli materskej, ale v robote mi vraveli, že nárok mam, oni to tam poslali a zahlásili ma a na druhom úrade, mi na Sonu odňali rodičkovsku, lebo v útorok ma 3 roky....xi , akurát mama robi tortu a v nedelu máme oslavu, ja som len také tortové oblátky naplnila a zajtra idem do kauflandu nakupiť a niejaké nátierky porobim so zeleninkou a tak....

denisse
2. júl 2010

@fanka33 aj ja mam dnes velmi cudne crevne pochody ... ale dufam, ze to este nezacina ... 😒

fanka33
2. júl 2010

@denisse Ja mam fakt velmi zvlastny pocit. Nie som si vedoma ze by to bolo zo stravy

denisse
2. júl 2010

@fanka33 tak ja sa tiez pozorujem a uvidim .. ja musim totiz okamzite do nemocnice, kedze mala je priecne ... takze u mna sa porod nesmie spontanne rozbehnut 😒

miki060707
2. júl 2010

@denisse tak malá ma vymysleného kamaráta???? naša si tiež vymýšla a tiež sa prihovára, že tu sedi neviem kto a krmí ho......no šak uvidiš ako to pôjde ďalej, teraz ma napadá, že som videla taký film, že jedno malé dievčatko malo svojho vymysleného kamaráta...ale neviem ako sa volal....

no hadam baby, vás to ešte nechytí, aby ste v čas mohli isť do pôrodky....
mne doky tiež povedal, že nesmie sa čakať, že musim isť cisárskym, že ani nie kôli prvému, ale on to vidi, že by to nešlo, tak som aj rada, že me nenechá trápiť sa.....

fanka33
2. júl 2010

@miki060707 Preco by to neslo normalne ti povedal?

zrzulka
2. júl 2010

babulky dakujeme vsetkym za gratulky ka narodeniu Patrika...Speci Alexe ktora vas informovala. Maly je uplne uzasnyyyyyyyyyyyyyy 😀 nestiham vas precitat, su tu nejake cerstve maminy?

monline
2. júl 2010

@zrzulka zrzulka vitaj...blahoželám a prajem všetko najlepšie..tak opisuj..

monline
2. júl 2010

@zrzulka nakukni do albumu..kopec nových maminiek je..aj dugyna, ericica, janka256, robika..

lenkaaninka
2. júl 2010

ahoj zrzulka och už to máte za sebou tak paráda tiško závidím 😉

no ako baby mne by sa nechcelo isť rodiť teraz ako to vôbec fuj je desne dusno a tu u nás v podkorví no tragédia...

doukladala som nový nábytok a oblečko v detskej tak sa dievky vytešuju a stále dokolečka otvárajú zlaté su 😀
idem off pa zajtra

zrzulka
2. júl 2010

@lenkaaninka veru aj ja som rada ze to mame za sebou a hlavne ze sme uz konecne doma z porodnice... doma je doma.... v porodnici to bolo dost hekticke

zrzulka
2. júl 2010

@monline s dugi sem sa stretli v porodnici, len sme nemali akosik cas pokecat ...

carrie84
2. júl 2010

@zrzulka - zrzi, super ze ste uz doma 🙂
@maxara - maxi - no regale - samozrejme - neprisli. Vraj v utorok. Plus - aby mi nebolo luto, som sla objednat sedacku a cica zabila cenu o 1000 Euro vyssiu. Ked som sa ohradila, tak mi povedala, ze ona sa 1x pomylila, ked mi vravela cenu. Ze ci to az tak vadi ... No neeeeee .... nevadi, vyberiem inu ... ach jo. A bonusovka z poradne - krcok drzi ako slak, neotvaram sa a podla slov mojej dr. som na tom najhorsie zo vsetkych jej pacientok s podobnym terminom 😀 😀 😀 😀

petulka_1
2. júl 2010

Ahojte. Tak ja som bola dnes v poradni, este mam krcok v poriadku, takze malemu sa este nechce a to som vcera bola zbierat maliny, varila som lekvar, kazdy den toho dost nachodim aj dnes po meste a nic. Asi mu je tam dobre v brusku no co uz. Ale robil mi sono tak ma 3698g uz a este do terminu kolko priberie.... 😵

carrie84
2. júl 2010

@petulka_1 - vidim, ze aj u teba je to podobne ako u mna 🙂 Tiez sa malem nechce 😀

petulka_1
2. júl 2010

@carrie84 veru nechce a to ho moj drahy nahovara aby uz prisiel na svet aby si ho co najdlhsie uzil, lebo on robi vonku a ma ist 2.8 prec. Tak som mu vravela, ze teraz naschval nebude chciet ist. V stredu idem prvykrat do nemocnice na vysetrenie tak som zvedava co tam ako bude. Ale aspon ku mojmu dr.

adelaine
2. júl 2010

kocky, takze taska do porodnice stoji pridvrach, nachystana, este raz zreevidovana,
a zacinam mat bobky ☹ ☹ juj

..pozdravujem vas vsetky, drzte palce 😅

fanka33
2. júl 2010

@adelaine Tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne

tinka349
2. júl 2010

no babule, bola som na poradni a otraaaaaas priiiistup . . . bola som tam od 8mej rana, a to som bola druha v poradi...Sestricka mi hovori ze nie som objednana, tak si pockam....a ja ze ok, ved len jedna je predo mnou....a jej hovorim ze lekarka mi povedal anech dojdem stvrtok alebo piatok o hociktorej nakolko o chvilu rodim...a ona na to: SADAT A CAKAT ! tak som tam sedela 2 hodiny !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 pustila predo mna uplne kazdeho....a dnu som potom boal dalsiu hodinu aj to preto, lebo im strajkoval monitor.....vysetrila ma aj zo spodu a ze nic, ani sa neotvaram, malicka je dakde vzadu, takze mam prist o tyzden, ze to envyzera na porod v blizkej dobe 😖 😖 😖 😖

od 8mej rana som behala po meste, dosla som o 18tej a potom som 2 hodiny umyvala ocinovi auto 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre