Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka ta Zuza vyhrala,ale ten jej muz vyzera jak cisty buzerant...

merikac
8. feb 2011

@mirka285 😀

mirka285
8. feb 2011

@karinnka je to vyborna sedacka 😉 baby ako to,ze ste tie svadby este nevideli....akoze fakt si vsimnite potom muza tej Zuzi,podla mna je minimalne bisexual...objektivne sa mi ta jej svadba paila najviac,ale ona je mi nesympaticka,dulezita jak hovno na lopate 😒

merikac
8. feb 2011

@mirka285 zuza je ta ta cierna najstihlejsia z nich?!4

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 ja som to teraz videla 5 minut len tak utrzkovo, lebo tu mam segru a ta Zuza mi prisla z nich taka najschopnejsia.. len som videla, ako v ukazke nacvicuju prvy tanecek tak som sa smiala so segrou ze ma pohyby ako tanecnik z Cheappendeals 😀 az na to, ze telom sa nechyta..

maxara
8. feb 2011

@mirka285 no ale podla mna na tu pipinu, co ma svadbu prave teraz sa zuza nehrabe..tato Veronika je absolutna p..a

noemarta
8. feb 2011

ahojte holky,
mne krpata dnes nejak horuckovala 😕 😕 😕 😕 37,5 neviem z coho, ci zo zubov alebo .... dufam ze nic na nu neleze. Ma studene ruky....
Ak sa nic nevyvrbi do zajtra, tak tiez dojdeme na cafe. Mon, s tebou sa potom dohodnem, ale cca okolo 13,00 hod. moze byt ?

mirka285
8. feb 2011

@maxara uplna,lutujem toho jej muza,vsak ona kazdeho sekiruje a buzeruje...

adelaine
8. feb 2011

ahojte zlatulky,
ja som sem od piatku nestihla ani len nakuknut 😢
zase som sa prisla postazovat, a vlastne aj poradit, ci
mate niektora podobne obdobie...

risi ma teraz nejake besne obdobie, idem sa z neho picnut,
v noci spi zle, stale sa prehadzuje, je nekludny, budi sa
kazdu polhodinu, mrnci 😒 cez den mi uuplne odmieta spat,
kedysi mi spal aspon 2 hod. v kociku, a teraz spi max. 1,5 hodinu za cely den
a to po pol hodinach, medzitym fici 4 hodiny, potom ho ledva ulozim a po
pol hodine je hore 😠 aach jaj, ale evidentne mu ten spanok nestaci, lebo
je mrzuty, ale spat nechce...co to je??

baby ja som na nervy, v noci nespim, cez den ficim, ani chcvilu nesedim 😖
no konecna...

maxara
8. feb 2011

@mirka285 fuuj, uplne je hnusna, trapna, afektovana, namyslena, zavistliva malomestiacka chudera 😝

noemarta
8. feb 2011

@adelaine mati, podla mna mu idu zuby ☹ ☹

adelaine
8. feb 2011

@noemarta aj ja som si myslela, ved ked uz nic, ze to zvalim na zuby, ale on nema
ani dasienka opuchnute, ani naznak zubov 😖 😠

mirka285
8. feb 2011

@adelaine Mati vsetky deti su teraz take vymyslave,takze asi to len budeme musiet vydrzat 😖

mirka285
8. feb 2011

@adelaine ani my sme nemali naznak zubov,zrazu sme sa so zubom rano zobudili....

maxara
8. feb 2011

@adelaine aj ja si myslim, ze zuby, lebo ani Ninka nemala opuchnute, a ani naznak.. a zrazu mala zub.. dva dni nervacila..

@noemarta a ty co vymyslas ze horuckuje.. ved horucka je nad 38,5

adelaine
8. feb 2011

@mirka285 uvidim,
dufam, ze aj ja budem coskoro hlasit, ze mame zub 😉

adelaine
8. feb 2011

@maxara 😉
ok baby, tak ste ma ukludnili 🙂 uz som si myslela, ze ho pojdem reklamovat 😀 😀 😀

maxara
8. feb 2011

@adelaine 😀 schvalne chod, co by ti povedali v porodke

adelaine
8. feb 2011

@maxara preco v porodnici? u vyrobcu ( mm 😀 😀 )

maxara
8. feb 2011

@adelaine 😀 😝 no reklamuj, som zvedava, co ti povie

monline
8. feb 2011

@maxara v pohode, ja sa prispôsobím, ked ma vezmeš, tak vtedy pôjdeme..🙂

gabika41
8. feb 2011

tak Vas vsetkych zdravim.....strecha je az na par kusov hotova....som stastny clovek,ze konecne skoncila tato never ending story

merikac
8. feb 2011

@gabika41 aj pocasie vam dnes prialo,,a aku strechu ste davali?? hnedu, ciernu nodru?? laminat, ci skridlu?

gabika41
8. feb 2011

mam takuto otazku...mozeme mat este aj v 7mesiaci rastovy spurt?este pred tyzdnom mala Lucka problem vecer vypit 60ml mlieka vecer a to mala na olovrant ovocie,tak som to dnes prehodila a na olovrant som jej dala kasu a teraz vecer mi vypila 180ml,lenze za chvilu dostala hysterak a stiahla dalsich 60ml,takze vypila 240ml......

.....a este mam jednu otazku,dnes som nasla malej na stehienku take akoby lisaje ( dufam,ze nie psoriazu,lebo na nu mame v rodine nabeh ) pouzivam detsku niveu,ale dnes som ju okupala v kamilkach a natrela som ju cistym olivovym olejom,neviete poradit,co by bolo dobre na takto suchu pokozku?dakujem

gabika41
8. feb 2011

@ merikac davali sme skridlu KM beta visnova 230metrov stvorcovych.....uz davno som sa chcela opytat kde vlastne pracujes?

merikac
8. feb 2011

@gabika41 niektore deti, su alergicke na kamilky,,,kup radsej v cistej vode popripade do neho davaj olej- neivem teraz nazov, lebo mala mi zaspava na rukach,,ale predpisuje mi ho lekarka, je na suchu pozku babatiek a robi taky pekny film na telicku,,,,,,,,,,a pracujem v RPL

kafoditka
8. feb 2011

@merikac Meri nemas na mysli Excipial lipolotio??

merikac
8. feb 2011

@kafoditka aj ten je dobry- ten som davala denisovi, ale mne dr. predpisuje teraz oilatum,,a je tiez vyborny,,mozno sudim podla toho, ze Emma s pokozkou probelmy nema na rozdiel od denisa..

kafoditka
8. feb 2011

@merikac ja som sa s nim natierala cele tehu a nemala som na bruchu jedinu striu 😉 preto ma napadol, lebo viem, ze je na predpis zrovna na suchu problemovu pokozku, ale volne ho dostat aj v lekarni..

alica26
8. feb 2011

ahojte mamuľky,no ja som tu po "sto rokoch", priznám sa, že popri mamičkovských starostiach som na koníka nejako pozabudla...hanba mi! ale priznám sa, že popri mamičkovaní som mala aj zdravotné problémy, tak asi preto. Ale veľmi dobre mi dnes padlo prečítať si vás po dlahej dobe. Presne ste mi trafili témou golfáčov, lebo sa chystám tiež kúpiť. Na nezaplatenie bol Maxin podrobný rozbor z prieskumu trhu, ale zatial ešte nemám vybraté.
Preto sa chcem opýtať na Inglesinu Trip...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre