Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. feb 2011

@kafoditka ja davam cistu plienku vecer okolo 22h. rano sa prebudi s prazdnou, v noci necika vobec alebo ked tak malicko a vsetko z nej vyjde do 10-15min po zobudeni 😅 a vtedy je ta plienka dvojkilova 😀
@mojalili aj my mame tigrikove pancuchace, tiez su dobre 😉 musim ist pozriet tie ponozky, maju vykrojenu patu? lebo mam z lidlu nejake a tie sa jej stale zosuchavaju, tie niesu dobre 😠

mirka285
14. feb 2011

@meruska ja tiez neprebalujem v noci.....
@maxara ja beriem Valentin ako ty,tiez si povieme,ze sa mame radi,vacsinou aj nejaku drobnost dostanem,ale nie je to o tom,ze musim nieco dostat..
@kafoditka u nas snezi uz od rana,Linda zaspala,tak mam klud..

maxara
14. feb 2011

@bambola no ved dobre, ale mikulas je pre nas presne to iste ako valentin.. a amici ho proste oslavuju (valentina) megalomansky a komercne a mikulasa inokedy, resp v spojitosti s vianocami, s cim samozrejme nema nic spolocne.. 😒 ja len k celemu tomuto, nechcem nikomu nic vnucovat, alebo presviedcat, ale mi prislo smiesne, ze neuznavam valentina, lebo je to americka hovadina.. ked je to to iste ako Miki..

maxara
14. feb 2011

@mirka285 mne dnes mm dal verejne vyznanie lasky 😀 😝 ma oznacil na fb na takom srdiecku, co tam pridal.. mile, nie? 😵

mirka285
14. feb 2011

@maxara jeej,jasne,ze to je mile 😉

noemarta
14. feb 2011

ahojte holky,
ja len tak v kratkosti podavam info, a som z neho uuuuplne smutnaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ je to aj apropo na debatu o odbere pupoc.krvi...
Prisiel mi pred chvilou mail od kamosky, ze nejake dievcatko Lilinka rocna, potrebuje krv A Rh neg. a podpisany pocuuuuvajte moj byvaly kolega, skoro som spadla zo stolicky, tak som mu hned volala, ze co sa deje.
A on mi povedal, ze ich dcerke v piatok diagnostikovali leukemiu 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Aaaaaaa maju odobratu pupoc.krv, ale je im na prd, pretoze ak je centrum tej rakoviny v krvi, tak im to nepomoze, fasaaaaaa. 😒 😒 😒
No a pytala som sa, ze ako jej to diagnotikovali, a on tak v kratkosti mi povedal, ze vies, bola na ockovani, a po ockovani sa vyhadzala, atd.... moc nechcel o tom hovorit, tak akoze teraz coooo, ockovat tie deti, ci....... 😒 😒 toto uz som vela pocula aj citala, ze tie ockovania su o nicom, ze vedu aj k takymto zaverom...
jaaaaaaaaaaaaaaj, uplne ma to rozhadzalo , a to som mala take pekne ranecko, romantickeeee, valentinske.

Nela uz je v pohode, uz nema ziadne vyrazky, uz je aj kludna, pekne spala, moja stara nelinka se vratila, hi hi

noemarta
14. feb 2011

@mirka285 suhlasim s nazorom o valentinovi, ani my si ho nevyznavame, nekupujeme darky, ked tak, tak niekam spolu ideme.....
moj mm povie, ze je to americky sviatok a ze on mi vyznava lasku kazdy den .... 😉

mirka285
14. feb 2011

@noemarta to je strasne smutne ☹

kafoditka
14. feb 2011

@noemarta ☹ Noe ja mam rovnaku krvnu skupinu ako to dievcatko, treba ist niekam konkretne darovat krv????

bambola
14. feb 2011

@maxara ja som nepovedala, ze je americky preto neoslavujem 😉 lubim ho ako kona kazdy den 😀 😀

bambola
14. feb 2011

@noemarta noe to mi je strasne luto 😒 ale tak nemuselo to zrovna vyvolat to ockovanie 🙄 inac toto je presne to o com som pisala s tou pupocnikovou, rodicia davaju do toho vsetko ale taketo dolezite info im nikto nepovie 😠

drzim palce, snad sa malej polepsi a nebude to uz horsie.

mirka285
14. feb 2011

no baby inak o tej pupocnikovej by sa dalo tiez dookola diskutovat....cela pupocnikova je jedna velka picovina,ktora este jeden ludsky zivot nezachranila 😠 a kludne ma zozerte teraz 😀

kafoditka
14. feb 2011

@mirka285 vidis, a ked som citala o tom prospekty, tak zrovna na tuto leukemiu apelovali, ze prave vtedy je vyuzitelna ... a vidis, nikto rodicom nepovie, ze to tak vlastne nie je. Hlavne ze to stoji otrasne prachy a je to pekny odrb. Zaregistroval niekto z nas nejaky clanok, reportaz v telke alebo na nete, ze pupocnikova krv zachranila zivot? napr. na Slovensku?? ja osobne nie. Ja ta nezozerem, len sa postavim na tvoju stranu 😉

bambola
14. feb 2011

@mirka285 miri zachranila, konkretne na slovensku jeden 😉 ale vsetko ja vo faze vyvoja a navyse mimo dosahu SR. zatial je to skoda penazi ale tiez na dlhu diskusiu 😉
ja iba celkom nechapem ako sa mozu aj hormonami zmietane matkynehat tak odrbat ked sadnem na rit a
p5r6elus1truj0em internet 😉 ale zase niekto to urobi aj napriek tomu. ja sa nestaram, nazor neberem, ja mam ten svoj a usetrila som 800€ 😉

mirka285
14. feb 2011

@kafoditka dojde cigaretka5 a zozerie nas obidve... 😀

bambola
14. feb 2011

@kafoditka kafko pri leukemii ju samozrejme vyuzivaju ale z verejneho registra kde v kmenoch nie je ta leukemia. normalne povedane 😀

kafoditka
14. feb 2011

@mirka285 nech sa paci... 😀

mirka285
14. feb 2011

@bambola tak nas zozerie vsetky tri....baby mne mala stale spi,ja som zistila,ze ked mi spi dobre cez den tak mi spi dobre aj v noci...ked je cez den urevana,umrncana,tak aj v noci sa 5 krat zobudi...a taku hnusne pocko je vonku,ze som sa dnes rozhodla,ze sa pojdem pospacirovat do Tecsa,lebo cely den doma by ma mrdlo...

kafoditka
14. feb 2011

@bambola ja neviem Mati... ved ked naozaj uvidim pozitivne vysledky PK na danu chorobu, ale ze naozaj vyliecila, pripadne vo velkej miere pomohla pri liecbe, potom uverim.. uz sa tu spominalo, ze vo vela krajinach nemaju ani paru o tom, co je PK...

katty17
14. feb 2011

@mirka285 -miri tiez ta nezozerem 😀 . ja som si tiez presla vsetky mozne info ohladne pupocnikovej a nakoniec som do toho nesla. nakolko som nenasla nic co by ma presvadcilo o tom ze by mi to zachranilo dieta. ale je fakt, ze keby som mala v najblizsej rodine vyskyt leukemie alebo cohosi podobneho, tak by som do toho sla. pretoze by som sa tiez snazila urobit cokolvek ... druha vec je ci by to pomohlo... ☹ Kamosova mamina bojuje s leukemiou a narodilo sa mi pred nedavnom babatko. tiez zvazovali ale kedze sa im mamine toto prihodilo tak uz nepremyslali. proste nikdy nemozes vediet.

bambola
14. feb 2011

@kafoditka ja som raz nasla taku tabulku (neulozila som si ju) a to bolo presne napisane ake vyskumy sa robia s PK, v akej je to faze, kolko to stoji rocne a kde sa tem vyskum robi. prevazna vacsina v US, ale aj Kanada a skandinavia tam bola.

bambola
14. feb 2011

@mirka285 ja tiez rozmyslam kam sa vybrat len aby som nemusela von 😀 navyse mala mi nespala obyvkle tri hodiny lebo samozrejme dva dni v BB jej zase rozhadzali system 😠 tak ma to sere, ze tam musime kazdy tyzden, hlavne kvoli malej mi je to luto lebo fakt na nieco nabehneme a potom je to vkeli 😔

mirka285
14. feb 2011

a este mam pocit,ze ked chce niekto darovat do verejneho registra,tak akoby sa lekarom do toho nechcelo,vzdy povedia nejaky dovod,preco nie ste vhodna,to ste si nevsimli???

mirka285
14. feb 2011

@bambola ty si zase v BB?

bambola
14. feb 2011

@mirka285 nie, boli sme na vikend 😒

mirka285
14. feb 2011

@bambola a ako si na tom so skuskami?porobene?

bambola
14. feb 2011

@mirka285 ano, uspesne 🙂 uz sme vlastne zacali letny semester, nastastie mam uz len teraz dve soboty a jednu v marci a potom uz len skuskove takze to nie je tak natlacene ako v zimnom a od marca uz nebudeme behat hore dole 🙂 konecne budeme moc ist do tej prahy a tak si porobit vylety cez vikendy, pride jar.... 🙂

alica26
14. feb 2011

Ahojte kočky, no my máme za sebou desnú noc 😝 , malý sa budil každé dve hodky, to už dávno nebolo, lebo inak spí celú noc... Doobeda sa len hneval, ani ležať, ani sedieť, ani jesť, ani piť... Teraz je zase v poho, už spinká... Ja neviem, či sú to už zúbky, ale ked som mu dasienka pozerala, tak ich má normal, tak neviem... ☹

alica26
14. feb 2011

..inak, my dnes chceme ist na valentínsku veceru aj s drobcom, tak okolo piatej... To už je iná romantika... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre