Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
22. feb 2011

@zrzulka
nela ma 16 ... a barborka uz urcite cez 10 ... 🙂

maxara
22. feb 2011

@bambola za kazdu z nas si vzdy urobis fajku? vyfajcis si? 😀 😀 😀 😀 😝

denisse
22. feb 2011

@zrzulka
ale nela je asi starsia od misky, nie? ona bude mat v juni 4 roky ...

zrzulka
22. feb 2011

@denisse mne sa paci tato co ma miska v tom ze je 5bodova. tie od 15kg su uz len 3bodove ..sice hviezda sa aj z tej 5bodovej vyvlecie nechcem vediet co bude robit v 3bodovej...

zrzulka
22. feb 2011

@denisse miska mala v novembri 3
@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
22. feb 2011

baby fotky zo stretka ako vzdy sqele... ako nam tie deti rastu... ozaj uz niektore chodi??? Pato sa stavia ale neprejde sam vobec. padat vie vsak dokonale... Ked uz takto stoji mam mu kupit topanocky ci este to ma cas???

denisse
22. feb 2011

tak mm prave tu romerku namontoval do auta, zajtra v nej uz nela pojde do skolky ... a hovori, ze spolu so sklonom sedadla v aute je ta lezacia poloha dost lezacia 🙂

mirka285
22. feb 2011

@denisse inak to som ti dnes chcela napisat,z velmi zavisi aj od sklonu sedadla v aute....

denisse
22. feb 2011

@mirka285
tak som spokojnejsia 🙂

mojalili
22. feb 2011

@zrzulka my robime kroky s drzanim sa, az tak o mesiac pojdem kupit prve topanocky, zatial mame ponozky s gumou,aby sa nesmykalo. Ale uz i ja som rozmyslala nad topanockami.

bambola
22. feb 2011

@zrzulka zrzi ja osobne pojdem kupit topanocky hned ako sa zacne stavat, takze je to na tebe. ja sama mam problemove clenky tak nerada by som keby mala aj maťka 🙄

zrzulka
22. feb 2011

@mojalili nam miska zacala chodit ako 2 rocna tak vobec neviem ako to chodi... Ani ake topanocky sa maju kupit. celkom sa mi pacia tie liliputi. oni maju makku podrazku ze ci to staci na zaciatok alebo radsej nieco pevnejsie. Ked tie nazory na prvu obuv sa roznia ako tak citam clanky po nete 😝 😝 😝

bambola
22. feb 2011

@maxara petiiiiiiiii knizka ma uspech 😵 dokonca prisla na to, ze ked po nej bucha tak piska 🙂 sikulka moja 🙂

zrzulka
22. feb 2011

@bambola bambu a este sa Matka nestavia? lebo pato uz velmi sediet nechce, on sa furt niekam driape a pada 😝 Co mas s clenkami?

bambola
22. feb 2011

@zrzulka ak topanky tak urcite uz pevne, ale zase len moj nazor

alica26
22. feb 2011

@monline Fotky sú krásne a na nich mamičky aj detičky 🙂 Tíško závidím super dník 😉

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka Zrzi mne maly pekne chodi, ked ho chytis za rucicky, aj sam chodi popri nabytku..

bambola
22. feb 2011

@zrzulka cosi, ona je rada, ze sa moze plazit. dava sa uz na bok a podopiera sa jednou rukou tak cakam kedy sama sadne 🙂

zrzulka
22. feb 2011

@bambola neradila si sa s tm? on to ako vidi ako lekar? ale zase co lekar to iny nazor takze nakoniec kazdy rodic musi sam rozhodnut... sak jak o vsetkom...

zrzulka
22. feb 2011

@bambola to robi aj pato taky ten vegetacky bocny sed ci jak to odbornici nazvyvaju... ona sa sma posadi len tak ze si sedi na nozkach. ked ho posadim tak sedi ale sam len cez sikmy sed.Ono sa uz vraj aj to za sed povazuje

alica26
22. feb 2011

@kafoditka šikovný je Filipko, velmi... 🙂

katka55
22. feb 2011

@zrzulka mne doktorka povedala, ze ked sa zacne stavat na nozky, tak uz mu nemam davat ziadne capacky, ale pevne topky. len si zase neviem predstavit, ze by bol doma cely den v takych... teraz ma napadlo, ze asi take tie sandalky by mal mat... ale ked tie su take smiesne 😅

zrzulka
22. feb 2011

@kafoditka a topky mu davas ake? pato zatial len stoji na miste ale my ani nemame nabytok taky o aky by sa prichytil tak mozno preto nechodi , nema okolo coho chodit 😉 a do priestoru si este netrufne ist

alica26
22. feb 2011

@katka55 ani mne sa tie sandáliky velmi nepáčia, ale že tie su takto na doma a chodiace začiatky najlepšie...

mojalili
22. feb 2011

@zrzulka my mame zatial papucky po LILI, ale chcem urcite pevne topanocky, u nas maju od SLOVOBUV, to je celokozene,. takze jednoznacne pevna obuv

zrzulka
22. feb 2011

@katka55 na doma skor papucky nie? ja premyslam nad liliputkami ze mu objednam. nemate ich niektora??? co sa tyka topanok tak tie nerada kupujem aj pre malu.... 😝

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka ja mam pre neho liliputi, ale vacsinou chodi doma naboso...

zrzulka
22. feb 2011

@kafoditka kde si kupovala ci cez net? a to si mu odmerala nozicku a podla toho ci jak?

zrzulka
22. feb 2011

zase niektori odbornici tvrdia ze pevna obuv nie lebo klenba je vo vyvoji tak fakt neviem. Zase nemyslim zeby mal chodit v zabkach ale co ja viem zase ani mat nohu jak vo zveraku nie je vyhra nie??? no ja na to len tak logicky idem.... 😝

kafoditka
22. feb 2011

@zrzulka zrzi, pravdu ti poviem, ze druhykrat by som liliputi nekupila... okrem toho, ze su fakt drahe, nezodpovedaju tej cene. Strasne zle sa obuvaju, musela som ich rucne roztahovat, aby som malemu nedolamala nohu pri obuvani 😖 teraz je to uz pohodka, lebo su roztiahnute... su sice kozene a makucke a maly ich rad okusava, ale ako hovorim - uz by som ich nekupila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre