Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka no ja sa na dovolenku moc nehrabem ale kedze Gaba mam prekuknuteho a zrovne dnes to pomenul,tak viem,ze sa o tom asi bavili s tym jeho spolocnikom ked boli v Thajsku,no a ten jeho spolocnik ma dve operky a vzdy si jednu z nich beru na dovolenky,takze ratam,ze tam niekde fuka vietor,tak som ho upozornila,ze bez operky nejdem nikde,lebo nemienim prist z dovci viac unavena ako oddychnuta...
@alica26 my chodime na dovce len all in,ale u mna je to profesionalna deformacia,ja si potrpim na luxus,ale viem si uzit aj chatu ked sme dobra partia...

ywett
12. feb 2011

@katarina7777
idem pisat kamosovi do cestovky, nech mi posle ponuky, potom ti dam vediet aj ako cenovo...cize mu hned aj napisem ten hotel, co odporucas, dikes..drahemu som povedala, ze Sardinia a on, ze okey, takze zmena planu 🙂

katarina7777
12. feb 2011

@kafoditka na zaciatku je aerobna rozvicka ktroru mozes preskocit a potom je to podobne ako Gilad a tie 8 minutovky, Zora tiez vsetko vyborne vysvetluje.

robika
12. feb 2011

@ywett ani moj nechce flasu, on z nej vobec nevie pit... teraz ho ucim na ten sosacikovy poharik, ale zatial nam to az tak dobre nejde...

alica26
12. feb 2011

@ywett ...páči sa mi to, ďakujem za tip... 😉

kafoditka
12. feb 2011

@katarina7777 super, to sa mi pozdava, dakujem 😉
@mirka285 ahaaaa, takze ratam s tym, ze v lete sto pro niekde dovolenkujes 😉 ma zaujimala ta operka, teda ci tu osobu poznas, lebo si neviem predstavit, akoby som nechala Filipa sameho vecer na izbe s cudzou osobou..

ywett
12. feb 2011

@robika
nasa ten poharik len zuzle a nesaje, a z normalneho pohara jej to tecie vsade, tak neviem co budeme robit... 😠

ywett
12. feb 2011

@alica26
keby chcete ist, dam aj iny tip na ubytko..ale inak strasna drazoba..

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 ja by som zas mojho na dovolenku all inc nikdy nedostala, on by nikdy nejedol v tych restauraciach bufetoveho typu ... bohuzial on je na jedlo velmi narocny, aj teraz ideme bez stravy a vyjde to ovela viac jak keby som isla do hotela s all inc... no co uz 😒

alica26
12. feb 2011

@mirka285 ...my tiež chodíme len all in, až raz sme neboli, to bolo leto pred otehotnením 😉 , lebo sme išli na predlžený víkend... Ja by som na dofče určite nevyvárala, radšej zostanem doma... 😠

alica26
12. feb 2011

@ywett ...pozerala som, že na osobu na tri noci 333 evri, ale dúfam, že dieťa je grátis 😀

ywett
12. feb 2011

@alica26
no este, co by nechceli, aby sa za dieta platilo...my sme si kupovali samostatne vstupy a tam sa platilo aj za dieta a byvali sme inde..nie tam

bambola
12. feb 2011

@mirka285 mirka na SR sa pouzila pupocnikova krv len jediny raz (rok si uz nepamatam, cca 10rokov dozadu) ked objavili 9rocnemu chlapcovi neuroblastom 😉 Nase deti skorej zrazi autobus (bozechran) ako,, ze budu mat toto ochorenie. inak sa da pouzit na kostnu dren ako pise @alica26 ale taky detail, ze sa neda pouzit vlastna PK a neviem ci sa to robi na SR,ale asi skor nie. ostatne pouzitie je vo faze vyvoja v USA!!! (vacsinou)

pardon , len som to musela napisat aj ked teraz je to jedno 🙂 len nech su nase krasavice a fesaci zdravi a stastni 🙂

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka Domi popravde sa mi nechce ist nikam v lete,ale Gabo sa tvaril nejak zahadne,tak neviem...no a ta operka je overena ,je to operka deti jeho kamarata,takze by som ju nebrala ako cudziu,mimochodom mi dnes zadrel,ze ten jeho spolocnik ide za mesiac znova do Thajska a bere aj celu rodinumtakze Gabo bude musiet vela robit ☹

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 😖 no pekne, to si ho vela neuzijes, ale on vam to urcite vynahradi potom 😉

ywett
12. feb 2011

Kocky lucim sa s vami, vana plna soli caka a mm tiez...

Peknu nedelu vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyym

mirka285
12. feb 2011

@bambola Mati ja to viem,ale nechcem nikoho presviedcat o tom,ze to uskladnenie je mu nanic,lebo aj tak si kazdy tvrdi svoje ☹ ale si zlata,ze si to napisala ty,od manzelky lekara to zoberu inac ako ked to napisem ja.

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka no veru,to je dan za to,ze sa mame dobre...hm,nic neni zadarmo,co uz...inak som stretla vcera v Auparku managera od nas z roboty a povedal mi,ze mam byt rada,ze som doma na materskej a nech sa vobec nehrabem do roboty 😕

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 veru tak, nic neni zadarmo, kto to nezazil nepochopi 😒

katarina7777
12. feb 2011

@ywett tu vanu so solou ti zavidim, ja mam rande so zehlickou 😀 dobruuuu

alica26
12. feb 2011

@mirka285 bambola ...ja to beriem baby a čítala som o tom, ale aj napriek tomu sme to chceli, tak ako máme právo túto možnosť odmietnuť, máme právo to aj prijať...

bambola
12. feb 2011

@mirka285 miri mne andrej hned povedal, ze sa bavil s renomovanym hematologom a, ze to je takto ale povedal, ze ak chcem tak mozme ten prispevok dat na toto. tak som sadla za net a dokladne to prestudovala a sama som dospela k nazoru, ze je to zbytocne. tu funguje to, ze apeluju na zdravie tvojho dietata a , ktora matka nechce pre svoje dieta to naj? ale tak je to slobodna volba 🙂 mna skor nasrali, ze to nechceli do verejneho registra 😠

mirka285
12. feb 2011

@katarina7777 to poznam,ale su niektore destinacie,kde ked si nedas all in,sa poriadne nenajes...napr. v Rime sme sa chodili najest vzdy niekde inde,to bolo fajn,aj ked draho,a my mame este srdcovku Budapest,tam si objedname tiez vdzy hotel v centre meta a stravu riesilme v kadejakych cardach a restikach a uplne to zboznujeme,v sobotu ideme na klobasku s cerstvym madarskym chlebom a tak.,..

bambola
12. feb 2011

@alica26 ved jasne 🙂 su to tvoje peniaze a rozhodnutie , len ide o to, ze vela mamiciek to nevie a potom ked sa zisti dietatu cukrovka a pod tak su rozcarovane, smutne, nastvane a pod, ze to nejde z PK aj ked pisu, ze by malo...

bambola
12. feb 2011

@mirka285 chodite do pesti? joj mali by sme aj my ist, my vkuse len do prahy 😀 inac hanba ale ja som este poriadne ani vieden nevidela 😒 iba mariahilfestrasse 😀

kafoditka
12. feb 2011

Kocky dobru noc..

mirka285
12. feb 2011

@bambola veru tak...ale tak kazdy ma svoj nazor a nikoho nepresviecame,ze??skor je to aj o informovanosti,kebyze sa mam riadit tym co napise Eurocord,tak jasne,ze aj ja si ju chcem dat uskladnit,ale kedze mam trosku vacsi prehlad,a kamosiek co ziju mimo SR tak tie na mna pozerali,ze o com tocim,tak som sa rozhodla,ze nie..

alica26
12. feb 2011

@bambola My sme to brali tak......vždy je tu možnosť čo ak.... a ak by sa ma raz spýtali, či máme uskladnenú krv, aby mu pomohli, nech ma to nemrzí... ak by to malo byť len mizivé percento... V tom momente nám tie peniaze nechýbali a ked sa aj nevyužije, nevadí... 🙂

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 napr. v Egypte by si sa velmi nenajedla 🙂 zato som tam bola s nasimi a nie s nim, ale zas mu rozumiem lebo taliani su tunajsou stravou rozmaznany , hlavne kvalita ingrediencii je tu ako nikde na svete, samozrejme nerozpravam o restikach v turistickych centrach ktore su pre turistov, treba ist vzdy jest kde jedia domaci a do specializovanych restauracii, nie kde robia vsetko.

mirka285
12. feb 2011

@bambola Mati hej,chodime do Pesti kazdy rok odkedy sme sa zoznamili,milujeme Budapest,krasne mesto,male hoteliky v centere nie su ani moc drahe,mam rada tu atmosferu,vecerne prechadzky,pamiatky a hlavne Gabo sa tam dohovori,takze tak nejak sme si ju veli oblubili...minuly rok sme neboli,a dufam,ze tento rok by sme mozno v septembri vybehli apon na vikend,a malu by som nechala mame,preda uz budevyse roka,to bu bola moja dovolenka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre